Telebista

06:00 - 14:00
ETB 1

ETB 1

07:10
Euskal Herria: Bide Batez.
07:35
Life.
09:10
6 argazkitan.
10:20
Berandu baino lehen.
11:20
Gu ta gutarrak jai school.
12:15
Hi, selfie!.
ETB 3

ETB 3

06:45
Hartz txiki.
07:10
Hello Kitty.
07:35
Doraemon.
08:15
Olivia.
08:40
Noddy jostailandian.
09:00
3txulo.
09:40
Pingu.
09:45
Noddy jostailandiako detektibea.
10:05
Patri postaria.
10:20
Doraemon.
11:10
Berebiziko espioiak.
11:50
Martin Mistery.
12:10
Doraemon.
13:15
Aita-amabitxi magikoak.
ETB 2

ETB 2

07:35
No es país para sosos.
10:00
Zinema. 'Horizontes de grandeza'. 1958.. Zuz.: William Wyler.
12:40
Zinema. 'La mano solitaria'. 1953.. Zuz.: George Sherman.
ETB 4

ETB 4

07:00
Abenturaroa.
07:30
ETB Kantxa, pilota.
08:45
Date el bote.
10:30
Vaya semanita.
11:30
Mi querido Klikowsky.
Hamaika

Hamaika

08:00
Gurean Gaur Uda.
08:30
Bat-batean.
09:30
Gurean Gaur Uda.
10:00
Elkarrekin.
10:30
Donostiako Aste Nagusia.
11:00
ZokorriZta.
11:45
Bizi Musika.
12:00
Musika zuzenean.
12:30
Donostiako Aste Nagusia.
13:00
Hedapena.
La 1

La 1

06:00
Albisteak.
10:00
La mañana de La1.
13:25
Torres en la cocina.
La 2

La 2

06:00
TVE es musica.
07:00
Dokumentalak.
07:55
Capitan Q.
09:05
La pelu-quería.
09:35
Mi familia en la mochila.
10:00
Army wives.
11:40
Dokumentala.
12:30
Zinema. 'John el bastardo'. 1967.. Zuz.: Armando Crispino.
Antena 3

Antena 3

06:15
Albisteak.
09:00
Espejo público.
09:08
Espejo público.
12:20
Karlos Argiñano.
12:45
La ruleta de la suerte.
14:00 - 22:00
ETB 1

ETB 1

14:00
Gaur Egun.
14:50
Eguraldia.
15:00
Txoriene Zigor Iturrietarekin.
15:55
Asko maite zaitut.
17:15
Burubero.
18:05
Tribuaren berbak.
18:55
Baserri eta Txankarra Maitanerekin.
20:00
Gaur Egun.
21:00
Imanolen ausentzia.
ETB 3

ETB 3

14:00
3txulo.
14:45
Doraemon.
15:05
Pippi kaltzaluze.
15:30
Heidi.
15:55
Marko.
16:15
Yoko eta lagunak.
17:05
Doraemon.
17:45
Doremiren magia.
18:10
Nire lagun erraldoia.
18:20
Bondi Band.
18:35
Doraemon.
19:20
Croodarren egunsentia.
19:50
Doraemon.
21:00
Go!azen eta orain zer?.
21:55
Martin.
ETB 2

ETB 2

14:05
Atrápame si puedes.
14:58
Teleberri.
16:00
Eguraldia.
16:20
¿Qué me estás contando?.
17:35
El programa de Klaudio.
19:25
Dale una vuelta.
20:15
Ahora verano.
21:00
Teleberri.
ETB 4

ETB 4

14:20
Robin Food .
16:15
Zinema. 'El gran robo de Missouri'. 1951.. Zuz.: Gordon Douglas.
17:50
Zinema. 'Tierra de alimañas'. 1966.. Zuz.: Joseph Pevney.
19:35
Vaya semanita.
21:05
Fringe.
Hamaika

Hamaika

14:00
Donostiako Aste Nagusia.
14:30
Elkarrekin.
15:00
Zapi Gorria.
16:00
Musika zuzenean.
16:30
ZokorriZta.
17:15
Donostiako Aste Nagusia.
17:45
Bizi Musika.
21:00
Donostiako Aste Nagusia.
21:30
Elkarrekin.
La 1

La 1

14:00
Informativo territorial.
14:30
Corazón.
15:00
Telediario 1.
16:25
Servir y proteger.
17:15
Acacias, 38.
18:10
Centro médico.
19:25
España directo.
20:30
Aquí la tierra.
21:00
Telediario 2 .
La 2

La 2

14:15
Dokumentalak.
15:50
Saber y ganar.
16:30
Grandes documentales.
18:50
El escarabajo verde.
19:25
Dokumentala.
20:15
El chef del mar.
21:05
Dokumentala.
Antena 3

Antena 3

14:00
Los Simpson.
15:00
Albistegia.
15:45
Kirolak.
16:00
Eguraldia.
16:30
Amar es para siempre.
17:30
El secreto de Puente Viejo.
18:45
¡Ahora caigo!.
20:00
¡Boom!.
21:00
Albisteak.
22:00 - 06:00
ETB 1

ETB 1

22:05
Donostiako Aste Nagusia.
23:00
Oholtzan: Urko.
00:10
Bago!az.
01:30
Wazemank.
ETB 3

ETB 3

22:55
Kodea Lyoko.
00:00
Hamtaro.
00:05
Kamera ezkutua.
01:05
Maroons.
ETB 2

ETB 2

22:05
Eguraldia.
22:20
Zinema. 'Ático éxito'. 2014.. Zuz.: Richard Loncraine.
23:55
Zinema. 'French women'. 2014.. Zuz.: Audrey Dana.
00:15
Galerna. El infierno en el mar 1912-2012.
01:45
Vaya semanita.
ETB 4

ETB 4

22:00
Todos los apellidos vascos.
01:10
ETB Kantxa, Pilota.
02:00
Boxeo izarrak .
02:45
Vaya semanita.
Hamaika

Hamaika

22:00
Musika zuzenean.
22:30
Donostiako Aste Nagusia.
23:00
Elkarrekin.
23:30
Musika zuzenean.
01:30
Bizi Musika.
05:00
Telebista 2.1.
La 1

La 1

22:10
Zinema. '50 primeras citas'. 2004.. Zuz.: Peter Segal.
23:40
Hotel Romántico.
01:05
Zinema: 'Ayer, hoy y mañana' (2011). Zuz: Gary Harvey.
02:55
Los misterios de Laura.
04:10
TVE es música.
La 2

La 2

22:00
La suerte en tus manos.
22:15
Zinema. 'La mirada del otro'. 1998.. Zuz.: Vicente Aranda.
00:00
La noche temática. La guerra de Vietnam..
02:00
Zinema. 'Extramuros'. 1985.. Zuz.: Miguel Picazo.
03:55
El chef del mar.
Antena 3

Antena 3

22:10
Me resbala.
00:00
Zinema. 'Arthur'. 2011.. Zuz.: Jason Winer.
01:50
Zinema. 'Puerto seguro'. 2009.. Zuz.: Jerry Jameson.
02:50
Comprando en casa.
03:20
Minutos musicales.