Webgune honek cookie-ak erabiltzen ditu zure nabigazioa errazteko, publizitatea erakusteko eta analisi estatistikoak egiteko. Nabigatzen jarraitzen baduzu, hauen erabilera onartzen duzula ulertuko dugu. Informazio gehiago nahi baduzu, kontsultatu Cookie Politika

Telebista

06:00 - 14:00
ETB 1

ETB 1

06:45
Bost baietz!.
07:10
Hi, selfie.
08:00
Ahoz Aho.
09:00
Egun on Euskadi. Maddalen Iriarte (EH Bildu).
11:00
Teknopolis.
11:25
Martin.
12:00
Txoriene Zigor Iturrietarekin.
12:55
Gure kasa.
ETB 3

ETB 3

07:55
Noddy Jostailandian.
08:15
3txulo.
08:30
Rocket Monkeys.
08:50
Rita eta Krokodilo.
09:00
Raa Raa lehoi orrolaria.
09:10
Patri postaria.
09:50
Olivia .
10:05
Txiki iletsu.
10:20
Noddy Jostailandiako detektibea.
10:45
Barazki-kontuak etxean.
11:05
Kaixo Timmy.
11:15
Pingu.
11:25
Pin Kodea.
11:45
Shaun arditxoa.
12:00
Berebiziko espioiak.
12:40
3txulo.
13:00
Pipi Kaltzaluze.
13:25
Spirit, zaldi askea.
ETB 2

ETB 2

07:05
Robin Food.
08:15
La batalla de Andagoste.
09:05
Teknopolis.
09:30
Poldark.
11:30
En Jake.
ETB 4

ETB 4

07:30
Traineru estropadak.
08:30
Kamera ezkutua.
09:10
Vaya semanita.
Hamaika

Hamaika

08:00
TB 3.0.
09:30
Gurean Gaur.
10:00
Txantxantxagorria.
11:00
Gurean Gaur.
11:30
Hiriburuan.
12:30
Gurean Gaur.
13:00
Hezurren memoria.
13:45
Musika zuzenean.
La 1

La 1

06:00
Albisteak.
08:30
Los desayunos de TVE.
10:00
La mañana .
13:25
Hacer de comer.
La 2

La 2

06:00
Dokumentala.
07:00
Para todos La 2.
07:30
Ingles Online TVE.
08:00
Dokumentala.
09:00
España en comunidad.
09:30
Aquí hay trabajo.
09:55
La aventura del saber.
10:55
Dokumentala.
12:25
Zinema. 'Al infierno, Gringo'. 1969. Zuz.: Nathan Juran.
Antena 3

Antena 3

06:00
Albisteak.
09:00
Espejo público.
13:15
Karlos Argiñano en tu cocina.
13:40
La ruleta de la suerte.
14:00 - 22:00
ETB 1

ETB 1

14:00
Gaur egun.
14:50
Eguraldia.
15:05
Txoriene Zigor Iturrietarekin.
15:45
Txirrindularitza. Suitzako Itzulia.
17:15
Artefaktua.
17:50
Iparraldearen orena.
18:00
Ahoz aho.
20:00
Gaur egun.
20:50
Eguraldia.
21:00
EITB Kultura Transit.
21:15
Gure kasa.
ETB 3

ETB 3

14:05
Maya erlea.
14:30
Psammyren showa.
14:50
Fantasia patruila.
15:10
Bagel & Becky Show.
15:30
Go!azen 5.0.
15:55
Katu botadunaren abenturak.
16:25
Doraemon.
18:00
Spirit, zaldi askea.
18:20
Psyammyren showa.
18:40
Aita-amabitxi magikoak.
19:00
Rocket Monkeys.
19:20
Lakebottom kanpamentua.
20:00
Bagel eta Becky.
20:10
Rocket Monkeys.
20:45
Zuhaitz etxeko istorioak.
21:05
Julien erregea.
21:25
Katu botadunaren abenturak.
21:45
Avatarazken aire maisua.
ETB 2

ETB 2

14:15
Atrápame si puedes.
14:30
Navarra Directo (Nafarroan, deskonexioan).
14:58
Teleberri.
16:00
Eguraldia.
16:20
¡Que me estás contando!.
17:45
Está pasando.
20:20
A bocados.
21:00
Teleberri.
ETB 4

ETB 4

14:00
Euskolegas.
15:20
Navarra salvaje.
16:15
Una aldea francesa.
17:50
Crónica sentimental.
18:50
Del país de los vascos.
20:50
¡Qué me estás contando!.
Hamaika

Hamaika

14:15
Iraia Elias.
14:30
Gurean Gaur.
15:00
Ttap elkarrizketa.
15:30
11 Leiho.
16:30
Gurean Gaur.
17:00
Hiriburuan.
18:00
Musika zuzenean.
18:30
Gurean Gaur.
19:00
Ireki kaxa.
19:30
Zer jan halako baztan.
19:45
Hezurren memoria.
20:30
Gurean Gaur.
21:00
Nafarroa Gaur.
21:45
Gurean Gaur .
La 1

La 1

14:00
Informativo territorial.
14:30
Corazón.
15:00
Albisteak.
16:00
Informativo territorial.
16:15
Eguraldia.
16:25
Servir y proteger.
17:20
Acacias, 38.
18:20
Derecho a soñar.
19:15
España directo.
20:30
Aquí la tierra.
21:00
Albisteak.
La 2

La 2

14:00
Dokumentala.
14:50
Dokumentala.
15:45
Saber y ganar.
16:30
Grandes documentales.
20:00
Página Dos.
20:30
Albisteak.
21:00
Dokumentala.
21:25
Ese programa del que usted me habla.
Antena 3

Antena 3

15:00
Albisteak.
15:45
Kirolak.
16:00
Karlos Argiñano errezeta berezia.
16:05
Eguraldia.
16:30
Amar es para siempre.
17:30
El secreto de Puente Viejo.
18:45
Ahora caigo.
20:00
Boom.
21:00
Albisteak.
21:45
El hormiguero.
22:00 - 06:00
ETB 1

ETB 1

22:15
Ur handitan.
23:15
Ahoz aho+.
00:00
Doraemon.
ETB 3

ETB 3

22:10
Peabody eta Sherman.
22:30
Dragoi Bola.
23:15
Home, Tip eta Oren abenturak.
23:35
Croodarren egunsentia.
23:55
Voltron, kondairetako defendatzailea.
00:00
Cam eta Leon.
ETB 2

ETB 2

22:10
Eguraldia.
22:30
La noche de... 'La higuera de los bastardos'. 2017.
00:00
Robin Food.
ETB 4

ETB 4

22:00
Helen Dorn.
00:00
.
00:00
Vaya semanita.
00:00
Mi querido Klikowsky.
00:30
Traineru Estropadak.
Hamaika

Hamaika

22:15
Nafarroa Gaur.
23:00
Gurean Gaur.
23:30
Nafarroa Gaur.
00:00
Zapi Gorria.
La 1

La 1

22:05
TVemos.
22:30
Masterchef.
La 2

La 2

22:00
Cachitos de hierro y cromo.
03:02
Dokumentalak.
Antena 3

Antena 3

22:40
Zinema. 'Villaviciosa de al lado'. 2016. Zuz.: Nacho G. Velilla.
01:15
Zinema: 'Primavera en el corazón'. 2016.
02:00
Zinema. 'Muerte y venganza'. 1995.
03:30
Minutos musicales.