Telebista

06:00 - 14:00
ETB 1

ETB 1

07:00
Biba zuek!.
09:00
Egun on Euskadi. Gonbidatua: Josu Erkoreka.
11:00
Sustraia.
11:30
Adinberri.
12:05
EITB Kultura.
12:15
DBH.
12:40
Txoriene Jaionerekin eta Zigorrekin.
13:15
Joseba Argiñano Sukalerrian.
ETB 3

ETB 3

07:30
Txau-txau, Txio eta Panda.
07:50
Blinky Billen abenturak.
08:15
3 Ene kantak.
08:25
Kiddetak.
08:50
Jinglekids.
09:00
Tib eta Tumtum.
09:25
Kody Kapow.
09:45
Dinotrak.
10:10
Noddy, jostailandiako detektibea.
10:35
Patri postaria.
10:50
Raa Raa lehoi orrolaria.
11:10
Olivia.
11:30
Munki eta Trunk.
11:45
Globo etxaldea.
12:00
Dimitri.
12:10
Kaixo, Timmy!.
12:20
Pingu hirian.
12:35
Dora esploratzailea.
12:55
Tib eta Tumtum.
13:20
Roger.
13:35
George oihanekoa.
ETB 2

ETB 2

06:55
A bocados .
07:35
A bocados verano.
08:20
Vascos por el mundo.
09:05
Historias a bocados.
09:30
Teknopolis.
10:00
En jake.
11:30
En jake.
ETB 4

ETB 4

07:30
Atrápame si puedes.
08:25
Esto no es normal.
09:25
Yo sé más que tú.
10:55
Date el bote.
11:45
Robin Food.
13:30
Wineman.
Hamaika

Hamaika

08:00
Kiliklon.
08:30
Gakoak.
09:30
Elkarrizketa: Unai Uhalde.
10:00
Orain bertan.
10:30
Bizi musika.
11:30
Orain bertan.
12:00
Km0 errezetak.
12:30
Magazina.
La 1

La 1

06:00
Albisteak.
08:00
La hora política.
10:00
La hora de la actualidad.
12:30
La cosas claras.
La 2

La 2

07:30
Inglés en TVE.
07:55
Dokumentala.
09:00
Dokumentala.
09:30
Aquí hay trabajo.
09:55
La aventura del saber.
10:55
Documenta2.
11:45
Dokumentala.
12:40
Zinema. Oklahoma John. 1964. Zuz.: Jaime Jesus Balcazar
Antena 3

Antena 3

06:00
Minutos musicales.
06:15
Albistegia.
09:00
Espejo público.
13:20
Cocina abierta con Karlos Argiñano.
13:45
La ruleta de la suerte.
14:00 - 22:00
ETB 1

ETB 1

14:00
Gaur egun.
14:50
Eguraldia.
15:05
Iparraldearen orena.
15:15
Txoriene Jaionerekin eta Zigorrekin.
16:00
Ahoz aho.
18:00
Biba zuek! .
20:00
Gaur egun.
20:50
Eguraldia.
21:05
EITB Kultura.
21:15
Ez da posible!.
21:30
Eztabaidan.
ETB 3

ETB 3

14:00
Zuri zorionak.
14:05
Hau da Joey.
14:30
Gormiti.
14:50
Doraemon.
15:15
Spirit, zaldi askea.
15:40
Bat Pat.
15:50
Psammyren showa.
16:00
Bagel & Becky show.
16:25
Noddy Jostailandian.
16:45
Maya erlea.
17:10
Txau-Txau, Txio eta Panda.
17:30
Yoko eta lagunak.
17:55
Shaun arditxoa.
18:05
Dora esploratzailea.
18:50
Blinky Billen abenturak.
19:35
Dragoiak, muga berrien bila.
20:00
3 Ene kantak.
20:30
George oihanekoa.
20:50
Mutil neska txakur katu sagu gazta.
21:05
Doraemon.
ETB 2

ETB 2

14:05
Atrápame si puedes.
14:58
Teleberri.
16:05
Eguraldia.
16:20
Vaya semanita Xtream.
16:30
Esto no es normal.
17:30
Qué me estás contando.
20:05
A bocados.
21:00
Teleberri.
ETB 4

ETB 4

14:15
Euskolegas.
14:55
Mi querido Klikowsky.
16:30
Vascos por el mundo.
16:45
A bocados.
18:05
Historias a bocados.
18:55
Vascos por el mundo.
20:10
Una historia de Vasconia.
21:05
Atrápame si puedes.
Hamaika

Hamaika

14:30
Elkarrizketa: Koldo Garzia.
15:00
Nafarroa gaur.
15:30
11 leiho.
16:30
Gurean gaur.
17:00
Nafarroa gaur.
17:30
Nafar Away.
18:00
Orain bertan.
18:30
Gurean gaur.
19:00
Klik batean.
19:30
Km0 errezetak.
19:45
Kiliklon.
20:00
Gakoak.
21:00
Elkarrizketa: Koldo Garzia.
21:30
Lotsagabe.
La 1

La 1

14:00
Informativo territorial.
14:15
Las cosas claras.
15:00
Albisteak.
16:35
Dos vidas.
17:25
Servir y proteger.
18:15
Acacias, 38.
19:10
El cazador.
20:00
España directo.
20:30
Aqui la tierra.
21:00
Albisteak.
La 2

La 2

14:00
Dokumentalak.
15:45
Saber y ganar.
16:30
Grandes documentales.
18:15
Documenta2.
19:15
Dokumentala.
20:05
Detrás del instante.
20:40
Dokumentalak.
Antena 3

Antena 3

15:00
Albisteak.
15:45
Kirolak.
16:00
Eguraldia.
16:30
Amar es para siempre.
17:45
Ahora caigo.
19:00
¡Boom!.
20:00
Pasapalabra.
21:00
Albisteak.
21:35
Eguraldia.
21:40
Kirolak.
21:45
El hormiguero.
22:00 - 06:00
ETB 1

ETB 1

22:30
Bidegurutzean: Eñaut Elorrieta, Eneritz Furyak, Willis Drummod.
23:30
Gure doinuak.
00:00
Iparraldearen orena.
00:00
Pilota. Olaziola II.a - Untoria / Irribarria - Merino II.a.
00:45
Helmuga.
01:15
Joseba Argiñano Sukalerrian.
01:40
Herri txiki, infernu handi.
02:00
Iparraldearen orena.
ETB 3

ETB 3

22:15
Rabbid inbasioa.
22:30
Avatar, azken aire maisua.
23:15
Ozen galduta.
23:35
Spirit, zaldi askea.
00:00
Hamtaro.
00:00
Noddy Jostailandian.
00:00
Yoko eta lagunak.
ETB 2

ETB 2

22:10
Eguraldia.
22:25
El conquis.
00:00
Los asesinatos de Midsomer.
00:00
Vascos por el mundo.
00:00
Atrápame si puedes.
00:00
A bocados.
00:50
El sabor del crimen.
01:55
Film laburra. Cosplay.
02:05
Atrápame si puedes.
ETB 4

ETB 4

22:00
Historias a bocados.
00:00
Esto no es serio, o ¿sí?.
00:45
A bocados.
01:30
Mi querido Klikowsky.
03:00
A bocados.
Hamaika

Hamaika

22:00
Kolpez kolpe.
23:00
Lotsagabe.
23:30
Gakoak.
00:00
Gakoak.
00:30
Elkarrizketa.
La 1

La 1

22:10
Estoy vivo.
23:15
Españoles en el mundo.
00:00
Servir y proteger.
00:00
Servir y proteger.
01:25
Zinema. Bienvenidos a Alemania. 2016.
03:10
La noche en 24h.
La 2

La 2

22:00
Documaster.
23:30
En portada.
00:50
Metropolis.
01:20
Conciertos radio 3.
03:02
Dokumentalak.
Antena 3

Antena 3

22:45
Mujer.
02:30
Live casino.
03:15
Playuzu nights.