KIROL EMAITZAK

FUTBOLA

Txapeldunen Liga (Final-zortzirenak)

PSG
2 - 0
Reala

AZ. - 02/14  21:00

SASKIBALOIA

Espainiako Ohorezko Maila (21. jardunaldia)

IDK
63 - 70
Valentzia

LR. - 02/17  18:00

Bembibre
48 - 78
Araski

LR. - 02/17  18:15

Cadi la Seu
68 - 59
Gernika

LR. - 02/17  19:30

ESKUBALOIA

Asobal liga (16. jardunaldia)

Anaitasuna
27 - 27
Sinfin

OL. - 02/16  21:30

Valladolid
33 - 35
Bidasoa

IG. - 02/18  12:30

Espainiako Ohorezko Maila (18. jardunaldia)

Beti Onak
20 - 29
Bera Bera

LR. - 02/17  18:00

ERRUGBIA

Espainiako Ohorezko Maila (E) (2. fasea, B multzoa, 1. jardunaldia)

Eibar
5 - 7
Pozuelo

IG. - 02/18  11:00

FUTBOLA

Espainiako Lehen Maila (E) (18. jardunaldia)

Athletic
1 - 0
Betis

LR. - 02/17  16:30

Vila-real
1 - 1
Reala

LR. - 02/17  18:30

Eibar
0 - 0
Levante

IG. - 02/18  12:00

Espainiako Bigarren Maila (27. jardunaldia)

Huesca
0 - 0
Amorebieta

IG. - 02/18  18:30

Elx
0 - 0
Eibar

IG. - 02/18  21:00

Espainiako Lehen Maila (G) (25. jardunaldia)

Osasuna
2 - 0
Cadiz

LR. - 02/17  16:15

Mallorca
1 - 2
Reala

IG. - 02/18  18:30

Betis
0 - 0
Alaves

IG. - 02/18  21:00

Athletic
3 - 2
Girona

AL. - 02/19  21:00

FUTBOLA

Espainiako Bigarren Maila (27. jardunaldia)

Huesca
0 - 0
Amorebieta

IG. - 02/18  18:30

Elx
0 - 0
Eibar

IG. - 02/18  21:00

Espainiako Lehen Maila (G) (25. jardunaldia)

Osasuna
2 - 0
Cadiz

LR. - 02/17  16:15

Mallorca
1 - 2
Reala

IG. - 02/18  18:30

Betis
0 - 0
Alaves

IG. - 02/18  21:00

Athletic
3 - 2
Girona

AL. - 02/19  21:00

Espainiako Lehen Maila (E) (18. jardunaldia)

Athletic
1 - 0
Betis

LR. - 02/17  16:30

Vila-real
1 - 1
Reala

LR. - 02/17  18:30

Eibar
0 - 0
Levante

IG. - 02/18  12:00

Txapeldunen Liga (Final-zortzirenak)

PSG
2 - 0
Reala

AZ. - 02/14  21:00

SASKIBALOIA

Espainiako Ohorezko Maila (21. jardunaldia)

IDK
63 - 70
Valentzia

LR. - 02/17  18:00

Bembibre
48 - 78
Araski

LR. - 02/17  18:15

Cadi la Seu
68 - 59
Gernika

LR. - 02/17  19:30

ESKUBALOIA

Espainiako Ohorezko Maila (18. jardunaldia)

Beti Onak
20 - 29
Bera Bera

LR. - 02/17  18:00

Asobal liga (16. jardunaldia)

Anaitasuna
27 - 27
Sinfin

OL. - 02/16  21:30

Valladolid
33 - 35
Bidasoa

IG. - 02/18  12:30

ERRUGBIA

Espainiako Ohorezko Maila (E) (2. fasea, B multzoa, 1. jardunaldia)

Eibar
5 - 7
Pozuelo

IG. - 02/18  11:00