Telebista

06:00 - 14:00
ETB 1

ETB 1

06:40
Bisitaria.
07:40
Herri people.
08:30
Adinberri.
09:00
Egun on Euskadi: Gonbidatua Maddalen Iriarte (EH Bildu).
11:00
Adinberri.
11:30
Hitzetik hortzera.
12:30
Tribuaren berbak.
13:00
Gure kasa.
ETB 3

ETB 3

07:30
Zuhaitz etxeko istorioak.
07:45
Munki et Trunk.
08:00
Dora esploratzailea.
08:25
Mya Go.
08:35
Jinglekids.
08:45
3 Ene kantak.
09:00
Bitartean, etxetik ikasten: Aldaba.
09:15
Bitartean, etxetik ikasten: irakurketarekin goxatzen.
09:30
Bitartean, etxetik ikasten: Zientzia edonon! (6-8 urte).
09:50
Bitartean, etxetik ikasten: Munduaren birak (6-8 urte).
10:20
Bitartean, etxetik ikasten: Zientzia edonon! (8-10 urte).
10:50
Bitartean, etxetik ikasten: Munduaren birak (8-10 urte).
11:15
Bitartean, etxetik ikasten: Bitakora.
12:00
Txau-txau, Txio eta Panda.
12:20
Maya erlea.
12:45
Noddy, Jostailandiako detektibea.
12:55
Raa Raa lehoi orrolaria.
13:15
Patri postaria.
13:35
Spirit, zaldi askea.
ETB 2

ETB 2

08:05
Rutas por Euskal Herria.
08:35
Chiiloé.
09:05
Vascos por el mundo.
10:15
Historias a bocados.
11:05
Teknopolis.
11:35
En Jake.
ETB 4

ETB 4

07:30
Gure bideoteka: Futbola.
09:05
Vaya semanita.
13:50
Mi querido Klikowsky.
Hamaika

Hamaika

08:30
Naiz yoga.
09:00
Zumba naiz.
09:30
Gakoak.
10:00
Kiliklon.
10:15
Zuk zeuk egin.
10:30
Pandoraren kutxa.
11:00
Gurean gaur.
11:30
Nafarroan gaur.
12:00
Elkarrizketa.
12:30
Gakoak.
13:00
Marakana txikia.
La 1

La 1

07:00
Albisteak.
08:30
Los desayunos de TVE.
10:00
La mañana.
13:00
Coronavirus última hora.
La 2

La 2

07:00
Activa2.
07:30
Ingles en TVE.
07:55
Dokumentala.
08:45
La 2 express.
09:00
Muevete en casa.
09:30
Dokumentala.
09:55
La aventura del saber.
10:55
Dokumentalak.
12:50
Zinema. El llanero solitario y la ciudad perdida de oro. 1958 .
Antena 3

Antena 3

07:50
Albisteak.
08:55
Previo: Espejo Público.
09:00
Espejo Público.
13:20
Cocina abierta de Karlos Argiñano.
13:45
La ruleta de la suerte.
14:00 - 22:00
ETB 1

ETB 1

14:00
Gaur egun.
14:55
Eguraldia.
15:10
Txoriene Zigor Iturrietarekin.
16:00
Berben lapikoa.
17:00
Sustraia.
17:35
Pintxo & pote.
18:40
Mihiluze.
19:15
Adinberri.
19:50
Iparraldearen orena.
20:00
Gaur egun.
20:55
Eguraldia.
21:10
EiTB Kultura.
21:20
DBH.
21:30
Eztabaidan.
ETB 3

ETB 3

14:05
Dora esploratzailea.
14:25
Bat Pat.
14:50
Doraemon.
15:15
Mike miragarria.
15:30
Pipi Kaltzaluze.
15:55
Zinema. Doraemon eta Haizearen Jainkoak.
17:15
Bagel & Becky show.
17:25
Rocket monkeys.
17:50
Lakebottom kanpamentua.
18:10
Doraemon .
19:00
Tib eta Tumtum.
19:10
Kody Kapow.
19:35
Bat Pat.
19:40
Dora esploratzailea.
20:05
Mya Go.
20:15
Jinglekids.
20:30
3 Ene Kantak.
20:55
Mike miragarria.
21:15
Doraemon .
ETB 2

ETB 2

14:10
Atrápame si puedes.
14:58
Teleberri.
16:00
Eguraldia.
16:25
Yo sé más que tú.
17:15
Qué me estas contando.
20:10
A bocados.
21:00
Teleberri.
ETB 4

ETB 4

15:40
Iñaki & Cía.
16:45
Todos los apellidos vascos.
17:55
No es país para sosos.
19:05
Rutas por Euskal Herria.
19:30
Euskal Herria: la mirada mágica.
20:00
Crónicas de Euskal Herria.
21:05
Yo sé más que tú.
Hamaika

Hamaika

14:00
Km0 errezetak.
14:15
Eugeniren txokoa.
14:30
Gurean gaur .
15:00
Ttap elkarrizketa.
15:30
11 leiho .
16:30
Gurean gaur .
17:00
Nafarroan gaur.
17:30
Marakana txikia.
18:30
Gurean gaur.
19:00
Elkarrizketa.
19:30
Gurean gaur.
20:00
Elkarrizketa.
20:30
Gurean gaur.
21:00
Elkarrizketa.
21:30
Gakoak.
La 1

La 1

15:00
Albisteak.
16:00
Informativo territorial resumen.
16:30
Mercado central.
17:20
Servir y proteger.
17:50
Acacias, 38.
18:15
El cazador.
19:05
España directo.
20:30
Aquí la tierra.
21:00
Albisteak.
21:52
Eguraldia.
La 2

La 2

14:15
Dokumentalak.
15:45
Saber y ganar.
16:30
Grandes documentales.
18:05
Documenta2.
19:00
Dokumentala.
19:55
Arqueomania.
20:30
Dokumentalak.
Antena 3

Antena 3

15:00
Albisteak.
15:45
Kirolak.
16:05
Eguraldia.
16:30
Amar es para siempre.
17:45
Ahora caigo.
19:00
¡Boom!.
20:00
Pasapalabra.
21:00
Albisteak.
21:30
Kirolak.
21:40
Eguraldia.
21:55
El hormiguero: quédate en casa.
22:00 - 06:00
ETB 1

ETB 1

22:30
Baskoniako Historia bat.
ETB 3

ETB 3

22:05
Ozen galduta.
22:30
Dragoi Bola Z.
23:15
Voltron, kondairetako defendatzailea.
23:35
Home: Tip eta Oren abenturak.
23:55
Croodarren egunsentia.
ETB 2

ETB 2

22:00
Eguraldia.
22:15
El Conquis.
ETB 4

ETB 4

22:00
A bocados.
Hamaika

Hamaika

22:00
Kolpez kole.
23:00
Elkarrizketa.
23:30
Gakoak.
La 1

La 1

22:05
Operación triunfo.
La 2

La 2

22:00
Documaster.
23:35
Crónicas.
Antena 3

Antena 3

23:00
En primera línea.