Telebista

06:00 - 14:00
ETB 1

ETB 1

06:50
Kamera Ezkutua.
07:05
Gure lanbide zaharrak.
07:35
Brinkola.
08:15
Tribuaren berbak.
08:45
Iparraldearen orena.
09:10
EITB Kultura Transit.
09:40
Bizi berria.
09:50
Egi bidean.
10:00
Meza.
11:00
Arrauna. Bermeoko Bandera.
ETB 3

ETB 3

07:40
Doraemon.
07:55
Doraemon.
08:55
Barazki kontuak etxean.
09:15
Pingu hirian.
09:30
3txulo.
09:45
Patri postaria.
09:55
Raa Raa lehoi orrolaria.
10:15
Ene Kantak.
10:25
Txiki iletsu.
10:40
Olivia.
11:00
Patri postaria.
11:25
Noddy.
11:50
Maya erlea.
12:10
Berebiziko espioiak.
12:30
Turbo fast.
12:50
Dinotrak.
13:10
Bondi band.
13:35
Pin kodea.
ETB 2

ETB 2

07:10
Del pais de los vascos.
07:40
Azkuna, mirar con pasión.
08:30
Nueva vida.
08:45
Rutas por Euskal Herria.
09:10
A ver si no llueve.
10:25
Vascos por el mundo.
11:25
Juego de cartas.
ETB 4

ETB 4

07:30
Pilota: ETB Kantxa.
08:30
Gol festa.
09:00
Del país de los vascos.
11:05
Date el bote.
13:40
Objetivo Euskadi.
Hamaika

Hamaika

08:00
Gurean gaur.
08:30
Txantxariak.
09:00
Kiliklon.
09:30
Kilikon.
10:00
Txantxangorria.
11:00
Gurean gaur.
11:30
Bidegurutzea.
12:30
Nafarroa gaur.
13:00
Gurean gaur astea.
13:30
Hiriburuan.
La 1

La 1

06:00
Albisteak.
09:00
Arranca en verde.
09:35
Españoles en el mundo.
10:30
Masterchef Celebrity.
La 2

La 2

07:30
Dokumentala.
08:00
Los conciertos de la 2.
08:45
En lengua de signos.
09:15
Shalom.
09:30
Medina.
09:45
Buenas noticias.
10:00
Últimas preguntas.
10:30
El día del señor.
11:30
Pueblo de Dios.
12:00
Dokumentala.
13:00
Zoom tendencias.
13:25
Dokumentala.
Antena 3

Antena 3

06:00
Minutos musicales.
07:00
Pelopicopata.
08:10
Los Más....
11:00
Ahora caigo.
14:00 - 22:00
ETB 1

ETB 1

14:00
Gaur egun.
14:50
Eguraldia.
15:00
Artzain txakurrak.
16:00
Herri kirolak.
16:55
Pilota, ETB Kantxa.
20:30
Gaur Egun.
20:55
Eguraldia.
21:00
Euskalonski.
ETB 3

ETB 3

14:00
3txulo.
14:15
Pingu.
14:30
Otsoko.
14:45
Yoko eta lagunak.
15:10
Kaixo Timmy.
15:30
Axel, heroi txikia.
16:45
Cam eta Leon.
16:55
Nire lagun erraldoia.
17:20
Maya erlea.
17:40
Rita eta krokodilo.
17:45
Doraemon.
19:00
Shaun arditxoa.
19:20
Home, Tip eta Oren abenturak.
19:40
Croodarren egunsentia.
20:05
Martin mystery.
20:30
3zpa4.
21:15
Voltron, kondairetako defendatzailea.
21:35
Doraemon.
ETB 2

ETB 2

14:05
Atrápame si puedes - finde.
14:58
Teleberri.
16:15
Zinema. 'La muerte y la buena vida'. 2013. Zuz.: Pierre Isoard.
17:55
Zinema. 'Los asesinatos de Midsomer'. 1999. Zuz.: Moira Armstrong.
20:05
Historias a Bocados.
21:00
Teleberri.
ETB 4

ETB 4

16:00
Con la calle a cuestas.
18:10
No es país para sosos.
19:25
Kontxako Banderaren garaileei harrera.
20:30
Ongi etorri.
21:45
Zinema. 'Doce del patibulo'. 1967. Zuz.: Robert Aldrich.
Hamaika

Hamaika

14:30
Artekale.
15:00
Musika zuzenean.
15:30
11 Leiho. Mendia.
16:30
Bizi musika.
18:00
Diada 2018, saio berezia.
20:00
Kiliklon.
20:45
Eixu.
21:00
Ajoarrieroa.
21:30
Gurean gaur.
La 1

La 1

14:00
Flash Moda.
14:30
Corazón.
15:00
Telediario1.
16:00
Zinema. 'La chica de la bicicleta'. 2013. Zuz.: Jeremy Leven.
17:30
Zinema. 'Años de regalo'. 2015. Zuz.: Helmut Metzger.
19:00
Zinema. 'Un verano en el lago Lilia'. 2007. Zuz.: John Delbridge.
20:30
Aquí la tierra.
21:00
Albisteak.
La 2

La 2

14:00
Documental.
15:35
Saber y ganar.
16:15
Grandes documentales.
Antena 3

Antena 3

15:00
Albisteak.
15:45
Kirolak.
15:55
Eguraldia.
16:00
Zinema. 'Tulipanes en primavera'. 2017. Zuz.: David Winning.
17:45
Zinema. 'El milagro de Zoey'. 2014. Zuz.: Arturo Gavino.
19:30
Zinema. 'Condenados a entenderse'. 2015. Zuz.: Savage Steve Holland.
21:00
Albisteak.
21:45
Kirolak.
21:55
Eguraldia.
22:00 - 06:00
ETB 1

ETB 1

22:00
Hauxa2.
00:50
Kantugiro.
02:05
Goenkale.
ETB 3

ETB 3

22:35
Peaboy eta Sherman.
22:40
Dragoi bola.
23:25
Just for laughs.
23:45
Pop Magic Street.
00:00
Crooderren egunsentia.
00:00
Noddy jostailandiako detektibea.
00:05
Heidi.
00:25
Marko.
00:45
Cloud Trotters.
ETB 2

ETB 2

22:00
Eguraldia.
22:10
Telesaila. 'Vértigo'. .
00:55
Film laburra. 'Falsa bandera'.
01:05
El Zapping de La Noche de....
02:05
Atrapame si puedes.
03:00
¿Qué me estas contando?.
ETB 4

ETB 4

00:00
Esto no es serio, o ¿sí?.
00:15
El zapping de la Noche de ....
00:40
Pilota: ETB Kantxa.
01:40
GTG 3x2.
02:35
Txoriene Zigor Iturrietarekin.
Hamaika

Hamaika

22:00
Ajoarrieroa.
22:30
Nafarroa gaur.
23:30
Ajoarrieroa.
La 1

La 1

22:05
Masterchef Celebrity.
01:20
Zinema: 'Los asesinatos del rio'. 2011.
04:40
Noticas 24 H.
La 2

La 2

22:30
Zinema. 'Katmandu, un espejo en el cielo'. 2011. Zuz.: Iciar Bollain.
00:30
Dokumentala.
01:25
Conciertos Radio 3.
03:02
Dokumentalak.
03:25
Paraisos cercanos.
Antena 3

Antena 3

22:10
Zinema. 'Asalto al poder'. 2013. Zuz.: Roland Emmerich.
00:00
Zinema. Yo acuso. 2003..
01:30
Zinema. Casado con una extraña. 2005..