Telebista

06:00 - 14:00
ETB 1

ETB 1

07:00
Turbo Fast.
07:25
Doraemon.
08:10
3txulo.
08:35
Doraemon.
09:00
Egun on Euskadi. Gonbdidatua: Arkaitz Rodriguez (Sortu).
11:10
Abenturaroa.
11:35
Udazken loreak.
12:05
Txoriene Zigor Iturrietarekin.
13:05
Gure Kasa.
ETB 3

ETB 3

06:30
Zigg eta Sharko.
06:50
Ikasi ingelesez Noddyrekin.
07:15
Hartz Txiki.
07:35
Olivia.
07:55
Shaun.
08:00
Pingu.
08:20
Maya erlea.
08:40
Shaun.
09:05
Patri postaria.
09:15
Hello Kitty.
09:40
Noddy.
10:05
Blackie and company.
10:30
Shaun.
10:35
Doraemon.
11:15
Berebiziko espioiak.
11:55
Martin Mistery.
12:15
Doraemon.
13:25
Aita-amabitxi magikoak.
13:45
Shaun.
ETB 2

ETB 2

07:25
Robin Food.
08:25
Ongi Etorri.
09:30
Eusko Legebiltzarreko bilkura.
10:15
Zinema. 'Legado salvaje'. 1958. Zuz.: Charles Haas.
11:30
En Jake.
ETB 4

ETB 4

07:00
Abenturaroa.
07:30
ETB Kantxa, pilota.
08:20
Date el bote.
10:00
Vaya semanita.
11:15
Mi querido Klikowsky.
Hamaika

Hamaika

08:30
Gurean Gaur.
09:00
Bertso Hop.
09:30
Gurean gaur.
10:00
Bizi Musika.
12:00
Musika Zuzenean.
12:30
Gurean gaur.
13:00
Artekale.
13:30
Sasoi onean.
La 1

La 1

06:00
Albisteak.
08:30
Los desayunos de TVE.
10:00
La mañana de La1.
13:25
Torres en la cocina.
La 2

La 2

06:00
TVE es musica.
07:00
Dokumentalak.
09:00
La pelu-quería.
09:30
Aquí hay trabajo.
09:55
UNED.
10:55
Cinco hermanos.
11:40
Dokumentala.
12:30
Zinema. 'Los conquistadores del Pacífico'. 1963. Zuz.: Jose Maria Elorrieta.
Antena 3

Antena 3

06:15
Albisteak.
08:30
Espejo público.
09:08
Espejo público.
13:15
Karlos Argiñano.
13:40
La ruleta de la suerte.
14:00 - 22:00
ETB 1

ETB 1

14:00
Gaur Egun.
14:50
Eguraldia.
15:05
Txoriene Zigor Iturrietarekin.
16:05
Ahoz aho.
18:15
Iparraldearen Orena.
18:25
EITB Kultura.
19:00
3txulo Jokoan.
20:00
Gaur Egun.
21:00
Go!azen Basakabira.
ETB 3

ETB 3

14:00
3txulo.
14:20
Doraemon.
15:10
Pippi Kaltzaluze.
15:25
Shaun.
15:30
Pippi Kaltzaluze.
15:55
Berebiziko espioiak.
16:35
Yoko eta lagunak.
17:30
Noddy, jostalandiako detektibea.
17:45
Doraemon.
18:35
Doremiren magia.
19:10
Dinotrak.
19:35
Yoko eta lagunak.
19:55
Doraemon.
21:00
Aita-amabitxi magikoak.
21:45
Martin.
ETB 2

ETB 2

14:00
Atrápame si puedes.
14:58
Teleberri.
16:00
Eguraldia.
16:20
¿Qué me estás contando?.
17:45
El programa de Klaudio.
20:20
A bocados.
21:00
Teleberri.
ETB 4

ETB 4

14:20
Robin Food .
15:35
Contigo pan y cebolla.
16:15
Zinema. 'El desfiladero del cobre'. 1950. Zuz.: John Farrow.
17:45
De lo bueno lo mejor.
18:40
Menos es más.
19:50
El factor humano.
21:00
Euskolegas.
21:50
Vaya semanita.
Hamaika

Hamaika

14:30
GG Asteko Kronika.
15:30
Musika Zuzenean.
16:30
GG Asteko Kronika.
17:00
Zapi gorria.
17:30
Elkarrekin.
18:00
Artekale.
19:00
Sasoi onean.
19:30
GG Asteko Kronika.
20:00
Musika zuzenean.
20:30
Artekale.
21:00
Sasoi onean.
21:30
GG Asteko Kronika.
La 1

La 1

14:00
Informativo territorial.
14:30
Corazón.
15:00
Telediario 1.
16:25
Servir y proteger.
17:15
Acacias, 38.
18:15
Premios Princesa de Asturias 2017.
20:30
Aquí la tierra.
21:00
Albisteak.
La 2

La 2

14:10
Dokumentalak.
15:50
Saber y ganar.
16:30
Grandes documentales.
18:45
El escarabajo verde.
19:15
Dokumentala.
21:00
Zinema. 'Tierra y libertad'. 1995. Zuz.: Ken Loach.
Antena 3

Antena 3

15:00
Albistegia.
15:45
Kirolak.
16:00
Eguraldia.
16:30
Amar es para siempre.
17:30
El secreto de Puente Viejo.
18:45
¡Ahora caigo!.
20:00
¡Boom!.
21:00
Albisteak.
22:00 - 06:00
ETB 1

ETB 1

22:05
ETB Kantxa, Pilota.
01:00
Wazemank.
ETB 3

ETB 3

22:40
Kodea Lyoko.
23:45
Kamera Ezkutua.
00:00
Hamtaro.
00:00
Noddy Jostailandian.
00:30
Kamera ezkutua.
01:35
Maroons.
ETB 2

ETB 2

22:10
Eguraldia.
22:30
7 días.
01:25
Vaya semanita.
ETB 4

ETB 4

22:00
Zinema. 'Dos a la carta'. 2014. Zuz.: Robert Bellsola.
00:15
El zapping de la noche de....
00:40
Gol festa.
01:00
Pilota.
02:00
Boxeoa.
03:00
Vaya semanita.
Hamaika

Hamaika

22:00
Musika zuzenean.
22:30
GG Kirolak.
23:00
Bizi Musika.
00:00
GG Asteko Kronika.
00:30
Musika zuzenean.
01:00
Bizi Musika.
La 1

La 1

22:10
Zinema. 'La sombra del reino'. 2007. Zuz.: Peter Berg.
23:55
Zinema. 'Venganza en la prisión'. 2015. Zuz.: John Lyde.
00:00
Zinema. 'La hija del general'. 1999. Zuz.: Simon West.
03:20
Ley y orden: unidad victimas policiales.
04:45
TVE es música.
La 2

La 2

01:05
Zinema. 'La pasión turca'. 1994. Zuz.: Vicente Aranda.
03:00
Dokumentalak.
Antena 3

Antena 3

22:10
Tu cara me suena.
00:00
Zinema. 'Hora punta'. 1998. Zuz.: Brett Ratner.
02:45
Comprando en casa.
03:15
Minutos musicales.