Telebista

06:00 - 14:00
ETB 1

ETB 1

06:40
Bost baietz!.
07:15
Hi, Selfie.
09:00
Egun On Euskadi.
11:00
Teknopolis.
11:30
Martin.
11:55
Txoriene Zigor Iturrietarekin.
12:55
Gure Kasa.
ETB 3

ETB 3

06:25
Hello Kitty.
07:15
Hartz Txiki.
08:00
Pingu Hirian.
08:08
Noddy Jostailandian.
08:15
3txulo.
08:30
Ene Kantak.
08:35
Rita eta Krokodilo.
08:40
Raa Raa Lehoi Orrolaria.
08:55
Olivia.
09:20
Txiki iletsu.
09:35
Patri Postaria.
10:05
Noddy, Jostailandiako dektektibea.
10:25
Nire lagun erraldoia.
10:50
Katu Botadunaren abenturak.
11:10
Julien Erregea.
11:30
Doraemon.
12:20
Berebiziko espioiak.
12:40
Turbo Fast.
13:00
Dinotrak.
13:20
Spirit.
13:45
3txulo.
ETB 2

ETB 2

07:10
Robin Food.
07:45
Mi Reflejo.
08:55
Teknopolis.
09:30
Zinema. 'Caza implacable'. 1971. Zuz.: Don Medford. Akt.: Oliver Reed
11:30
En Jake.
ETB 4

ETB 4

07:30
Pala.
08:30
Kamera ezkutua.
08:50
Date el bote.
13:10
Vaya semanita.
Hamaika

Hamaika

08:00
Gurean Gaur.
08:30
Hiriburuan.
09:30
Gurean Gaur.
10:00
Txantxangorria.
11:00
Gurean Gaur.
11:30
Hiriburuan.
12:30
Gurean Gaur.
13:00
Ajoarrieroa.
13:30
Bizi Musika.
La 1

La 1

06:00
Albisteak.
08:30
Los desayunos de TVE.
10:00
La mañana .
12:30
Más desayunos.
13:30
Torres en la cocina.
La 2

La 2

06:00
Madrugadas de la 2.
06:30
That's english.
07:00
Página2.
07:30
Ingles Online TVE.
08:00
Dokumentala.
08:55
El escarabajo verde.
09:30
Aquí hay trabajo.
10:00
La aventura del saber.
10:55
Documenta2.
11:45
Mi familia en la mochila.
12:40
Zinema. 'El tigre del río Kwai'. 1975. Zuz.: Franco Lattanzi.
Antena 3

Antena 3

06:00
Minutos musicales.
06:15
Albisteak.
08:30
Espejo público.
13:15
Karlos Argiñano en tu cocina.
13:40
La ruleta de la suerte.
14:00 - 22:00
ETB 1

ETB 1

14:00
Gaur Egun.
14:50
Eguraldia.
15:05
Txoriene Zigor Iturrietarekin.
16:10
Euskal Herritik.
17:10
Arte(faktua).
17:50
Iparraldearen Orena.
18:00
Ahoz Aho.
20:00
Gaur Egun.
20:50
Eguraldia.
21:05
EITB Kultura Transit.
21:15
Irrikitown.
21:25
Gure kasa. Gonbidatuak: Jose Mari Agirretxe, Aiora Zulaika eta Mertxe Rodriguez
ETB 3

ETB 3

14:00
Rocket monkeys.
14:40
Croodarren egunsentia.
15:05
Martin Mistery.
15:25
Voltron, Kondairetako defendatzailea.
15:45
Doraemon.
16:35
Kaixo Timmy.
16:55
Maya erlea.
17:15
Raa Raa lehoi orrolaria.
17:35
Barazki kontuak etxean.
18:00
Pingu .
18:15
Otsoko.
18:30
Noddy Jostailandian.
18:50
Txiki iletsu.
19:05
Rita eta krokodilo.
19:10
Yoko eta lagunak.
19:25
Pin kodea.
19:35
Rocket Monkeys.
20:00
3txulo-zorionak.
20:05
Rocket Monkeys.
20:30
3zpa4.
20:50
Zuhaitz Etxeko Istorioak.
21:00
Doraemon.
ETB 2

ETB 2

14:10
Atrápame si puedes.
14:30
Navarra Directo (Nafarroan, deskonexioan).
14:58
Teleberri.
16:00
Eguraldia.
16:20
¿Qué me estás contando?.
17:45
Está pasando.
20:20
A bocados.
21:00
Teleberri.
ETB 4

ETB 4

15:20
Embajadores de Euskadi.
16:15
Zinema. 'Duelo a muerte en el OK Corral'. 1971. Zuz.: Frank Perry. Akt.: Stacy Keach
17:50
Los años brillantes.
18:45
Del país de los vascos.
20:10
Euskal Herria: la mirada mágica.
20:30
¿Qué me estás contando?.
21:40
Profilage.
Hamaika

Hamaika

14:30
Gurean gaur.
15:00
Musika zuzenean.
15:30
11 Leiho. Izotza.
16:30
Gurean Gaur.
17:00
Hiriburuan.
18:00
Bizi Musika.
18:30
Gurean gaur.
19:00
Hiriburuan.
20:00
Kiliklon.
20:30
Gurean Gaur.
21:00
Nafarroa Gaur.
21:30
Gurean Gaur.
La 1

La 1

14:00
Informativo territorial.
14:30
Corazón.
15:00
Albisteak.
16:00
Informativo territorial.
16:15
Eguraldia.
16:25
Servir y proteger.
17:20
Acacias, 38.
18:15
Centro médico.
19:25
España directo.
20:05
Dokumentala.
20:30
Aqui la tierra.
21:00
Albisteak.
La 2

La 2

14:05
Destino: España.
14:50
Dokumentala.
15:45
Saber y ganar.
16:30
Grandes documentales.
18:10
Documenta2.
19:05
Código final.
20:00
Dokumentala.
20:30
Albisteak.
21:00
Metropolis.
21:35
¡Como nos reímos! (Xpress).
Antena 3

Antena 3

15:00
Albisteak.
15:45
Kirolak.
16:00
Karlos Argiñano errezeta berezia.
16:05
Eguraldia.
16:30
Amar es para siempre.
17:30
El secreto de Puente Viejo.
18:45
Ahora caigo.
20:00
Boom.
21:00
Albisteak.
21:30
Kirolak.
21:40
Eguraldia.
21:45
El Hormiguero.
22:00 - 06:00
ETB 1

ETB 1

22:35
Katebegia: Santi Osagai.
23:40
Ahoz Aho +.
00:50
Ahoz Aho.
02:45
Iparraldearen Orena.
02:55
Goenkale.
ETB 3

ETB 3

22:05
Peabody eta Sherman.
22:30
Dragoi bola.
23:15
Kamera ezkutua.
23:30
Pop Magic Street.
23:35
Pop Magic Street.
23:40
Pop Magic Street.
23:45
Pop Magic Street.
00:00
Rocket Monkeys.
00:00
Noddy jostailandiako detektibea.
00:40
Doraemon.
02:50
Maya erlea.
ETB 2

ETB 2

22:10
Eguraldia.
22:35
La Noche de... 'Elser, trece minutos para matar a Hitler'. 2015. Zuz.: Oliver Hirschbiegel. Akt.: Christian Friedel
01:20
Film laburra. 'Cartas de guerra'.
01:40
El zapping de La Noche de....
02:40
Zinema. 'Buscando justicia'. 2014.
ETB 4

ETB 4

22:30
Vera.
00:00
Esto no es serio, o ¿sí?.
00:05
El zapping de La Noche de....
00:30
Pilota: ETB Kantxa.
01:30
Gure Kasa.
02:20
Txoriene Zigor Iturrietarekin.
Hamaika

Hamaika

22:00
Nafarroa Gaur.
22:45
Gurean Gaur.
23:15
Nafarroa Gaur.
La 1

La 1

22:05
Lo siguiente.
22:45
Zinema. 'Máximo riesgo'. 1993. Zuz.: ERenny Harlin.
01:05
Zinema. 'Ojo asesino'. 2002.
02:35
La noche en 24H.
04:30
Albisteak.
La 2

La 2

22:00
Zinema. 'Una familia de Tokio'. 2013.
00:05
Documentos TV.
00:55
Dokumentala.
01:55
Conciertos Radio3.
02:15
Ese programa del que usted me habla.
03:02
Dokumentalak.
Antena 3

Antena 3

22:40
Presunto culpable.
00:10
La constitución cumple 40 años.
00:15
Zinema. 'Doble embarazo'. 2015.
01:45
Zinema. 'Juegos mentales'. 2006.
02:45
Live Casino.
03:30
Minutos musicales.