Telebista

06:00 - 14:00
ETB 1

ETB 1

07:00
Biba zuek!.
09:00
Egun on Euskadi.
11:00
Ibil2d.
11:30
Adinberri.
12:10
EITB Kultura.
12:20
DBH.
12:35
Txoriene Jaionerekin eta Zigorrekin.
13:10
Joseba Argiñano Sukalerrian.
ETB 3

ETB 3

07:30
Txau-txau, Txio eta Panda.
07:50
Blinky Billen abenturak.
08:15
3 Ene kantak.
08:25
Kiddetak.
08:45
Jinglekids.
09:00
Tib eta Tumtum.
09:20
Kody Kapow.
09:45
Dinotrak.
10:10
Noddy, jostailandiako detektibea.
10:30
Patri postaria.
10:45
Raa Raa lehoi orrolaria.
11:05
Olivia.
11:30
Munki eta Trunk.
11:40
Globo etxaldea.
11:55
Dimitri.
12:05
Kaixo, Timmy!.
12:15
Pingu hirian.
12:30
Dora esploratzailea.
12:55
Tib eta Tumtum.
13:15
Roger.
13:35
George oihanekoa.
ETB 2

ETB 2

06:45
A bocados .
07:30
A bocados verano.
08:10
Vascos por el mundo.
09:15
Historias a bocados.
10:10
A bocados.
10:55
Chiloé.
11:30
En jake.
ETB 4

ETB 4

07:30
Atrápame si puedes.
08:25
Esto no es normal.
09:20
Yo sé más que tú.
10:55
Date el bote.
11:50
Robin Food.
13:25
Wineman.
Hamaika

Hamaika

08:00
Kiliklon.
08:30
Gakoak.
09:30
Elkarrizketa: Itxaso Atutxa.
10:00
Orain bertan.
10:30
Bizi musika.
11:30
Orain bertan.
12:00
Km0 errezetak.
12:30
Magazina.
La 1

La 1

06:30
Albisteak.
08:00
La hora de La 1.
10:00
La hora de la actualidad.
12:30
La cosas claras.
La 2

La 2

07:30
Inglés en TVE.
07:55
Dokumentala.
08:50
Agrosfera.
09:30
Aquí hay trabajo.
09:55
La aventura del saber.
10:55
Dokumentalak.
12:45
Zinema. Dos veces Judas. 1969. Zuz.: Nando Cicero
Antena 3

Antena 3

06:00
Minutos musicales.
06:15
Albistegia.
08:55
Previo: Espejo público.
09:00
Espejo público.
13:20
Cocina abierta con Karlos Argiñano.
13:45
La ruleta de la suerte.
14:00 - 22:00
ETB 1

ETB 1

14:00
Gaur egun.
14:50
Eguraldia.
15:05
Iparraldearen orena.
15:25
Txoriene Jaionerekin eta Zigorrekin.
16:00
Ahoz aho.
18:00
Biba zuek! .
20:00
Gaur egun.
20:50
Eguraldia.
21:05
EITB Kultura.
21:10
Ez da posible!.
21:30
Eztabaidan.
ETB 3

ETB 3

14:00
Zuri zorionak.
14:05
Hau da Joey.
14:25
Gormiti.
14:50
Doraemon.
15:20
Spirit, zaldi askea.
15:40
Bat Pat.
15:50
Psammyren showa.
16:05
Bagel & Becky show.
16:25
Noddy Jostailandian.
16:50
Maya erlea.
17:10
Txau-Txau, Txio eta Panda.
17:35
Yoko eta lagunak.
18:00
Shaun arditxoa.
18:10
Dora esploratzailea.
19:00
Blinky Billen abenturak.
19:35
Mutil neska txakur katu sagu gazta.
20:00
3 Ene kantak.
20:30
George oihanekoa.
20:50
Mike miragarria.
21:10
Doraemon.
ETB 2

ETB 2

14:00
Atrápame si puedes.
14:58
Teleberri.
16:05
Eguraldia.
16:20
Vaya semanita Xtream.
16:30
Esto no es normal.
17:30
Qué me estás contando.
20:10
A bocados.
21:00
Teleberri.
ETB 4

ETB 4

14:10
Euskolegas.
14:55
Mi querido Klikowsky.
16:50
A bocados.
18:20
Historias a bocados.
19:10
Vascos por el mundo.
20:15
Una historia de Vasconia.
21:10
Atrápame si puedes.
Hamaika

Hamaika

14:30
Elkarrizketa: Izortze Santin.
15:00
Musika zuzenean.
15:30
11 leiho.
16:30
Gurean gaur.
17:00
Nafar Away.
17:30
Musika zuzenean.
18:00
Orain bertan.
18:30
Gurean gaur.
19:00
Klik batean.
19:30
Km0 errezetak.
19:45
Kiliklon.
20:00
Gakoak.
21:00
Elkarrizketa: Izortze Santin.
21:30
Nafarroa gaur.
La 1

La 1

14:00
Informativo territorial.
14:15
Las cosas claras.
15:00
Albisteak.
16:35
Dos vidas.
17:25
Servir y proteger.
18:15
Acacias, 38.
19:10
El cazador.
20:00
España directo.
20:30
Aquí la tierra.
21:00
Albisteak.
La 2

La 2

14:00
Dokumentalak.
15:45
Saber y ganar.
16:30
Grandes documentales.
18:10
Documenta2.
19:05
Dokumentala.
19:50
Página dos.
20:25
Dokumentalak.
Antena 3

Antena 3

15:00
Albisteak.
15:45
Kirolak.
16:00
Eguraldia.
16:30
Amar es para siempre.
17:45
Ahora caigo.
19:00
¡Boom!.
20:00
Pasapalabra.
21:00
Albisteak.
21:35
Eguraldia.
21:40
Kirolak.
21:45
El hormiguero.
22:00 - 06:00
ETB 1

ETB 1

22:20
Ur handitan. 'Bidasoko Errautsetatik'. 'Landa-eremuen despopulazioa'
00:00
Iparraldearen orena.
00:00
Pilota. Olaziola II.a - Untoria / Irribarria - Merino II.a.
00:15
Mara mara.
00:50
Joseba Argiñano Sukalerrian.
01:30
Iparraldearen orena.
01:40
Herri txiki, infernu handi.
ETB 3

ETB 3

22:15
Rabbid inbasioa.
22:30
Avatar, azken aire maisua.
23:15
Voltron, kondairetako defendatzailea.
23:35
Spirit, zaldi askea.
00:00
Hamtaro.
00:00
Noddy Jostailandian.
00:00
Yoko eta lagunak.
ETB 2

ETB 2

22:10
Eguraldia.
22:30
La noche de ... Zinema. La entrega. 2014. Zuz.: Michael R. Roskam
00:00
Los asesinatos de Midsomer.
00:00
Vascos por el mundo.
00:00
Atrápame si puedes.
00:00
A bocados.
00:35
Chiloé, una aventura ultratrail.
01:30
Atrápame si puedes.
02:20
Esto no es normal.
03:20
Vascos por el mundo.
ETB 4

ETB 4

22:00
Aquí y ahora.
22:50
360º.
23:45
360º Punto de vista.
00:00
Esto no es serio, o ¿sí?.
01:30
A bocados.
02:05
Mi querido Klikowsky.
03:55
A bocados.
Hamaika

Hamaika

22:00
Nafar Away.
22:30
Nafarroa gaur.
23:00
Nafar Away.
23:30
Gakoak.
00:30
Elkarrizketa.
La 1

La 1

22:00
Masterchef.
00:00
Servir y proteger.
00:00
Servir y proteger.
01:50
La noche en 24h.
La 2

La 2

22:00
Rutas bizarras.
22:55
Un país para reírlo.
23:55
Documentos TV.
00:35
Crónicas.
01:20
Dokumentala.
01:45
Conciertos radio 3.
02:05
Documenta2.
03:02
Dokumentalak.
Antena 3

Antena 3

22:45
Mujer.
02:30
Live casino.
03:15
Playuzu nights.