Webgune honek cookie-ak erabiltzen ditu zure nabigazioa errazteko, publizitatea erakusteko eta analisi estatistikoak egiteko. Nabigatzen jarraitzen baduzu, hauen erabilera onartzen duzula ulertuko dugu. Informazio gehiago nahi baduzu, kontsultatu Cookie Politika

Telebista

06:00 - 14:00
ETB 1

ETB 1

07:15
Chiloé.
08:10
Euskal Herritik.
08:40
Bizitzaren baitan.
09:30
Hauxa2.
10:35
Bisitaria.
11:30
Abenturaroa 2019.
11:55
EITB Kultura Transit.
12:25
Sustraia.
12:55
Teknopolis.
13:25
Artefaktua.
ETB 3

ETB 3

07:15
Hello Kitty.
08:00
Kaixo Timmy.
08:15
Pin kodea.
08:40
Barazki kontuak etxean.
09:00
Txiki iletsu.
09:15
Zuhaitz etxeko istorioak.
09:30
3txulo .
09:50
Raa Raa lehoi orrolaria.
10:10
Patri postaria.
10:35
Noddy Jostailandian.
11:00
Yoko eta lagunak.
11:25
Shaun arditxoa.
11:40
Olivia.
12:00
Rita eta Krokodilo.
12:05
Psammyren showa.
12:30
Maya erlea.
12:50
Doremiren magia.
13:15
Berebiziko espioiak.
13:35
Fantasia patruila.
ETB 2

ETB 2

07:15
Girasol.
07:45
La leyenda del ladrón de los jardines.
08:25
Historia de un sueño.
09:25
Todos los apellidos vascos.
11:50
Tribuaren berbak.
12:45
De lo bueno lo mejor.
13:30
EITB Kultura Transit.
ETB 4

ETB 4

07:30
Pilota.
09:05
Del país de los vascos.
12:45
Vaya semanita.
13:30
Txirrindularitza: Italiako Giroa.
Hamaika

Hamaika

08:00
Gurean Gaur.
08:30
Txantxagorria.
09:30
Gurean Gaur.
10:00
Txantxariak.
11:00
Gurean Gaur.
11:30
Musika zuzenean.
12:00
Lotsagabe.
12:30
Gurean Gaur.
13:00
Zuzenean zure esku.
La 1

La 1

06:00
Albisteak.
08:25
Maneras de educar.
09:00
Masterchef.
10:20
Maneras de educar.
10:55
Masterchef.
11:40
Día de las fuerzas armadas.
13:10
Audiencia abierta.
La 2

La 2

06:05
Ingles online TVE.
07:30
UNED.
08:00
Los conciertos de la 2.
09:30
Agrosfera.
10:20
España en comunidad.
11:45
Para todos La2.
12:15
Turismo rural en el mundo.
12:50
Activa2.
13:50
Tendido cero.
Antena 3

Antena 3

07:00
Pelopicopata.
08:10
Los Más....
12:30
Ahora caigo.
14:00 - 22:00
ETB 1

ETB 1

14:00
Gaur egun.
14:50
Eguraldia.
15:05
Ez da Giro!.
15:20
Txirrindularitza: Italiako Giroa.
17:15
Ez da Giro! .
17:25
ETB Kantxa, pilota.
19:25
Saskibaloia. Retabet Bilbao Basket-Melilla Baloncesto.
20:15
Gaur Egun.
20:25
Saskibaloia.
21:20
Oholtzan. Los Sabandeños.
ETB 3

ETB 3

14:00
3txulo.
14:15
Spirit, zaldi askea.
15:05
Pipi Kaltzaluze.
15:30
Bago!az egunero.
16:40
Trikitraka trikitron.
17:35
Doraemon.
18:20
Aita-amabitxi magikoak.
18:45
Avatarazken aire maisua.
18:55
Croodarren egunsentia.
19:05
Croodarren egunsentia.
19:25
Bagel & Becky Show.
19:40
Lakebottom kanpamentua.
20:20
Rocket monkeys.
21:00
Merli.
ETB 2

ETB 2

14:05
Atrápame si puedes - finde.
14:58
Teleberri.
15:55
Eguraldia.
16:15
Zinema. 'Cluver y la muerte tranquila'. 2018.
17:55
Shakespeare & Hatawhay.
20:05
Elecciones...y punto!.
21:00
Teleberri.
ETB 4

ETB 4

15:00
Vaya semanita.
15:25
Objetivo Euskadi.
15:50
Punto de vista.
16:55
Saskibaloia., Rio Ourense-Iberojet Palma.
18:40
Una historia de Vasconia.
19:40
Ongi etorri.
20:45
Txirrindularitza: Italiako Giroa.
21:45
Vascos por el mundo.
Hamaika

Hamaika

14:00
Zer jan halako baztan.
14:15
Aitor Gorosabel.
14:30
Gurean Gaur.
15:00
Hiri baratzea.
15:30
Lotsagabe.
16:00
Hezurren memoria.
16:45
Gurean Gaur.
17:15
Nafarroa Gaur.
18:00
Musika zuzenean.
18:30
Gurean Gaur.
19:00
Hezurren memoria.
19:30
Onein.
20:00
Kiliklon .
20:30
Gurean Gaur Astea.
21:00
Hezurren memoria.
21:30
Gurean Gaur Astea.
21:45
Gureanm gaur astea.
La 1

La 1

14:00
Flash Moda.
14:30
Corazón.
15:00
Albisteak.
16:00
Zinema. 'Niños sorpresa'. 2018. Zuz.: Kai Meyer-Ricks.
17:30
Zinema. 'Tres amigas'. 2012. Zuz.: Mark Von Seydlitz.
19:00
Zinema. 'Es peligroso casarse a los 60'. 1980. Zuz.: Mariano Ozores.
21:00
Albisteak.
21:30
Informe semanal.
La 2

La 2

15:05
Arqueomania.
15:35
Saber y ganar.
16:20
Grandes documentales.
18:00
Dokumentalak.
20:15
Los pilares de la tierra.
Antena 3

Antena 3

15:00
Albisteak.
15:45
Kirolak.
15:55
Eguraldia.
16:00
Zinema. 'Aseinato por amor'. 2018.
17:45
Zinema. 'Inestable'. 2012. Zuz.: Michael Feifer.
19:30
Zinema. 'Secuestrada: 48 horas de terror'. 2010. Zuz.: George Erschbamer.
21:00
Albisteak.
21:45
Kirolak.
21:55
Eguraldia.
22:00 - 06:00
ETB 1

ETB 1

22:40
Estudiantina Lekeition.
23:55
Gure doinuak.
00:00
Doraemon.
ETB 3

ETB 3

22:40
Dragoi bola.
23:25
Martin mystery.
23:45
Berealdiko espioiak.
00:00
Cam eta Leon.
ETB 2

ETB 2

22:05
Eguraldia.
22:15
Zinema. 'Al lado del enemigo'. 2014 . Zuz.: Mark Schmidt.
00:00
Robin Food.
00:45
Duelo en la cocina.
ETB 4

ETB 4

00:00
Vaya semanita.
00:55
Traineru Estropadak.
02:15
Gure Kasa.
03:15
Txoriene Zigor Iturrietarekin.
04:10
Hi, Selfie.
Hamaika

Hamaika

22:00
Hezurren memoria.
22:15
Hiribaratzea.
22:45
Musika zuzenean.
23:15
Gurean Gaur astea.
23:45
Musika zuzenean.
00:00
Zapi Gorria.
La 1

La 1

22:15
Juego de niños.
23:50
Zinema. 'El dilema'. 2000. Zuz.: Michael Mann.
01:25
Zinema: 'Pruebas concluyentes'.
La 2

La 2

22:00
Zinema. 'Las chicas de la sexta planta'. 2010. Zuz.: Philippe Le Guay.
23:45
La noche temática. Guía de viaje a la igualdad..
Antena 3

Antena 3

22:10
Zinema. 'Un sueño para ella'. 2003. Zuz.: Dennie Gordon.
01:15
Zinema: 'Primavera en el corazón'. 2016.
02:00
Zinema. 'Muerte y venganza'. 1995. Zuz.: Brian Dennehy.
03:30
Minutos musicales.