Webgune honek cookie-ak erabiltzen ditu zure nabigazioa errazteko, publizitatea erakusteko eta analisi estatistikoak egiteko. Nabigatzen jarraitzen baduzu, hauen erabilera onartzen duzula ulertuko dugu. Informazio gehiago nahi baduzu, kontsultatu Cookie Politika

Telebista

06:00 - 14:00
ETB 1

ETB 1

06:35
Bost baietz!.
07:10
Hi, Selfie!.
08:05
Ahoz Aho.
09:00
Egun on Euskadi. Gonbidatua: Eneko Goia.
11:00
Artefaktua.
11:30
Martin.
12:00
Txoriene Zigor Iturrietarekin.
13:00
Gure Kasa.
ETB 3

ETB 3

07:05
Hello Kitty.
07:55
Noddy Jostailandian.
08:15
3txulo.
08:30
Rocket Monkeys.
08:50
Rita eta Krokodilo.
08:55
Raa Raa lehoi orrolaria.
09:15
Patri postaria.
09:50
Olivia .
10:10
Txiki iletsu.
10:20
Noddy Jostailandiako detektibea.
10:45
Barazki-kontuak etxean.
11:05
Kaixo Timmy.
11:15
Pingu .
11:25
Pin Kodea.
11:45
Shaun arditxoa.
12:00
Berebiziko espioiak.
12:45
3txulo.
13:00
Pipi Kaltzaluze.
13:25
Spirit, zaldi askea.
ETB 2

ETB 2

07:05
Robin Food.
07:40
Pepe Mujica, destino utopía.
09:00
EITB Kultura Transit.
09:30
Poldark.
11:30
En Jake.
13:40
Atrápame si puedes.
ETB 4

ETB 4

07:30
ETB Kantxa, pilota.
08:30
Kamera ezkutua.
08:50
Vaya semanita.
13:45
Mi querido Klikowsky.
Hamaika

Hamaika

08:00
TB 3.0.
09:30
Gurean Gaur..
10:00
Txantxangorria.
11:00
Gurean Gaur.
11:30
Nafarroa Gaur.
12:15
Onein.
12:30
Gurean Gaur.
13:00
Hiriburuan.
La 1

La 1

06:00
Albisteak.
08:30
Los desayunos de TVE.
10:00
La mañana.
13:25
Hacer de comer.
La 2

La 2

07:00
Activa2.
07:30
Ingles Online TVE.
08:40
Dokumentalak.
08:50
Agrosfera.
09:08
Agrosfera.
09:30
Aquí hay trabajo.
09:55
La aventura del saber.
10:55
Documenta2.
11:50
Dokumentala.
12:25
Zinema. 'Desierto salvaje'. 1955. Zuz.: Anthony Mann.
Antena 3

Antena 3

06:00
Minutos musicales.
06:15
Albisteak.
09:00
Espejo publico.
13:15
Karlos Argiñano en tu cocina.
13:40
La ruleta de la suerte.
14:00 - 22:00
ETB 1

ETB 1

14:00
Gaur Egun.
14:50
Eguraldia.
15:00
Txoriene Zigor Iturrietarekin.
15:50
Txirrindularitza: Suitzako Itzulia.
17:15
Sustraia.
17:25
Euskal Herria: Bide batez.
17:50
Iparraldearen orena.
18:00
Ahoz Aho.
20:00
Gaur Egun.
20:50
Eguraldia.
21:00
EITB Kultura Transit.
21:15
Gure kasa.
ETB 3

ETB 3

14:05
Maya erlea.
14:30
Psammyren showa.
14:50
Fantasia patruila.
15:10
Bagel & Becky Show.
15:30
Go!azen 5.0.
16:25
Doraemon katu kosmikoa.
16:35
Voltron, kondairetako defendatzailea.
16:55
Aita-amabitxi magikoak.
17:15
Doraemon.
17:55
Spirit, zaldi askea.
18:15
Psammyren showa.
18:35
Aita-amabitxi magikoak.
19:00
Rocket Monkeys.
19:20
Lakebottom kanpamentua.
20:00
Dinotrak.
20:25
Yoko eta lagunak.
20:45
Zuhaitz etxeko istorioak.
21:05
Julien erregea.
21:25
Katu botadunaren abenturak.
21:50
Avatarazken aire maisua.
ETB 2

ETB 2

14:30
Navarra Directo (Nafarroan, deskonexioan).
14:58
Teleberri.
16:00
Eguraldia.
16:20
¡Que me estás contando!.
17:45
Está pasando.
20:20
A bocados.
21:00
Teleberri.
ETB 4

ETB 4

15:25
Navarra salvaje.
16:15
Una alde francesa.
17:50
Crónica sentimental.
18:50
Del país de los vascos.
20:25
Euskal Herria: la mirada mágica.
20:50
¡Que me estás contando!.
Hamaika

Hamaika

14:00
Zer jan halako baztan.
14:15
Xegun Altolagirre.
14:30
Gurean Gaur.
15:00
Elkarrizketa Ttap.
15:30
11Leiho .
16:30
Gurean Gaur..
17:00
Nafarroa Gaur.
17:45
Hezurren memoria.
18:30
Gurean Gaur.
19:00
Hiriburuan.
20:00
Kiliklon.
20:30
Gurean Gaur..
21:00
Lotsagabe.
21:30
Gurean Gaur.
La 1

La 1

14:00
Informativo territorial.
14:30
Corazón.
15:00
Telediario 1.
16:25
Servir y proteger.
17:20
Acacias, 38.
18:20
Derecho a soñar.
19:15
España Directo.
20:30
Aquí la tierra.
21:00
Albisteak.
La 2

La 2

14:00
Dokumentala.
15:45
Saber y ganar.
16:30
Grandes documentales.
18:10
Documenta2.
20:00
Cartas en el tiempo.
20:30
Albisteak.
21:00
Dokumentala.
21:25
Este programa del que usted me habla.
Antena 3

Antena 3

15:00
Albisteak.
15:45
Kirolak.
16:00
Karlos Argiñano errezeta berezia.
16:02
Eguraldia.
16:30
Amar es para siempre.
17:30
El secreto de puente viejo.
18:45
Ahora caigo.
20:00
Boom.
21:00
Albisteak.
21:30
Kirolak.
21:40
Eguraldia.
21:45
El hormiguero 3.0.
22:00 - 06:00
ETB 1

ETB 1

22:20
Sukaldaria. Bergara
00:00
Txoriene Zigor Iturrietarekin.
00:00
3txulo Jokoan.
00:15
Teknopolis.
00:45
Abenturaroa 2019 .
01:10
Ahoz Aho.
03:05
Iparraldearen orena.
ETB 3

ETB 3

22:15
Peabody eta Sherman.
22:35
Dragoi Bola.
23:20
Home, Tip eta Oren abenturak.
23:40
Croodarren egunsentia.
00:00
Hamtaro.
00:00
Noddy Jostailandian.
00:00
Pin Kodea.
00:15
Martin mistery.
00:40
Berealdiko espioiak.
01:00
Doraemon katu kosmikoa.
ETB 2

ETB 2

22:10
Eguraldia.
22:20
El conquis.
00:00
En Jake.
00:30
Safari Wazungu.
01:55
Vaya semanita.
02:15
Atrapame si puedes.
03:00
¡Qué me estás contando!.
ETB 4

ETB 4

22:00
Zinema. 'Falsa libertad' . Zuz.: Bernd Fischerauer. Akt.: Ken Duken
23:35
El Zapping de La Noche de....
00:25
ETB Kantxa, pilota.
01:25
Gure kasa.
02:20
Txoriene Zigor Iturrietarekin.
Hamaika

Hamaika

22:00
Hezurren memoria.
22:45
Lotsagabe.
23:15
Gurean Gaur.
23:45
Lotsagabe.
00:00
Zapi Gorria.
La 1

La 1

22:05
TVemos.
22:45
Zinema. 'Los próximos tres días'. 2010. Zuz.: Paul Haggis.
00:25
Españoles en el mundo.
02:10
La noche en 24H.
04:05
Albisteak.
La 2

La 2

22:00
Zinema. 'Mago de Oz'. 1939. Zuz.: Victor Fleming.
23:45
Zinema. 'Pelusa'. 1960. Zuz.: Javier Seto.
00:00
Madrugadas de La 2.
01:00
Dokumentala.
02:00
Conciertos Radio3.
Antena 3

Antena 3

22:40
La Voz Senior.
01:30
Más Voz.
02:30
Live Casino.
03:15
Minutos musicales.