Telebista

06:00 - 14:00
ETB 1

ETB 1

07:05
Bost baietz!.
08:05
Hi, selfie!.
09:00
Egun on Euskadi.
11:00
Hitzetik hortzera.
12:00
EITB Kultura.
12:05
Txoriene Zigor Iturrietarekin.
12:55
Gure kasa.
ETB 3

ETB 3

06:55
Doraemon.
08:05
Kaixo, Timmy!.
08:10
3 Ene Kantak.
08:55
Dimitri.
09:10
Globo etxaldea.
09:15
Munki eta Trunk.
09:20
Rita eta Krokodilo.
09:30
Txiki iletsu.
09:45
Raa Raa lehoi orrolaria.
10:05
Olivia.
10:30
Noddy, jostailandiako detektibea.
10:40
Berebiziko espioiak.
11:05
Peabody eta Sherman.
11:25
Voltron, kondairetako defendatzailea.
11:50
Berealdiko espioiak.
12:10
Martin mistery.
12:30
Avatar azken aire maisua.
12:55
Doraemon.
13:40
Shaun arditxoa.
ETB 2

ETB 2

07:20
No es país para sosos.
08:30
Objetivo Euskadi.
09:30
Chiloé.
10:00
Embajadores de Euskadi.
11:00
Teknopolis.
11:30
En jake.
ETB 4

ETB 4

07:30
ETB kantxa: pilota.
08:45
Vaya semanita.
Hamaika

Hamaika

08:00
TB 3.0.
09:30
Gakoak.
10:00
Txantxangorria.
11:00
Gurean gaur.
11:30
Nafarroa gaur.
12:00
Hiri baratzea.
12:30
Gakoak.
13:00
Marakana txikia.
La 1

La 1

06:00
Albisteak.
08:25
Los desayunos de TVE.
10:00
La mañana.
12:25
A partir de hoy.
13:25
Hacer de comer.
La 2

La 2

06:20
La 2 Express.
06:30
Dokumentala.
07:00
Activa2.
07:25
La 2 Express.
07:30
Ingles Online.
07:55
Dokumentala.
08:40
La 2 Express.
08:50
Agrosfera.
09:08
Agrosfera.
09:30
Aquí hay trabajo.
09:55
La aventura del saber.
10:55
Documenta2.
11:45
Dokumentala.
12:50
Zinema. La ley contra Billy el niño. 1954.
Antena 3

Antena 3

06:00
Minutos musicales.
06:15
Albisteak.
08:55
Previo Espejo Publico.
09:00
Espejo publico.
13:15
Cocina abierta de Karlos Argiñano.
13:40
La ruleta de la suerte.
14:00 - 22:00
ETB 1

ETB 1

14:00
Gaur egun.
14:50
Eguraldia.
15:05
Txoriene Zigor Iturrietarekin.
15:55
Ahoz aho.
17:50
Iparraldearen orena.
18:00
Sustraia.
18:30
Chiloe.
19:00
Dragoi bola.
19:45
EITB Kultura.
20:00
Gaur egun.
20:50
Eguraldia.
21:00
Gure Kasa. Gonbidatua: Xabier Amuriza.
ETB 3

ETB 3

14:00
Psammyren showa.
14:25
Bagel & Becky Show.
14:35
Lakebottom kanpamentua.
15:20
Rocket Monkeys.
15:45
Doraemon .
16:55
Maya erlea.
17:20
Yoko eta lagunak.
17:45
Kaixo, Timmy!.
17:55
Olivia.
18:15
Dimitri.
18:25
Txiki iletsu.
18:40
Noddy Jostailandian.
19:00
Pingu.
19:20
Tib eta Tumtum.
19:40
Txau-Txau, Txio eta Panda.
20:05
Kody Kapow.
20:30
3 Ene Kantak.
20:55
Rita eta Krokodilo.
21:00
Bagel & Becky Show.
21:30
Lakebottom kanpamentua.
ETB 2

ETB 2

14:10
Atrápame si puedes.
14:30
Navarra directo (Nafarrorako deskonexioa).
14:58
Teleberri.
16:05
Eguraldia.
16:20
Yo sé más que tú.
17:15
¿Qué me estas contando?.
19:30
Y punto.
20:15
A bocados .
21:00
Teleberri.
ETB 4

ETB 4

14:15
Mi querido Klikowsky.
16:00
Mondo difficile.
16:45
Historias de un puente.
17:35
Del país de los vascos.
19:00
Euskal Herria: la mirada mágica.
19:25
Date el bote.
21:10
Yo sé más que tú.
21:55
Y punto.
Hamaika

Hamaika

14:00
Zer jan halako baztan.
14:15
Eugeniren txokoa.
14:30
Gurean gaur.
15:00
Elkarrizketa.
15:30
11 leiho.
16:30
Gakoak.
17:00
Nafarroa Gaur.
17:30
Marakana txikia.
18:30
Gurean Gaur.
19:00
Hiri baratzea.
19:30
Gurean Gaur.
20:00
Kiliklon.
20:30
Gurean Gaur.
21:00
Lotsagabe.
21:30
Gakoak.
La 1

La 1

14:00
Informativo territorial.
14:30
Corazón.
15:00
Albisteak.
16:00
Informativo territorial resumen.
16:15
Eguraldia.
16:25
Mercado central.
17:20
Servir y proteger.
18:20
Acacias, 38.
19:15
España Directo.
20:30
Aquí la tierra.
21:00
Albisteak.
21:50
Eguraldia.
La 2

La 2

14:00
Dokumentala.
15:45
Saber y ganar.
16:30
Grandes documentales.
18:50
Dokumentala.
19:45
La2 Expres.
20:00
Ritmo urbano.
20:30
Albisteak.
21:00
Dokumentala.
Antena 3

Antena 3

15:00
Albisteak.
15:45
Kirolak.
16:00
Cocina abierta de Karlos Argiñano.
16:05
Eguraldia.
16:30
Amar es para siempre.
17:30
El secreto de puente viejo.
18:45
Ahora caigo.
20:00
Boom.
21:00
Albisteak.
21:30
Kirolak.
21:40
Eguraldia.
21:45
El hormiguero.
22:00 - 06:00
ETB 1

ETB 1

22:10
Arimaren margolariak.
23:15
Egunak egin du.
00:00
Txoriene Zigor Iturrietarekin.
00:00
3txulo Jokoan.
00:20
EiTB Kultura.
00:50
Arte(faktua).
01:20
Lau teilatu.
01:35
Ahoz aho.
ETB 3

ETB 3

22:10
Rocket Monkeys.
22:35
Dragoi Bola.
23:15
Ozen galduta.
23:40
Fantasia patruila.
23:50
Dinotrak.
23:55
Dinotrak.
00:00
Hamtaro.
00:00
Noddy Jostailandian.
00:00
Pin Kodea.
00:25
Katu botadunaren abenturak.
00:40
Aita-amabitxi magikoak.
01:00
Yeti kontu-kontari.
ETB 2

ETB 2

22:05
Eguraldia.
22:30
Erreportajea: 'Yihadismo ¿Estamos en su punto de mira?.
23:40
La caja negra.
01:10
EiTB kultura.
01:45
Teknopolis.
02:20
Atrápame si puedes.
ETB 4

ETB 4

22:30
A bocados verano.
00:00
Esto no es serio, o ¿sí?.
00:40
Zinema. Sunset Song. 2015 . Zuz.: Terence Davies. Akt.: Agyness Deyn
02:55
ETB Kantxa, pilota.
Hamaika

Hamaika

22:00
Kolpez kolpe.
23:00
Lotsagabe.
23:30
Gakoak.
La 1

La 1

22:05
Masterchef Celebrity.
00:00
Servir y proteger.
01:50
La noche en 24H.
La 2

La 2

22:00
Zinema. Novecento. 1976.
00:15
Generaciones.
01:05
Conciertos Radio3.
01:35
Dokumentalak.
Antena 3

Antena 3

22:40
Toy Boy.
02:30
Live Casino.
03:15
Minutos musicales.