Webgune honek cookie-ak erabiltzen ditu zure nabigazioa errazteko, publizitatea erakusteko eta analisi estatistikoak egiteko. Nabigatzen jarraitzen baduzu, hauen erabilera onartzen duzula ulertuko dugu. Informazio gehiago nahi baduzu, kontsultatu Cookie Politika

Telebista

06:00 - 14:00
ETB 1

ETB 1

07:10
Hi, selfie!.
08:00
Ahoz aho.
09:00
Egun on Euskadi. Gonbidatua: Julen Mendoza (EH Bildu).
11:00
Abenturaroa 2019.
11:30
Martin.
12:00
Txoriene Zigor Iturrietarekin.
12:55
Gure kasa.
ETB 3

ETB 3

07:55
Noddy Jostailandian.
08:15
3txulo.
08:30
Rocket Monkeys.
08:50
Rita eta Krokodilo.
08:55
Raa Raa lehoi orrolaria.
09:15
Patri postaria.
09:45
Olivia .
10:05
Txiki iletsu.
10:20
Noddy Jostailandiako detektibea.
10:40
Barazki-kontuak etxean.
11:00
Kaixo Timmy.
11:10
Pingu.
11:20
Pin Kodea.
11:45
Shaun arditxoa.
12:00
Berebiziko espioiak.
12:40
3txulo.
13:00
Pipi Kaltzaluze.
13:25
Spirit, zaldi askea.
ETB 2

ETB 2

07:15
Robin Food.
07:50
El latido de Urdaibai.
09:30
Eusko Legebiltzarreko saioa.
10:15
Vascos por el mundo.
10:30
Poldark.
11:30
En Jake.
ETB 4

ETB 4

07:05
Abenturaroa 2019.
07:30
ETB Kantxa, pilota.
08:35
Vaya semanita.
13:50
Euskolegas.
Hamaika

Hamaika

08:00
TB 3.0.
09:30
Gurean Gaur.
10:00
Txantxangorria.
11:00
Gurean Gaur.
11:30
Musika zuzenean.
12:00
Artekale.
12:30
Gurean Gaur.
13:00
Hiriburuan.
La 1

La 1

06:00
Albisteak.
08:30
Los desayunos de TVE.
10:00
La mañana.
13:25
Hacer de comer.
La 2

La 2

07:00
Cartas en el tiempo.
07:30
Inglés Online TVE.
08:00
Dokumentala.
08:50
Ajuste de programación.
09:30
Aquí hay trabajo.
09:55
UNED.
10:50
Dokumentala.
12:20
Zinema. 'El hijo de Rostro Palido'. 1952. Zuz.: Frank Tashlin.
13:55
Dokumentalak.
Antena 3

Antena 3

06:00
Minutos musicales.
06:15
Albisteak.
08:55
Espejo público.
09:08
Espejo público.
13:15
Karlos Argiñano en tu cocina.
13:40
La ruleta de la suerte.
14:00 - 22:00
ETB 1

ETB 1

14:00
Gaur egun.
14:50
Eguraldia.
15:05
Txoriene Zigor Iturrietarekin.
16:05
Trantsizioa Euskadin.
17:00
DBH.
17:15
EiTB Kultura Transit.
17:50
Iparraldearen orena.
18:00
Ahoz aho.
20:00
Gaur egun.
20:50
Eguraldia.
21:00
Bi eta bat.
ETB 3

ETB 3

14:10
Maya erlea.
14:30
Psammyren showa.
14:50
Home: Tip eta Oren abenturak.
15:10
Croodarren egunsentia.
15:35
Julien erregearen showa.
15:55
Katu botadunaren abenturak.
16:15
Dinotrak.
16:35
Voltron, kondairetako defendatzailea.
17:00
Aita-amabitxi magikoak.
17:20
Doraemon.
18:50
Pipi Kaltzaluze.
19:20
Lakebottom kanpamentua.
20:00
Bagel eta Becky.
20:15
Rocket Monkeys.
20:35
Zuhaitz etxeko istorioak.
21:00
Fantasia patruila.
21:20
Yoko eta lagunak.
21:45
Avatarazken aire maisua.
ETB 2

ETB 2

14:10
Atrápame si puedes.
14:30
Navarra Directo (Nafarroan, deskonexioan).
14:58
Teleberri.
16:00
Eguraldia.
16:20
¡Qué me estás contando!.
17:45
Está pasando.
20:20
A bocados .
21:00
Teleberri.
ETB 4

ETB 4

15:00
Vaya semanita.
15:25
De lo bueno lo mejor.
16:15
Una aldea francesa.
17:55
Crónicas.
18:50
Del pais de lo vascos.
20:20
Euskal Herria: la mirada mágica.
20:50
¡Qué me estás contando!.
Hamaika

Hamaika

14:00
Zer jan halako baztan.
14:15
Beñat Aristi.
14:30
Gurean Gaur.
15:00
Ttap elkarrizketak.
15:30
11Leiho. .
16:30
Gurean Gaur.
17:00
Musika zuzenean.
17:30
Artekale.
18:00
Lotsagabe.
18:30
Gurean Gaur..
19:00
Nafarroa Gaur.
19:45
Hezurren memoria.
20:15
Kliklon.
20:30
Gurean Gaur..
21:00
Hiri baratzea.
21:30
Gurean Gaur.
La 1

La 1

14:00
Informativo territorial.
14:30
Corazón.
15:00
Albisteak.
16:25
Servir y proteger.
17:20
Acacias, 38.
18:20
Derecho a soñar.
19:15
España Directo.
20:30
Aquí la tierra.
21:00
Albisteak.
La 2

La 2

15:45
Saber y ganar.
16:30
Grandes documentales.
18:40
El escarabajo verde.
19:10
Dokumentala.
20:05
Arqueomanía.
20:25
Días de cine.
21:25
Ese programa del que usted me habla.
Antena 3

Antena 3

15:00
Albisteak.
15:45
Kirolak.
15:55
Eguraldia.
16:00
Karlos Argiñano.
16:30
Amar es para siempre.
17:30
El secreto de puente viejo.
18:45
¡Ahora caigo!.
20:00
¡Boom!.
21:00
Albisteak.
21:45
Kirolak.
21:55
Eguraldia.
22:00 - 06:00
ETB 1

ETB 1

22:00
ETB Kantxa, pilota.
00:00
Txoriene Zigor Iturrietarekin.
00:00
3txulo Jokoan.
00:10
EITB Kultura.
00:40
DBH.
01:00
Ahoz aho.
02:55
Iparraldearen orena.
ETB 3

ETB 3

22:05
Peabody eta Sherman.
22:30
Dragoi Bola.
23:15
Martin mistery.
23:35
Berealdiko espioiak.
00:00
Hamtaro.
00:00
Noddy Jostailandian.
00:00
Pin Kodea.
00:15
Berealdiko espioiak.
00:35
Martin mystery.
01:00
Berealdiko espioiak.
01:20
Psammyren showa.
02:40
Doraemon katu kosmikoa.
ETB 2

ETB 2

22:10
Eguraldia.
22:20
Juan Carlos I, España a su servicio.
23:20
Zinema. 'Enfrentados'. . Zuz.: David von Ancken.
00:50
EiTB Kultura.
01:20
Vaya semanita.
02:10
Atrápame si puedes.
03:05
Yo sé más que tú.
03:45
¿Qué me estas contando?.
ETB 4

ETB 4

22:00
Los asesinatos de Midsomer.
23:40
El zapping de La Noche de....
00:00
Esto no es serio, o ¿sí?.
00:05
El Zapping de La Noche de....
00:45
ETB Kantxa, pilota.
01:45
Kantugiro.
03:00
Txoriene Zigor Iturrietarekin.
Hamaika

Hamaika

22:00
Hezurren memoria.
22:45
Gurean Gaur.
23:15
Hiribaratzea.
La 1

La 1

22:10
Cena con mamá.
23:15
Donde comen dos.
00:00
Servir y proteger.
00:05
Zinema. El fin de los días. 1999.
02:00
Albisteak.
La 2

La 2

22:00
La suerte en tus manos.
22:15
Zinema. 'Dame un poco de amor'. 1968. Zuz.: Jose Maria Forque.
00:40
Dokumentala.
01:40
Udako jaialdiak.
03:00
Dokumentala.
Antena 3

Antena 3

22:10
Zinema. 'Sicario'. 2015. Zuz.: Denis Villeneuve.
00:45
Zinema. Escala en Detroit. 2012.
02:30
Live Casino.
03:15
Minutos musicales.