Telebista

06:00 - 14:00
ETB 1

ETB 1

06:30
Marrazki bizidunak.
08:59
Egun on Euskadi.
09:00
Egun On Euskadi.
11:00
Adinberri.
11:30
Euskal Herritik.
12:25
Txoriene.
13:15
Joseba Argiñano Sukalerrian.
ETB 3

ETB 3

07:40
Doraemon.
08:55
Zorionak.
09:00
Txau-Txau, Txio eta Panda.
09:20
Helenaren eskola txikia.
09:40
Otsoko.
09:55
Kody Kapow.
10:15
Go!azen.
12:05
Oum, izurde zuria.
12:25
Doraemon.
13:15
Presto magia eskola.
13:40
Squish.
ETB 2

ETB 2

06:35
Una historia de Vasconia.
07:00
Boulevard.
09:00
Una historia del Zinemaldia.
10:30
A bocados verano.
11:30
En Jake.
13:50
Atrápame si puedes.
ETB 4

ETB 4

07:20
Atrápame si puedes.
08:10
Esto no es normal.
10:35
Yo sé más que tú.
12:10
Date el bote.
13:05
Lingo.
13:55
Euskolegas.
Hamaika

Hamaika

07:00
Hamaika 24.
08:00
Miru.
09:30
Hamaika 24.
10:00
Pandoraren kutxa.
11:00
M ama eme ume.
11:30
KZK News.
12:00
Gurean gaur magazina.
12:30
Txukuntzen.
La 1

La 1

06:00
Albisteak.
08:00
La hora de La1.
10:40
Mañaneros.
La 2

La 2

07:00
Inglés en TVE.
07:25
La2 Express.
07:35
Zoom tendencias.
08:05
Supertuneles.
08:55
Pueblo de dios.
09:30
Aquí hay trabajo.
09:55
La aventura del saber.
10:55
El bosque protector.
11:20
Dokumentala.
13:05
Zinema. Rebeldes en Canada.
Antena 3

Antena 3

06:15
Albisteak.
08:55
Espejo público.
13:20
Cocina abierta de Karlos Argiñano.
13:45
La ruleta de la suerte.
14:00 - 22:00
ETB 1

ETB 1

14:00
Gaur egun.
15:05
Iparraldearen orena.
15:15
Hamaika esateko jaioak.
15:25
EITB Kultura.
15:35
Artefaktua.
16:15
Mihiluze.
17:15
Goenkale.
19:40
Eguraldia.
20:00
Gaur egun.
20:50
EITB Kultura.
20:55
Biba zuek, eguneroko laburpena.
21:30
Hamaika esateko jaioak.
21:45
Mihiluze.
ETB 3

ETB 3

14:00
Ahaika.
14:05
Zorionak.
14:15
Idefix eta menderakaitzak.
14:35
Kaleko futbola.
14:55
Mini ninjak.
15:15
Aberezoroak.
15:30
Andu berandu.
15:50
% 100 otso: Ilargi-harriaren kondaira.
16:10
Doraemon.
16:55
Ahizpak.
17:20
Spirit, zaldi askea.
17:40
Polly pocket.
18:00
Super Dino.
18:30
Mya Go.
18:35
Remy eta Boo.
18:55
Milo.
19:15
Ernst eta Rebeka.
19:40
Jeremy Super Karibu.
20:00
Su ta Fu.
20:05
Zorionak.
20:15
Doraemon.
21:05
Marmoka borrokalariak.
21:30
Gadget inspektorea.
21:50
Lakebottom kanpamentua.
ETB 2

ETB 2

14:58
Teleberri.
15:35
Kirolak.
16:00
Eguraldia.
16:25
Esto no es normal.
17:35
Dinero a saco.
18:35
Nos echamos a la calle.
20:05
A bocados verano.
21:00
Teleberri.
ETB 4

ETB 4

15:30
Mi querido Klikowsky.
17:35
A bocados.
19:35
Historias a bocados.
20:25
Vascos por el mundo.
21:30
Atrápame si puedes.
Hamaika

Hamaika

14:00
Eguerdian gaur.
15:00
M ama eme ume.
15:30
11 leiho.
16:30
Bizi musika.
17:00
Arratsaldean Gaur.
17:30
Hamaika 24.
18:00
Arratsaldean Gaur.
18:30
Hamaika 24.
19:00
Arratsaldean Gaur.
19:30
Hamaika 24.
20:00
KZK news.
20:30
Gurean gaur.
21:30
KZK news.
La 1

La 1

14:10
Ahora o nunca.
15:00
Albisteak.
16:30
La Promesa.
18:25
El comodín de La1.
19:25
El cazador.
20:30
Aquí la tierra.
21:00
Albisteak.
21:50
4 estrellas.
La 2

La 2

14:25
Dokumentalak.
15:30
Saber y ganar.
16:30
Grandes documentales.
18:10
Dokumentalak.
19:25
Un país para leerlo.
19:55
Dokumentala.
Antena 3

Antena 3

15:00
Albisteak.
15:45
Amar es para siempre.
17:00
Pecado original.
18:00
Y ahora Sonsoles.
20:00
Pasapalabra.
21:00
Albisteak.
21:45
El hormiguero.
22:00 - 06:00
ETB 1

ETB 1

22:35
Zinea Zetaz. Nora.
00:05
EITB Kultura.
00:35
Artefaktua.
01:10
Joseba Argiñano Sukalerrian.
ETB 3

ETB 3

22:30
Mutil Neska Txakur Katu Sagu Gazta .
22:55
Lan bitxiak.
23:15
Rocket monkeys.
23:55
Dave Spuden Mundu Kaskarra .
00:20
Danger mouse.
00:40
George oihanekoa.
01:00
Bat Pat.
ETB 2

ETB 2

22:00
Eguraldia.
22:30
Bittor Arginzoniz: Vivir en el silencio.
01:00
EITB kultura.
01:35
Teknopolis.
ETB 4

ETB 4

22:25
La noche de... Zinema. Aguas oscuras.
00:00
Athleticen hauteskudeak.
00:30
Zinema. Asesinato en Orleans. 2017.
Hamaika

Hamaika

22:00
Musika zuzenean.
23:00
KZK news.
23:30
Musika zuzenean.
00:30
Hamaika 24.
01:00
KZK News.
La 1

La 1

22:30
Masterchef Celebrity.
01:35
Comerse el mundo.
La 2

La 2

22:00
Los bastardos de Pizzofalcone.
00:00
Dokumentalak.
01:20
Festivales de verano.
03:02
Dokumentalak.
Antena 3

Antena 3

22:45
El novato.
02:30
Live Casino.