Webgune honek cookie-ak erabiltzen ditu zure nabigazioa errazteko, publizitatea erakusteko eta analisi estatistikoak egiteko. Nabigatzen jarraitzen baduzu, hauen erabilera onartzen duzula ulertuko dugu. Informazio gehiago nahi baduzu, kontsultatu Cookie Politika

Berria.eus

Zerbitzuak Agenda

Publizitatea

Agenda

Antzerkia

  • La Estampida: Las princesas del Pacífico

    ZUMARRAGA 22:30. Zelai Ariztin (2019-03-01)
    La Estampida: Las princesas del Pacífico
  • Kaleka: Brumas vespertinas

    BILBO 19:30. Begoñako udaltegian (2019-03-01)
    Kaleka: Brumas vespertinas
  • Pirritx, Porrotx eta Marimotots: Musua

    ZORNOTZA 17:30. Amorebieta IV frontoian (2019-03-01)
    Pirritx, Porrotx eta Marimotots: Musua
  • Ibarrakaldu, Errekaortu, Laguntasuna eta Amaia taldeak: Euskal inauteri tradizionalaren agerraldia

    BARAKALDO 20:00. Herriko plazan (2019-03-01)
    Ibarrakaldu, Errekaortu, Laguntasuna eta Amaia taldeak: Euskal inauteri tradizionalaren agerraldia
  • Eidabe: Sandina freskue!

    HERNANI 17:30. Plaza Berrian (2019-03-01)
    Eidabe: Sandina freskue!
  • Tartean: Ghero

    ORDIZIA 22:15. Herri antzokian (2019-03-01)
    Tartean: Ghero
  • Vaiven: Erlauntza

    ELGOIBAR 20:30. Herriko antzokian (2019-03-01)
    Vaiven: Erlauntza
  • La Troupe de Erdialde: Puebla de mujeres

    DONOSTIA 20:00. Lugaritz kultur etxean (2019-03-01)
    La Troupe de Erdialde: Puebla de mujeres
  • Atx: 7ak bat

    ZORNOTZA 20:15. Zornotza aretoan (2019-03-01)
    Atx: 7ak bat
  • Tanttaka & Teatro del Temple: Abre la puerta

    BILBO 20:00. eta igandean, 19:00etan, Pabilioi 6n (2019-03-01tik 2019-03-02ra.)
    Tanttaka & Teatro del Temple: Abre la puerta

Bertsolaritza

  • Gipuzkoako Eskolarteko Bertsolari Txapelketa (39. 2019)

    ZESTOA 20:00. Lau Iturri Elkartea (2019-03-01)
    Gipuzkoako Eskolarteko Bertsolari Txapelketa (39. 2019)
  • Zinegoak jaialdia. Bollo bertso saioa

    BILBO 21:30. Hika Ateneoa (2019-03-01)
    Zinegoak jaialdia. Bollo bertso saioa
  • Aratuste ostiraleko bertso saioa

    BERGARA 22:30. Bergarako Kartzela Zaharra (2019-03-01)
    Aratuste ostiraleko bertso saioa
  • Bizkaiko Taldekako Txapelketa (2. 2019)

    LEIOA (2019-03-01)
    Bizkaiko Taldekako Txapelketa (2. 2019)
  • Bertsolariak

    DONOSTIA Aingeru Zaindaria (Ibaeta) (2019-03-01)
    Bertsolariak
  • Bertso afaria

    MUTILOA 20:30. Mugika jatetxea (Lierni) (2019-03-01)
    Bertso afaria
  • Inauterietako bertso afaria

    DONOSTIA Amara Berriko Ilunki Elkartea (2019-03-01)
    Inauterietako bertso afaria

Bestelakoak

  • Giza estatuen erakusketa: Damian Costa (Uruguai), Jorge Balmaseda (Argentina), Fabian Duarka (Argentina), Karina Valderrama (Italia) eta Edwin Solache (Mexiko)

    EIBAR 17:00. Untzaga plazan eta Toribio Etxebarria kalean (2019-03-01)
    Giza estatuen erakusketa: Damian Costa (Uruguai), Jorge Balmaseda (Argentina), Fabian Duarka (Argentina), Karina Valderrama (Italia) eta Edwin Solache (Mexiko)
  • Valentín Ladrero "Músicas contra el poder: canción popular y política en el siglo XX"

    IRUÑEA 19:00. Katakrak-en (2019-03-01)
    Valentín Ladrero "Músicas contra el poder: canción popular y política en el siglo XX"

Dantza

  • Amilotx: Euskal inauterietako dantzak

    MUNGIA 19:45. Foruen plazan (2019-03-01)
    Amilotx: Euskal inauterietako dantzak

Erakusketak

  • Elssie Ansarero artistaren eskutik, Nfoni/Islada erakusketaren bisita gidatua

    BILBO 18:00. Euskal museoan (2019-03-01)
    Elssie Ansarero artistaren eskutik, Nfoni/Islada erakusketaren bisita gidatua

Ikus-entzunezkoak

Ez da ekitaldirik aurkitu

Jaiak

Ez da ekitaldirik aurkitu

Musika

  • Monstruos Marinos

    TOLOSA 22:00. Box.A elkartean (2019-03-01)
    Monstruos Marinos
  • Inmundicia Fest: High, Bataalla, Sub Rats, Seb & The Rhaa Dicks, Rukula eta Masacre

    LEIOA 19:00. Udondo gaztetxean (2019-03-01)
    Inmundicia Fest: High, Bataalla, Sub Rats, Seb & The Rhaa Dicks, Rukula eta Masacre
  • Gustav Mahler "Sinfonía nº 2" Gazteen kontzertu solidarioa

    DONOSTIA 20:00. Kursaalean (2019-03-01)
    Gustav Mahler "Sinfonía nº 2" Gazteen kontzertu solidarioa
  • Urrats

    ZORNOTZA 20:00. Zelaieta parkean (2019-03-01)
    Urrats
  • Matilda

    DONOSTIA 21:00. Tabakaleran (2019-03-01)
    Matilda
  • Dr. Queen

    BILBO 22:00. Kafe Antzokian (2019-03-01)
    Dr. Queen
  • Zirkinik Bez

    LARRABETZU 21:00. Hori Bai gaztetxean (2019-03-01)
    Zirkinik Bez
  • Iñigo Ruiz de Gordejuela & Adrian Fernandez

    BILBO 19:30. Arriaga musika kontserbatorioan (2019-03-01)
    Iñigo Ruiz de Gordejuela & Adrian Fernandez
  • Pedro Guerra

    BILBO 20:30. Campos Eliseos antzokian (2019-03-01)
    Pedro Guerra
  • Indie+ Festival: The Mani-las, Lukiek eta Dekot

    BILBO 20:00. Bizkaia aretoan (2019-03-01)
    Indie+ Festival: The Mani-las, Lukiek eta Dekot
  • TéCanela

    BILBO 20:30. Cotton Club aretoan (2019-03-01)
    TéCanela
  • Udal Musika Banda: Emakume ahotsa

    BARAKALDO 20:00. Barakaldo antzokian (2019-03-01)
    Udal Musika Banda: Emakume ahotsa