Webgune honek cookie-ak erabiltzen ditu zure nabigazioa errazteko, publizitatea erakusteko eta analisi estatistikoak egiteko. Nabigatzen jarraitzen baduzu, hauen erabilera onartzen duzula ulertuko dugu. Informazio gehiago nahi baduzu, kontsultatu Cookie Politika

Telebista

06:00 - 14:00
ETB 1

ETB 1

07:20
Hi, selfie!.
09:00
Egun on Euskadi.
11:00
Abenturaroa 2019.
11:30
EITB Kultura Transit.
11:40
DBH.
11:50
Txoriene Zigor Iturrietarekin.
12:55
Gure kasa.
ETB 3

ETB 3

07:55
Noddy Jostailandian.
08:15
3txulo.
08:30
Rocket Monkeys.
08:50
Rita eta Krokodilo.
08:55
Raa Raa lehoi orrolaria.
09:15
Patri postaria.
09:50
Olivia .
10:10
Txiki iletsu.
10:20
Noddy Jostailandiako detektibea.
10:45
Barazki-kontuak etxean.
11:05
Kaixo Timmy.
11:15
Pingu.
11:25
Pin Kodea.
11:45
Shaun arditxoa.
12:00
Berebiziko espioiak.
12:40
3txulo.
13:00
Pipi Kaltzaluze.
13:25
Spirit, zaldi askea.
ETB 2

ETB 2

07:05
Robin Food.
08:15
Pakea Bizkaia. Expedición Groenlandia.
09:05
Rutas por Euskal Herria.
09:30
Eusko Legebiltzarreko saioa.
10:15
Vascos por el mundo.
10:30
Una aldea francesa.
11:30
En Jake.
ETB 4

ETB 4

07:00
Abenturaroa 2019.
07:30
ETB Kantxa, pilota.
08:30
Kamera ezkutua.
08:50
Vaya semanita.
13:30
Txirrindularitza: Italiako Giroa.
Hamaika

Hamaika

08:00
Gurean Gaur.
09:00
Txantxangorria.
09:30
Gurean Gaur.
10:00
Txantxangorria.
11:00
Gurean Gaur.
11:30
Musika zuzenean.
12:00
Artekale.
12:30
Gurean Gaur.
13:00
Hezurren memoria.
13:45
Urrutiajunbe.
La 1

La 1

06:00
Albisteak.
08:30
Los desayunos de TVE.
10:00
La mañana.
13:25
Hacer de comer.
La 2

La 2

07:00
Cartas en el tiempo.
07:30
Inglés Online TVE.
08:00
Hauteskunde tarteak.
08:35
Dokumentala.
09:30
Aquí hay trabajo.
09:55
UNED.
10:55
Dokumentala.
12:40
Zinema. 'Emboscada en Tomahawk'. 1953. Zuz.: Fred F. Sears.
13:55
Dokumentalak.
Antena 3

Antena 3

06:00
Minutos musicales.
06:15
Albisteak.
08:55
Espejo público.
09:08
Espejo público.
13:15
Karlos Argiñano en tu cocina.
13:40
La ruleta de la suerte.
14:00 - 22:00
ETB 1

ETB 1

14:00
Gaur egun.
14:50
Eguraldia.
15:05
Ez da Giro!.
15:20
Txirrindularitza: Italiako Giroa.
17:20
Ez da Giro!.
18:00
Iparraldearen orena.
18:10
Ahoz aho.
20:00
Gaur egun.
20:50
Eguraldia.
21:00
Bago!az. Finala.
ETB 3

ETB 3

14:05
Maya erlea.
14:30
Psammyren showa.
14:50
Home: Tip eta Oren abenturak.
15:10
Croodarren egunsentia.
15:35
Julien erregearen showa.
15:55
Katu botadunaren abenturak.
16:15
Dinotrak.
16:35
Voltron, kondairetako defendatzailea.
17:00
Aita-amabitxi magikoak.
17:20
Doraemon.
18:50
Pipi Kaltzaluze.
19:15
Lakebottom kanpamentua.
20:00
Bagel eta Becky.
20:15
Rocket Monkeys.
20:35
Zuhaitz etxeko istorioak.
21:00
Fantasia patruila.
21:20
Yoko eta lagunak.
21:45
Avatarazken aire maisua.
ETB 2

ETB 2

14:10
Atrápame si puedes.
14:30
Navarra Directo (Nafarroan, deskonexioan).
14:58
Teleberri.
16:00
Eguraldia.
16:20
¡Qué me estás contando!.
17:45
Está pasando.
20:20
A bocados .
21:00
Teleberri.
ETB 4

ETB 4

15:00
Vaya semanita.
15:20
De lo bueno lo mejor.
16:15
Una aldea francesa.
18:05
Espías vascos.
19:10
Del pais de los vascos.
20:40
Euskal Herria: la mirada mágica.
21:00
Txirrindularitza: Italiako Giroa.
Hamaika

Hamaika

14:15
Albaola.
14:30
Gurean Gaur.
15:00
Ttap elkarrizketak.
15:30
11Leiho. .
16:30
Gurean Gaur.
17:00
Musika zuzenean.
17:30
Artekale.
18:00
Lotsagabe.
18:30
Gurean Gaur..
19:00
Hezurren memoria.
19:30
Onein.
20:00
Kiliklon.
20:30
Gurean Gaur..
21:00
Hiri baratzea.
21:30
Gurean Gaur.
La 1

La 1

14:00
Informativo territorial.
14:30
Corazón.
15:00
Albisteak.
16:25
Servir y proteger.
17:20
Acacias, 38.
18:20
Derecho a soñar.
19:15
España Directo.
20:30
Aquí la tierra.
21:00
Albisteak.
La 2

La 2

15:45
Saber y ganar.
16:30
Grandes documentales.
18:35
El escarabajo verde.
19:10
Dokumentala.
20:00
Arqueomanía.
20:30
Días de cine.
21:30
Ese programa del que usted me habla.
Antena 3

Antena 3

15:00
Albisteak.
15:45
Kirolak.
15:55
Eguraldia.
16:00
Karlos Argiñano.
16:30
Amar es para siempre.
17:30
El secreto de puente viejo.
18:45
¡Ahora caigo!.
20:00
¡Boom!.
21:00
Albisteak.
21:45
Kirolak.
21:55
Eguraldia.
22:00 - 06:00
ETB 1

ETB 1

22:25
Pilota.
00:00
Doraemon.
ETB 3

ETB 3

22:05
Peabody eta Sherman.
22:30
Dragoi Bola.
23:15
Martin mistery.
23:35
Berealdiko espioiak.
23:55
Heidi.
00:00
Cam eta Leon.
ETB 2

ETB 2

22:10
Eguraldia.
22:20
Moción de censura. Los 7 días que cambiaron la historia.
23:20
Zinema. 'Ciudad de ladrones'.2010 . Zuz.: Ben Affleck.
00:00
Robin Food.
00:45
Duelo en la cocina.
ETB 4

ETB 4

22:00
Zinema. 'Sievers y la chica del tren'.2015. Zuz.: Thomas Jauch.
23:35
Zinema. 'Reencuentro en Malasia'. 2012. Zuz.: Helmut Metzger.
00:00
Vaya semanita.
00:55
Traineru Estropadak.
02:15
Gure Kasa.
03:15
Txoriene Zigor Iturrietarekin.
04:10
Hi, Selfie.
Hamaika

Hamaika

22:00
Hezurren memoria.
22:40
Hiri baratzea.
23:10
Gurean Gaur.
23:40
Musika zuzenean.
00:00
Zapi Gorria.
La 1

La 1

22:10
Cena con mamá.
23:20
Donde comen dos.
01:25
Zinema: 'Pruebas concluyentes'.
La 2

La 2

22:00
La suerte en tus manos.
22:15
Zinema. 'Mararía'. 1998. Zuz.: Antonio Jose Betancor.
Antena 3

Antena 3

22:10
Zinema. 'El quinto elemento'. 1997. Zuz.: Luc Besson.
01:15
Zinema: 'Primavera en el corazón'. 2016.
02:00
Zinema. 'Muerte y venganza'. 1995. Zuz.: Brian Dennehy.
03:30
Minutos musicales.