Webgune honek cookie-ak erabiltzen ditu zure nabigazioa errazteko, publizitatea erakusteko eta analisi estatistikoak egiteko. Nabigatzen jarraitzen baduzu, hauen erabilera onartzen duzula ulertuko dugu. Informazio gehiago nahi baduzu, kontsultatu Cookie Politika

Telebista

06:00 - 14:00
ETB 1

ETB 1

07:10
Hi, Selfie!.
08:05
Ahoz Aho.
09:00
Egun on Euskadi.
11:00
EiTB Kultura Transit.
11:30
Martin.
12:05
Txoriene Zigor Iturrietarekin.
13:00
Gure Kasa.
ETB 3

ETB 3

08:15
3txulo.
08:30
Rocket Monkeys.
08:50
Rita eta Krokodilo.
08:55
Raa Raa Lehoi Orrolaria.
09:15
Patri Postaria.
09:45
Olivia.
10:05
Txiki Iletsu.
10:20
Noddy, jostailandiako detektibea.
10:40
Barazki-Kontuak Etxean.
11:00
Kaixo Timmy.
11:10
Pingu .
11:20
Pin Kodea.
11:45
Shaun arditxoa.
12:00
Berealdiko Espioiak.
12:40
3txulo.
13:00
Pipi Kaltzaluze.
13:25
Spirit, zaldi askea.
ETB 2

ETB 2

07:15
Robin Food.
07:45
¿A dónde vamos?.
09:00
Palabra de Ley.
09:05
Expedition New Guinea.
09:30
Poldark.
11:30
En Jake.
ETB 4

ETB 4

07:30
ETB Kantxa, pìlota.
08:35
Just for laughs.
08:55
Vaya Semanita.
13:50
Euskolegas.
Hamaika

Hamaika

08:00
Gurean Gaur.
08:30
Txamtxariak.
09:00
Txantxariak.
09:30
Gurean Gaur..
10:00
Kiliklon.
10:30
Txantxangorri..
11:00
gurean gaur.
11:30
musika zuzenean.
12:30
gurean gaur.
13:00
musika zuzenean.
La 1

La 1

08:30
Los desayunos de TVE.
10:00
La mañana.
13:25
Hacer de comer.
La 2

La 2

07:00
Documental.
08:40
Documental.
09:30
Aquí hay trabajo.
09:55
La aventura del saber.
10:55
Documenta2.
11:45
Ajuste de programacion.
12:35
Zinema: 'El rostro del fugitivo'. 1959.
Antena 3

Antena 3

06:00
Minutos musicales.
06:15
Noticias de la mañana.
08:55
Espejo público.
13:15
Karlos Argiñano en tu cocina.
13:40
La ruleta de la suerte.
14:00 - 22:00
ETB 1

ETB 1

14:00
Gaur Egun.
14:50
Eguraldia.
15:05
Txoriene Zigor Iturrietarekin.
15:45
Txirrindularitza.
16:55
Euskal Herria: Bide Batez.
17:20
Teknopolis.
17:50
Iparraldearen Orena.
18:00
Ahoz Aho.
20:00
Gaur Egun.
20:50
Eguraldia.
21:00
EiTB Kultura Transit.
21:15
Gure Kasa.
ETB 3

ETB 3

14:10
Maya Erlea.
14:30
Psammyren Showa.
14:50
Fantasia patruila.
15:10
Bagel & Bcky Show.
15:30
Go!azen 5.0.
16:30
Doraemon.
17:45
Spirit, zaldi askea.
18:10
Psammyren Showa.
18:30
Aita-amabitxi magikoak.
18:55
Rocket Monkeys.
19:15
Lakebottom kanpamentua.
20:00
3txulo.
20:25
Yoko eta lagunak.
20:45
Zuhaitz etxeko istorioak.
21:10
Julien erregea.
21:30
Katu Botadunaren abenturak.
ETB 2

ETB 2

14:05
Atrápame si puedes.
14:58
Teleberri.
16:00
Eguraldia.
16:20
¿Que me estás contando?.
17:45
Está pasando.
20:15
A Bocados.
21:00
Teleberri.
ETB 4

ETB 4

15:20
Navarra Salvaje.
16:15
Una Aldea Francesa.
17:55
Cronica sentimental.
18:50
Del país de los vascos.
20:20
Euskal Herria: la mirada mágica.
20:45
!Qué Me Estás Contando!.
Hamaika

Hamaika

14:00
Zer jan .
14:15
Aitor Furundarena .
14:30
Gurean gaur.
15:00
Elkarrizketa.
15:30
11Leiho .
16:30
Gurean Gaur..
17:00
Zuzenean zure esku.
17:30
Lotsagabe.
18:00
Ireki kaxa.
18:30
Gurean Gaur..
19:00
Hura ez da lekua.
20:00
Kiliklon 8.
20:10
Kiliklon lo abestia..
20:15
Kiliklon.
20:25
Kiliklon.
20:30
Gurean Gaur..
21:30
gurean gaur.
La 1

La 1

14:00
Informativo territorial.
14:30
Corazón.
15:00
Telediario 1.
16:00
Informativo territorial resumen.
16:15
El tiempo ..
16:25
Servir y proteger.
17:20
Acacias, 38.
18:20
Derecho a soñar.
19:15
España Directo.
20:30
Aquí la tierra.
21:00
Telediario 2 .
La 2

La 2

14:00
Documental.
15:45
Saber y ganar.
16:30
Grandes documentales..
18:15
Documenta2.
19:05
Documental.
20:00
El cazador de cerebros.
20:30
Albisteak.
21:25
Ese programa del que usted me habla.
Antena 3

Antena 3

15:00
Noticias.
15:45
Deportes.
16:00
Karlos Argiñano receta especial.
16:03
Tu tiempo con Roberto Brasero.
16:30
Amar es para siempre.
17:30
El secreto de puente viejo.
18:45
Ahora caigo.
20:00
¡Boom!.
21:00
Noticias.
21:30
Los deportes.
21:40
La previsión de las 9.
21:45
El hormiguero.
22:00 - 06:00
ETB 1

ETB 1

22:20
Puntu Koma.
22:30
Zinea: "Estralurtarra".
00:00
Txoriene Zigor Iturrietarekin.
00:00
3txulo Jokoan.
00:15
Teknopolis.
00:45
Abenturaroa 2019 .
01:10
Ahoz Aho.
03:05
Iparraldearen orena.
ETB 3

ETB 3

00:00
Hamtaro.
00:00
Noddy Jostailandian.
00:00
Pin Kodea.
00:15
Martin mistery.
00:40
Berealdiko espioiak.
01:00
Doraemon katu kosmikoa.
ETB 2

ETB 2

22:10
Eguraldia.
22:30
El Conquistador del Pacífico.
00:00
En Jake.
00:30
Safari Wazungu.
01:55
Vaya semanita.
02:15
Atrapame si puedes.
03:00
¡Qué me estás contando!.
ETB 4

ETB 4

22:00
Cine:"Por encima de la ley".
23:40
Iñaki & Cía.
00:25
ETB Kantxa, pilota.
01:25
Gure kasa.
02:20
Txoriene Zigor Iturrietarekin.
Hamaika

Hamaika

22:30
Hezurren memoria.
23:10
musika zuzenean.
00:00
Zapi Gorria.
La 1

La 1

22:05
TVemos.
22:40
La otra mirada.
23:55
Retratos con alma.
00:25
Españoles en el mundo.
02:10
La noche en 24H.
04:05
Albisteak.
La 2

La 2

22:00
Orbita Laika.
23:00
Dokumentalak.
23:50
Documental.
00:00
Madrugadas de La 2.
01:00
Dokumentala.
02:00
Conciertos Radio3.
Antena 3

Antena 3

22:40
Masters de la reforma.
01:30
Más Voz.
02:30
Live Casino.
03:15
Minutos musicales.