Telebista

06:00 - 14:00
ETB 1

ETB 1

09:00
Egun On Euskadi.
11:00
EITB Kultura Transit.
11:35
DBH.
11:50
Txoriene Zigor Iturrietarekin.
12:55
Batek Daki.
ETB 3

ETB 3

08:00
Pingu Hirian.
08:15
3txulo.
08:35
Rita eta Krokodilo.
09:20
Txiki Iletsu.
09:35
Patri Postaria.
10:00
Noddy, jostailandiako detektibea.
10:25
Nire lagun Erraldoia.
10:50
Katu Botadunaren Abenturak.
11:10
Julian Erregea.
11:30
Doraemon .
12:15
Berebiziko espioiak.
12:35
Turbo.
12:55
Dinotrak.
13:20
Spirit.
13:45
3txulo.
ETB 2

ETB 2

07:05
Robin Food.
08:10
No es Pais para Sosos.
09:05
Expedition New Guinea.
09:25
Palabra de Ley.
10:00
Zinema: 'Fort Defience' (1951).
11:30
En Jake.
ETB 4

ETB 4

07:30
Pilota: ETB Kantxa.
08:25
Just for Laughs.
08:50
Date el Bote.
13:05
Vaya semanita.
Hamaika

Hamaika

08:00
Gurean Gaur.
08:30
Txamtxariak.
09:00
Zapi Gorria.
09:30
Gurean Gaur..
10:00
Txantxangorri..
10:30
Txantxangorri..
11:00
Zapi Gorria.
11:30
Hurbilean.
12:30
Gurean Gaur.
13:00
Zapi Gorria.
La 1

La 1

06:00
Noticias.
10:00
La Mañana.
12:00
Más desayunos.
13:30
Torres en la cocina.
La 2

La 2

07:00
Documental.
07:30
Inglés online TVE.
08:00
Documental.
08:55
El escarabajo verde.
09:30
Aquí hay trabajo.
10:00
La aventura del saber.
10:55
Documenta2.
12:40
Zinema:. 'El tigre del ro Kwai'. 1974
13:50
Curro Jimenez.
Antena 3

Antena 3

06:00
Minutos musicales.
06:15
Noticias de la mañana.
08:55
Espejo público.
09:00
Espejo público.
13:15
Karlos Argiñano en tu cocina.
13:40
La ruleta de la suerte.
14:00 - 22:00
ETB 1

ETB 1

14:00
Gaur Egun.
14:50
Eguraldia.
15:00
Txoriene Zigor Iturrietarekin.
16:00
Euskal Herritik.
17:10
Teknopolis.
17:50
Iparraldearen Orena.
18:00
Ahoz Aho.
20:00
Gaur Egun.
20:50
Eguraldia.
21:05
EITB Kultura Transit.
21:10
Irrikitown.
21:25
Gure Kasa.
ETB 3

ETB 3

14:00
Rocket Monkeys.
14:40
Croodarren egunsentian.
14:45
Martin Mistery.
15:25
Voltron, Kondairetako Defendatzailea.
15:45
Doraemon.
16:30
Kaixo Timmy.
16:50
Maya Erlea.
17:15
Raa Raa lehoi orrolaria.
17:35
Barazki-kontuak etxean.
18:00
Pingu.
18:15
Otsoko.
18:25
Noddy Jostailandian.
18:50
Txiki Iletsu.
19:00
Rita eta Krokodilo.
19:10
Yoko eta lagunak.
19:20
Pin Kodea.
20:00
3Txulo. Zorionak.
20:30
3ezpa4.
20:50
Zuhaitz Etxeko istorioak.
ETB 2

ETB 2

14:05
Atrápame si puedes.
14:58
Teleberri.
16:00
Eguraldia.
16:20
¿Que me estás contando?.
17:45
Está pasando.
20:15
a Bocados.
21:00
Teleberri.
ETB 4

ETB 4

15:20
Embajadores de Euskadi.
16:15
Cine Western:. 'Honor y venganza'
17:50
Los años brillantes.
18:45
Del País de los Vascos.
20:20
Euskal Herria: la mirada mágica.
20:30
¿Qué me estás contando?.
Hamaika

Hamaika

14:30
Gurean Gaur..
15:00
Zapi Gorria.
15:30
11Leiho euria.
16:30
Gurean Gaur..
17:00
Zapi Gorria.
18:00
Bizi musika.
18:30
Gurean Gaur..
19:30
Musika zuzenean.
20:00
Kiliklon 9.
20:10
Kiliklon lo abestia..
20:15
Aldapeko.
20:20
Argitxo.
20:30
Gurean Gaur..
21:00
Bai Gogoak.
21:30
Hiriburuan..
La 1

La 1

14:00
Informativo territorial.
14:30
Corazón.
15:00
Telediario 1.
16:00
Informativo territorial resumen.
16:15
El tiempo ..
16:25
Servir y proteger.
17:20
Acacias, 38.
18:15
Centro Médico.
19:25
España Directo.
20:30
Aquí la tierra.
21:00
Telediario 2 .
La 2

La 2

14:00
Documental.
15:45
Saber y ganar.
16:30
Grandes documentales..
18:15
Documenta2.
19:10
Documental.
20:30
Albisteak.
21:00
Metrópolis.
21:55
Zona Indie.
Antena 3

Antena 3

15:00
Noticias.
15:45
Deportes.
16:00
Karlos Argiñano receta especial..
16:03
Tu tiempo con Roberto Brasero.
16:30
Amar es para siempre.
17:30
El secreto de puente viejo.
18:45
Ahora caigo.
20:00
¡Boom!.
21:00
Noticias.
21:30
Los deportes.
21:40
La previsión de las 9.
21:45
El hormiguero.
22:00 - 06:00
ETB 1

ETB 1

22:35
Euskaraldia: Bat eta Bat, Hamaika.
23:40
Laburbira 2018.
00:00
Txoriene Zigor Iturrietarekin.
00:00
3txulo Jokoan.
00:10
Artefaktua.
00:50
Ahoz aho.
02:50
Iparraldearen orena.
ETB 3

ETB 3

22:05
Peabody eta Sherman.
22:30
Dragoi Bola.
23:35
Heidi.
00:00
Rocket Monkeys.
00:00
Noddy jostailandiako detektibea.
00:40
Doraemon.
02:50
Maya erlea.
ETB 2

ETB 2

22:10
Eguraldia.
22:30
Juego de Cartas.
01:25
EiTB Kultura Transit.
02:00
Teknopolis.
02:35
Zinema. 'La última victima'. 2012.
04:00
Vaya semanita.
ETB 4

ETB 4

22:30
Naukas Bilbao 2017.
01:25
Pilota, ETB Kantxa.
02:25
Txoriene Zigor Iturrietarekin.
03:25
Bost baietz!.
Hamaika

Hamaika

22:30
Ibilean 3.
23:00
Gurean Gaur..
23:30
Hiriburuan..
00:00
Gurean Gaur.
La 1

La 1

22:05
Lo siguiente.
22:40
Estoy vivo.
23:55
Comando actualidad.
00:50
Zinema. 'Tráfico humano'. 2015. Zuz.: Ara Paiaya.
02:20
La noche en 24h.
La 2

La 2

22:00
Historia de nuestro cine.
00:45
Imprescindibles.
01:45
Conciertos Radio3.
02:15
Ese programa del que usted me habla.
Antena 3

Antena 3

01:00
Zinema. 'El placer de matar'. 2006. Zuz.: Richard Roy.
02:30
Live Casino.
03:15
Minutos musicales.