Webgune honek cookie-ak erabiltzen ditu zure nabigazioa errazteko, publizitatea erakusteko eta analisi estatistikoak egiteko. Nabigatzen jarraitzen baduzu, hauen erabilera onartzen duzula ulertuko dugu. Informazio gehiago nahi baduzu, kontsultatu Cookie Politika

Telebista

06:00 - 14:00
ETB 1

ETB 1

08:10
Hi, Selfie!.
09:00
Egun on Euskadi.
11:00
EiTB Kultura.
11:35
Euskal Herria: Bide batez.
12:00
Txoriene Zigor Iturrietarekin.
12:55
Gure Kasa.
ETB 3

ETB 3

06:50
Doraemon.
08:05
Kaixo, Timmy!.
08:15
3 Ene Kantak.
08:35
Globo Etxaldea.
08:50
Dimitri.
09:05
Globo Etxaldea.
09:15
Munki eta Trunk.
09:30
Txik Iletsu.
09:45
Raa Raa lehoi orrolaria.
10:10
Olivia.
10:30
Nody, jostalandiako detektibea.
10:45
Berebiziko espioiak.
11:05
Peabody eta Sherman.
11:25
Voltron, kondairetako defendatzailea.
11:50
Berealdiko espioiak.
12:10
Martin Mistery.
12:35
Avatarazken aire maisua.
12:55
Doraemon.
13:40
Shaun arditxoa.
ETB 2

ETB 2

08:50
Objetivo Euskadi.
09:05
Expedition New Guinea.
09:20
Chiloé.
09:45
Palabra de Ley.
09:55
Equipo de Redacción.
10:55
Palabra de Ley.
11:30
En Jake.
ETB 4

ETB 4

07:30
ETB Kantxa, pìlota.
08:30
Vaya Semanita.
13:45
Mi querido Klikkowsky.
Hamaika

Hamaika

08:00
TB 3.0.
08:30
Txamtxariak.
09:30
Asteko kronika.
10:00
Txantxangorria 24.
11:00
Asteko kronika.
11:30
Hiri baratzea.
12:00
musika zuzenean.
12:30
Asteko kronika.
13:00
Uxue Alberdi.
La 1

La 1

10:00
La mañana.
12:25
A partir de hoy.
13:25
Hacer de comer.
La 2

La 2

07:05
Documental.
08:00
Dokumentala.
08:45
La 2 Express.
08:50
Escarabajo verde.
09:25
Documental.
09:50
Documental.
10:40
Documenta2.
11:30
Documental.
11:40
Documenta2.
12:30
Mañanas de cine.
13:50
Verano azul.
Antena 3

Antena 3

06:00
Minutos musicales.
06:15
Noticias de la mañana.
08:55
Espejo público.
13:15
Karlos Argiñano en tu cocina.
13:40
La ruleta de la suerte.
14:00 - 22:00
ETB 1

ETB 1

14:00
Gaur Egun 1 .
14:40
Gaur egun kirolak.
14:50
Eguraldia.
15:05
Txoriene Zigor Iturrietarekin.
16:00
Ahoz Aho.
18:00
Iparraldearen Orena.
18:10
Teknopolis.
18:40
Tribuaren berbak.
19:15
Dragoi bola.
20:00
Gaur Egun 2.
20:40
Gaur egun kirolak.
20:50
Eguraldia.
21:00
EiTB Kultura .
21:10
Gure kasa.
ETB 3

ETB 3

14:00
Psammyren Showa.
14:20
Bagel & Bcky Show.
14:35
Lakebottom kanpamentua.
15:20
Rocket Monkeys.
15:45
Doraemon.
16:55
Maya Erlea.
17:25
Raa Raa lehoi orrolaria.
17:45
Kaixo Timmy!.
17:55
Olivia.
18:15
Rita eta Krokodilo.
18:30
Txik Iletsu.
18:45
Nody, jostalandiako detektibea.
19:15
Pingu hirian.
19:25
Yoko eta lagunak.
19:50
Txau-Txau, Txio eta Panda.
20:15
Kody Kapow.
20:40
3 Ene kantak.
ETB 2

ETB 2

14:05
Atrápame si puedes.
14:58
Teleberri 1.
15:50
Teleberri kirolak.
16:05
Eguraldia.
16:20
¿Que me estás contando?.
16:30
Yo sé más que tú.
16:55
Maya Erlea.
17:20
¿Qué me estas contando?.
19:30
Y punto.
20:15
A bocados.
21:00
Teleberri 2.
21:55
Teleberri kirolak.
ETB 4

ETB 4

15:35
Navarra Salvaje.
16:30
Transición y democracia en Euskadi.
17:25
Del país de los vascos.
19:10
Euskal Herria: la mirada mágica.
19:25
Date el bote.
21:05
Yo sé más que tú.
21:50
Y punto.
Hamaika

Hamaika

14:15
Xegun Altolagirre.
14:30
Asteko kronika.
15:00
Elkarrizketa ttap_Itziar.
15:30
11Leiho .
16:30
Asteko kronika.
17:00
Hiri baratzea.
17:30
Musika zuzenean.
18:00
Artekale.
18:30
Gurean Gaur..
19:00
Urrutia jun be.
19:30
Gurean gaur.
19:31
Gurean gaur.
20:00
Kiliklon 06.
20:15
Kiliklon 9.
20:30
Gurean Gaur..
20:55
Hezurren memoria.
21:40
Gakoak.
La 1

La 1

14:00
Informativo territorial.
14:30
Corazón.
15:00
Telediario 1.
16:00
Informativo territorial resumen.
16:15
El tiempo ..
16:25
Servir y proteger.
17:20
Acacias, 38.
18:20
Juegas o qué.
19:10
España en directo.
20:30
Aquí la tierra.
21:00
Telediario 2 .
La 2

La 2

14:50
Documental.
15:45
Saber y ganar.
16:30
Grandes documentales.
18:15
Documenta2.
19:05
Documental.
19:55
Documental.
20:45
Documental.
21:10
Documental.
Antena 3

Antena 3

15:00
Noticias.
15:45
Deportes.
16:00
Karlos Argiñano receta especial.
16:03
Tu tiempo con Roberto Brasero.
16:30
Amar es para siempre.
17:30
El secreto de puente viejo.
18:45
Ahora caigo.
20:00
¡Boom!.
21:00
Noticias.
21:30
Los deportes.
21:40
La previsión de las 9.
21:45
El hormiguero.
22:00 - 06:00
ETB 1

ETB 1

22:15
Ahotsak.
23:40
Egunak Egin Du.
00:00
Doraemon.
ETB 3

ETB 3

00:00
Cam eta Leon.
ETB 2

ETB 2

22:05
Eguraldia.
22:30
Juego de Cartas.
00:00
Robin Food.
01:10
Vaya Semanita.
ETB 4

ETB 4

22:30
Cine:"Olimpiadas a escondidas".
00:00
Vaya semanita.
00:00
Mi querido Klikowsky.
00:30
Herri kirolak.
00:45
El Zapping de La Noche de....
01:25
Traineru Estropadak.
01:30
Kantugiro.
Hamaika

Hamaika

22:15
Hezurren memoria.
23:00
Gakoak.
23:30
Hezurren memoria.
00:00
Zapi Gorria.
La 1

La 1

22:05
Viaje al centro de la tele.
La 2

La 2

01:30
Conciertos Radio3.
03:02
Dokumentalak.
Antena 3

Antena 3

22:40
Masters de la reforma.
00:50
Zinema. Equipo mortal. 1998.
01:15
Zinema: 'Primavera en el corazón'. 2016.
02:00
Zinema. 'Muerte y venganza'. 1995.
03:30
Minutos musicales.