Webgune honek cookie-ak erabiltzen ditu zure nabigazioa errazteko, publizitatea erakusteko eta analisi estatistikoak egiteko. Nabigatzen jarraitzen baduzu, hauen erabilera onartzen duzula ulertuko dugu. Informazio gehiago nahi baduzu, kontsultatu Cookie Politika

Telebista

06:00 - 14:00
ETB 1

ETB 1

07:25
Hi, Selfie!.
08:15
Pintxo & Pote .
09:20
Udazken loreak .
10:20
Herri people.
11:25
Tribuaren Berbak.
11:55
Kontuz, atsuak .
12:55
Gure Kasa.
ETB 3

ETB 3

07:00
Trikitraka Triktron.
07:50
Doraemon.
08:45
Barazki-Kontuak Etxean.
09:05
Patri Postaria.
09:20
Rita eta Krokodilo.
09:30
3txulo.
09:50
Txiki Iletsu.
10:05
Noddy, jostailandiako detektibea.
10:25
Kaixo Timmy.
10:35
Dinotrak.
10:55
Raa Raa Lehoi Orrolaria.
11:15
Munki eta Trunk.
11:20
Olivia.
11:40
Pingu hirian.
11:50
Globo Etxaldea.
12:00
Noddy Jostailandian.
12:15
Cam eta Leon.
12:25
Maya Erlea.
12:45
Shaun arditxoa.
13:00
Pipi Kaltzaluze.
13:25
Berebiziko Espioiak.
13:45
Spirit, zaldi askea.
ETB 2

ETB 2

07:15
Robin Food.
08:20
La joya del Cantábrico.
09:05
Expedition New Guinea.
09:10
Chiloé.
09:40
Profilage: Perfiles criminales .
11:30
En Jake.
ETB 4

ETB 4

07:30
ETB Kantxa, pìlota.
08:30
Just for laughs.
08:50
Vaya Semanita.
13:30
Mi querido Klikowsky.
Hamaika

Hamaika

08:00
Gurean Gaur.
08:30
Txamtxariak.
09:00
Txantxariak.
09:30
Gurean Gaur..
10:00
Kiliklon.
10:30
Txantxangorri..
11:00
gurean gaur.
11:30
musika zuzenean.
12:30
gurean gaur.
13:00
musika zuzenean.
La 1

La 1

08:30
Los desayunos de TVE.
10:00
La mañana.
12:25
A partir de hoy.
13:25
Hacer de comer.
La 2

La 2

07:00
Para todos La 2.
07:30
Ingles Online TVE.
08:00
Dokumentala.
08:45
La 2 Express.
08:55
Escarabajo verde.
09:30
Aquí hay trabajo.
09:45
Documental.
10:35
Dokumentala.
11:30
Documental.
11:40
Documenta2.
12:20
Mañanas de cine.
13:45
Documental.
Antena 3

Antena 3

06:00
Minutos musicales.
06:15
Noticias de la mañana.
08:55
Espejo público.
13:15
Karlos Argiñano en tu cocina.
13:40
La ruleta de la suerte.
14:00 - 22:00
ETB 1

ETB 1

14:00
Gaur Egun 1 .
14:50
Eguraldia.
15:00
Zinea: "Anfitrioi berezia".
16:40
Zinea: "27 ordu".
18:05
DBH.
18:20
Ibil2d.
18:50
6 Argazkitan.
20:00
Gaur Egun 2.
20:40
Gaur egun kirolak.
20:50
Eguraldia.
21:05
EiTB Kultura Transit.
21:15
Karabana.
ETB 3

ETB 3

14:35
Fantasia patruila.
14:55
Psammyren Showa.
15:20
Bagel & Bcky Show.
15:30
Rocket Monkeys.
15:50
Lakebottom kanpamentua.
16:30
Doraemon.
17:35
Julien erregea.
17:55
Katu Botadunaren Abenturak.
18:20
Aita-amabitxi magikoak.
18:40
Home: Tip eta Oren abenturak.
19:05
Croodarren egunsentian.
19:35
Pin Kodea.
20:00
3zpa4.
20:20
Yoko eta lagunak.
20:40
Zuhaitz etxeko istorioak.
21:05
Spirit, zaldi askea.
21:25
Psammyren Showa.
ETB 2

ETB 2

14:10
Atrápame si puedes.
14:58
Teleberri 1.
16:05
Eguraldia.
16:20
¿Que me estás contando!.
17:45
Está pasando.
20:25
A bocados verano.
21:00
Teleberri 2.
ETB 4

ETB 4

15:00
Vaya Semanita.
15:20
La tierra desde el cielo.
16:15
La casa de mi padre.
17:10
Operacion Comet.
17:55
Una aventura muy personal.
18:40
Del país de los Vascos.
20:30
Euskal Herria: la mirada mágica.
20:55
Que me estás contando.
Hamaika

Hamaika

14:00
Zer jan .
14:15
Aitor Furundarena .
14:30
Gurean gaur.
15:00
Elkarrizketa.
15:30
11Leiho .
16:30
Gurean Gaur..
17:00
Zuzenean zure esku.
17:30
Lotsagabe.
18:00
Ireki kaxa.
18:30
Gurean Gaur..
19:00
Hura ez da lekua.
20:00
Kiliklon 8.
20:10
Kiliklon lo abestia..
20:15
Kiliklon.
20:25
Kiliklon.
20:30
Gurean Gaur..
21:30
gurean gaur.
La 1

La 1

14:00
Informativo territorial.
14:30
Corazón.
15:00
Telediario 1.
16:00
Informativo territorial resumen.
16:15
El tiempo ..
16:25
Servir y proteger.
17:20
Acacias, 38.
18:20
Juegas o qué.
19:10
España en directo.
20:30
Aquí la tierra.
21:00
Telediario 2 .
La 2

La 2

14:45
Documental.
15:45
Saber y ganar.
16:30
Grandes documentales.
18:05
Documenta2.
19:00
Documental.
19:45
La 2Express.
20:00
Cazador de cerebros.
20:30
Albisteak.
21:00
La 2Express.
21:10
Documental.
Antena 3

Antena 3

15:00
Noticias.
15:45
Deportes.
16:00
Karlos Argiñano receta especial.
16:03
Tu tiempo con Roberto Brasero.
16:30
Amar es para siempre.
17:30
El secreto de puente viejo.
18:45
Ahora caigo.
20:00
¡Boom!.
21:00
Noticias.
21:30
Los deportes.
21:40
La previsión de las 9.
21:45
El hormiguero.
22:00 - 06:00
ETB 1

ETB 1

22:15
Trabajadoriak. Frankismoaren gatibuak Oarsoaldean.
00:00
Doraemon.
ETB 3

ETB 3

00:00
Cam eta Leon.
ETB 2

ETB 2

22:10
Eguraldia.
22:30
El sabor del crimen.
23:35
El Lector de Huesos.
00:00
Robin Food.
ETB 4

ETB 4

22:00
Cine:"Varsovia 1944: Ciudad 44".
00:00
.
00:00
Vaya semanita.
00:00
Mi querido Klikowsky.
00:30
Traineru Estropadak.
Hamaika

Hamaika

22:30
Hezurren memoria.
23:10
musika zuzenean.
00:00
Zapi Gorria.
La 1

La 1

22:05
TVemos.
22:40
La otra mirada.
23:55
Retratos con alma.
La 2

La 2

03:02
Dokumentalak.
Antena 3

Antena 3

22:40
Masters de la reforma.
01:15
Zinema: 'Primavera en el corazón'. 2016.
02:00
Zinema. 'Muerte y venganza'. 1995.
03:30
Minutos musicales.