ACB LIGA
22. JARDUNALDIA
Joventut-Real Madrid 74-83
Manresa-Obradoiro 75-72
Unicaja-Delteco GBC 87-69
Breogan-Kirolbet Baskonia 72-90
Andorra-Fuenlabrada 89-88
Bartzelona-Burgos 97-88
Tenerife-Kanaria Handia 86-90
Valentzia-Murtzia 89-65
J I G PA PK
♦ 1. Bartzelona 22 18 4 1.915 1.665
♦ 2. Real Madril 22 17 5 1.947 1.749
♦ 3. Kirolbet Baskonia 22 16 6 1.880 1.612
♦ 4. Valentzia 22 14 8 1.751 1.697
♦ 5. Unicaja 22 14 8 1.903 1.856
♦ 6. Joventut 22 13 9 1.772 1.728
♦ 7. Manresa 22 13 9 1.811 1.772
♦ 8. Tenerife 22 12 10 1.809 1.714
9. Andorra 22 11 11 1.832 1.845
10. Zaragoza 22 11 11 1.801 1.858
11. Obradoiro 22 10 12 1.718 1.772
12. Burgos 22 9 13 1.809 1.846
13. Estudiantes 22 9 13 1.822 1.879
14. Kanaria Handia 22 7 15 1.785 1.854
15. Breogan 22 7 15 1.666 1.789
16. Fuenlabrada 22 7 15 1.731 1.937
# 17. Murtzia 22 6 16 1.627 1.770
# 18. Delteco GBC 22 4 18 1.611 1.847
♦ Kanporaketetara. # Urrezko LEB Ligara
23. JARDUNALDIA
Larunbata 16 Ordua
Delteco GBC-Breogan 18:00
Fuenlabrada-Valentzia 20:30
Obradoiro-Joventut 20:30
Kanaria Handia-Unicaja 20:30
Burgos-Andorra 20:30
Igandea 17 Ordua
Real Madril-Manresa 12:30
Murtzia-Zaragoza 12:30
Kirolbet Baskonia-Tenerife 17:00
Bartzelona-Estudiantes 19:30
EMAKUMEZKOEN KOPA
22. Jardunaldia
Al-Qazeres-Embutidos Pajariel 64-71
IDK Gipuzkoa-Ensino 81-54
Lointek Bizkaia-P. Avenida 72-88
Valentzia-Cadi la Seu 66-68
Sant Adria-Quesos el Pastor 53-65
Mann-Filter-RPK Araski 70-56
Girona-Ferrol 60-43
ESPAINIAKO OHOREZKO MAILA
J I G PA PK
♦ 1. Spar Girona 22 21 1 1.716 1.250
♦ 2. P. Avenida 22 21 1 1.656 1.178
♦ 3. Lointek Bizkaia 22 16 6 1.578 1.442
♦ 4. Cadi la Seu 22 15 7 1.509 1.392
♦ 5. Valentzia 22 14 8 1.492 1.374
♦ 6. IDK Gipuzkoa 22 12 10 1.381 1.352
7. RPK Araski 22 9 13 1.353 1.470
8. E. Pajariel 22 8 14 1.308 1.432
9. Al-Qazeres 22 8 14 1.472 1.568
10. Mann-Filter 22 8 14 1.302 1.465
11. Ensino 22 8 14 1.497 1.581
12. Q. El Pastor 22 6 16 1.358 1.551
# 13. Sant Adria 22 5 17 1.381 1.596
# 14. Ferrol 22 3 19 1.269 1.621
♦ Kanporaketetara. # Bigarren Ligara
23. JARDUNALDIA
Larunbata 16 Ordua
E. Pajariel-Lointek Bizkaia 18:15
RPK Araski-Sant Adria 18:30
Ensino-Mann-Filter 19:00
Ferrol-IDK Gipuzkoa 19:00
Quesos el Pastor -Valentzia 19:30
Cadi la Seu-Al-Qazeres 19:45
Igandea 17 Ordua
Perfumerias Avenida-Girona 18:00
Saskibaloiko sailkapenak
Sailkapenak, emaitzak, egutegia...
Iruzkinak
Ez dago iruzkinik
Ordenatu