Webgune honek cookie-ak erabiltzen ditu zure nabigazioa errazteko, publizitatea erakusteko eta analisi estatistikoak egiteko. Nabigatzen jarraitzen baduzu, hauen erabilera onartzen duzula ulertuko dugu. Informazio gehiago nahi baduzu, kontsultatu Cookie Politika

Berria.eus

Zerbitzuak Agenda

Publizitatea

Agenda

Antzerkia

  • Pirritx, Porrotx eta Marimotots: Borobilean

    IURRETA 17:30. Aita San Miguel plazan (2018-09-22)
    Pirritx, Porrotx eta Marimotots: Borobilean
  • Scratxe #12 Asteburua

    GASTEIZ 19:00. Baratza Aretoan (2018-09-22tik 2018-09-23ra.)
    Scratxe #12 Asteburua
  • "Poderosa-Mente 2" Hipnosi ikuskizuna

    OLATZAGUTIA 20:00. Kultur etxean (2018-09-22)
    "Poderosa-Mente 2" Hipnosi ikuskizuna
  • Cia Moveo: Conseqüències

    ANDOAIN 18:00. Goikoplazan (2018-09-22)
    Cia Moveo: Conseqüències
  • Pentacion: Dos más dos

    BILBO 20:00. eta igandean, 19:00etan, Euskalduna jauregian (2018-09-22)
    Pentacion: Dos más dos
  • Primo Fest: Insomnio

    BILBO 21:00. Pabilioi 6 aretoan (2018-09-22)
    Primo Fest: Insomnio
  • Nabarro eta Laurita Suhai

    DONOSTIA 19:30. Tabakaleran (2018-09-22)
    Nabarro eta Laurita Suhai
  • Hector Alterio: Como hace 3000 años...

    GETXO 20:00. Andres Isasi musika eskolan (2018-09-22)
    Hector Alterio: Como hace 3000 años...
  • Eidabe: Txapela buruan eta dantza munduan

    USURBIL 17:00. Aginagan, Eskola Txikiaren Egunean (2018-09-22)
    Eidabe: Txapela buruan eta dantza munduan
  • Trapu Zaharra: Etsiak

    TOLOSA 19:30. Trianguloan (2018-09-22)
    Trapu Zaharra: Etsiak
  • Nicole & Martin: Eskurik ez zuen neskamea

    DIMA 19:00. eskola eta frontoiaren arteko zelaian (2018-09-22)
    Nicole & Martin: Eskurik ez zuen neskamea
  • Taupada: Ikasgaia

    BERGARA 19:00. Seminarixoan (2018-09-22)
    Taupada: Ikasgaia
  • Antxo eta Pantxa: Amamaren ganbara

    EIBAR 17:00. Legarreko jaietan (2018-09-22)
    Antxo eta Pantxa: Amamaren ganbara

Bertsolaritza

  • Joaldun Eguna. Bertsolariak

    ITUREN (2018-09-22)
    Joaldun Eguna. Bertsolariak
  • Lazkao TxikiRI eta Lazkao TxikiREKIN, bertso kantari

    LAZKAO Abalin baserria (2018-09-22)
    Lazkao TxikiRI eta Lazkao TxikiREKIN, bertso kantari
  • Euskal Herria Eguna. Bertso-bermuta

    LIZARRA 13:40. (2018-09-22)
    Euskal Herria Eguna. Bertso-bermuta
  • Araba Bertsozale. Bertso bazkaria

    MENDIOLA 15:00. Batzar etxea (2018-09-22)
    Araba Bertsozale. Bertso bazkaria
  • Bertso afaria

    URNIETA 21:00. Oianume Sagardotegia (2018-09-22)
    Bertso afaria

Bestelakoak

  • Enpanada jaia: hainbat ekitaldi

    ERMUA 11:00. Orbe Kardenalaren plazan (2018-09-22)
    Enpanada jaia: hainbat ekitaldi
  • Espeleologia ibilaldia Pagoetan Giltzaiturri kobara

    AIA 10:00. Pagoeta Parke Naturala- Aia- Itrurraran Parketxea (2018-09-22)
    Espeleologia ibilaldia Pagoetan Giltzaiturri kobara
  • Erdi Aroko azoka

    ORDIZIA herrigunean (2018-09-22tik 2018-09-23ra.)
    Erdi Aroko azoka
  • Inbiu Eguna: kalejirea, EinGO Kantan eta Dantzan taldearekin eta Maurizia, Leon eta Fasioren erraldoiekin, eta Erronka Erraldoia

    IGORRE 12:00. Agirre Lehendakaria kalean (2018-09-22)
    Inbiu Eguna: kalejirea, EinGO Kantan eta Dantzan taldearekin eta Maurizia, Leon eta Fasioren erraldoiekin, eta Erronka Erraldoia
  • Haurrei euskaraz irakurri

    BIARRITZ Biarritz (2018-09-22)
    Haurrei euskaraz irakurri
  • Baionan Kantuz

    BAIONA Baiona (2018-09-22)
    Baionan Kantuz

Dantza

  • Zapatariñe taldea

    MUNGIA 11:45. Larrauriko jaietan (2018-09-22)
    Zapatariñe taldea
  • Oinkari & Hika: Sagartu

    ANDOAIN 19:00. Goikoplazan (2018-09-22)
    Oinkari & Hika: Sagartu
  • Angela Carbajo: Arenera

    BILBO 20:15. Atxurin, Eleiz Museoan (2018-09-22)
    Angela Carbajo: Arenera
  • Denis Santacana eta Victor Fernandez: Cristal-madera-ceniza

    BILBO 20:00. eta igandean, 19:00etan, La Fundicion aretoan (2018-09-22)
    Denis Santacana eta Victor Fernandez: Cristal-madera-ceniza
  • Elirale: Xihiko

    IRUN 17:00. Amaia kultur zentroan (2018-09-22)
    Elirale: Xihiko
  • Egape: Ez utzi dantzatzeari

    URNIETA 22:00. San Joan plazan (2018-09-22)
    Egape: Ez utzi dantzatzeari
  • Egape: Koloredantz

    URNIETA 19:00. Saroben (2018-09-22)
    Egape: Koloredantz
  • Lasala: Luz

    DONOSTIA 20:00. Gazteszenan (2018-09-22)
    Lasala: Luz
  • Berantzagi taldea

    GETXO 18:00. Areetako jaietan, Eskoletako plazan (2018-09-22)
    Berantzagi taldea
  • Patxi Montero: Herrixa dantzan

    ARRASATE 16:00. Goikobaluko gazteluaren jaian (2018-09-22)
    Patxi Montero: Herrixa dantzan
  • Tio Teronen Semeak: Festamentua

    URRETXU 13:15. Gernikako Arbola plazan (2018-09-22)
    Tio Teronen Semeak: Festamentua
  • Erreka Ortu, Doces Lembranzas eta Chile Lindo

    BARAKALDO 18:30. Zuazo herri ikastetxean (2018-09-22)
    Erreka Ortu, Doces Lembranzas eta Chile Lindo

Erakusketak

Ez da ekitaldirik aurkitu

Ikastaroak

  • Zuberoako dantzakera

    BEASAIN Beasain (2018-09-22)
    Zuberoako dantzakera

Ikus-entzunezkoak

  • Zinema Express jaialdiko film laburren proiekzioa eta sari banaketa

    PORTUGALETE 20:00. Gazte Gelan (2018-09-22)
    Zinema Express jaialdiko film laburren proiekzioa eta sari banaketa
  • Proyecto Larrua " Akullu"

    HENDAIA Hendaia (2018-09-22)
    Proyecto Larrua " Akullu"
  • Jour de Fête konpainia "Bidea" + Xiberoots

    MAULE-LEXTARRE Maule-Lextarre (2018-09-22)
    Jour de Fête konpainia "Bidea" + Xiberoots

Jaiak

Ez da ekitaldirik aurkitu

Musika

  • Broken Brothers Brass Band

    ELGOIBAR 12:00. kultur etxeko sotoan (2018-09-22)
    Broken Brothers Brass Band
  • Erromeria, Sua eta Bassherri Sound System

    MUNGIA 20:00. Larrauriko jaietan (2018-09-22)
    Erromeria, Sua eta Bassherri Sound System
  • Nneka

    ERRENTERIA 20:00. Atlantikaldia jaialdian (2018-09-22)
    Nneka
  • Bebe

    ERRENTERIA 22:30. Atlantikaldia jaialdian (2018-09-22)
    Bebe
  • Caboverde

    TOLOSA 22:30. Bonberenean (2018-09-22)
    Caboverde
  • Trallery eta Soldier

    DONOSTIA 21:30. Mogambon (2018-09-22)
    Trallery eta Soldier
  • Wooden Shjips eta The Asteroid No. 4

    DONOSTIA 20:00. Dabadaban (2018-09-22)
    Wooden Shjips eta The Asteroid No. 4
  • Jean Mixel Bedaxagar, Juan Mari Beltran eta Mixel Etxekopar: Zuhainpeko Soinuak

    ZUMARRAGA 19:30. Antioko baselizan (2018-09-22)
    Jean Mixel Bedaxagar, Juan Mari Beltran eta Mixel Etxekopar: Zuhainpeko Soinuak
  • El Columpio Asesino, Travellin' Brothers Little Band, Liher, Moonshakers eta Zazkel

    SOPELA 20:00. Udaletxeko plazan (2018-09-22)
    El Columpio Asesino, Travellin' Brothers Little Band, Liher, Moonshakers eta Zazkel
  • American Punk Rock Tribute Fest: Neverminders, Smash eta Suburbia

    BERMEO 21:30. Kafe Antzokian (2018-09-22)
    American Punk Rock Tribute Fest: Neverminders, Smash eta Suburbia
  • The Cry

    BILBO 23:00. Kafe Antzokian (2018-09-22)
    The Cry
  • Barca de Mitjana

    GETXO 19:30. Areetako Geltokiko plazan (2018-09-22)
    Barca de Mitjana
  • Euskadiko Orkestra Sinfonikoa: Pasealdia zineman barrena

    DONOSTIA 12:00. Belodromoan (2018-09-22)
    Euskadiko Orkestra Sinfonikoa: Pasealdia zineman barrena
  • Niño Indigo

    BILBO 20:30. Cotton Cluben (2018-09-22)
    Niño Indigo
  • Daniel Huertas Ferre, Janneke Van der Putten, Kakofunk, Miren Candina eta Aunkihexun

    BILBO 20:00. Le Larraskito klubean (2018-09-22)
    Daniel Huertas Ferre, Janneke Van der Putten, Kakofunk, Miren Candina eta Aunkihexun
  • Live the Roof: La Habitacion Roja

    DONOSTIA 20:00. Covent Gardenen (2018-09-22)
    Live the Roof: La Habitacion Roja
  • DJ Uzi Cuzy

    USURBIL Santueneko jaietan (2018-09-22)
    DJ Uzi Cuzy
  • Orphidal back to back Manci

    DONOSTIA 23:59. Dabadaban (2018-09-22)
    Orphidal back to back Manci
  • Axel Casas DJ

    DONOSTIA 23:30. Covent Gardenen (2018-09-22tik 2018-09-23ra.)
    Axel Casas DJ
  • Tav Falco's Panther Burns

    BILBO 21:30. Azkena aretoan (2018-09-22)
    Tav Falco's Panther Burns
  • Gigatron

    BILBO 21:00. Stage Liven (2018-09-22)
    Gigatron
  • The Bonnevilles

    BILBO 21:45. Shaken (2018-09-22)
    The Bonnevilles
  • Juantxo Skalari

    BILBO 23:00. Uribarriko jaietan (2018-09-22)
    Juantxo Skalari
  • Stai Zitto eta Talco

    BASAURI 22:30. Pintzelen parkean (2018-09-22)
    Stai Zitto eta Talco
  • Valkyria

    SANTURTZI 20:00. Biker Bizkaia espazioan (2018-09-22)
    Valkyria
  • Txirin Fest: E-Force, Los Nitxos eta Black Boys on Moped

    GETXO 17:00. Ereagako txiringitoan (2018-09-22)
    Txirin Fest: E-Force, Los Nitxos eta Black Boys on Moped
  • Serantes Music Fest: Stereal, Kartzarot, Colajets eta Los Cojones

    SANTURTZI 19:30. Gernika parkean (2018-09-22)
    Serantes Music Fest: Stereal, Kartzarot, Colajets eta Los Cojones
  • GaraRock: Rubia, Biznaga, Jupiter Jon, Last Fair Deal, Dr. Maha's Miracle Tonic, Trakamatraka eta DJ Art-Etxe

    MENDARO 16:00. herriko hainbat gunetan (2018-09-22)
    GaraRock: Rubia, Biznaga, Jupiter Jon, Last Fair Deal, Dr. Maha's Miracle Tonic, Trakamatraka eta DJ Art-Etxe
  • Dultzainero Eguneko bilkura, eta kalejira Malakatera

    GETXO 13:30. Telletxen (2018-09-22)
    Dultzainero Eguneko bilkura, eta kalejira Malakatera
  • Lionel Rogg

    ZIORTZA-BOLIBAR 18:00. Ziortzako kolegiatan (2018-09-22)
    Lionel Rogg
  • Israel Santamaria & Carlos Velasco Duo

    BILBO 12:30. La Riberan (2018-09-22)
    Israel Santamaria & Carlos Velasco Duo
  • Txuck Turner

    BILBO 23:59. La Riberan (2018-09-22)
    Txuck Turner
  • Sound Gaua

    GETXO 22:30. Areetako jaietan, Eskoletako plazan (2018-09-22)
    Sound Gaua
  • DJ Beltrance

    GORDEXOLA 01:30. San de Berbikezen (2018-09-22)
    DJ Beltrance
  • Baltzola Anaiak

    MUTRIKU 19:30. Galbaixon (2018-09-22)
    Baltzola Anaiak
  • Txistularien alardea, Goiargi abesbatza, Azpeitiko Metal Boskotea, Lurra eta Irrintzi dantza taldeak eta hainbat kantari eta musikarirekin

    URRETXU 19:30. Gernikako Arbola plazan (2018-09-22)
    Txistularien alardea, Goiargi abesbatza, Azpeitiko Metal Boskotea, Lurra eta Irrintzi dantza taldeak eta hainbat kantari eta musikarirekin
  • Bake Faltsua, Bellako, Nogen eta Yogurinha

    URRETXU 22:30. Santa Anastasia jaietako txosnetan (2018-09-22)
    Bake Faltsua, Bellako, Nogen eta Yogurinha
  • Doctor Deseo

    URRETXU 23:00. Gernikako Arbola plazan (2018-09-22)
    Doctor Deseo
  • Koban, En Tol Sarmiento eta DJ Bull

    IRURA 23:00. plazan (2018-09-22)
    Koban, En Tol Sarmiento eta DJ Bull
  • Mugi Panderoa

    EIBAR 20:00. Legarreko jaietan (2018-09-22)
    Mugi Panderoa
  • On

    EIBAR 22:30. Legarreko jaietan (2018-09-22)
    On
  • Ricardo Lezon eta Gerente

    BILBO 20:00. Azkuna zentroan (2018-09-22)
    Ricardo Lezon eta Gerente
  • Willis Drummond + Lie Detectors + 2Zio + Polygorn + Aguxtin Alkhat + OBIC + ...

    DONIBANE LOHIZUNE 15:00. Donibane Lohizune (2018-09-22)
    Willis Drummond + Lie Detectors + 2Zio + Polygorn + Aguxtin Alkhat + OBIC + ...
  • Willis Drummond

    DONIBANE LOHIZUNE Donibane Lohizune (2018-09-22)
    Willis Drummond
  • Aguxtin Alkhat & taldea

    DONIBANE LOHIZUNE Donibane Lohizune (2018-09-22)
    Aguxtin Alkhat & taldea
  • Donibane Ziburuko Gaztetxeak 27 urte

    DONIBANE LOHIZUNE Donibane Lohizune (2018-09-22)
    Donibane Ziburuko Gaztetxeak 27 urte
  • Rap kontzertua: Lego Funk, Endika Lahaine, Betto Snay, Charles Cooper eta Bart Farrel

    BARAKALDO 22:00. Extremadura kalean (2018-09-22)
    Rap kontzertua: Lego Funk, Endika Lahaine, Betto Snay, Charles Cooper eta Bart Farrel
  • Abesbatza kontzertua : In Tempore (Iruñea;Nafarroa)

    BERA 20:00. San Esteban Eliza (Bera) (2018-09-22)
    Abesbatza kontzertua : In Tempore (Iruñea;Nafarroa)
  • The Mani- Las

    GASTEIZ 13:00. Helldorado (2018-09-22)
    The Mani- Las
  • Daniel Huertas Ferrer + Janneke Van Der Putten+ Kakofunk+ Miren Candina+ Aunkihexun

    BILBO 20:00. Le Larraskito Kluba (2018-09-22)
    Daniel Huertas Ferrer + Janneke Van Der Putten+ Kakofunk+ Miren Candina+ Aunkihexun
  • Larry Bird + TOC

    BILBO 20:00. Bilbo (2018-09-22)
    Larry Bird + TOC
  • Wooden Shjips + The Asteroid No. 4

    DONOSTIA Donostia (2018-09-22)
    Wooden Shjips + The Asteroid No. 4
  • Pobresiak + Rukula

    ZUBIETA 23:00. Zubieta (2018-09-22)
    Pobresiak + Rukula
  • Zeze + Tumatxak + Itzaletan Sua + Galtzagorriak

    UREPELE Urepele (2018-09-22)
    Zeze + Tumatxak + Itzaletan Sua + Galtzagorriak
  • Wooden Shjips (psych, USA)+ The Asteroid No.4

    DONOSTIA 20:30. Dabadaba (2018-09-22)
    Wooden Shjips (psych, USA)+ The Asteroid No.4
  • GOIKO al desnudo

    LARRAUN 12:00. Larungo Kabia Espazio (2018-09-22)
    GOIKO al desnudo