Webgune honek cookie-ak erabiltzen ditu zure nabigazioa errazteko, publizitatea erakusteko eta analisi estatistikoak egiteko. Nabigatzen jarraitzen baduzu, hauen erabilera onartzen duzula ulertuko dugu. Informazio gehiago nahi baduzu, kontsultatu Cookie Politika

Telebista

06:00 - 14:00
ETB 1

ETB 1

07:10
Bost baietz!.
07:30
Hi, Selfie!.
09:15
Merli.
11:00
Sustraia.
11:30
Martin.
12:00
Txoriene Zigor Iturrietarekin.
12:55
Gure Kasa.
ETB 3

ETB 3

07:40
Rita eta Kokodrilo.
07:55
Kaixo Timmy.
08:25
Barazki kontuak etxean.
09:05
Pin Kodea.
09:30
3txulo.
09:45
Shaun arditxoa.
10:05
Raa raa lehoi orrolaria.
10:20
Patri postaria.
10:50
Noddy Jostailandiako detektibea.
11:10
Pingu hirian.
11:25
Yoko eta lagunak.
11:55
Olivia.
12:10
Maya erlea.
12:35
Doremiren magia.
12:55
Berebiziko espioiak.
13:40
Fantasia patruila.
ETB 2

ETB 2

07:05
Robin Food.
08:15
El cazador.
09:05
Sustraia.
09:40
Una aldea francesa.
11:30
Hauteskunde elkarrizketak.
11:50
En Jake.
ETB 4

ETB 4

07:30
Pilota, ETB Kantxa.
08:30
Just for laughs.
08:50
Vaya semanita.
13:30
Mi querido Klikowsky.
Hamaika

Hamaika

08:00
TB 3.0.
09:30
Gurean Gaur.
10:00
Txantxangorria.
11:00
Gurean Gaur.
11:30
Lotsagabe.
12:00
Bizi Musika.
12:30
Gurean Gaur.
13:00
Urrutiajunbe.
13:30
Sasoi onean.
La 1

La 1

06:00
Albisteak.
08:30
Los desayunos de TVE.
10:00
La mañana.
13:25
Hacer de comer.
La 2

La 2

06:00
Dokumentala.
07:00
Zoom tendencias.
07:30
Ingles online TVE.
08:00
Dokumentala.
09:05
Pueblo de Dios.
09:30
Aqui hay trabajo.
11:00
Documenta2.
12:25
Zinema. 'Simba la lucha contra el Mau-Mau'. 1955. Zuz.: Brian Desmond Hurst.
Antena 3

Antena 3

06:00
Minutos musicales.
06:15
Albisteak.
09:00
Espejo publico.
13:15
Karlos Argiñano en tu cocina.
13:40
La ruleta de la suerte.
14:00 - 22:00
ETB 1

ETB 1

14:00
Gaur egun.
14:50
Hauteskunde elkarrizketak.
15:10
Eguraldia.
15:25
Txoriene Zigor Iturrietarekin.
16:25
Arrantza.
16:55
Txirrindularitza: Incycle 2019.
17:25
Mara Mara.
17:55
Gure Doinuak.
20:00
Gaur Egun.
20:50
Eguraldia.
21:00
EITB Kultura Transit.
21:10
Bago!az egunero.
21:30
Gure kasa.
ETB 3

ETB 3

14:00
3txulo.
14:15
Spirit, zaldi askea.
15:00
Pipi Kaltzaluze.
15:30
Goazen.
16:25
Rocky eta Bullwinklen abenturak.
17:50
Doraemon.
18:55
Lakebottom kanpamentua.
19:35
Bagel eta Becky.
20:05
Rocket Monkeys.
20:45
Zuhaitz etxeko istorioak.
21:05
Fantasia patruila.
21:20
Yoko eta lagunak.
ETB 2

ETB 2

14:05
Atrápame si puedes.
14:30
Navarra Directo (Nafarroan, deskonexioan).
14:58
Teleberri.
15:55
Eguraldia.
16:20
¡Qué me estás contando!.
17:45
Está pasando.
20:15
A bocados.
21:00
Teleberri.
ETB 4

ETB 4

15:10
A por setas.
16:15
Profilage.
18:00
Gracias, Petrov.
19:05
Del país de los vascos.
20:50
¡Qué me estás contando!.
Hamaika

Hamaika

14:00
Ireki kaxa.
14:30
Gurean Gaur.
15:00
Joxe Mari Agirretxeri elkarrizketa.
15:30
11 Leiho. Trena.
16:30
Gurean Gaur.
17:00
Gure bide galduak.
18:15
Zer jan halako baztan.
18:30
Gurean Gaur.
19:00
Musika zuzenean.
20:00
Kiliklon.
20:30
Gurean Gaur.
21:00
Musika zuzenean.
21:30
Gurean Gaur.
La 1

La 1

14:00
Albisteak.
14:30
Corazón.
15:00
Telediario 1.
16:00
Informativo territorial.
16:15
Eguraldia.
16:25
Servir y proteger.
17:20
Acacias, 38.
18:20
Derecho a soñar.
19:15
España directo.
20:30
Aquí la tierra.
21:00
Albisteak.
La 2

La 2

14:05
Dokumentala.
14:50
Dokumentala.
15:45
Saber y ganar.
16:30
Grandes documentales.
20:00
Atención obras.
21:00
Dokumentala.
21:25
Ese programa del que usted me habla.
Antena 3

Antena 3

15:00
Albisteak.
15:45
Kirolak.
16:00
Karlos Argiñano errezeta berezia.
16:02
Eguraldia.
16:30
Amar es para siempre.
17:30
El secreto de puente viejo.
18:45
Ahora caigo.
20:00
Boom.
21:00
Albisteak.
21:30
Kirolak.
21:40
Eguraldia.
21:45
El hormiguero 3.0.
22:00 - 06:00
ETB 1

ETB 1

22:30
Autentikoak.
23:35
EITB Kultura Transit.
00:10
Elkarrekin-together.
01:50
Ahoz aho.
03:45
Iparraldearen orena.
03:55
Goenkale.
ETB 3

ETB 3

22:10
Peabody eta Sherman.
22:30
Dragoi Bola.
23:10
Martin mistery.
23:35
Berealdiko espioiak.
00:00
Hamtaro.
00:00
Noddy Jostailandian.
00:00
Pin Kodea.
00:20
Marko.
00:45
Alex eta Alexis.
02:00
Lola eta Virginia.
ETB 2

ETB 2

22:10
Eguraldia.
22:30
Hautesnkudeak. Eztabaida.
01:15
Film laburra. 'Nuestro viejo y el mar'.
01:50
El zapping de La Noche de....
02:10
Vaya semanita.
02:15
Atrapame si puedes.
03:00
¡Que me estás contando!.
ETB 4

ETB 4

22:00
La noche de... 'Pequeña gran voz'.
00:00
Esto no es serio, o ¿sí?.
01:10
ETB Kantxa, pilota.
03:05
Gure kasa.
04:10
Txoriene Zigor Iturrietarekin.
Hamaika

Hamaika

22:00
Musika zuzenean.
22:30
Gurean Gaur.
23:00
Musika zuzenean.
23:30
Gurean Gaur.
La 1

La 1

22:05
Tvemos.
22:45
Cuéntame como pasó.
01:25
Comando actualidad.
La 2

La 2

22:00
Documaster.
23:30
Crónicas.
00:05
Documentos TV.
01:00
Dokumentala.
01:55
Conciertos Radio3.
02:20
Ese programa del que usted me habla.
03:02
Dokumentalak.
Antena 3

Antena 3

22:40
Zinema. 'Expediente Warren: el caso Enfield'. 2016. Zuz.: James Wan.