Telebista

06:00 - 14:00
ETB 1

ETB 1

06:50
Bost baietz!.
07:25
Hi, selfie!.
09:00
Egun on Euskadi.
11:00
Abenturaroa.
11:30
Martin .
12:00
Txoriene Zigor Iturrietarekin.
12:55
Gure kasa.
ETB 3

ETB 3

07:15
Hartz txiki.
08:00
Pingu hirian.
08:15
3txulo.
08:30
Ene kantak.
08:40
Raa Raa lehoi orrolaria.
09:00
Olivia.
09:20
Txiki iletsu.
09:35
Patri postaria.
10:05
Noddy.
10:25
Nire lagun erraldoia.
10:50
Katu botadunaren abenturak.
11:10
Julien erregearen showa.
11:35
Doraemon.
12:40
Turbo.
13:00
Dinotrak.
13:25
Bondi Band.
13:45
3txulo.
ETB 2

ETB 2

06:50
Robin Food.
07:55
No es país para sosos.
09:10
Rutas por Euskal Herria.
09:45
Zinema. 'Rio Conchos'. 1964. Zuz.: Gordon Douglas. Akt.: Richard Boone
11:30
En jake.
ETB 4

ETB 4

07:00
Abenturaroa.
07:30
Pilota: ETB Kantxa.
08:30
Kamera ezkutua.
08:50
Date el bote.
13:10
Vaya semanita.
Hamaika

Hamaika

08:00
Gurean Gaur.
08:30
Musika zuzenean.
09:00
Artekale.
09:30
Gurean Gaur.
10:00
Txantxangorria.
11:00
Gurean Gaur.
11:30
Musika Zuzenean.
12:00
Artekale.
12:30
Gurean Gaur.
13:00
Bizi Musika.
La 1

La 1

06:00
Albistegiak.
08:30
Los desayunos de TVE.
10:00
La mañana.
12:30
Más desayunos.
13:30
Torres en la cocina.
La 2

La 2

07:00
La fábrica de ideas de RTVE.
07:30
Inglés Online TVE.
08:00
Dokumentala.
09:30
Aquí hay trabajo.
10:00
UNED.
10:55
Dokumentala.
12:10
Zinema. 'Fantasma en el oeste'. 1974.
13:55
Destino: España.
Antena 3

Antena 3

06:00
Minutos musicales.
06:15
Albisteak.
08:30
Espejo Público.
09:08
Espejo público.
13:15
Karlos Argiñano en tu cocina.
13:40
La ruleta de la suerte.
14:00 - 22:00
ETB 1

ETB 1

14:00
Gaur egun.
14:50
Eguraldia.
15:05
Txoriene Zigor Iturrietarekin.
16:00
Euskal Herritik.
17:15
EITB Kultura Transit.
17:50
Iparraldearen orena.
18:00
Ahoz aho.
20:00
Gaur egun.
20:50
Eguraldia.
21:00
Go!azen 5.0.
ETB 3

ETB 3

14:00
Rocket Monkeys.
14:40
Croodarren egunsentia.
15:00
Martin mystery.
15:25
Voltron, kondairetako defendatzailea.
15:45
Doraemon.
16:35
Kaixo Timmy.
16:55
Maya erlea.
17:20
Raa Raa lehoi orrolaria.
17:40
Barazki kontuak etxean.
18:00
Pingu.
18:15
Otsoko.
18:30
Noddy Jostailandian.
18:50
Txiki iletsu.
19:10
Shaun arditxoa.
19:25
Yoko eta lagunak.
19:50
Pin kodea.
20:15
Cam eta Leon.
20:30
3zpa4.
20:55
Doraemon.
ETB 2

ETB 2

14:05
Atrápame si puedes.
14:30
Navarra Directo (Nafarroan, deskonexioan).
14:58
Teleberri.
16:00
Eguraldia.
16:20
¿Qué me estás contando?.
17:45
Esta pasando.
20:15
A bocados .
21:00
Teleberri.
ETB 4

ETB 4

15:15
Embajadores de Euskadi.
16:15
Zinema. 'Flecha rota'. 1950. Zuz.: Delmer Daves. Akt.: John War Eagle
17:50
Crónica sentimental.
18:20
Del país de los vascos.
20:25
Euskal Herria: la mirada mágica.
20:35
¿Qué me estás contando?.
21:45
La Noche de... 'Phoenix'. 2014. Zuz.: Chistian Petzold. Akt.: Nina hoss
Hamaika

Hamaika

14:00
Ajoarriero.
14:30
Gurean Gaur.
15:00
Bizi Musika.
15:30
11 Leiho. Hegazkina.
16:15
Musika Zuzenean.
16:30
Gurean Gaur Astea.
17:00
Musika Zuzenean.
17:30
Artekale.
18:00
Bizi Musika.
18:30
Gurean Gaur Astea.
19:00
Musika Zuzenean.
19:30
Artekale.
20:00
Kiliklon.
20:30
Gurean Gaur.
21:00
Musika Zuzenean.
21:20
Donostiako Aste Nagusia.
21:30
Gurean Gaur.
La 1

La 1

14:00
Informativo territorial.
14:30
Corazón.
15:00
Albisteak.
16:00
Informativo territorial resumen.
16:15
Eguraldia.
16:25
Servir y proteger.
17:20
Acacias, 38.
18:15
Centro médico.
19:25
España Directo.
20:30
Aquí la tierra.
21:00
Albisteak.
La 2

La 2

14:50
Dokumentala.
15:45
Saber y ganar.
16:30
Grandes documentales.
18:40
El escarabajo verde.
19:05
Código final.
20:30
Días de cine.
21:30
¡Como nos reímos! (Xpress).
21:55
La suerte en tus manos.
Antena 3

Antena 3

15:00
Albisteak.
15:45
Kirolak.
16:00
Karlos Arguiñano errezeta berezia.
16:05
Eguraldia.
16:30
Amar es para siempre.
17:30
El secreto de puente viejo.
18:45
Ahora caigo.
20:00
Boom.
21:00
Albisteak.
21:45
Kirolak.
21:55
Eguraldia.
22:00 - 06:00
ETB 1

ETB 1

22:05
Pilota: Gure Bideoteka.
00:00
Txoriene Zigor Iturrietarekin.
00:00
3txulo Jokoan.
00:10
Arte(faktua).
00:40
Ahoz aho.
02:40
Iparraldearen orena.
ETB 3

ETB 3

22:05
Peabody eta Sherman.
22:30
Dragoi Bola.
23:15
Kamera ezkutua.
23:35
Pop Magic Street.
00:00
Heidi.
00:00
Hamtaro.
00:00
Noddy Jostailandian.
00:20
Marko.
00:45
Turbo.
ETB 2

ETB 2

22:10
Eguraldia.
22:25
360º. Tú decides.
00:55
EITB Kultura Transit.
01:30
Teknopolis.
02:00
Atrapame si puedes.
ETB 4

ETB 4

23:50
El zapping de la Noche de ....
00:15
Pilota, ETB Kantxa.
01:15
Gure kasa.
02:20
Txoriene Zigor Iturrietarekin.
Hamaika

Hamaika

22:00
Azken arnasa arte dokumentala.
22:30
Ajoarriero.
23:00
Gurean Gaur.
23:30
Azken arnasa arte dokumentala.
00:00
Gurean Gaur.
La 1

La 1

22:10
Zinema. 'Una historia de venganza'. 2016.
23:35
Zinema. 'Terminator 2: el juicio final'. 1991.
00:35
Comando actualidad.
02:45
La noche en 24H.
La 2

La 2

22:15
Zinema. 'Blancanieves'. 2011.
00:35
Dokumentala.
01:35
Conciertos Radio3.
02:00
Ese programa del que usted me habla.
Antena 3

Antena 3

22:10
Tu cara me suena.
00:30
Zinema. 'La defensa'. 2007. Zuz.: Louis Bolduc.
02:00
Zinema. 'Navidad en Conway'. 2013. Zuz.: John Kent Harrison.
03:15
Live Casino.
04:00
Minutos musicales.