Webgune honek cookie-ak erabiltzen ditu zure nabigazioa errazteko, publizitatea erakusteko eta analisi estatistikoak egiteko. Nabigatzen jarraitzen baduzu, hauen erabilera onartzen duzula ulertuko dugu. Informazio gehiago nahi baduzu, kontsultatu Cookie Politika

Berria.eus

Zerbitzuak Agenda

Publizitatea

Agenda

Antzerkia

  • Txalo: Jon beldurgabea

    BEASAIN 17:00. Usurbe antzokian (2020-03-01)
    Txalo: Jon beldurgabea
  • Teatro Paraiso: Xocolat

    GERNIKA-LUMO 17:00. Lizeo antzokian (2020-03-01)
    Teatro Paraiso: Xocolat
  • Borobil Teatroa: Hansel eta Gretel

    BASAURI 12:30. Social antzokian (2020-03-01)
    Borobil Teatroa: Hansel eta Gretel
  • Gorakada: Pinocchio

    SOPELA 18:00. Kurtzio kultur etxean (2020-03-01)
    Gorakada: Pinocchio
  • Chevere: Curva España

    EIBAR 20:30. Koliseo antzokian (2020-03-01)
    Chevere: Curva España
  • Jackson Dance Company: El mundo de fantasía

    BILBO 12:00. Campos Eliseos antzokian (2020-03-01)
    Jackson Dance Company: El mundo de fantasía
  • Ane Labaka eta Beatriz Egizabal: Erradikalak ginen

    DONOSTIA 18:30. Larrotxene kultur etxean (2020-03-01)
    Ane Labaka eta Beatriz Egizabal: Erradikalak ginen
  • Ikusi Makusi: Remendando males de amores

    OÑATI 19:00. Santa Ana antzokian (2020-03-01)
    Ikusi Makusi: Remendando males de amores
  • Cristina Torres & Anabasa: Jimena, ¿y ahora qué?

    ERRENTERIA 19:00. Niessen aretoan (2020-03-01)
    Cristina Torres & Anabasa: Jimena, ¿y ahora qué?
  • Pez Limbo antzerki taldearen eskutik, 'Oxido' antzerkia. 8 euro.

    LEZO 20:00. Gezala Auditoriumean (2020-03-01)
    Pez Limbo antzerki taldearen eskutik, 'Oxido' antzerkia. 8 euro.

Bertsolaritza

  • Unai Gaztelumendi, Beñat Iguaran, Sebastian Lizaso eta Alaia Martin

    DONOSTIA 19:00. Ibaetako jaietan, Lautximeneta frontoian (2020-03-01)
    Unai Gaztelumendi, Beñat Iguaran, Sebastian Lizaso eta Alaia Martin

Bestelakoak

Ez da ekitaldirik aurkitu

Dantza

  • Maduixa: Lu

    ANDOAIN 17:00. eta 18:15ean, Basteron (2020-03-01)
    Maduixa: Lu
  • Mutxikoak

    IRUN 12:00. San Juan plazan (2020-03-01)
    Mutxikoak
  • Soinu Zahar eta Aurresku txapelketa.

    OIARTZUN 10:30. Elorsoro kiroldegian. (2020-03-01)
    Soinu Zahar eta Aurresku txapelketa.
  • Dantzaldia.

    OIARTZUN 18:00. Pagoa aretoan. (2020-03-01)
    Dantzaldia.
  • Mutxiko eta dantza saioa, Meakako Adixkideak taldeak antolatuta.

    IRUN 12:00. San Juan plazan. (2020-03-01)
    Mutxiko eta dantza saioa, Meakako Adixkideak taldeak antolatuta.

Erakusketak

Ez da ekitaldirik aurkitu

Hitzaldiak

  • Angel Garcia Ronda: Fueros en Guipúzcoa

    DONOSTIA 12:00. San Telmo museoan (2020-03-01)
    Angel Garcia Ronda: Fueros en Guipúzcoa

Ikastaroak

Ez da ekitaldirik aurkitu

Ikus-entzunezkoak

  • Mendi Tour: Harria Herria, Nebula eta Cholitas

    ESKORIATZA 19:00. Zaldibar antzokian (2020-03-01)
    Mendi Tour: Harria Herria, Nebula eta Cholitas

Irteerak

  • Ibilaldi gidatua: "Murgisarriko pago motzen basotxo esperimentala" Anduetza Parketxetik abiatuta eta Gipuzkoako Aldundiko teknikari aditu baten eskutik

    ZEGAMA 10:00. Anduetza parketxean (2020-03-01)
    Ibilaldi gidatua: "Murgisarriko pago motzen basotxo esperimentala" Anduetza Parketxetik abiatuta eta Gipuzkoako Aldundiko teknikari aditu baten eskutik

Musika

  • Ensemble Siciliano

    DONOSTIA 12:00. Viktoria Eugenia antzokian (2020-03-01)
    Ensemble Siciliano
  • Napalm Death + EyeHateGod + Misery Index + Rotten Sound

    BIARRITZ 18:00. Biarritz (2020-03-01)
    Napalm Death + EyeHateGod + Misery Index + Rotten Sound
  • Mikel Erentxun

    DONOSTIA 20:00. Viktoria Eugenia antzokian (2020-03-01)
    Mikel Erentxun
  • Wackelkontakt eta Actriq

    DONOSTIA 20:00. Dabadaban (2020-03-01)
    Wackelkontakt eta Actriq
  • Bizkaiko Ingeniarien Korua

    PORTUGALETE 19:00. Andra Maria basilikan (2020-03-01)
    Bizkaiko Ingeniarien Korua
  • Joseba Irazoki & Lagunak eta Mice

    AZPEITIA 19:00. Sanagustin kulturgunean (2020-03-01)
    Joseba Irazoki & Lagunak eta Mice
  • Udal Musika Banda: Festiband Eurovision

    BILBO 12:00. Euskalduna jauregian (2020-03-01)
    Udal Musika Banda: Festiband Eurovision
  • Sally Rous DJ

    BILBO 12:00. Zawp espazioan (2020-03-01)
    Sally Rous DJ
  • Arrasate Musikaleko Banda

    ARRASATE 12:30. Amaia antzokian (2020-03-01)
    Arrasate Musikaleko Banda
  • Jokaldi

    BILBO 18:00. Karmelo plazan (2020-03-01)
    Jokaldi
  • Udal Musika Banda

    AZKOITIA 12:30. Baztartxo antzokian (2020-03-01)
    Udal Musika Banda
  • Amorante

    BEASAIN 19:00. Igartzako jauregian (2020-03-01)
    Amorante
  • Musika Banda & Arkaitz Mendoza: Errenteria in Blue

    ERRENTERIA 19:00. Fatima elizan (2020-03-01)
    Musika Banda & Arkaitz Mendoza: Errenteria in Blue
  • Hondarribiko Hiria Musika Banda: Inauterietako kontzertua

    HONDARRIBIA 12:30. Itsas Etxean (2020-03-01)
    Hondarribiko Hiria Musika Banda: Inauterietako kontzertua
  • Mikel Erentxun: "El último vuelo del hombre Bala"

    DONOSTIA 20:00. Victoria Eugenian (2020-03-01)
    Mikel Erentxun: "El último vuelo del hombre Bala"
  • Discofagia

    BILBO 20:30. Kabareten (2020-03-01)
    Discofagia
  • Brothers in Elvis

    PLENTZIA 13:00. Bahia de Plentzia hotelean (2020-03-01)
    Brothers in Elvis