Webgune honek cookie-ak erabiltzen ditu zure nabigazioa errazteko, publizitatea erakusteko eta analisi estatistikoak egiteko. Nabigatzen jarraitzen baduzu, hauen erabilera onartzen duzula ulertuko dugu. Informazio gehiago nahi baduzu, kontsultatu Cookie Politika

Agenda

agenda saileko azken albisteak

Antzerkia

  • Pirritx, Porrotx eta Marimotots: Borobilean

    IURRETA


    17:30


    Aita San Miguel plazan


    (2018-09-22)

  • Scratxe #12 Asteburua

    GASTEIZ


    19:00


    Baratza Aretoan


    (2018-09-22tik 2018-09-23ra.)

  • "Poderosa-Mente 2" Hipnosi ikuskizuna

    OLATZAGUTIA


    20:00


    Kultur etxean


    (2018-09-22)

  • Cia Moveo: Conseqüències

    ANDOAIN


    18:00


    Goikoplazan


    (2018-09-22)

  • Pentacion: Dos más dos

    BILBO


    20:00


    eta igandean, 19:00etan, Euskalduna jauregian


    (2018-09-22)

  • Primo Fest: Insomnio

    BILBO


    21:00


    Pabilioi 6 aretoan


    (2018-09-22)

  • Nabarro eta Laurita Suhai

    DONOSTIA


    19:30


    Tabakaleran


    (2018-09-22)

  • Hector Alterio: Como hace 3000 años...

    GETXO


    20:00


    Andres Isasi musika eskolan


    (2018-09-22)

  • Eidabe: Txapela buruan eta dantza munduan

    USURBIL


    17:00


    Aginagan, Eskola Txikiaren Egunean


    (2018-09-22)

  • Trapu Zaharra: Etsiak

    TOLOSA


    19:30


    Trianguloan


    (2018-09-22)

  • Nicole & Martin: Eskurik ez zuen neskamea

    DIMA


    19:00


    eskola eta frontoiaren arteko zelaian


    (2018-09-22)

  • Taupada: Ikasgaia

    BERGARA


    19:00


    Seminarixoan


    (2018-09-22)

  • Antxo eta Pantxa: Amamaren ganbara

    EIBAR


    17:00


    Legarreko jaietan


    (2018-09-22)

  • Ingelesezko antzerki eta ipuinak, emanaldi bikoitzan, 11:00etan eta 12:00etan.

    IRUN


    11:00


    CBA udal liburutegian


    (2018-09-22)

Bertsolaritza

  • Joaldun Eguna. Bertsolariak

    ITUREN




    (2018-09-22)

  • Lazkao TxikiRI eta Lazkao TxikiREKIN, bertso kantari

    LAZKAO



    Abalin baserria


    (2018-09-22)

  • Euskal Herria Eguna. Bertso-bermuta

    LIZARRA


    13:40



    (2018-09-22)

  • Araba Bertsozale. Bertso bazkaria

    MENDIOLA


    15:00


    Batzar etxea


    (2018-09-22)

  • Bertso afaria

    URNIETA


    21:00


    Oianume Sagardotegia


    (2018-09-22)

Bestelakoak

  • Enpanada jaia: hainbat ekitaldi

    ERMUA


    11:00


    Orbe Kardenalaren plazan


    (2018-09-22)

  • Espeleologia ibilaldia Pagoetan Giltzaiturri kobara

    AIA


    10:00


    Pagoeta Parke Naturala- Aia- Itrurraran Parketxea


    (2018-09-22)

  • Erdi Aroko azoka

    ORDIZIA



    herrigunean


    (2018-09-22tik 2018-09-23ra.)

  • Inbiu Eguna: kalejirea, EinGO Kantan eta Dantzan taldearekin eta Maurizia, Leon eta Fasioren erraldoiekin, eta Erronka Erraldoia

    IGORRE


    12:00


    Agirre Lehendakaria kalean


    (2018-09-22)

  • Haurrei euskaraz irakurri

    BIARRITZ



    Biarritz


    (2018-09-22)

  • Baionan Kantuz

    BAIONA



    Baiona


    (2018-09-22)

  • Larunbatetako azoka.

    IRUN


    08:00


    Urdanibia plazan


    (2018-09-22)

  • Merca2dasoa azoka berezia, Mugikortasunaren Astearen harira.

    IRUN


    10:30


    Zabaltza plazan


    (2018-09-22)

  • Mugikortasunaren Astearen barruan, jarduerak Zabaltza eta Luis Mariano plazen artean. Bizikletak eramatea gomendatzen da.

    IRUN


    16:00


    Kolon pasealekuan


    (2018-09-22)

  • Bakearen Nazioarteko Egunaren harira, hainbat herrialdetako bake esperientzien berri emateko jarduerak.

    IRUN


    17:00


    Urdanibia plazan


    (2018-09-22)

  • Paint Ball jarduera 12-16 adin tartekoentzat. Prezioa: 10,90 euro.

    IRUN


    17:00


    Martindozenea gaztelekuan


    (2018-09-22)

  • Mahats bilketa tailerra. Izena emateko 943 10 40 60 telefono zenbakira deitu behar da. Haurrak 8 euro, helduak 15 (hamaiketakoa barne).

    HONDARRIBIA


    11:00


    Hiruzta upategian


    (2018-09-22)

  • Uda bukaerako jaia. Gauerdira arte afaria, gauerditik aurrera festa, 04:30ak arte.

    HONDARRIBIA


    21:30


    Itxaropena tabernan (San Pedro kalea)


    (2018-09-22tik 2018-09-23ra.)

  • Bizikleta martxa haurrentzat eta laguntzaileentzat. Kaskoa beharrezkoa da.

    ERRENTERIA


    10:30


    Biteri kaletik


    (2018-09-22)

Dantza

  • Zapatariñe taldea

    MUNGIA


    11:45


    Larrauriko jaietan


    (2018-09-22)

  • Oinkari & Hika: Sagartu

    ANDOAIN


    19:00


    Goikoplazan


    (2018-09-22)

  • Angela Carbajo: Arenera

    BILBO


    20:15


    Atxurin, Eleiz Museoan


    (2018-09-22)

  • Denis Santacana eta Victor Fernandez: Cristal-madera-ceniza

    BILBO


    20:00


    eta igandean, 19:00etan, La Fundicion aretoan


    (2018-09-22)

  • Elirale: Xihiko

    IRUN


    17:00


    Amaia kultur zentroan


    (2018-09-22)

  • Egape: Ez utzi dantzatzeari

    URNIETA


    22:00


    San Joan plazan


    (2018-09-22)

  • Egape: Koloredantz

    URNIETA


    19:00


    Saroben


    (2018-09-22)

  • Lasala: Luz

    DONOSTIA


    20:00


    Gazteszenan


    (2018-09-22)

  • Berantzagi taldea

    GETXO


    18:00


    Areetako jaietan, Eskoletako plazan


    (2018-09-22)

  • Patxi Montero: Herrixa dantzan

    ARRASATE


    16:00


    Goikobaluko gazteluaren jaian


    (2018-09-22)

  • Tio Teronen Semeak: Festamentua

    URRETXU


    13:15


    Gernikako Arbola plazan


    (2018-09-22)

  • Erreka Ortu, Doces Lembranzas eta Chile Lindo

    BARAKALDO


    18:30


    Zuazo herri ikastetxean


    (2018-09-22)

  • Denis Santacana "Cristal, madera, ceniza"

    BILBO


    19:00


    La Fundicion


    (2018-09-22)

Erakusketak

Ez da ekitaldirik aurkitu

Ikastaroak

  • Zuberoako dantzakera

    BEASAIN



    Beasain


    (2018-09-22)

Ikus-entzunezkoak

  • Zinema Express jaialdiko film laburren proiekzioa eta sari banaketa

    PORTUGALETE


    20:00


    Gazte Gelan


    (2018-09-22)

  • Proyecto Larrua " Akullu"

    HENDAIA



    Hendaia


    (2018-09-22)

  • Jour de Fête konpainia "Bidea" + Xiberoots

    MAULE-LEXTARRE



    Maule-Lextarre


    (2018-09-22)

Irteerak

  • Rolleski irteera Irungo Mendizale Elkarteak antolatua. 16:00etan helduak aterako dira, eta 16:15ean haurrak. 15:30ean jaso behar dira dortsalak Ola sagardotegian.

    IRUN


    16:00


    Ola sagardotegitik


    (2018-09-22)

Jaiak

Ez da ekitaldirik aurkitu

Musika

  • Broken Brothers Brass Band

    ELGOIBAR


    12:00


    kultur etxeko sotoan


    (2018-09-22)

  • Erromeria, Sua eta Bassherri Sound System

    MUNGIA


    20:00


    Larrauriko jaietan


    (2018-09-22)

  • Nneka

    ERRENTERIA


    20:00


    Atlantikaldia jaialdian


    (2018-09-22)

  • Bebe

    ERRENTERIA


    22:30


    Atlantikaldia jaialdian


    (2018-09-22)

  • Caboverde

    TOLOSA


    22:30


    Bonberenean


    (2018-09-22)

  • Trallery eta Soldier

    DONOSTIA


    21:30


    Mogambon


    (2018-09-22)

  • Wooden Shjips eta The Asteroid No. 4

    DONOSTIA


    20:00


    Dabadaban


    (2018-09-22)

  • Jean Mixel Bedaxagar, Juan Mari Beltran eta Mixel Etxekopar: Zuhainpeko Soinuak

    ZUMARRAGA


    19:30


    Antioko baselizan


    (2018-09-22)

  • El Columpio Asesino, Travellin' Brothers Little Band, Liher, Moonshakers eta Zazkel

    SOPELA


    20:00


    Udaletxeko plazan


    (2018-09-22)

  • American Punk Rock Tribute Fest: Neverminders, Smash eta Suburbia

    BERMEO


    21:30


    Kafe Antzokian


    (2018-09-22)

  • The Cry

    BILBO


    23:00


    Kafe Antzokian


    (2018-09-22)

  • Barca de Mitjana

    GETXO


    19:30


    Areetako Geltokiko plazan


    (2018-09-22)

  • Euskadiko Orkestra Sinfonikoa: Pasealdia zineman barrena

    DONOSTIA


    12:00


    Belodromoan


    (2018-09-22)

  • Niño Indigo

    BILBO


    20:30


    Cotton Cluben


    (2018-09-22)

  • Daniel Huertas Ferre, Janneke Van der Putten, Kakofunk, Miren Candina eta Aunkihexun

    BILBO


    20:00


    Le Larraskito klubean


    (2018-09-22)

  • Live the Roof: La Habitacion Roja

    DONOSTIA


    20:00


    Covent Gardenen


    (2018-09-22)

  • DJ Uzi Cuzy

    USURBIL



    Santueneko jaietan


    (2018-09-22)

  • Orphidal back to back Manci

    DONOSTIA


    23:59


    Dabadaban


    (2018-09-22)

  • FaltA + Rodeo

    AZPEITIA


    21:30


    Azpeitia


    (2018-09-22)

  • Axel Casas DJ

    DONOSTIA


    23:30


    Covent Gardenen


    (2018-09-22tik 2018-09-23ra.)

  • Tav Falco's Panther Burns

    BILBO


    21:30


    Azkena aretoan


    (2018-09-22)

  • Gigatron

    BILBO


    21:00


    Stage Liven


    (2018-09-22)

  • The Bonnevilles

    BILBO


    21:45


    Shaken


    (2018-09-22)

  • Juantxo Skalari

    BILBO


    23:00


    Uribarriko jaietan


    (2018-09-22)

  • Stai Zitto eta Talco

    BASAURI


    22:30


    Pintzelen parkean


    (2018-09-22)

  • Valkyria

    SANTURTZI


    20:00


    Biker Bizkaia espazioan


    (2018-09-22)

  • Txirin Fest: E-Force, Los Nitxos eta Black Boys on Moped

    GETXO


    17:00


    Ereagako txiringitoan


    (2018-09-22)

  • Serantes Music Fest: Stereal, Kartzarot, Colajets eta Los Cojones

    SANTURTZI


    19:30


    Gernika parkean


    (2018-09-22)

  • GaraRock: Rubia, Biznaga, Jupiter Jon, Last Fair Deal, Dr. Maha's Miracle Tonic, Trakamatraka eta DJ Art-Etxe

    MENDARO


    16:00


    herriko hainbat gunetan


    (2018-09-22)

  • Dultzainero Eguneko bilkura, eta kalejira Malakatera

    GETXO


    13:30


    Telletxen


    (2018-09-22)

  • Lionel Rogg

    ZIORTZA-BOLIBAR


    18:00


    Ziortzako kolegiatan


    (2018-09-22)

  • Israel Santamaria & Carlos Velasco Duo

    BILBO


    12:30


    La Riberan


    (2018-09-22)

  • Txuck Turner

    BILBO


    23:59


    La Riberan


    (2018-09-22)

  • Sound Gaua

    GETXO


    22:30


    Areetako jaietan, Eskoletako plazan


    (2018-09-22)

  • DJ Beltrance

    GORDEXOLA


    01:30


    San de Berbikezen


    (2018-09-22)

  • Baltzola Anaiak

    MUTRIKU


    19:30


    Galbaixon


    (2018-09-22)

  • Txistularien alardea, Goiargi abesbatza, Azpeitiko Metal Boskotea, Lurra eta Irrintzi dantza taldeak eta hainbat kantari eta musikarirekin

    URRETXU


    19:30


    Gernikako Arbola plazan


    (2018-09-22)

  • Bake Faltsua, Bellako, Nogen eta Yogurinha

    URRETXU


    22:30


    Santa Anastasia jaietako txosnetan


    (2018-09-22)

  • Doctor Deseo

    URRETXU


    23:00


    Gernikako Arbola plazan


    (2018-09-22)

  • Koban, En Tol Sarmiento eta DJ Bull

    IRURA


    23:00


    plazan


    (2018-09-22)

  • Mugi Panderoa

    EIBAR


    20:00


    Legarreko jaietan


    (2018-09-22)

  • On

    EIBAR


    22:30


    Legarreko jaietan


    (2018-09-22)

  • Ricardo Lezon eta Gerente

    BILBO


    20:00


    Azkuna zentroan


    (2018-09-22)

  • Willis Drummond + Lie Detectors + 2Zio + Polygorn + Aguxtin Alkhat + OBIC + ...

    DONIBANE LOHIZUNE


    15:00


    Donibane Lohizune


    (2018-09-22)

  • Willis Drummond

    DONIBANE LOHIZUNE



    Donibane Lohizune


    (2018-09-22)

  • Aguxtin Alkhat & taldea

    DONIBANE LOHIZUNE



    Donibane Lohizune


    (2018-09-22)

  • Donibane Ziburuko Gaztetxeak 27 urte

    DONIBANE LOHIZUNE



    Donibane Lohizune


    (2018-09-22)

  • Rap kontzertua: Lego Funk, Endika Lahaine, Betto Snay, Charles Cooper eta Bart Farrel

    BARAKALDO


    22:00


    Extremadura kalean


    (2018-09-22)

  • Abesbatza kontzertua : In Tempore (Iruñea;Nafarroa)

    BERA


    20:00


    San Esteban Eliza (Bera)


    (2018-09-22)

  • The Mani- Las

    GASTEIZ


    13:00


    Helldorado


    (2018-09-22)

  • Daniel Huertas Ferrer + Janneke Van Der Putten+ Kakofunk+ Miren Candina+ Aunkihexun

    BILBO


    20:00


    Le Larraskito Kluba


    (2018-09-22)

  • Larry Bird + TOC

    BILBO


    20:00


    Bilbo


    (2018-09-22)

  • Wooden Shjips + The Asteroid No. 4

    DONOSTIA



    Donostia


    (2018-09-22)

  • Pobresiak + Rukula

    ZUBIETA


    23:00


    Zubieta


    (2018-09-22)

  • Zeze + Tumatxak + Itzaletan Sua + Galtzagorriak

    UREPELE



    Urepele


    (2018-09-22)

  • Wooden Shjips (psych, USA)+ The Asteroid No.4

    DONOSTIA


    20:30


    Dabadaba


    (2018-09-22)

  • GOIKO al desnudo

    LARRAUN


    12:00


    Larungo Kabia Espazio


    (2018-09-22)

  • Koban + En Tol Sarmiento + Dj Bull

    IRURA


    22:00


    Irura


    (2018-09-22)

  • Zazkel + Melenas + Liher + Travellin? Brothers + El Columpio Asesino

    SOPELA


    20:00


    Sopela


    (2018-09-22)

  • Nogen + Bake Faltsua + Bellako + Yogurinha Boroba

    URRETXU


    22:30


    Urretxu


    (2018-09-22)

  • Maialen

    BAIONA



    Baiona


    (2018-09-22)

  • Joseba Tapia

    ERREZIL


    20:00


    Zimitorioa


    (2018-09-22)

  • Catastrophe + Lumi + Gratuit

    MIARRITZE


    18:00


    Atabal


    (2018-09-22)

  • Erromeria Agurtzane eta Ion Elustondorekin

    ONDARROA


    20:00


    Likona dorrepean


    (2018-09-22)

  • Correcaminos + Kobrazulo

    AGURAIN


    23:30


    Agurain


    (2018-09-22)

  • Maider Zabalegi + Juantxo Skalari & Rude Band

    BILBO


    23:00


    Bilbo


    (2018-09-22)

  • Soldier + Sound Of Silence

    DONOSTIA


    21:30


    Donostia


    (2018-09-22)

  • The Mani-Las

    GASTEIZ


    13:00


    Gasteiz


    (2018-09-22)

  • Kartzarot + Colajets + Los Cojones

    SANTURTZI


    20:00


    Santurtzi


    (2018-09-22)

  • Kalejira, emakumeen traineruaren omenez. Olagarro elkarteak antolatuta.

    HONDARRIBIA


    20:30


    Arrantzale Auzotik abiatuta


    (2018-09-22)

  • Aldaba Abesbatzaren kontzertua. Erdi Aroan girotutako musika emanaldia da.

    ERRENTERIA


    20:00


    Maria Madalenaren basilikan


    (2018-09-22)

  • Joseba Tapiaren kontzertua, bakarka

    ERREZIL


    20:00


    Zimintorioan


    (2018-09-22)

  • Bellako + Nøgen + Yogurinha Borova + Bake Faltsua

    URRETXU


    22:30


    Urretxu


    (2018-09-22)

Egutegia

2018ko iraila
Al Ar Az Og Ol Lr Ig
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
             

Bilatzailea