Saskibaloiko sailkapenak

Sailkapenak, emaitzak, egutegia...

Berria -

2019ko otsailak 12
ACB LIGA

20. JARDUNALDIA

Bartzelona-Fuenlabrada 106-76

Valentzia-Obradoiro 87-94

Unicaja-Manresa 99-97

Tenerife-Burgos 83-88

Estudiantes-Andorra 91-90

Breogan-Murtzia 77-73

Real Madril-Kirolbet Baskonia 82-76

Kanaria Handia-Delteco GBC 85-90

Joventut-Zaragoza 88-73

J I G PA PK

♦ 1. Bartzelona 20 17 3 1.748 1.506

♦ 2. Real Madril 20 15 5 1.777 1.609

♦ 3. Kirolbet Baskonia 20 14 6 1.678 1.445

♦ 4. Unicaja 20 13 7 1.721 1.675

♦ 5. Tenerife 20 12 8 1.630 1.522

♦ 6. Valentzia 20 12 8 1.595 1.566

♦ 7. Joventut 20 12 8 1.592 1.571

♦ 8. Manresa 20 11 9 1.635 1.609

9. Andorra 20 10 10 1.677 1.670

10. Zaragoza 20 10 10 1.627 1.678

11. Obradoiro 20 9 11 1.571 1.624

12. Burgos 20 8 12 1.632 1.662

13. Estudiantes 20 8 12 1.644 1.706

14. Breogan 20 7 13 1.521 1.624

15. Fuenlabrada 20 7 13 1.569 1.742

16. K. Handia 20 6 14 1.608 1.679

# 17. Murtzia 20 5 15 1.491 1.611

# 18. Delteco GBC 20 4 16 1.476 1.693

♦ Kanporaketetara. # Urrezko LEB Ligara

21. JARDUNALDIA

Larunbata martxoak 2 Ordua

Burgos-Kanaria Handia 18:00

Obradoiro-Breogan 18:00

Zaragoza-Tenerife 20:30

Igandea martxoak 3 Ordua

Manresa-Estudiantes 12:30

Andorra-Real Madril 12:30

Murtzia-Bartzelona 17:00

Delteco GBC-Zaragoza 17:30

Fuenlabrada-Joventut 19:30

Kirolbet Baskonia-Unicaja 19:30

ESPAINIAKO OHOREZKO MAILA 

19. JARDUNALDIA

Al-Qazeres-Mann-Filter 67-63

Embutidos Pajariel-Ferrol 79-68

Ensino-Perfumerias Avenida 59-67

Quesos el Pastor-Girona 61-67

Cadi la Seu-IDK Gipuzkoa 77-57

RPK Araski-Lointek Bizkaia 71-48

Valentzia-Sant Adria 72-60

J I G PA PK

♦ 1. Spar Girona 19 18 1 1.507 1.084

♦ 2. P. Avenida 19 18 1 1.414 1.027

♦ 3. L. Bizkaia 19 14 5 1.345 1.209

♦ 4. Cadi la Seu 19 13 6 1.303 1.199

♦ 5. Valentzia 19 12 7 1.278 1.188

♦ 6. IDK Gipuzkoa 19 9 10 1.178 1.193

7. RPK Araski 19 9 10 1.189 1.273

8. Ensino 19 8 11 1.304 1.338

9. Al-Qazeres 19 8 11 1.270 1.319

10. E. Pajariel 19 6 13 1.145 1.245

11. Mann-Filter 19 6 13 1.109 1.282

12. Q. El Pastor 19 4 15 1.167 1.371

# 13. Sant Adria 19 4 15 1.164 1.380

# 14. Ferrol 19 3 16 1.119 1.384

♦ Kanporaketetara. # Bigarren Ligara

20. JARDUNALDIA

Larunbata 16 Ordua

IDK Gipuzkoa-Quesos el Pastor 18:00

Perfumerias Avenida-Ferrol 18:00

Lointek Bizkaia-Ensino 18:30

Valentzia-Embutidos Pajariel 19:15

Igandea 17 Ordua

Sant Adria-Al-Qazeres 12:00

Mann-Filter-Cadi la Seu 13:00

Girona-RPK Araski 18:00