Orain arteko elkarrizketak

2015-12-10

Jon Hernandez

Jon Hernandez

Gipuzkoako Orain Batera-ko zerrendaburua

2015-12-09

Nagua Alba

Nagua Alba

Ahal Dugu-ren Gipuzkoako zerrendaburua

2013-12-19

Zelai Nikolas

Zelai Nikolas

Gure Esku Dago dinamikaren sustatzailea

2013-12-05

Gorka Ovejero

Gorka Ovejero

Barcinari tarta jaurtitzeagatik zigortua

2013-02-28

Igor Eguren

Igor Eguren

Udalbiltzako talde sustatzaileko kidea

2013-02-22

Maider Hegi

Maider Hegi

Ipar Euskal Herriko AEK-ko lehendakaria

2011-11-14

Gorka  Urbizu

Gorka Urbizu

Berri Txarrak-eko abeslaria eta gitarra jotzailea

2011-11-07

Joxean Agirre

Joxean Agirre

Eleak-eko kide eta Euskal Memoriaren koordinatzailea

2009-12-10

Iņaki Murua

Iņaki Murua

Euskal Herriko Bertsozale Elkarteko lehendakaria

2009-07-28

Eneko Goia

Eneko Goia

Gipuzkoako Foru Aldundiko bozeramailea eta Azpiegitura diputatua

2009-03-24

Mertxe Mugika

Mertxe Mugika

AEK-ko koordinatzaile nagusia. Korrika 16

2009-03-18

Pat Rice

Pat Rice

Sinn Fein-eko zuzendaritzako kide ohia

2009-02-17

Mikel Arana

Mikel Arana

EBko zerrendaburua Gipuzkoatik

2009-02-04

Iratxe Esnaola

Iratxe Esnaola

PuntuEus Elkarteko kidea eta '.eus' proiektuko koordinatzailea

2008-12-11

Amaia Muņoa

Amaia Muņoa

ELA-ko idazkari nagusiaren albokoa

2008-10-22

Paul Rios

Paul Rios

Lokarri-ko koordinatzailea

2008-10-16

Amets Arzallus

Amets Arzallus

Iparraldeko Bertsolari Txapelketako partaidea

2008-08-26

Ander Elosegi

Ander Elosegi

Piraguista. Laugarren Olinpiar Jokoetan C1 diziplinan

2008-03-06

Miguel Buen

Miguel Buen

PSE-EE-ko zerrendaburua Gipuzkoatik Espainiako Kongresurako

2008-03-05

Antton Etxeberri

Antton Etxeberri

Euskal Herria Bai-ko hautagaia Amikuzeko kantonamendurako

2008-03-04

Jose Ramon Beloki

Jose Ramon Beloki

EAJ-ko zerrendaburua Gipuzkoatik Espainiako Kongresurako

2008-03-04

Martin Aranburu

Martin Aranburu

EA-ko zerrendaburua Bizkaitik Espainiako Kongresurako

2008-03-03

Mikel Izagirre

Mikel Izagirre

EB-ko hautagaia Gipuzkoatik Espainiako Kongresurako

2008-02-29

Koldo Martinez

Koldo Martinez

Nafarroa Bai-ko zerrendaburua Espainiako Senaturako

2008-02-26

Aser Lertxundi

Aser Lertxundi

Aralar-eko zerrendaburua Gipuzkoatik Espainiako Senaturako

2008-01-11

Aiert Larrarte

Aiert Larrarte

Torturaren Aurkako Taldeko kidea eta abokatua

2007-11-27

Joseba Errekalde

Joseba Errekalde

Harri Beltza hiesaren kontrako elkarteko lehendakaria

2007-06-07

Miguel Torre

Miguel Torre

EH Bai koalizioaren hautagaia 5. barrutitik

2007-05-24

Markel Olano

Markel Olano

EAJ-ren Gipuzkoako Batzar Nagusietarako zerrendaburua

2007-05-22

Uxue Barkos

Uxue Barkos

NaBai-ren hautagaia Iruņeko Alkatetzarako

2007-05-22

Denis Itxaso

Denis Itxaso

PSE-EE-ren hautagaia Donostiako Udalerako

2007-05-21

Marine Pueyo

Marine Pueyo

EAE-ANV-ren hautagaia Iruņeko Alkatetzarako

2007-05-18

Julia Madrazo

Julia Madrazo

EB/Berdeak-Aralar-eko hautagaia Bilboko Alkatetzarako

2007-05-17

Maite Etxaniz

Maite Etxaniz

EA-ren hautagaia Gipuzkoako Batzar Nagusietarako eta Zarauzko Alkatetzarako

2007-05-14

Aintzane Ezenarro

Aintzane Ezenarro

Aralarreko legebiltzarkide eta Getariko alkatetzarako hautagaia

2007-04-26

Rafa Diez

Rafa Diez

LAB-eko idazkari nagusia

2007-04-18

Mila Elorza

Mila Elorza

AHT gelditu! Elkarlana taldeko kidea