Telebista

06:00 - 14:00
ETB 1

ETB 1

06:40
Bost baietz!.
07:15
Hi, selfie!.
09:00
Egun on Euskadi.
11:00
Tribuaren berbak.
11:05
DBH.
11:25
Abenturaroa.
11:55
Txoriene Zigor Iturrietarekin.
12:55
Gure kasa.
ETB 3

ETB 3

07:15
Hartz txiki.
08:00
Pingu hirian.
08:15
3txulo.
08:30
Ene kantak.
08:35
Rita eta Krokodilo.
08:40
Raa Raa lehoi orrolaria.
09:00
Olivia.
09:20
Txiki iletsu.
09:30
Patri Postaria.
10:00
Noddy.
10:20
Nire lagun erraldoia.
10:45
Katu botadunaren abenturak.
11:05
Julien erregea.
11:25
Doraemon.
12:10
Berebiziko espioiak.
12:30
Turbo fast.
12:50
Dinotrak.
13:20
Bondi band.
13:45
3txulo.
ETB 2

ETB 2

07:00
Robin Food.
07:45
Todos los apellidos vascos.
09:00
Con la calle a cuestas.
10:10
Zinema. 'Casta indomable'. 1957. Zuz.: Allan Dwan.
11:30
En Jake.
ETB 4

ETB 4

07:00
Abenturaroa.
07:30
Pilota, ETB Kantxa.
08:30
Kamera ezkutua.
08:50
Date el bote.
13:05
Vaya semanita.
Hamaika

Hamaika

08:00
Gurean gaur.
08:30
Musika zuzenean.
09:00
Artekale.
09:30
Gurean gaur.
10:00
Txantxangorria.
11:00
Musika zuzenean.
11:30
Artekale.
12:00
Gurean gaur.
12:30
Bizi Musika.
La 1

La 1

06:00
Albistegiak.
08:30
Los desayunos de TVE.
10:00
La mañana.
12:00
Más desayunos.
13:30
Torres en la cocina.
La 2

La 2

07:00
Dokumentala.
07:30
Inglés Online TVE.
08:00
Dokumentala.
09:30
Aquí hay trabajo.
10:00
UNED.
12:55
Zinema. 'Todos o ninguno'. 1970. Zuz.: Gianni Crea.
13:45
Curro Jimenez.
Antena 3

Antena 3

06:15
Albisteak.
08:55
Espejo público.
09:08
Espejo público.
13:15
Karlos Argiñano en tu cocina.
13:40
La ruleta de la suerte.
14:00 - 22:00
ETB 1

ETB 1

14:00
Gaur egun.
14:50
Eguraldia.
15:00
Txoriene Zigor Iturrietarekin.
16:10
Euskal Herritik.
17:05
DBH.
17:15
EITB Kultura Transit.
17:50
Iparraldearen orena.
20:00
Gaur egun.
20:50
Eguraldia.
21:00
DantzanGo!.
ETB 3

ETB 3

14:15
Pin kodea.
14:40
Cam eta Leon.
14:45
Pingu.
15:05
3zpa4.
15:30
Doraemon .
16:35
Kaixo Timmy.
16:55
Maya erlea.
17:20
Raa Raa lehoi orrolaria.
17:40
Barazki kontuak etxean.
18:00
Pingu.
18:20
Otsoko.
18:35
Noddy.
18:55
Txiki iletsu.
19:10
Rita eta Krokodilo.
19:15
Shaun arditxoa.
19:30
Yoko eta lagunak.
20:00
Pin kodea.
20:25
Cam eta Leon.
20:30
3zpa4.
20:50
Ene Kantak.
20:55
Doraemon.
ETB 2

ETB 2

14:00
Atrápame si puedes.
14:58
Teleberri.
16:05
Eguraldia.
16:20
¿Qué me estás contando?.
17:55
Está pasando.
20:20
A bocados .
21:00
Teleberri.
ETB 4

ETB 4

15:10
Basque Country Vertical.
16:15
Zinema. 'Duelo a muerte en Rio Rojo'. 1967 . Zuz.: Richard Thorpe.
17:50
Historias de un puente.
18:45
Del país de los vascos.
20:25
¿Qué me estás contando?.
21:45
La Noche de... 'El postre de la alegría (Paulette)'. 2012. Zuz.: Jerome Enrico.
Hamaika

Hamaika

14:00
Ajoarrieroa.
14:30
Gurean gaur.
15:00
Bizi musika.
15:30
11 Leiho. Hondartza.
16:15
Musika Zuzenean.
16:30
Gurean gaur.
17:00
Bidegurutzea.
18:00
Bizi Musika .
18:30
Hiriburuan.
19:30
Gurean gaur.
20:00
Kiliklon.
20:30
Gurean gaur.
21:00
Diada 2018, saio berezia.
21:20
Donostiako Aste Nagusia.
La 1

La 1

14:00
Informativo territorial.
14:30
Corazón.
15:00
Albisteak.
16:05
Espainiako Vuelta.
17:40
Servir y proteger.
18:35
Acacias, 38.
18:55
Centro médico.
19:30
España directo.
20:30
Aqui la tierra.
21:00
Albisteak.
La 2

La 2

14:50
Dokumentala.
15:45
Saber y ganar.
16:30
Grandes documentales.
18:05
El escarabajo verde.
19:00
Dokumentala.
21:00
Zinema. 'Atraco'. 2012. Zuz.: Eduard Corts.
Antena 3

Antena 3

15:00
Albistegia.
15:45
Kirolak.
16:03
Eguraldia.
16:30
Amar es para siempre.
17:30
El secreto de Puente Viejo.
18:45
Ahora caigo.
20:00
¡Boom!.
21:00
Albisteak.
21:45
Kirolak.
21:55
Eguraldia.
22:00 - 06:00
ETB 1

ETB 1

22:00
Pilota: ETB Kantxa.
00:00
Doraemon.
ETB 3

ETB 3

22:05
Peabody eta Sherman.
22:30
Dragoi bola.
23:15
Just for laughs.
23:35
Pop Magic Street.
00:00
Cam eta Leon.
ETB 2

ETB 2

22:10
Eguraldia.
22:25
360º. Tú decides.
01:35
No es Pais para Sosos.
02:44
Zinema: 'Eskeleton twins' (2014).
ETB 4

ETB 4

23:40
El zapping de la noche de....
00:00
Esto no es serio, o ¿sí?.
00:25
Iñaki & Cía.
01:30
Pala.
02:30
Gure Kasa.
Hamaika

Hamaika

23:00
Gurean gaur.
23:30
Musika zuzenean.
00:00
Zapi Gorria.
La 1

La 1

22:10
El paisano.
23:50
Zinema. 'Os declaro marido y marido'. 2007. Zuz.: Dennis Dugan.
La 2

La 2

00:20
En portada.
Antena 3

Antena 3

22:10
Zinema. 'Sigueme el rollo'. 2011. Zuz.: Dennis Dugan.
01:00
Zinema: 'Menos cuatro y bajando'.