Webgune honek cookie-ak erabiltzen ditu zure nabigazioa errazteko, publizitatea erakusteko eta analisi estatistikoak egiteko. Nabigatzen jarraitzen baduzu, hauen erabilera onartzen duzula ulertuko dugu. Informazio gehiago nahi baduzu, kontsultatu Cookie Politika

Berria.eus

Zerbitzuak Agenda

Publizitatea

Agenda

Antzerkia

  • Pirritx, Porrotx eta Marimotots: Borobilean

    HERNANI 18:00. Atsegindegi plazan (2018-09-14)
    Pirritx, Porrotx eta Marimotots: Borobilean
  • Ganso & Cia: Babo Royal

    BERRIZ 18:00. Elizondon (2018-09-14)
    Ganso & Cia: Babo Royal
  • La Trocola Circ: Emportats

    SANTURTZI 20:30. Serantes kultur aretoan (2018-09-14)
    La Trocola Circ: Emportats
  • Zirkozaurre: Vademekun

    DONOSTIA 17:30. Larrotxeneko plazan (2018-09-14)
    Zirkozaurre: Vademekun
  • Tomaxen Abenturak: Espien eguna

    DONOSTIA 12:00. Luis Martin Santos plazan (2018-09-14)
    Tomaxen Abenturak: Espien eguna
  • The Funamviolistas: Contraescena

    BILBO 20:00. Campos Eliseos antzokian (2018-09-14tik 2018-09-15ra.)
    The Funamviolistas: Contraescena
  • Traperistak: kale animazioa

    GALDAKAO 13:00. Santi Brouard plazan, 18:00etan Kurtzeko plazan eta 21:00etan Iturrondo plazan (2018-09-14)
    Traperistak: kale animazioa
  • Hortzmuga: Jule

    GALDAKAO 17:00. Santi Brouard plazan (2018-09-14)
    Hortzmuga: Jule
  • Mama Crea: Kale gorrian

    GALDAKAO 19:00. Berezikoetxeko plazan (2018-09-14)
    Mama Crea: Kale gorrian
  • Deabru Beltzak: Su à Feu

    BARAKALDO 23:00. Santo Brouard plazatik (2018-09-14)
    Deabru Beltzak: Su à Feu
  • Asier Bilbao: Eusko Kabareta

    GALDAKAO 23:00. Kurtzeko plazan (2018-09-14)
    Asier Bilbao: Eusko Kabareta
  • Lekittoko Deabruak: Anabasa

    LEGAZPI 23:30. Agorreko jaietan (2018-09-14)
    Lekittoko Deabruak: Anabasa

Bertsolaritza

  • Festak. Bertsu afaria

    LEKORNE 20:00. Etxebarne Ostatua (2018-09-14)
    Festak. Bertsu afaria
  • Bertso poteoa

    OTXANDIO 20:00. Kalez kale (2018-09-14)
    Bertso poteoa
  • Agorreko Santikutz jaiak. Bertso kalejira

    LEGAZPI 20:00. (2018-09-14)
    Agorreko Santikutz jaiak. Bertso kalejira
  • Berso afaria

    GERNIKA-LUMO 21:00. Zimela jatetxea (2018-09-14)
    Berso afaria
  • Bertso afaria

    ITZIAR 21:00. Lastur (2018-09-14)
    Bertso afaria
  • Bertso afaria: Auxtin Alkhat & Julien Labat

    LEKORNE 23:00. Etxebarne Ostatuan (2018-09-14)
    Bertso afaria: Auxtin Alkhat & Julien Labat
  • (2018-09-14)
  • Hernandorena Saria (12. 2018)

    HENDAIA 21:00. Baleak elkartea (2018-09-14)
    Hernandorena Saria (12. 2018)
  • Bertso omenaldia

    JATABE 14:30. Ibaiondo jatetxea (2018-09-14)
    Bertso omenaldia
  • Bertsu Afaria

    LEKORNE Lekorne (2018-09-14)
    Bertsu Afaria
  • Hernandorena Bertsu Sariketa - Lehen kanporaketa

    HENDAIA Hendaia (2018-09-14)
    Hernandorena Bertsu Sariketa - Lehen kanporaketa
  • Bertsu afaria + Kontzertua

    LEKORNE Lekorne (2018-09-14)
    Bertsu afaria + Kontzertua
  • Herriko festak. Bertsu afaria

    LEKORNE 20:00. Etxebarne Ostatua (2018-09-14)
    Herriko festak. Bertsu afaria

Bestelakoak

  • Imanol Ituiño magoa

    ARTEAGA 17:00. kultur etxean (2018-09-14)
    Imanol Ituiño magoa
  • Gure Zirkua

    ESKORIATZA 19:00. Huheziko berdegunean (2018-09-14)
    Gure Zirkua
  • Ate irekien eguna, herritarrek zentroa ezagutzeko.

    IRUN 16:30. Iraso adinekoen gizarte zentroan (2018-09-14)
    Ate irekien eguna, herritarrek zentroa ezagutzeko.
  • Haurgune 2018-2019 (2010tik 2013ra arte jaiotakoentzat). On-line izena ematea

    BILBO Bilbo (2018-09-14)
    Haurgune 2018-2019 (2010tik 2013ra arte jaiotakoentzat). On-line izena ematea
  • Kidegune 2018-2019 (2007tik 2009ra arte jaiotakoentzat). On-line izena ematea

    BILBO Bilbo (2018-09-14)
    Kidegune 2018-2019 (2007tik 2009ra arte jaiotakoentzat). On-line izena ematea

Dantza

  • Dantzaz konpainia: Growing Young

    ANDOAIN 21:30. Basteron (2018-09-14)
    Dantzaz konpainia: Growing Young
  • Bizkaiko sokadantza

    GALDAKAO 12:30. Zabaletako plazan (2018-09-14)
    Bizkaiko sokadantza
  • Dantza alardea

    GALDAKAO 20:00. Kurtzeko plazan (2018-09-14)
    Dantza alardea
  • Oihana Varela: Donde nace el movimiento, el arte de lo invisible

    DONOSTIA 18:30. Nestor Basterretxea plazan (2018-09-14)
    Oihana Varela: Donde nace el movimiento, el arte de lo invisible
  • Helduen Binakako Dantza Suelto Txapelketa

    BERGARA 19:30. Seminarixoan (2018-09-14)
    Helduen Binakako Dantza Suelto Txapelketa

Erakusketak

Ez da ekitaldirik aurkitu

Hitzaldiak

  • Santos Zunzunegi: Bergman eta melankolia

    BILBO 18:00. Bilbo Arten (2018-09-14)
    Santos Zunzunegi: Bergman eta melankolia
  • "Ordiziako ondare eskultorikoa historian zehar" Juanjo Usabiaga Urkola historialariaren hitzaldia

    ORDIZIA 19:00. Barrena kultur etxean (2018-09-14)
    "Ordiziako ondare eskultorikoa historian zehar" Juanjo Usabiaga Urkola historialariaren hitzaldia
  • Pako Sudupe "Telesforo Monzon"

    BAIONA Baiona (2018-09-14)
    Pako Sudupe "Telesforo Monzon"
  • Donibane Garazi, arkitektura kapitalak

    DONIBANE GARAZI Donibane Garazi (2018-09-14)
    Donibane Garazi, arkitektura kapitalak

Ikastaroak

  • Auka Jokoa eraikitzeko tailerrak Irailak 14ean 9:30ean euskaraz Irailak 15ean eta 18an 17:30ean elebietan

    ASTIGARRAGA 19:30. Kultur Etxean (2018-09-14tik 2018-09-18ra.)
    Auka Jokoa eraikitzeko tailerrak Irailak 14ean 9:30ean euskaraz Irailak 15ean eta 18an 17:30ean elebietan

Ikus-entzunezkoak

  • Pirritx, Porrotx eta Marimototxen emanaldia Antolatzailea: "Hernani" Musika Eskola Publikoa

    HERNANI Atsegindegi plaza (2018-09-14)
    Pirritx, Porrotx eta Marimototxen emanaldia Antolatzailea: "Hernani" Musika Eskola Publikoa
  • Dokumental Emanaldia

    ARRASATE 18:30. IRATI TABERNA (2018-09-14)
    Dokumental Emanaldia

Jaiak

  • Gurutze auzoko festak. Egitarau guztia ikusteko, ikus 'oiartzun.hitza.eus'.

    OIARTZUN 19:45. Gurutze auzoan. (2018-09-14tik 2018-09-16ra.)
    Gurutze auzoko festak. Egitarau guztia ikusteko, ikus 'oiartzun.hitza.eus'.

Lehiaketak

  • Adour-Bidasoa XXV. Margo Lehiaketaren sari emate ekitaldia egingo dute.

    IRUN 19:00. Amaia Kultur Zentroan (2018-09-14)
    Adour-Bidasoa XXV. Margo Lehiaketaren sari emate ekitaldia egingo dute.

Musika

  • Manuel Luna

    GETXO 18:30. Areetako Geltokia plazan (2018-09-14)
    Manuel Luna
  • Txarango & Gonbidatuak

    GETXO 20:30. Areetako Geltokia plazan (2018-09-14)
    Txarango & Gonbidatuak
  • Sherpah

    GETXO 23:00. Areetako Geltokia plazan (2018-09-14)
    Sherpah
  • Smooth Beans eta Jose Kmas Selector, Ritxi Skatalite eta Roberto Tortuga DJak

    DONOSTIA 21:30. 06:00etara, Dabadaban (2018-09-14)
    Smooth Beans eta Jose Kmas Selector, Ritxi Skatalite eta Roberto Tortuga DJak
  • Sakatu elektrotxarangarekin poteoa

    BERMEO 20:00. txosnetatik Alde Zaharrera (2018-09-14)
    Sakatu elektrotxarangarekin poteoa
  • Luna eta Buffalo

    BILBO 22:00. Kafe Antzokian (2018-09-14)
    Luna eta Buffalo
  • Stereorocks: Matias Aguayo eta Les Alsborregach

    BILBO 01:00. Kafe Antzokian (2018-09-14)
    Stereorocks: Matias Aguayo eta Les Alsborregach
  • The Bribones Blues Band, Superalfa, WAS, The Renegados, Lorelei Green, Discofagia Band, Smile, Dada, Mr. Chase eta DJ Santo

    BILBO 20:00. Shaken (2018-09-14)
    The Bribones Blues Band, Superalfa, WAS, The Renegados, Lorelei Green, Discofagia Band, Smile, Dada, Mr. Chase eta DJ Santo
  • Saltimbankya, Perretual Night, Next Step eta Mise en Abyme

    BILBO 20:00. Bilborocken (2018-09-14)
    Saltimbankya, Perretual Night, Next Step eta Mise en Abyme
  • Cycle

    BILBO 21:00. Stage Liven (2018-09-14)
    Cycle
  • Mikel Urdangarin

    HERNANI 22:30. Biteri kultur etxean (2018-09-14)
    Mikel Urdangarin
  • Sin Mala Intencion

    BILBO 19:00. Fnac-en (2018-09-14)
    Sin Mala Intencion
  • Timbakada, Kolme Katu eta Ghost Number & His Tipsy Gypsies

    ERMUA 18:30. Orbe Kardinalaren plazan (2018-09-14)
    Timbakada, Kolme Katu eta Ghost Number & His Tipsy Gypsies
  • Guda Dantza, Hesian eta Gora Herria

    GUEñES 23:00. jaigunean (2018-09-14)
    Guda Dantza, Hesian eta Gora Herria
  • Los Cojones eta Dulce Castigo

    PORTUGALETE 22:00. La Rantxe plazan (2018-09-14)
    Los Cojones eta Dulce Castigo
  • Ekiza

    BILBO 20:00. Biran (2018-09-14)
    Ekiza
  • Ansorregi eta Larrañaga

    MUTRIKU 14:00. Galbaixon (2018-09-14)
    Ansorregi eta Larrañaga
  • Garilak 26

    MUTRIKU 23:00. Beheko Plazan (2018-09-14)
    Garilak 26
  • Salto

    ARRASATE 20:00. Kulturaten (2018-09-14)
    Salto
  • Udal Musika Banda

    BILBO 19:00. Azkuna zentroan (2018-09-14)
    Udal Musika Banda
  • The Hammer Killers eta Zea Mays

    BERMEO 22:00. Lameran (2018-09-14)
    The Hammer Killers eta Zea Mays
  • Donostia Festibala: Frank, The Young Wait, Cala Vento, Niño de Elche, Mueveloreina, Kase O, Nathy Peluso, C. Tangana, Lester y Eliza, Betacam, Pet Fennec eta Manci, Alvva eta Telmo Trenor DJak

    DONOSTIA 18:30. 05:00 arte, Hipodromoan (2018-09-14)
    Donostia Festibala: Frank, The Young Wait, Cala Vento, Niño de Elche, Mueveloreina, Kase O, Nathy Peluso, C. Tangana, Lester y Eliza, Betacam, Pet Fennec eta Manci, Alvva eta Telmo Trenor DJak
  • Da Capo musika banda

    GALDAKAO 13:30. Kurtzeko plazan (2018-09-14)
    Da Capo musika banda
  • Mr. Pongo Band eta Eskorzo

    GALDAKAO 22:30. Ardantza Lehendakariaren parkean (2018-09-14)
    Mr. Pongo Band eta Eskorzo
  • Donostia Festibala: Juan Valls

    DONOSTIA 20:45. Fnac-en (2018-09-14)
    Donostia Festibala: Juan Valls
  • Sonic Trash eta Pomeray

    SOPELA 21:00. Plaza Beltza kulturgunean (2018-09-14)
    Sonic Trash eta Pomeray
  • The Cool Clown Clan, Chalwa Band eta Ze Esatek

    URDULIZ 22:30. Elortzako jaietan (2018-09-14)
    The Cool Clown Clan, Chalwa Band eta Ze Esatek
  • Expogrow azoka: Cornelius DJ, Kumpania Algazarra, El Canijo de Jerez eta Demi Portion

    IRUN 20:00. 03:00etara, Ficoban (2018-09-14)
    Expogrow azoka: Cornelius DJ, Kumpania Algazarra, El Canijo de Jerez eta Demi Portion
  • Isidro Larrañaga akordeoi orkestra

    ZARAUTZ 20:00. Musika Plazan (2018-09-14)
    Isidro Larrañaga akordeoi orkestra
  • Back

    IRUN 20:30. Zabaltza plazan (2018-09-14)
    Back
  • Cielito musika banda

    EIBAR 23:00. Toribio Etxeberria kalean (2018-09-14)
    Cielito musika banda
  • Vietcong 68 eta Plan B

    DONOSTIA 20:30. Dokan (2018-09-14)
    Vietcong 68 eta Plan B
  • Helter Skelter: The Beatles Show

    DONOSTIA 21:00. Loiolako Erriberetako jaietan, Maria Zambrano plazan (2018-09-14)
    Helter Skelter: The Beatles Show
  • Los Zopilotes Txirriaos eta Koban

    DONOSTIA 22:30. Egiako jaietan, Plaza Haundin (2018-09-14)
    Los Zopilotes Txirriaos eta Koban
  • Akerbeltz

    LEZO 19:00. Gurutze Santuaren plazan (2018-09-14)
    Akerbeltz
  • DJ Bull

    LEZO 23:00. Karlos Saldise plazan (2018-09-14)
    DJ Bull
  • Las Tipex eta Ingo al Deu

    DONOSTIA 23:00. Intxaurrondo Zaharreko jaietan (2018-09-14)
    Las Tipex eta Ingo al Deu
  • Rafa Aceves Trio

    BILBO 19:30. La Riberan (2018-09-14)
    Rafa Aceves Trio
  • Lizzies, On eta Penadas por la Ley

    ARTEAGA 22:30. plazan (2018-09-14)
    Lizzies, On eta Penadas por la Ley
  • Broken Izotz

    LEZAMA plazan (2018-09-14)
    Broken Izotz
  • Jabi Sound DJ

    OñATI 18:00. Pake Lekun (2018-09-14)
    Jabi Sound DJ
  • Salto

    ARRASATE 20:00. Arrasate (2018-09-14)
    Salto
  • Smooth Beans

    DONOSTIA 21:30. Donostia (2018-09-14)
    Smooth Beans
  • Los Zopilotes Txirriaos + Koban

    DONOSTIA 22:00. Donostia (2018-09-14)
    Los Zopilotes Txirriaos + Koban
  • Ibon Belandia eta Supreme

    PLENTZIA 20:00. Ontziola plazan (2018-09-14)
    Ibon Belandia eta Supreme
  • Falling Black

    BARAKALDO 20:30. El Tubon (2018-09-14)
    Falling Black
  • Revolta Permanent eta Unholy Covers

    BARAKALDO 22:00. San Luis plazan (2018-09-14)
    Revolta Permanent eta Unholy Covers
  • Even Mud

    GETXO 22:30. Zear Biden (2018-09-14)
    Even Mud
  • Tridents Cover Trio

    GETXO 23:30. El Comercion (2018-09-14)
    Tridents Cover Trio
  • Venice

    BARRIKA 20:00. Golfo Norten (2018-09-14)
    Venice
  • Lemon Twist taldearen kontzertua.

    PASAIA 20:00. San Pedroko Hiru T'Erdi kafetegian (2018-09-14)
    Lemon Twist taldearen kontzertua.
  • Los Buhos

    BARAKALDO 21:30. Federico Garcia Lorca plazan (2018-09-14)
    Los Buhos
  • Katia eta Marielle Labèque "Amoria"

    DONIBANE LOHIZUNE Donibane Lohizune (2018-09-14)
    Katia eta Marielle Labèque "Amoria"
  • Itsasoa

    HENDAIA Hendaia (2018-09-14)
    Itsasoa
  • Las Tipex + Ingo al Deu?

    DONOSTIA Donostia (2018-09-14)
    Las Tipex + Ingo al Deu?
  • Patxuko Nice + Sangre de Mono

    LEZO 23:00. Lezo (2018-09-14)
    Patxuko Nice + Sangre de Mono
  • DONOSTIA FESTIBALA: Niño de Elche + Cala Vento + Pet Fennec + Kase.O + C.TANGANA....

    DONOSTIA 18:00. Donostia (2018-09-14)
    DONOSTIA FESTIBALA: Niño de Elche + Cala Vento + Pet Fennec + Kase.O + C.TANGANA....
  • Back taldearen kontzertua.

    IRUN 20:30. Zabaltza plazan (2018-09-14)
    Back taldearen kontzertua.
  • Fumut + Zesura

    BEASAIN 23:00. Beasain (2018-09-14)
    Fumut + Zesura
  • The Hammerkillers + Zea Mays

    BERMEO 22:00. Bermeo (2018-09-14)
    The Hammerkillers + Zea Mays
  • Luna + Buffalo

    BILBO 22:00. Bilbo (2018-09-14)
    Luna + Buffalo
  • Saltimbankya + Perpetual Night + Next Step + Mise en Abyme

    BILBO 20:00. Bilbo (2018-09-14)
    Saltimbankya + Perpetual Night + Next Step + Mise en Abyme
  • Lumi + Kaskezur + Pelax

    DONOSTIA 19:00. Donostia (2018-09-14)
    Lumi + Kaskezur + Pelax
  • Izar Hitza

    KANBO Kanbo (2018-09-14)
    Izar Hitza