Webgune honek cookie-ak erabiltzen ditu zure nabigazioa errazteko, publizitatea erakusteko eta analisi estatistikoak egiteko. Nabigatzen jarraitzen baduzu, hauen erabilera onartzen duzula ulertuko dugu. Informazio gehiago nahi baduzu, kontsultatu Cookie Politika

Berria.eus

Zerbitzuak Agenda

Publizitatea

Agenda

Antzerkia

  • Arimaktore: Ifigenia Glanz

    BILBO 19:30. Errekaldeko udaltegian (2018-10-04)
    Arimaktore: Ifigenia Glanz
  • Tanttaka: Izoztutako haizea bezala

    DONOSTIA 20:00. Viktoria Eugenia antzokian (2018-10-04tik 2018-10-05ra.)
    Tanttaka: Izoztutako haizea bezala

Bertsolaritza

  • Bertso Derbia

    MUNGIA 20:00. Olalde aretoa (2018-10-04)
    Bertso Derbia

Bestelakoak

  • Kodependentziari buruzko programa adikzioak dituzten pertsona helduen senitartekoentzat

    BILBO Bilbo (2018-10-04)
    Kodependentziari buruzko programa adikzioak dituzten pertsona helduen senitartekoentzat
  • "Dones Dibuxiades" Erakusketaren Inagurazioa

    BILBO 19:00. Hika Ateneo (2018-10-04)
    "Dones Dibuxiades" Erakusketaren Inagurazioa
  • Ainara Gurrutxaga, Iban Urizar eta Harkaitz Cano: Ene maite kuttun guztiak poesia errezitaldi musikatua

    HERNANI 20:00. Biteri kultur etxean (2018-10-04)
    Ainara Gurrutxaga, Iban Urizar eta Harkaitz Cano: Ene maite kuttun guztiak poesia errezitaldi musikatua
  • Liburu Aurkezpena: Eneko Aizpurua «(Euskal) haluzionazio bat»

    IRUñEA 19:00. Katakrak (2018-10-04)
    Liburu Aurkezpena: Eneko Aizpurua «(Euskal) haluzionazio bat»

Dantza

  • Jerome Bel: Jérôme Bel

    BILBO 20:00. Azkuna zentroan (2018-10-04)
    Jerome Bel: Jérôme Bel

Erakusketak

Ez da ekitaldirik aurkitu

Musika

  • Marta Soto

    DONOSTIA 20:00. Tabakaleran (2018-10-04)
    Marta Soto
  • Broken Brothers Band

    ARRASATE 20:00. gaztetxean (2018-10-04)
    Broken Brothers Band
  • Gypsy Jazz Jam Session

    BILBO 21:00. Hika Ateneoan (2018-10-04)
    Gypsy Jazz Jam Session
  • Helmholtz: 60. urteurrena

    EIBAR 20:30. Koliseo antzokian (2018-10-04)
    Helmholtz: 60. urteurrena
  • Agoraphobia

    BILBO 20:00. Kafe Antzokian (2018-10-04)
    Agoraphobia
  • MG Banda eta Chalwa Band

    BILBO 21:30. Kafe Antzokian (2018-10-04)
    MG Banda eta Chalwa Band
  • Bilboko Orkestra Sinfonikoa: West Side Story

    BILBO 19:30. Euskalduna jauregian (2018-10-04tik 2018-10-05ra.)
    Bilboko Orkestra Sinfonikoa: West Side Story
  • The Mani-las eta Joan Colomo

    DONOSTIA 20:00. Intxaurrondo kultur etxean (2018-10-04)
    The Mani-las eta Joan Colomo
  • Cecilia Payne

    BILBO 20:00. La Riberan (2018-10-04)
    Cecilia Payne
  • Tomasa del Real eta Sara N'Donga

    DONOSTIA 23:00. Dabadaban (2018-10-04)
    Tomasa del Real eta Sara N'Donga