Telebista

06:00 - 14:00
ETB 1

ETB 1

07:00
Biba zuek!.
09:00
Egun on Euskadi.
11:00
Arte(faktua).
11:35
Adinberri.
12:10
Chiloé.
12:40
Txoriene Jaionerekin eta Zigorrekin.
13:15
Joseba Argiñano Sukalerrian.
ETB 3

ETB 3

07:30
Txau-txau, Txio eta Panda.
07:50
Kiddetak.
08:15
3 Ene kantak.
08:25
Helenaren eskola txikia.
08:50
Hirukiak.
09:10
Jinglekids.
09:25
Kody Kapow.
09:45
Dinotrak.
10:30
Noddy, Jostailandiako detektibea.
10:50
Patri postaria.
11:05
Raa Raa lehoi orrolaria.
11:25
Olivia.
11:45
Munki eta Trunk.
12:00
Globo etxaldea.
12:10
Dimitri.
12:20
Kaixo, Timmy!.
12:30
Pingu hirian.
12:45
Dora esploratzailea.
13:05
Tib eta Tumtum.
13:30
Roger.
13:40
Hau da Joey.
ETB 2

ETB 2

06:40
A bocados .
07:20
A bocados verano.
08:05
Vascos por el mundo.
09:15
Historias a bocados.
10:10
A bocados.
10:55
Sustraia.
11:30
En jake.
ETB 4

ETB 4

07:25
Atrápame si puedes.
08:15
Esto no es normal.
09:10
Yo sé más que tú.
10:40
Date el bote.
11:30
Robin Food.
13:15
Wineman.
Hamaika

Hamaika

08:00
Kiliklon.
08:30
Gakoak.
09:30
Elkarrizketa.
10:00
Orain bertan.
10:30
Bizi musika.
11:30
Orain bertan.
12:00
Km0 errezetak.
12:30
Magazina.
La 1

La 1

06:00
Albisteak.
08:00
La hora política.
10:00
La hora de la actualidad.
12:30
La cosas claras.
La 2

La 2

06:00
La aventura del saber.
07:00
Zoom tendencias.
07:30
Inglés en TVE.
07:55
Dokumentala.
08:45
La 2 express.
09:00
Pueblo de Dios.
09:30
Aquí hay trabajo.
09:55
La aventura del saber.
10:55
Documenta2.
11:45
Dokumentala.
12:40
Zinema. Un dolar y una tumba. 1970.
Antena 3

Antena 3

06:00
Minutos musicales.
06:15
Albistegia.
09:00
Espejo público.
13:20
Cocina abierta de Karlos Argiñano.
13:45
La ruleta de la suerte.
14:00 - 22:00
ETB 1

ETB 1

14:00
Gaur egun.
14:50
Eguraldia.
15:00
Iparraldearen Orena.
15:10
Txoriene Jaionerekin eta Zigorrekin.
15:50
Zinema. Bypass. .
17:25
Ez da posible!.
18:00
Biba zuek! .
20:00
Gaur egun.
20:50
Eguraldia.
21:00
EITB Kultura.
21:10
Ez da posible!.
21:30
Eztabaidan.
ETB 3

ETB 3

14:00
Zuri zorionak.
14:05
Dragoiak, muga berrien bila.
14:30
Gormiti.
14:50
Doraemon.
15:40
Spirit, zaldi askea.
16:00
Bat Pat.
16:10
Psammyren showa.
16:25
Bagel & Becky show.
16:35
Noddy Jostailandian.
16:55
Maya erlea.
17:20
Txau-Txau, Txio eta Panda.
17:45
Yoko eta lagunak.
18:05
Hirukiak.
18:30
Dora esploratzailea.
19:15
Blinky Billen abenturak.
19:35
Dragoiak, muga berrien bila.
20:00
3 Ene kantak.
20:30
George oihanekoa.
20:45
Mutil neska txakur katu sagu gazta.
21:10
Doraemon.
ETB 2

ETB 2

14:05
Atrápame si puedes.
14:58
Teleberri.
16:05
Eguraldia.
16:25
Vaya semanita Xtream.
16:30
Esto no es normal.
17:40
Qué me estás contando.
20:00
A bocados.
21:00
Teleberri.
ETB 4

ETB 4

14:05
Euskolegas.
14:45
Mi querido Klikowsky.
16:25
Vascos por el mundo.
16:55
A bocados.
18:15
Historias a bocados.
19:00
Vascos por el mundo.
20:10
Una historia de Vasconia.
21:05
Atrápame si puedes.
Hamaika

Hamaika

14:30
Elkarrizketa.
15:00
Lotsagabe.
15:30
11 leiho.
16:30
Gurean gaur.
17:00
Kolpez kolpe.
18:00
Orain bertan.
18:30
Gurean gaur.
19:00
Klik batean.
19:30
Km0 errezetak.
19:45
Kiliklon.
20:00
Gakoak.
21:00
Elkarrizketa.
21:30
Musika zuzenean.
La 1

La 1

14:00
Informativo territorial.
14:15
Las cosas claras.
15:00
Albisteak.
16:00
Informativo territorial resumen.
16:35
Dos vidas.
17:35
Servir y proteger.
18:30
El cazador.
19:30
España directo.
20:30
Aquí la tierra.
21:00
Albisteak.
La 2

La 2

14:10
Dokumentalak.
15:45
Saber y ganar.
16:30
Grandes documentales.
18:15
Documenta2.
19:10
Dokumentala.
19:55
Atención obras.
20:45
Dokumentalak.
Antena 3

Antena 3

15:00
Albisteak.
15:45
Kirolak.
16:00
Eguraldia.
16:30
Amar es para siempre.
17:45
Ahora caigo.
19:00
¡Boom!.
20:00
Pasapalabra.
21:00
Albisteak.
21:30
Kirolak.
21:35
Eguraldia.
21:45
El hormiguero.
22:00 - 06:00
ETB 1

ETB 1

22:30
Barre librea.
23:35
EITB Kultura.
ETB 3

ETB 3

22:15
Rabbid inbasioa.
22:30
Avatar, azken aire maisua.
23:15
Ozen galduta.
23:35
Spirit, zaldi askea.
00:00
Hamtaro.
00:00
Noddy Jostailandian.
00:00
Yoko eta lagunak.
ETB 2

ETB 2

22:10
Eguraldia.
22:25
Aquí y ahora.
23:30
Me llamo Violeta.
ETB 4

ETB 4

22:00
La noche de ... Brian Banks: nunca es tarde. 2018. Zuz.: Tom Shadyac
23:55
Zinema. Los crímenes de Colliure. 2015. Zuz.: Bruno Garcia
Hamaika

Hamaika

22:00
Artekale.
23:00
Musika zuzenean.
23:30
Gakoak.
La 1

La 1

22:10
Leonardo.
23:00
Comando actualidad.
La 2

La 2

22:00
Los pequeños asesinatos de Agatha Christie.
Antena 3

Antena 3

22:45
La cocinera de Castamar.