Webgune honek cookie-ak erabiltzen ditu zure nabigazioa errazteko, publizitatea erakusteko eta analisi estatistikoak egiteko. Nabigatzen jarraitzen baduzu, hauen erabilera onartzen duzula ulertuko dugu. Informazio gehiago nahi baduzu, kontsultatu Cookie Politika

Telebista

06:00 - 14:00
ETB 1

ETB 1

06:45
Bost baietz!.
07:20
Hi, Selfie!.
09:00
Egun on Euskadi. Gonbidatua: Aitzole Araneta, Elkarrekin Podemos.
11:00
Artefaktua.
11:35
EitB Kultura Transit.
11:45
DBH.
11:55
Txoriene Zigor Iturrietarekin.
12:55
Gure Kasa.
ETB 3

ETB 3

07:00
Aita-amabitxi magikoak.
07:55
Noddy Jostailandian.
08:15
3txulo.
08:30
Rocket Monkeys.
08:50
Rita eta Krokodilo.
08:55
Raa Raa lehoi orrolaria.
09:10
Patri postaria.
09:50
Olivia .
10:10
Txiki iletsu.
10:25
Noddy Jostailandiako detektibea.
10:45
Barazki-kontuak etxean.
11:05
Kaixo Timmy.
11:15
Pingu .
11:25
Pin Kodea.
11:50
Shaun arditxoa.
12:00
Berebiziko espioiak.
12:45
3txulo.
13:00
Pipi Kaltzaluze.
13:25
Spirit, zaldi askea.
ETB 2

ETB 2

07:15
Robin Food.
08:15
La batalla de Andagoste.
09:05
EITB Kultura Transit.
09:35
Una alde francesa.
11:30
Hauteskunde elkarrizketak: Arantxa Abecia, Elkarrekin Podemos.
11:50
En Jake.
ETB 4

ETB 4

07:30
ETB Kantxa, pilota.
08:25
Kamera ezkutua.
08:50
Vaya semanita.
13:30
Txirrindularitza: Italiako Giroa.
Hamaika

Hamaika

08:00
Gurean Gaur.
08:30
Txantxangorria.
09:30
Gurean Gaur..
10:00
Kiliklon.
11:00
Gurean Gaur.
11:30
Nafarroa Gaur.
12:15
Onein.
12:30
Gurean Gaur.
13:00
Hiriburuan.
La 1

La 1

06:00
Albisteak.
08:30
Los desayunos de TVE.
10:00
La mañana.
13:25
Hacer de comer.
La 2

La 2

07:00
Activa2.
07:30
Ingles Online TVE.
08:40
Dokumentalak.
09:08
Agrosfera.
09:30
Aquí hay trabajo.
09:55
La aventura del saber.
10:55
Documenta2.
11:50
Dokumentala.
12:45
Zinema. 'El septimo de caballería'. 1956. Zuz.: Joseph H. Lewis.
Antena 3

Antena 3

06:00
Minutos musicales.
06:15
Albisteak.
09:00
Espejo publico.
13:15
Karlos Argiñano en tu cocina.
13:40
La ruleta de la suerte.
14:00 - 22:00
ETB 1

ETB 1

14:00
Gaur Egun.
14:50
Eguraldia.
15:05
Ez da Giro!.
15:20
Txirrindularitza: Italiako Giroa.
17:20
Ez da Giro!.
18:00
Iparraldearen orena.
18:10
Ahoz aho.
20:00
Gaur Egun.
20:50
Eguraldia.
21:00
EITB Kultura Transit.
21:15
Bago!az egunero.
21:35
Gure kasa.
ETB 3

ETB 3

14:10
Maya erlea.
14:25
Psammyren showa.
14:50
Home: Tip eta Oren abenturak.
15:10
Croodarren egunsentia.
15:30
Julien erregea.
15:50
Katu botadunaren abenturak.
16:15
Dinotrak.
16:35
Voltron, kondairetako defendatzailea.
16:55
Aita-amabitxi magikoak.
17:15
Doraemon.
18:55
Pipi Kaltzaluze.
19:20
Lakebottom kanpamentua.
20:00
Bagel eta Becky show.
20:10
Rocket Monkeys.
20:35
Zuhaitz etxeko istorioak.
21:00
Fantasia patruila.
21:20
Yoko eta lagunak.
21:45
Avatarazken aire maisua.
ETB 2

ETB 2

14:05
Atrápame si puedes.
14:30
Navarra Directo (Nafarroan, deskonexioan).
14:58
Teleberri.
16:00
Eguraldia.
16:20
¡Que me estás contando!.
17:45
Está pasando.
20:20
A bocados.
21:00
Teleberri.
ETB 4

ETB 4

15:00
Vaya semanita.
15:30
De lo bueno lo mejor.
16:15
Poldark.
18:15
Voluntad de hierro.
19:15
Del país de los vascos.
20:45
Euskal Herria: la mirada mágica.
21:00
Txirrindularitza: Italiako Giroa.
Hamaika

Hamaika

14:00
Zer jan halako baztan.
14:15
Abel Barriola.
14:30
Gurean Gaur.
15:00
Elkarrizketa Ttap.
15:30
11Leiho Laba.
16:30
Gurean Gaur..
17:00
Hiriburuan.
18:00
Nafarroa Gaur.
18:30
Gurean Gaur.
19:00
Nafarroa Gaur.
19:10
Hezurren memoria.
19:50
Zer jan, halako Baztan.
20:00
Kiliklon.
20:30
Gurean Gaur..
21:00
Lotsagabe.
21:30
Gurean Gaur.
La 1

La 1

14:00
Informativo territorial.
14:30
Corazón.
15:00
Telediario 1.
16:25
Servir y proteger.
17:20
Acacias, 38.
18:20
Derecho a soñar.
19:15
España Directo.
20:30
Aquí la tierra.
21:00
Albisteak.
La 2

La 2

14:00
Dokumentala.
15:45
Saber y ganar.
16:30
Grandes documentales.
18:10
Documenta2.
20:30
Albisteak.
21:00
Dokumentala.
21:25
Este programa del que usted me habla.
Antena 3

Antena 3

15:00
Albisteak.
15:45
Kirolak.
16:00
Karlos Argiñano errezeta berezia.
16:02
Eguraldia.
16:30
Amar es para siempre.
17:30
El secreto de puente viejo.
18:45
Ahora caigo.
20:00
Boom.
21:00
Albisteak.
21:30
Kirolak.
21:40
Eguraldia.
21:45
El hormiguero 3.0.
22:00 - 06:00
ETB 1

ETB 1

22:40
Sukaldaria.
00:10
Gutik zura.
01:40
Ahoz aho.
03:45
Iparraldearen orena.
03:55
Goenkale.
ETB 3

ETB 3

22:05
Peabody eta Sherman.
22:30
Dragoi Bola.
23:10
Martin mistery.
23:30
Berealdiko espioiak.
23:55
Heidi.
00:00
Hamtaro.
00:00
Noddy Jostailandian.
00:00
Pin Kodea.
00:20
Marko.
00:45
Alex eta Alexis.
02:00
Lola eta Virginia.
ETB 2

ETB 2

22:05
Eguraldia.
22:25
El conquis.
01:15
Film laburra. 'Nuestro viejo y el mar'.
01:50
El zapping de La Noche de....
02:10
Vaya semanita.
02:15
Atrapame si puedes.
03:00
¡Que me estás contando!.
ETB 4

ETB 4

22:00
Zinema. 'La noche es nuestra'. 2007. Zuz.: James Gray. Akt.: Joaquin Phoenix, Mark Wahlberg
00:00
Esto no es serio, o ¿sí?.
01:10
ETB Kantxa, pilota.
03:05
Gure kasa.
04:10
Txoriene Zigor Iturrietarekin.
Hamaika

Hamaika

22:00
Nafarroako hautagaien eztabaida.
23:00
Gurean Gaur.
23:30
Lotsagabe.
La 1

La 1

22:00
Hauteskunde eztabaida.
01:10
Comando actualidad.
03:15
La noche en 24H.
La 2

La 2

22:00
Zinema. 'Los cañones de Navarone'. 1961. Zuz.: J. Lee Thompson.
00:05
Documentos TV.
01:05
Dokumentala.
01:50
Conciertos Radio3.
02:25
Ese programa del que usted me habla.
03:02
Dokumentalak.
Antena 3

Antena 3

22:40
La Voz Senior.
02:30
Live Casino.
03:15
Minutos musicales.