Telebista

06:00 - 14:00
ETB 1

ETB 1

06:55
Bost baietz!.
07:25
Hi, Selfie!.
09:00
Egun on Euskadi. Gonbidatua: Idoia Mendia (PSE-EE).
11:10
Martin.
12:05
Txoriene Zigor Iturrietarekin.
13:00
Gure Kasa.
ETB 3

ETB 3

07:15
Hartz txiki.
08:00
Pingu hirian.
08:08
Noddy Jostailandian.
08:15
3txulo.
08:30
Ene kantak.
08:35
Rita eta Krokodilo.
08:40
Raa Raa lehoi orrolaria.
08:50
Olivia.
09:00
Txiki iletsu.
09:15
Patri postaria.
09:40
Noddy.
10:00
Nire lagun erraldoia.
10:25
Berealdiko espioiak.
10:45
Katu botadunaren abenturak.
11:10
Julien erregea.
11:30
Doraemon.
12:15
Berebiziko espioiak.
12:35
Turbo fast.
12:55
Dinotrak.
13:20
Bondi band.
13:45
3txulo.
ETB 2

ETB 2

07:05
Robin Food.
07:40
Todos los apellidos vascos.
08:50
Con la calle a cuestas.
09:55
Zinema. 'Capitán apache'. 1972. Zuz.: Alexander Singer.
11:30
En Jake.
ETB 4

ETB 4

07:30
Pilota, ETB Kantxa.
08:20
Kamera ezkutua.
08:40
Date el bote.
12:55
Vaya semanita.
Hamaika

Hamaika

08:00
Gurean gaur.
08:30
Nafarroa gaur.
09:00
Bizi musika.
10:00
Txantxangorria.
11:00
Gurean gaur.
11:30
Nafarroa gaur.
12:00
Diada 2018, saio berezia.
La 1

La 1

06:00
Albisteak.
08:30
Los desayunos de TVE.
10:00
La mañana.
12:00
Más desayunos.
13:30
Torres en la cocina.
La 2

La 2

06:00
Madrugadas de La 2.
07:00
Activa2.
07:30
Ingles Online TVE.
08:00
Dokumentalak.
09:08
Agrosfera.
09:30
Aquí hay trabajo.
10:00
La aventura del saber.
10:55
Humanos 3.0.
11:45
80 cm.
12:45
Zinema. 'Territorio apache'. 1958.
13:55
Curro Jimenez.
Antena 3

Antena 3

06:00
Minutos musicales.
06:15
Albisteak.
08:30
Espejo publico.
13:15
Karlos Argiñano en tu cocina.
13:40
La ruleta de la suerte.
14:00 - 22:00
ETB 1

ETB 1

14:00
Gaur egun.
14:50
Eguraldia.
15:00
Txoriene Zigor Iturrietarekin.
16:05
Euskal Herritik.
17:20
Euskal Herria: Bide batez.
17:50
Iparraldearen orena.
18:00
Ahoz aho.
20:00
Gaur Egun.
20:50
Eguraldia.
21:00
EITB Kultura Transit.
21:10
Irrikitown.
21:30
Gure Kasa.
ETB 3

ETB 3

14:00
Home, Tip eta Oren abenturak.
14:25
Croodarren egunsentia.
14:45
Martin mistery.
15:05
3zpa4.
15:10
Voltron, kondairetako defendatzailea.
15:30
Doraemon.
16:40
Kaixo Timmy.
17:00
Maya erlea.
17:20
Barazki kontuak etxean.
17:45
Pingu.
18:00
Otsoko.
18:15
Noddy.
18:35
Txiki iletsu.
18:50
Rita eta krokodilo.
19:00
Shaun arditxoa.
19:15
Yoko eta lagunak.
19:45
3txulo.
20:15
Cam eta Leon.
20:30
3zpa4.
20:55
Ene Kantak.
21:00
Doraemon.
ETB 2

ETB 2

14:05
Atrápame si puedes.
14:58
Teleberri.
16:05
Eguraldia.
16:20
¿Que me estas contando?.
17:55
Esta pasando.
20:15
A bocados.
21:00
Teleberri.
ETB 4

ETB 4

15:15
Basque Country Vertical.
16:15
Zinema. 'La ciudad sin ley'. 1969. Zuz.: Don Siegel.
17:50
Gracias, Petrov.
18:50
Del país de los vascos.
20:15
Interferencias.
20:35
¿Que me estas contando?.
Hamaika

Hamaika

14:00
Bizi musika.
14:30
Gurean gaur.
15:00
Nafarroa gaur.
15:30
11 Leiho. Haizea.
16:45
Xistera .
18:45
Gurean gaur.
19:15
Bizi Musika.
20:00
Kilikon.
20:30
Gurean gaur.
21:00
Bidegurutzea.
La 1

La 1

14:00
Albisteak.
14:30
Corazón.
15:00
Telediario 1.
16:05
Espainiako Vuelta.
17:40
Servir y proteger.
18:25
Acacias.
19:30
España directo.
20:30
Aqui la tierra.
21:00
Telediario 2 .
La 2

La 2

15:00
Dokumentala.
15:45
Saber y ganar.
16:30
Grandes documentales.
18:10
Documenta2.
19:05
Dokumentala.
20:05
El arte de la arquitectura.
21:00
Dokumentala.
Antena 3

Antena 3

15:00
Albisteak.
15:45
Kirolak.
16:00
Karlos Argiñano receta especial.
16:03
Eguraldia.
16:30
Amar es para siempre.
17:30
El secreto de puente viejo.
18:45
Ahora caigo.
20:00
Boom.
21:00
Albisteak.
21:30
Kirolak.
21:40
Eguraldia.
21:45
El Hormiguero.
22:00 - 06:00
ETB 1

ETB 1

22:35
DantzanGo!.
23:45
Harrigarria.
00:20
Artefaktua.
00:50
Ahoz aho.
02:50
Iparraldearen orena.
ETB 3

ETB 3

22:05
Peabody eta Sherman.
22:45
Dragoi bola.
23:30
Kamera ezkutua.
23:50
Pop Magic Street.
00:00
Heidi.
00:00
Noddy jostailandiako detektibea.
00:25
Marko.
00:45
Peabody eta Sherman.
01:30
Maya erlea.
ETB 2

ETB 2

22:10
Eguraldia.
22:30
Vascos por el mundo.
01:00
EiTB Kultura Transit.
01:35
Teknopolis.
02:10
Atrapame si puedes.
03:00
¿Qué me estas contando?.
ETB 4

ETB 4

22:00
Telesail laburra. 'Vertigo'. 2012. Zuz.: Patrice Sauve.
01:25
Pilota, ETB Kantxa.
02:25
Gure Kasa.
03:25
Txoriene Zigor Iturrietarekin.
Hamaika

Hamaika

22:00
Gurean gaur.
22:30
Bidegurutzea.
23:30
Gurean gaur.
La 1

La 1

22:05
Desafia tu mente.
22:40
Zinema. 'Los próximos tres días'. 2010. Zuz.: Paul Haggis.
00:00
Servir y proteger.
01:35
Albisteak.
La 2

La 2

22:00
Zinema. 'Salto al vacio'. 1998. Zuz.: Daniel Calparsoro.
23:25
Dokumentala.
00:25
Dokumentala.
01:25
Conciertos Radio3.
Antena 3

Antena 3

22:40
Doctora Foster.
01:20
Zinema: 'Error médico'. 2001.
02:45
Live Casino.
03:15
Comprando en casa.
03:45
Minutos musicales.