Telebista

06:00 - 14:00
ETB 1

ETB 1

07:20
Biba zuek!.
09:05
Sukaldaria.
11:00
Sustraia.
11:30
Adinberri.
12:05
Chiloé.
12:35
Txorione Jaionerekin eta Zigorrekin.
13:15
Joseba Argiñano Sukalerrian.
ETB 3

ETB 3

07:40
Barazki-kontuak etxean.
08:20
Zuhaitz etxeko istorioak.
08:35
Globo etxaldea.
08:50
Mya Go.
09:05
Blinky Billen abenturak.
09:30
3 ene kantak.
09:40
Kiddetak.
10:05
Txau-Txau, Txio eta Panda.
10:25
Dimitri.
10:35
Munki eta Trunk.
10:50
Raa Raa lehoi orrolaria.
11:10
Olivia.
11:30
Maya erlea.
11:55
Dora esploratzailea.
12:10
Shaun arditxoa.
12:20
Noddy.
12:40
Patri postaria.
12:55
Tib eta Tumtum.
13:20
Jingekids.
13:45
George oihanekoa.
ETB 2

ETB 2

07:05
A bocados .
07:45
A bocados verano.
08:30
Vascos por el mundo.
09:30
Historias a bocados.
10:15
A bocados .
11:00
Chiloé.
11:30
En jake.
ETB 4

ETB 4

07:40
Atrápame si puedes.
08:30
Esto no es normal.
09:30
Yo sé más que tú.
10:20
Date el bote.
11:10
Robin Food.
13:15
Winemans.
Hamaika

Hamaika

08:00
Kiliklon.
08:30
Gakoak.
09:00
Elkarrizketa: Izortze Santin.
10:00
Orain bertan.
10:30
Bizi musika.
11:30
Orain bertan.
12:00
Km0 errezetak.
12:30
Magazina.
La 1

La 1

06:00
Albisteak.
08:00
La hora política.
10:00
La hora de la actualidad.
12:30
La cosas claras.
La 2

La 2

07:30
Inglés en TVE.
07:55
Dokumentala.
08:55
80 cm.
09:30
Aquí hay trabajo.
09:55
La aventura del saber.
10:55
Documenta2.
11:45
Dokumentala.
12:40
Zinema. 20.000 dolares por un cadaver. 1969. Zuz.: Jose Maria Zabalza
Antena 3

Antena 3

06:00
Minutos musicales.
06:15
Albistegia.
09:00
Espejo público.
13:20
Cocina abierta con Karlos Argiñano.
13:45
La ruleta de la suerte.
14:00 - 22:00
ETB 1

ETB 1

14:00
Gaur egun.
14:50
Eguraldia.
15:00
Txirrindularitza, Itzulia: Amurrio - Laudio.
18:15
Biba zuek!.
20:00
Gaur egun.
20:50
Eguraldia.
21:05
EITB kultura.
21:20
Iparraldearen orena.
21:30
Eztabaidan.
ETB 3

ETB 3

14:00
Zuri zorionak.
14:05
Bat Pat.
14:20
Doraemon.
15:00
Gormiti.
15:20
Hau da Joey.
15:45
Koko dragoi txikia.
17:00
Itsatsdun heroiak: animalien detektibeak.
17:25
Doreamon.
18:10
Altxor jagoleak.
18:35
Spirit, zaldi askea.
18:55
Kody Kapow.
19:15
Roger.
19:35
Mutil neska txakur katu sagu gazta.
20:00
3 Ene kantak.
20:25
George oihanekoa.
20:50
Mike miragarria.
21:10
Doraemon.
ETB 2

ETB 2

14:05
Atrápame si puedes.
14:58
Teleberri.
16:05
Eguraldia.
16:20
Vaya semanita Xtream.
16:30
Esto no es normal.
17:30
Qué me estás contando.
20:05
A bocados.
21:00
Teleberri.
ETB 4

ETB 4

14:10
Euskolegas.
15:00
Iparraldearen orena.
15:10
Mi querido Klikowsky.
16:50
A bocados .
18:25
Historias a bocados.
18:55
Vascos por el mundo.
19:55
Una historia de Vasconia.
21:05
Txirrindularitza, Itzulia: Amurrio - Laudio.
Hamaika

Hamaika

14:30
Elkarrizketa: Mikel Otero.
15:00
Nafarroa gaur.
15:30
11 leiho.
16:30
Gurean gaur.
17:00
Nafarroa gaur.
17:30
Nafar Away.
18:00
Orain bertan.
18:30
Gurean gaur.
19:00
Klik batean.
19:30
Km0 errezetak.
19:45
Kiliklon.
20:00
Gakoak.
21:00
Elkarrizketa: Mikel Otero.
21:30
Lotsagabe.
La 1

La 1

15:00
Albisteak.
16:35
Dos vidas.
17:25
Servir y proteger.
18:15
Acacias, 38.
19:10
El cazador.
20:00
España directo.
20:30
Aqui la tierra.
21:00
Albisteak.
La 2

La 2

14:00
Dokumentalak.
15:45
Saber y ganar.
16:30
Grandes documentales.
18:10
Documenta2.
19:05
Dokumentala.
20:00
Arqueomania.
20:40
Dokumentalak.
Antena 3

Antena 3

15:00
Albisteak.
15:45
Kirolak.
16:00
Eguraldia.
16:30
Amar es para siempre.
17:45
Ahora caigo.
19:00
¡Boom!.
20:00
Pasapalabra.
21:00
Albisteak.
21:35
Eguraldia.
21:40
Kirolak.
21:45
El hormiguero.
22:00 - 06:00
ETB 1

ETB 1

22:30
Bidegurutzean: Izaro, Gari eta Skakeitan.
23:15
Gure doinuak.
00:00
Iparraldearen orena.
00:00
Pilota. Olaziola II.a - Untoria / Irribarria - Merino II.a.
00:15
Mara mara.
00:50
Joseba Argiñano Sukalerrian.
01:30
Iparraldearen orena.
01:40
Herri txiki, infernu handi.
ETB 3

ETB 3

22:10
Rabbid inbasioa.
22:30
Avatar, azken aire maisua.
23:15
Voltron, kondairetako defendatzailea.
23:35
Home trip eta oren abenturak.
00:00
Hamtaro.
00:00
Noddy Jostailandian.
00:00
Yoko eta lagunak.
ETB 2

ETB 2

22:10
Eguraldia.
22:25
El conquis.
00:00
Los asesinatos de Midsomer.
00:00
Vascos por el mundo.
00:00
Atrápame si puedes.
00:00
A bocados.
00:35
Chiloé, una aventura ultratrail.
01:30
Atrápame si puedes.
02:20
Esto no es normal.
03:20
Vascos por el mundo.
ETB 4

ETB 4

22:00
Historias a bocados.
00:00
Esto no es serio, o ¿sí?.
01:30
A bocados.
02:05
Mi querido Klikowsky.
03:55
A bocados.
Hamaika

Hamaika

22:00
Kolpez kolpe.
23:00
Lotsagabe.
23:30
Gakoak.
00:30
Elkarrizketa.
La 1

La 1

22:10
Estoy vivo.
23:10
Españoles por el mundo.
00:00
Servir y proteger.
00:00
Servir y proteger.
01:50
La noche en 24h.
La 2

La 2

22:00
Documaster.
00:35
Crónicas.
01:20
Dokumentala.
01:45
Conciertos radio 3.
02:05
Documenta2.
03:02
Dokumentalak.
Antena 3

Antena 3

22:45
Mujer.
02:30
Live casino.
03:15
Playuzu nights.