Webgune honek cookie-ak erabiltzen ditu zure nabigazioa errazteko, publizitatea erakusteko eta analisi estatistikoak egiteko. Nabigatzen jarraitzen baduzu, hauen erabilera onartzen duzula ulertuko dugu. Informazio gehiago nahi baduzu, kontsultatu Cookie Politika

Berria.eus

Zerbitzuak Agenda

Publizitatea

Agenda

  • Axut!, Artedrama, Dejabu Panpin Laborategia "Zaldi urdina"

    AZPEITIA Azpeitia (2019-11-01)
    Axut!, Artedrama, Dejabu Panpin Laborategia "Zaldi urdina"
  • Taldekako Xilabako lehen finalerdia

    BAIONA Baiona (2019-11-01)
    Taldekako Xilabako lehen finalerdia

Antzerkia

  • Ma Kolektiboa: Lua Kastore

    ONDARROA 19:00. Beikozinin (2019-11-01)
    Ma Kolektiboa: Lua Kastore
  • Artedrama, Axut eta Dejabu: Zaldi urdina

    AZPEITIA 21:30. Soreasu antzokian (2019-11-01)
    Artedrama, Axut eta Dejabu: Zaldi urdina
  • Silvia Marso: 24 horas en la vida de una mujer

    SANTURTZI 20:30. Serantes aretoan (2019-11-01)
    Silvia Marso: 24 horas en la vida de una mujer
  • Pabiloi 6: Sabias ellas

    BILBO 20:00. eta igandean, 19:00etan, Pabiloi 6an (2019-11-01tik 2019-11-02ra.)
    Pabiloi 6: Sabias ellas

Bertsolaritza

  • Taldekako Xilaba. Xiberoa, Lapurdi eta Baxenabarreko Taldekako Bertsulari Xapelketa (2. 2019)

    BAIONA 19:00. Zizpa gaztetxea (2019-11-01)
    Taldekako Xilaba. Xiberoa, Lapurdi eta Baxenabarreko Taldekako Bertsulari Xapelketa (2. 2019)

Bestelakoak

  • Bilbao Maker Fire asmatzaile eta sortzaileen azoka

    BILBO Azkuna zentroan (2019-11-01tik 2019-11-03ra.)
    Bilbao Maker Fire asmatzaile eta sortzaileen azoka
  • Beñat Elzo Mendi Martxa, Lasterketa eta familia arteko lasterketa txikia

    HONDARRIBIA 09:00. Kirol kaian. (2019-11-01)
    Beñat Elzo Mendi Martxa, Lasterketa eta familia arteko lasterketa txikia
  • Produktu filosanitarioen aplikatzaile ikastaroan izen-ematea, azaroaren 1etik 7ra.

    OIARTZUN 943 40 02 19 telefonora deituta. (2019-11-01)
    Produktu filosanitarioen aplikatzaile ikastaroan izen-ematea, azaroaren 1etik 7ra.

Dantza

  • Donosti Belle Swing

    DONOSTIA 11:00. udaletxean, dantza, eta 15:00etatik 20:00etara, Kursaalean, Lindy klaseak (2019-11-01)
    Donosti Belle Swing
  • Hofesh Shechter Company: Grand Finale

    BILBO 19:30. Arriaga antzokian (2019-11-01tik 2019-11-02ra.)
    Hofesh Shechter Company: Grand Finale
  • Helduentzako dantzaldia.

    OIARTZUN 18:00. Pagoa aretoan. (2019-11-01)
    Helduentzako dantzaldia.

Erakusketak

  • "Paul Naschy: autobiografia bat iruditan"

    DONOSTIA 11:00. Okendo kultur etxean (2019-11-01tik 2019-12-14ra.)
    "Paul Naschy: autobiografia bat iruditan"
  • Margo erakusketa. Antxon Massa, Ainara Ruiz de la Nava, Carmen P. Fiz, Isabel Tome, eta Maria Isabel Arratibel artisten lanak. 17:00etatik 20:00etara.

    ERRENTERIA 17:00. Xenpelar Etxean (2019-11-01tik 2019-11-06ra.)
    Margo erakusketa. Antxon Massa, Ainara Ruiz de la Nava, Carmen P. Fiz, Isabel Tome, eta Maria Isabel Arratibel artisten lanak. 17:00etatik 20:00etara.

Ikastaroak

  • Zine beldurgarri fantastikoak: Laburmetraiak + Luzemetrai sorpresa

    BERGARA 23:00. Kartzela zaharrean (2019-11-01)
    Zine beldurgarri fantastikoak: Laburmetraiak + Luzemetrai sorpresa

Ikus-entzunezkoak

  • Amua Festibala: Kimuak, Ebrocorto eta Zinegoak sailetako laburmetraiak

    HONDARRIBIA 17:00. Itsas Etxean (2019-11-01)
    Amua Festibala: Kimuak, Ebrocorto eta Zinegoak sailetako laburmetraiak
  • Raketistak dokumentala

    BERASTEGI 19:00. erabilera anitzeko gelan (2019-11-01)
    Raketistak dokumentala
  • InsurgenZia dokumentala

    DONOSTIA 20:00. Dokan (2019-11-01)
    InsurgenZia dokumentala

Musika

  • Terror Reggae Gaua: Jah Inity Sound eta El Jinete Palido DJak

    DONOSTIA 22:30. Aurresku tabernan (2019-11-01)
    Terror Reggae Gaua: Jah Inity Sound eta El Jinete Palido DJak
  • Retroespectre

    BILBO 01:00. Kremlinen (2019-11-01)
    Retroespectre
  • Mannerstimmen Basel

    SANTURTZI 20:30. Gorka Deunaren elizan (2019-11-01)
    Mannerstimmen Basel
  • Sonido Satanas

    DONOSTIA 20:30. Dabadaban (2019-11-01)
    Sonido Satanas
  • Nogen

    ERMUA 22:15. Ermua antzokian (2019-11-01)
    Nogen
  • Elena Aranoa: Autoras

    ZARAUTZ 20:00. Modelon (2019-11-01)
    Elena Aranoa: Autoras
  • Abesbatza Lehiaketa: Era Vocal Group, Gema Sangkakala, Glier College Vocal Group, Art'n Voices, The Korrigan Consort eta Swara Vocal Ensemble

    TOLOSA 11:00. Leidorren, eta bihar, 11:00etan, Santa Klara elizan (2019-11-01)
    Abesbatza Lehiaketa: Era Vocal Group, Gema Sangkakala, Glier College Vocal Group, Art'n Voices, The Korrigan Consort eta Swara Vocal Ensemble
  • Abesbatza Lehiaketa: JCA National Youth Choir, Coro Gaos, Pa Saulei, Bel Canto Vilnius eta Batavia Madrigal Singers

    TOLOSA 16:00. eta 19:30ean, Leidorren (2019-11-01)
    Abesbatza Lehiaketa: JCA National Youth Choir, Coro Gaos, Pa Saulei, Bel Canto Vilnius eta Batavia Madrigal Singers
  • BIME Live: First Girl On The Moon, Do Nothing, Aitor Etxebarria, Phantogram, Morgan, Amaia, Royksoop DJ Set, Floating Points, Kraftwerk 3D, Foals, Cooper Saver, Pional, Daphi, Kaydy Cain, Coucou Chloe, King Doudou eta Kamixlo DJ Set

    BARAKALDO 18:30. 05:30era, BEC erakustazokan (2019-11-01)
    BIME Live: First Girl On The Moon, Do Nothing, Aitor Etxebarria, Phantogram, Morgan, Amaia, Royksoop DJ Set, Floating Points, Kraftwerk 3D, Foals, Cooper Saver, Pional, Daphi, Kaydy Cain, Coucou Chloe, King Doudou eta Kamixlo DJ Set
  • Mastodonte

    BARAKALDO 20:30. Barakaldo antzokian (2019-11-01)
    Mastodonte
  • 441 Hz abesbatza

    BERGARA 19:00. Seminarixoan (2019-11-01)
    441 Hz abesbatza
  • M.C.D.

    TOLOSA 22:30. Bonberenean (2019-11-01)
    M.C.D.
  • El séptimo vicio irratsaioa eta Tulsa

    HONDARRIBIA 20:00. Itsas Etxean (2019-11-01)
    El séptimo vicio irratsaioa eta Tulsa
  • Amua: Shakin' Piñas DJ Set

    HONDARRIBIA 23:00. Uxoan (2019-11-01)
    Amua: Shakin' Piñas DJ Set
  • Old Dixeland Band & DJ Mr. Patxi: The Untouchables festa

    DONOSTIA 22:30. Kursaalean (2019-11-01)
    Old Dixeland Band & DJ Mr. Patxi: The Untouchables festa
  • Vetusta Morla

    DONOSTIA 20:00. Kursaalean (2019-11-01tik 2019-11-02ra.)
    Vetusta Morla
  • Confluence & Gonbidatuak vs Joe Cocker

    BILBO 22:00. Kafe Antzokian (2019-11-01)
    Confluence & Gonbidatuak vs Joe Cocker
  • Rafa Ferra

    BILBO 20:30. Cotton Cluben (2019-11-01)
    Rafa Ferra
  • Leoni Torres

    BILBO 22:00. Santana 27n (2019-11-01)
    Leoni Torres
  • Grant-Lee Phillips

    GETXO 20:00. Muxikebarrin (2019-11-01)
    Grant-Lee Phillips
  • The Korrigan Consort

    DONOSTIA 19:30. Altzan, San Martzial elizan (2019-11-01)
    The Korrigan Consort
  • Olatz Salvador

    OREXA 22:00. Ostatuan (2019-11-01)
    Olatz Salvador
  • Robotic Bears

    BILBO 22:30. Ambigun (2019-11-01)
    Robotic Bears
  • Onki Xin eta Zigor DZ

    DONOSTIA 21:30. Dokan (2019-11-01)
    Onki Xin eta Zigor DZ
  • Kiraden Sound System

    BILBO 23:59. Mytho aretoan (2019-11-01)
    Kiraden Sound System
  • Eriz & Totum Revolutum

    TOLOSA 19:30. Orbelan (2019-11-01)
    Eriz & Totum Revolutum
  • New Straits

    EIBAR 20:30. Koliseoan (2019-11-01)
    New Straits
  • Axut!, Artedrama, Dejabu Panpin Laborategia "Zaldi urdina"

    AZPEITIA Azpeitia (2019-11-01)
    Axut!, Artedrama, Dejabu Panpin Laborategia "Zaldi urdina"
  • Taldekako Xilabako lehen finalerdia

    BAIONA Baiona (2019-11-01)
    Taldekako Xilabako lehen finalerdia
  • Samantha Hudson, Sansex eta Bellaca DJs

    DONOSTIA 23:59. Dabadaban (2019-11-01)
    Samantha Hudson, Sansex eta Bellaca DJs
  • Akatsak, Vikingo eta Flipe VI

    BARAKALDO 20:30. Mendigon (2019-11-01)
    Akatsak, Vikingo eta Flipe VI
  • Deskontrol + Rotten XIII + Brigade Loco

    ATARRABIA 20:00. Totem 1 aretoan (2019-11-01)
    Deskontrol + Rotten XIII + Brigade Loco
  • Leo Dupleix + Camila Tellez + Passions Farolas + Abyme Nabar

    BILBO 20:00. Le larraskito klubean (2019-11-01)
    Leo Dupleix + Camila Tellez + Passions Farolas + Abyme Nabar