Webgune honek cookie-ak erabiltzen ditu zure nabigazioa errazteko, publizitatea erakusteko eta analisi estatistikoak egiteko. Nabigatzen jarraitzen baduzu, hauen erabilera onartzen duzula ulertuko dugu. Informazio gehiago nahi baduzu, kontsultatu Cookie Politika

Telebista

06:00 - 14:00
ETB 1

ETB 1

07:10
Arrantza.
07:30
Herri People Berezia.
08:25
Iparraldearen orena.
08:50
EITB Kultura Transit.
09:20
Bizi berria.
09:35
Egi bidean.
09:45
Meza.
10:45
Mendi lasterketa: Zegama - Aizkorri.
ETB 3

ETB 3

08:00
Kaixo Timmy.
08:15
Pin kodea.
08:40
Barazki kontuak etxean.
09:00
Txiki iletsu.
09:15
Zuhaitz etxeko istorioak.
09:30
3txulo .
09:50
Raa Raa lehoi orrolaria.
10:10
Patri postaria.
10:35
Noddy, jostailandiako detektibea.
11:00
Yoko eta lagunak.
11:25
Shaun arditxoa.
11:45
Olivia.
12:05
Rita eta Krokodilo.
12:10
Psammyren showa.
12:35
Maya erlea.
12:55
Doremiren magia.
13:20
Berealdiko espioiak.
13:40
Fantasia patruila.
ETB 2

ETB 2

07:15
Girasol.
08:05
Mission critical.
08:50
Nueva vida.
09:00
Palabra de ley.
09:30
El conquis.
10:50
Vascos por el mundo.
13:05
Sustraia.
13:40
Teknopolis.
ETB 4

ETB 4

07:30
ETB Kantxa, pilota.
08:30
Del país de los vascos.
12:00
Pilota, afizionatuak.
Hamaika

Hamaika

08:00
Gurean Gaur Astea.
08:30
Txantxariak.
09:30
Gurean Gaur Astea.
10:00
Kiliklon.
11:00
Gurean Gaur.
11:30
Musika zuzenean.
12:00
Hiribaratzea.
12:30
Gurean Gaur.
13:00
Zuzenean zure esk.
13:30
Onein.
La 1

La 1

06:00
Albisteak.
09:30
Arranca en verde.
10:05
Comando actualidad.
11:10
Españoles en el mundo.
La 2

La 2

07:00
Cartas en el tiempo.
07:25
UNED.
08:00
Los conciertos de La2.
08:45
En lengua de signos.
09:15
Buenas Noticias TV.
09:30
Shalom.
09:45
Medina en TVE.
10:00
Últimas preguntas.
10:30
Meza.
12:00
Saber vivir.
13:00
Zoom tendencias.
13:35
Dokumentala.
Antena 3

Antena 3

06:00
Minutos musicales.
07:00
Pelopicopata.
08:20
Los más....
10:05
Centímetros cúbicos.
10:50
Los Más....
12:20
Ahora caigo.
14:00 - 22:00
ETB 1

ETB 1

14:00
Gaur Egun.
14:50
Eguraldia.
15:05
Ez da Giro! .
15:20
Txirrindularitza: Italiako Giroa.
17:25
Ez da Giro! .
17:40
Saskibaloia: Final Four (Bilbo Basket sailkatuko balitz).
20:30
Gaur Egun.
21:00
Sukaldaria.
ETB 3

ETB 3

14:00
3txulo.
14:15
Spirit, zaldi askea.
15:00
Pipi Kaltzaluze.
15:30
Bago!az.
16:30
Trikitraka Trikitron.
17:20
Doraemon.
18:10
Aita-amabitxi magikoak.
18:30
Avatarazken aire maisua.
18:50
Croodarren egunsentia.
19:15
Bagel eta Becky.
19:40
Lakebotton kanpanmentua.
20:00
Rocket Monkeys.
20:45
Julien erregea.
21:05
Katu Botadunaren abenturak.
21:25
Voltron, kondairetako defendatzailea.
21:45
Peabody eta Sherman.
ETB 2

ETB 2

14:10
Atrapame si puedes finde.
14:58
Teleberri.
16:00
Eguraldia.
16:15
Zinema. 'Alex Hugo: Paseo savaje'. Zuz.: Juien Guerif. Akt.: Samuel Le Bihan
17:50
Los asesinatos de Midsomer.
20:05
Historias a bocados.
21:00
Teleberri.
ETB 4

ETB 4

14:00
Txirrindularitza: Italiako Giroa.
15:00
Vaya semanita.
15:20
Objetivo Euskadi.
16:00
Vascos por el mundo.
17:00
Los pasos de camino.
17:55
Saskibaloia: Final Four (Bilbo Basket sailkatuko ez balitz).
19:35
Una historia de Vasconia.
20:35
Ongi etorri.
20:50
Txirrindularitza: Italiako Giroa.
21:45
Zinema. 'La balada de Cable Hogue'. 1970. Zuz.: Sam Peckinpah. Akt.: Jason Robards
Hamaika

Hamaika

14:00
Lotsagabe.
14:30
Gurean Gaur.
15:00
Ander Ortiz de Murua.
15:30
11 Leiho.
16:30
Gurean Gaur.
17:00
Musika zuzenean.
18:00
Artekale.
18:30
Gurean Gaur astea.
19:00
Nafarroa Gaur.
19:45
Lotsagabe.
20:00
Kliklon.
20:30
Gurean Gaur astea.
21:00
Hiribaratzea.
21:30
Euskal eskola publikoaren jaia.
La 1

La 1

14:00
Flash Moda.
14:30
Corazón.
15:00
Albisteak.
16:00
Zinema. 'El lugar del corazón'. 2018. Zuz.: Stefan Buhling.
17:30
Zinema. 'Los padres de los novios'. 2017. Zuz.: Christina Schiewe.
19:00
Zinema. 'Busqueda en el paraíso'. 2011. Zuz.: Thomas Hezel.
21:00
Albisteak.
La 2

La 2

15:45
Saber y ganar.
16:30
Grandes documentales.
18:45
Turismo rural en el mundo.
19:15
Un país mágico.
20:05
De seda y hierro.
20:35
El documental de La2.
21:30
Imprescindibles.
Antena 3

Antena 3

15:00
Albisteak.
15:45
Kirolak.
15:55
Eguraldia.
16:00
Zinema. 'Mi hija, mi vida'. 2018. Zuz.: Gabriel Aghion.
17:50
Zinema. 'Todo por amor'. 2016. Zuz.: Terry Ingram.
19:25
Zinema. 'Algo más que amigos'. 2013. Zuz.: Bradford May.
21:00
Albisteak.
22:00 - 06:00
ETB 1

ETB 1

22:05
Handitzen, handitzen ....
23:15
Herri Txiki, Infernu Handi.
00:00
Doraemon.
ETB 3

ETB 3

22:30
Dragoi bola.
23:15
Martin Mistery.
23:35
Berealdiko espioiak.
23:55
Heidi.
00:00
Cam eta Leon.
ETB 2

ETB 2

22:15
360º.
23:25
60 minutos.
00:00
Robin Food.
00:45
Duelo en la cocina.
ETB 4

ETB 4

23:50
El zapping de La Noche de....
00:00
Vaya semanita.
00:55
Traineru Estropadak.
02:15
Gure Kasa.
03:15
Txoriene Zigor Iturrietarekin.
04:10
Hi, Selfie.
Hamaika

Hamaika

22:00
Gurean Gaur astea.
22:30
Jainkosa turkesa.
23:30
Musika zuzenean.
00:00
Zapi Gorria.
La 1

La 1

22:05
Zinema. 'La gran muralla'. 2017. Zuz.: Zhang Yimou.
01:25
Zinema: 'Pruebas concluyentes'.
La 2

La 2

22:35
Zinema. 'Isla Bonita'. 2015. Zuz.: Fernando Colomo.
Antena 3

Antena 3

22:10
Zinema. 'Señor, dame paciencia'. 2016. Zuz.: Alvaro Diaz Lorenzo.
01:15
Zinema: 'Primavera en el corazón'. 2016.
02:00
Zinema. 'Muerte y venganza'. 1995. Zuz.: Brian Dennehy.
03:30
Minutos musicales.