Webgune honek cookie-ak erabiltzen ditu zure nabigazioa errazteko, publizitatea erakusteko eta analisi estatistikoak egiteko. Nabigatzen jarraitzen baduzu, hauen erabilera onartzen duzula ulertuko dugu. Informazio gehiago nahi baduzu, kontsultatu Cookie Politika

Telebista

06:00 - 14:00
ETB 1

ETB 1

06:45
Bost baietz!.
07:20
Hi, Selfie!.
09:00
Egun on Euskadi. Gonbidatua: Jone Goirizelaia, EH Bildu.
11:00
Sustraia.
11:30
Martin.
12:00
Txoriene Zigor Iturrietarekin.
12:55
Gure Kasa.
ETB 3

ETB 3

07:55
Noddy Jostailandian.
08:15
3txulo.
08:30
Rocket Monkeys.
08:50
Rita eta Krokodilo.
08:55
Raa Raa lehoi orrolaria.
09:15
Patri postaria.
09:50
Olivia .
10:10
Txiki iletsu.
10:25
Noddy Jostailandiako detektibea.
10:45
Barazki-kontuak etxean.
11:05
Kaixo Timmy.
11:15
Pingu.
11:25
Pin Kodea.
11:50
Shaun arditxoa.
12:00
Berebiziko espioiak.
12:45
3txulo.
13:00
Pipi Kaltzaluze.
13:25
Spirit, zaldi askea.
ETB 2

ETB 2

07:15
Robin Food.
08:25
Euskadi 1936, una nación al límite.
09:20
Sustraia.
09:50
Una aldea francesa.
11:30
Hauteskunde elkarrizketak: Jone Goirizelaia, EH Bildu.
11:50
En Jake.
ETB 4

ETB 4

07:30
Pilota, ETB Kantxa.
08:30
Kamera ezkutua.
08:50
Vaya semanita.
13:30
Txirrindularitza: Italiako Giroa. 6. etapa
Hamaika

Hamaika

08:00
Gurean Gaur.
08:30
Txantxangorria.
09:30
Gurean Gaur.
10:00
Txantxangorria.
11:00
Gurean Gaur.
11:30
Lotsagabe.
12:00
Ur eta Lur.
12:30
Gurean Gaur.
13:00
Hiriburuan.
La 1

La 1

06:00
Albisteak.
08:30
Los desayunos de TVE.
10:00
La mañana.
13:25
Hacer de comer.
La 2

La 2

06:00
Dokumentala.
06:30
That's English.
07:00
Zoom tendencias.
07:30
Ingles online TVE.
08:40
Dokumentala.
09:05
Pueblo de Dios.
09:30
Aqui hay trabajo.
09:55
La aventura del saber.
10:55
Documenta2.
11:50
Dokumentala.
12:40
Zinema: 'La perla del sur del pacífico'. 1955.
Antena 3

Antena 3

06:00
Minutos musicales.
06:15
Albisteak.
09:00
Espejo publico.
13:15
Karlos Argiñano en tu cocina.
13:40
La ruleta de la suerte.
14:00 - 22:00
ETB 1

ETB 1

14:00
Gaur egun.
14:50
Eguraldia.
15:05
Ez da Giro!.
15:20
Txirrindularitza: Italiako Giroa. 6. etapa
17:20
Ez da Giro!.
18:00
Iparraldearen orena.
18:10
Ahoz Aho.
20:00
Gaur Egun.
20:50
Eguraldia.
21:05
EITB Kultura Transit.
21:15
Bago!az egunero.
21:30
Gure kasa.
ETB 3

ETB 3

14:10
Maya erlea.
14:30
Doremiren magia. Sekretuak.
14:55
Home: Tip eta Oren abenturak.
15:15
Croodarren egunsentia.
15:35
Julien erregearen showa.
16:00
Katu botadunaren abenturak.
16:20
Dinotrak.
16:40
Voltron, kondairetako defendatzailea.
17:00
Aita-amabitxi magikoak.
17:25
Doraemon.
18:55
Pipi Kaltzaluze.
19:20
Lakebottom kanpamentua.
20:05
Bagel eta Becky.
20:15
Rocket Monkeys.
20:35
Zuhaitz etxeko istorioak.
21:00
Fantasia patruila.
21:20
Yoko eta lagunak.
21:45
Avatarazken aire maisua.
ETB 2

ETB 2

14:10
Atrápame si puedes.
14:30
Navarra Directo (Nafarroan, deskonexioan).
14:58
Teleberri.
15:55
Eguraldia.
16:20
¡Qué me estás contando!.
17:45
Está pasando.
20:20
A bocados.
21:00
Teleberri.
ETB 4

ETB 4

15:00
Vaya semanita.
15:20
La tierra desde el cielo.
16:15
Profilage.
17:00
Los vascos y la navegación.
18:00
Del país de los vascos.
20:45
Euskal Herria: la mirada mágica.
21:00
Txirrindularitza: Italiako Giroa. 6. etapa
Hamaika

Hamaika

14:00
Zer jan halako baztan.
14:15
Pello Gutierrez.
14:30
Gurean Gaur.
15:00
Ttap elkarrizketa.
15:30
11 Leiho..
16:30
Gurean Gaur.
17:00
Hezurren memoria.
17:45
Nafarroa Gaur.
18:30
Gurean Gaur.
19:00
Hiriburuan.
20:00
Kiliklon.
20:30
Gurean Gaur.
21:00
Musika zuzenean.
21:30
Artekale.
La 1

La 1

14:00
Albisteak.
14:30
Corazón.
15:00
Telediario 1.
16:00
Informativo territorial.
16:15
Eguraldia.
16:25
Servir y proteger.
17:20
Acacias, 38.
18:20
Derecho a soñar.
19:15
España directo.
20:30
Aquí la tierra.
21:00
Albisteak.
La 2

La 2

14:05
Dokumentala.
15:45
Saber y ganar.
16:30
Grandes documentales.
18:10
Documenta2.
20:00
Atención obras.
20:30
Albisteak.
21:00
2a seminfinal Eurovisión.
Antena 3

Antena 3

15:00
Albisteak.
15:45
Kirolak.
16:00
Karlos Argiñano errezeta berezia.
16:02
Eguraldia.
16:30
Amar es para siempre.
17:30
El secreto de puente viejo.
18:45
Ahora caigo.
20:00
Boom.
21:00
Albisteak.
21:30
Kirolak.
21:40
Eguraldia.
21:45
El hormiguero 3.0.
22:00 - 06:00
ETB 1

ETB 1

22:35
Autentikoak.
23:50
EITB Kultura Transit.
00:00
Doraemon.
ETB 3

ETB 3

22:05
Peabody eta Sherman.
22:30
Dragoi Bola.
23:15
Martin mistery.
23:35
Berealdiko espioiak.
00:00
Cam eta Leon.
ETB 2

ETB 2

22:10
Eguraldia.
22:30
Hauteskunde eztabaida.
00:00
Robin Food.
00:55
Vaya Semanita.
ETB 4

ETB 4

22:00
La noche de... 'Los niños de Villa Emma'. Zuz.: Nikolaus Leytner. Akt.: Sophie Stockinger
00:00
Vaya semanita.
00:00
Mi querido Klikowsky.
00:05
Iñaki & Cía.
01:05
Traineru Estropadak.
01:30
Traineru Estropadak.
02:20
Gure kasa.
Hamaika

Hamaika

22:00
Gurean Gaur.
22:30
Musika zuzenean.
23:00
Artekale.
23:30
Gurean Gaur.
00:00
Zapi Gorria.
La 1

La 1

22:05
Tvemos.
22:45
Cuéntame como pasó.
La 2

La 2

23:00
Documaster.
23:35
Crónicas.
03:02
Dokumentalak.
Antena 3

Antena 3

22:40
45 revoluciones.
01:15
Zinema: 'Primavera en el corazón'. 2016.
02:00
Zinema. 'Muerte y venganza'. 1995.
03:30
Minutos musicales.