Telebista

06:00 - 14:00
ETB 1

ETB 1

07:10
Chiloé.
08:15
Euskal Herritik.
09:20
Dokugune.
10:20
Hitzetik Hortzera.
11:15
Bisitaria.
12:00
Abenturaroa.
12:30
EiTB Kultura Transit.
13:00
Sustraia.
13:30
Teknopolis.
ETB 3

ETB 3

07:05
Doremiren magia.
07:50
Doraemon.
08:55
Barazki kontuak etxean.
09:15
Pingu hirian.
09:32
3txulo.
09:50
Zuhaitz Etxeko Istorioak.
10:05
Raa Raa lehoi orrolaria.
10:25
Ene Kantak.
10:30
Rita eta krokodilo.
10:35
Txiki Iletsu.
10:40
Olivia.
11:00
Patri Postaria.
11:30
Noddy Jostailandian.
11:50
Maya erlea.
12:10
Dinotrak.
12:30
Rocket Monkeys.
12:50
Dinotrak.
13:10
Bondi Band.
13:35
Pin kodea.
ETB 2

ETB 2

07:20
Del país de los vascos.
08:15
Winemans.
10:20
No es país para sosos.
11:35
360º. Tú decides.
13:25
EITB Kultura Transit.
ETB 4

ETB 4

07:30
Pilota: Gure Bideoteka.
09:35
Del país de los vascos.
11:10
Date el bote.
Hamaika

Hamaika

08:30
Txantxariak.
09:00
Kiliklon.
09:30
Gurean Gaur.
10:00
Txantxangorria.
11:00
Gurean Gaur.
11:30
Hiriburuan.
12:30
Gurean Gaur.
13:00
Bidegurutzea.
La 1

La 1

06:00
Albisteak.
10:05
Comando actualidad.
10:35
Masterchef Celebrity.
13:25
Audiencia abierta.
La 2

La 2

06:00
Ingles online TVE.
07:30
Uned.
08:00
Los conciertos de la 2.
09:30
Agrosfera.
10:20
En lengua de signos.
10:55
Dokumentala.
11:45
Para todos La 2.
12:25
Fabrica de ideas de TVE.
12:55
Requiem por Montserrat Caballe.
Antena 3

Antena 3

06:00
Minutos musicales.
07:00
Pelopicopata.
08:15
Los Más....
10:05
Centimetros cúbicos.
10:45
Lo más....
11:00
Ahora caigo.
14:00 - 22:00
ETB 1

ETB 1

14:00
Gaur Egun.
14:50
Eguraldia.
15:00
Arte(faktua).
15:35
EiTB Kultura Transit.
15:55
Futbola: Real Union-Barakaldo.
17:55
ETB Kantxa.
20:30
Gaur Egun.
20:55
Eguraldia.
21:00
Boxeoa: Europako Txapelketa.
ETB 3

ETB 3

14:00
3txulo - Zorionak.
14:15
Pingu.
14:30
Otsoko.
14:45
Yoko eta lagunak.
15:10
Kaixo Timmy.
15:30
Felix Untxia eta Denboraren makina.
16:40
Cam eta Leon.
16:50
Nire lagun erraldoia.
17:05
Nire lagun erraldoia.
17:15
Maya erlea.
17:35
Doraemon.
18:45
Shaun arditxoa.
19:00
Home, Tip eta Oren abenturak.
19:25
Croodarren egunsentia.
19:45
Rocket Monkeys.
20:05
3zpa4.
21:00
Go!azen 5.0.
ETB 2

ETB 2

14:05
Atrápame si puedes - finde.
14:58
Teleberri.
15:55
Eguraldia.
16:15
Zinema. 'Asesinato en Bastia'. 2016.
18:00
Vera.
20:05
Historias a bocados.
21:00
Teleberri.
ETB 4

ETB 4

14:35
Embajadores.
14:50
Objetivo Euskadi.
15:50
Juego de cartas.
18:00
Todos Los Apellidos Vascos.
19:15
Equipo ED.
20:30
Ongi etorri .
21:45
Vascos por el mundo.
Hamaika

Hamaika

14:30
Gurean Gaur.
15:00
Artekale.
15:30
11 Leiho.
16:30
Gurean Gaur.
17:00
Nafarroa Gaur.
17:45
Bizi Musika.
18:30
Gurean Gaur.
19:00
Musika Zuzenean.
19:30
Artekale.
20:00
Kilikon.
20:30
Gurean Gaur Astea.
21:00
Zure Esku.
La 1

La 1

14:00
Flash Moda.
14:30
Corazón.
15:00
Albisteak.
16:00
Zinema. 'Enamorada de mi jefe'. 2017.
17:30
Zinema. 'Susurros de primavera'. 2014.
19:00
Zinema. 'Amor a la española'. 1967.
21:00
Albisteak.
21:30
Informe semanal.
La 2

La 2

14:35
Dokumentala.
15:35
Saber y ganar.
16:15
Grandes documentales.
18:35
Dokumentalak.
20:20
SS-GB.
21:55
Zinema. 'La redada'. 2010.
Antena 3

Antena 3

15:00
Albisteak.
15:45
Kirolak.
15:55
Eguraldia.
16:00
Zinema. 'Una pequeña indiscreción'. 2017.
17:45
Zinema. 'Asesinato en México'. 2015.
19:20
Zinema. 'La esencia del corazón'. 2014.
21:00
Albisteak.
21:45
Kirolak.
21:55
Eguraldia.
22:00 - 06:00
ETB 1

ETB 1

00:40
Sustraia.
01:10
Wazemank.
ETB 3

ETB 3

22:20
Dragoi Bola.
23:05
Kamera ezkutua.
23:25
Pop Magic Street.
00:00
Cam eta Leon.
00:20
Marko.
00:40
Alex eta Alexis.
ETB 2

ETB 2

22:05
Eguraldia.
22:15
Una aldea francesa.
00:45
Zinema. 'Promesas incumplidas'. 1998. Zuz.: Lesli Linka Glatter. Akt.: Kenneth Branagh
02:30
Vaya semanita.
ETB 4

ETB 4

23:50
A ver si no llueve.
00:00
Vaya semanita.
00:25
Pilota: ETB Kantxa.
01:25
Vaya semanita.
Hamaika

Hamaika

22:15
Gurean Gaur astea.
22:45
Arrakala.
La 1

La 1

22:05
14 de abril. La República.
23:25
Zinema. 'Un paseo por el bosque'. 2014.
01:45
Zinema. 'Insidious 3'. 2015 .
03:15
Albisteak.
La 2

La 2

23:55
La noche temática. 'Comercio de menores'.
00:55
Dokumentalak.
Antena 3

Antena 3

22:10
Zinema. 'Money Monster'. 2016.
00:25
Zinema. 'En tierra peilgrosa'. 1994. Zuz.: Steven Seagal.
02:15
Making of: Perdiendo el este.
02:30
Live Casino.
03:15
Minutos musicales.