Webgune honek cookie-ak erabiltzen ditu zure nabigazioa errazteko, publizitatea erakusteko eta analisi estatistikoak egiteko. Nabigatzen jarraitzen baduzu, hauen erabilera onartzen duzula ulertuko dugu. Informazio gehiago nahi baduzu, kontsultatu Cookie Politika

Telebista

06:00 - 14:00
ETB 1

ETB 1

07:20
Hi, Selfie!.
09:00
Egun on Euskadi.
11:00
EiTB Kultura Transit.
11:35
DBH.
11:55
Txoriene Zigor Iturrietarekin.
13:00
Gure Kasa.
ETB 3

ETB 3

08:15
3txulo.
08:30
Rocket Monkeys.
08:50
Rita eta Krokodilo.
08:55
Raa Raa Lehoi Orrolaria.
09:15
Patri Postaria.
09:50
Olivia.
10:10
Txiki Iletsu.
10:20
Noddy, jostailandiako detektibea.
10:45
Barazki-Kontuak Etxean.
11:05
Kaixo Timmy.
11:15
Pingu Hirian.
11:25
Pin Kodea.
11:50
Shaun arditxoa.
12:00
Berealdiko Espioiak.
12:45
3txulo.
13:00
Pipi Kaltzaluze.
13:25
Spirit, zaldi askea.
ETB 2

ETB 2

07:15
Robin Food.
08:20
Sarasate, el rey del violín.
09:05
Expedition New Guinea.
09:25
Del país de los vascos.
09:50
Una aldea francesa.
11:30
Elecciones municipales y forales .
11:50
En Jake.
ETB 4

ETB 4

07:30
ETB Kantxa, pìlota.
08:30
Gol Festa.
08:55
Just for laughs.
13:45
Mi querido Klikowsky.
Hamaika

Hamaika

08:00
Gurean Gaur.
08:30
Txamtxariak.
09:00
Sasoi onean.
09:30
Gurean Gaur..
10:00
Txantxangorri..
10:30
Txantxangorri..
11:00
gurean gaur.
11:30
musika zuzenean.
12:00
Bizi Musika.
13:00
Ajoarriero.
La 1

La 1

06:00
Noticias.
08:30
Los desayunos de TVE.
10:00
La mañana.
13:25
Hacer de comer.
La 2

La 2

07:00
Documental.
08:00
Espacios electorales.
08:25
Ajuste de programacion.
08:40
Documental.
09:30
Aquí hay trabajo.
09:55
La aventura del saber.
10:55
Documenta2.
11:45
Ajuste de programacion.
12:05
Mañanas de cine.
Antena 3

Antena 3

06:00
Minutos musicales.
06:15
Noticias de la mañana.
08:55
Espejo público.
13:15
Karlos Argiñano en tu cocina.
13:40
La ruleta de la suerte.
14:00 - 22:00
ETB 1

ETB 1

14:00
Gaur Egun.
14:50
Eguraldia.
15:05
Txoriene Zigor Iturrietarekin.
16:10
Artzainen itzulera Kaliforniara.
17:15
Teknopolis.
17:50
Iparraldearen Orena.
18:00
Ahoz Aho.
20:00
Gaur Egun.
20:50
Eguraldia.
21:00
EiTB Kultura Transit.
21:15
Bago!az egunero.
21:35
Gure Kasa.
ETB 3

ETB 3

14:05
Maya Erlea.
14:30
Psammyren Showa.
14:50
Home: Tip eta Oren abenturak.
15:15
Croodarren egunsentian.
15:35
Julien erregearen showa.
15:55
Katu Botadunaren Abenturak.
16:15
Dinotrak.
16:35
Voltron, Kondairetako Defendatzailea.
17:00
Aita-amabitxi magikoak.
17:25
Doraemon.
18:55
Pipi Kaltzaluze.
19:20
Lakebottom kanpamentua.
20:00
3txulo.
20:03
Bagel eta Becky.
20:15
Rocket Monkeys.
21:00
Fantasia patruila.
21:20
Yoko eta lagunak.
ETB 2

ETB 2

14:10
Atrápame si puedes.
14:58
Teleberri.
16:00
Eguraldia.
16:20
¿Que me estás contando?.
17:45
Está pasando.
20:20
A Bocados.
21:00
Teleberri.
ETB 4

ETB 4

15:35
De lo Bueno lo Mejor.
16:15
Poldark.
18:15
Voluntad de hierro.
19:15
Del país de los vascos.
20:25
Euskal Herria: la mirada mágica.
20:50
!Qué Me Estás Contando!.
Hamaika

Hamaika

14:00
Onein.
15:00
Zapi Gorria.
15:30
11Leiho euria.
16:30
Gurean Gaur..
17:00
Zuzenean zure esku.
18:20
Zuk zeuk egin.
18:30
Gurean Gaur..
19:30
Ahotsenea.
20:00
Kiliklon 9.
20:10
Kiliklon lo abestia..
20:15
Kiliklon.
20:20
Argitxo.
20:30
Gurean Gaur..
21:00
Ajoarriero.
21:30
gurean gaur.
La 1

La 1

14:00
Informativo territorial.
14:30
Corazón.
15:00
Telediario 1.
16:00
Informativo territorial resumen.
16:15
El tiempo ..
16:25
Servir y proteger.
17:20
Acacias, 38.
18:20
Derecho a soñar.
19:15
España Directo.
20:30
Aquí la tierra.
21:00
Telediario 2 .
La 2

La 2

14:00
Documental.
15:45
Saber y ganar.
16:30
Grandes documentales..
18:15
Documenta2.
19:05
Documental.
20:00
Premios Max 2019.
Antena 3

Antena 3

15:00
Noticias.
15:45
Deportes.
16:00
Karlos Argiñano receta especial..
16:03
Tu tiempo con Roberto Brasero.
16:30
Amar es para siempre.
17:30
El secreto de puente viejo.
18:45
Ahora caigo.
20:00
¡Boom!.
21:00
Noticias.
21:30
Los deportes.
21:40
La previsión de las 9.
21:45
El hormiguero.
22:00 - 06:00
ETB 1

ETB 1

22:40
Zinema: "Amaren eskuak".
00:10
Elkarrekin-together.
01:50
Ahoz aho.
03:45
Iparraldearen orena.
03:55
Goenkale.
ETB 3

ETB 3

22:05
Peabody eta Sherman.
22:30
Dragoi bola.
23:10
Martin Mistery.
00:00
Hamtaro.
00:00
Noddy Jostailandian.
00:00
Pin Kodea.
00:20
Marko.
00:45
Alex eta Alexis.
02:00
Lola eta Virginia.
ETB 2

ETB 2

22:10
Eguraldia.
22:30
El Conquistador del Pacífico.
01:15
Film laburra. 'Nuestro viejo y el mar'.
01:50
El zapping de La Noche de....
02:10
Vaya semanita.
02:15
Atrapame si puedes.
03:00
¡Que me estás contando!.
ETB 4

ETB 4

22:00
Cine:"Ladrones".
23:50
Iñaki & Cía.
00:00
Esto no es serio, o ¿sí?.
01:10
ETB Kantxa, pilota.
03:05
Gure kasa.
04:10
Txoriene Zigor Iturrietarekin.
Hamaika

Hamaika

22:00
Hiriburuan.
23:00
Gurean Gaur..
23:30
Hiriburuan..
La 1

La 1

22:05
TVemos.
22:45
La caza, monteperdido.
23:55
Cine: En el nombre del padre".
01:25
Comando actualidad.
La 2

La 2

22:00
Orbita Laika.
23:00
Dokumentalak.
23:50
Documental.
00:05
Documentos TV.
01:00
Dokumentala.
01:55
Conciertos Radio3.
02:20
Ese programa del que usted me habla.
03:02
Dokumentalak.
Antena 3

Antena 3

22:40
45 revoluciones.