Webgune honek cookie-ak erabiltzen ditu zure nabigazioa errazteko, publizitatea erakusteko eta analisi estatistikoak egiteko. Nabigatzen jarraitzen baduzu, hauen erabilera onartzen duzula ulertuko dugu. Informazio gehiago nahi baduzu, kontsultatu Cookie Politika

Berria.eus

Zerbitzuak Agenda

Publizitatea

Agenda

  • Herri Uzta 2018

    ARRANGOITZE Arrangoitze (2018-10-11)
    Herri Uzta 2018

Antzerkia

  • Perigallo Teatro: Espacio disponible

    BASAURI 20:30. Social antzokian (2018-10-11)
    Perigallo Teatro: Espacio disponible
  • Hortzmuga: Jule

    ORDIZIA 17:30. Plaza Nagusian (2018-10-11)
    Hortzmuga: Jule
  • Huts Teatroa: Hozkailua

    ARETXABALETA 22:00. Zaraian (2018-10-11)
    Huts Teatroa: Hozkailua
  • La Tropa Produce: Dos machos verdes fritos

    BILBO 20:30. Campos Eliseos antzokian (2018-10-11)
    La Tropa Produce: Dos machos verdes fritos
  • Amaia Lizarralde: El Cielo eta La Firma

    DONOSTIA 20:00. Covent Gardenen (2018-10-11)
    Amaia Lizarralde: El Cielo eta La Firma
  • ONCE Taldea: La fiesta de la Madonna

    IRUN 19:00. Amaia kultur zentroan (2018-10-11)
    ONCE Taldea: La fiesta de la Madonna

Bertsolaritza

  • Nazioarteko Inprobisatzaileen Bira (2018)

    HERNANI 19:00. Biteri kultur etxea (2018-10-11)
    Nazioarteko Inprobisatzaileen Bira (2018)
  • ANDOAIN 20:00. Bastero Kulturgunea (2018-10-11)
  • Buru Osasunaren Nazioareko Egunaren harira Bertso saioa: Sustrai Colina, Alaia Martin, Amets Arzallus, Jon Maia eta Aitor Mendiluze. Unai Elizasu izango da gai-jartzailea

    ANDOAIN 20:00. Bastero kulturgunean (2018-10-11)
    Buru Osasunaren Nazioareko Egunaren harira Bertso saioa: Sustrai Colina, Alaia Martin, Amets Arzallus, Jon Maia eta Aitor Mendiluze. Unai Elizasu izango da gai-jartzailea

Bestelakoak

  • Óxido, Un libro para volar poesia errezitaldia

    BILBO 19:00. Hika Ateneoan (2018-10-11)
    Óxido, Un libro para volar poesia errezitaldia
  • Liburu aurkezpena: Kurt Tucholsky «Un libro pirenaico»

    IRUñEA 19:00. Katakrak (2018-10-11)
    Liburu aurkezpena: Kurt Tucholsky «Un libro pirenaico»
  • Txikiteroen Jaia

    BILBO 10:00. Alde Zaharrean (2018-10-11)
    Txikiteroen Jaia
  • Herri Uzta 2018

    ARRANGOITZE Arrangoitze (2018-10-11)
    Herri Uzta 2018
  • Munduko Poesia Kaierak bildumaren barruan Yannis Ritsos eta Alejandra Pizarniken kaierak aurkeztuko dira

    DONOSTIA 12:00. Udal liburutegiko sotoan (2018-10-11)
    Munduko Poesia Kaierak bildumaren barruan Yannis Ritsos eta Alejandra Pizarniken kaierak aurkeztuko dira
  • Liburu Baby Kluba: ipuin kontaketa,0-3 urte

    DONOSTIA 18:00. Loiola kultur etxean (2018-10-11)
    Liburu Baby Kluba: ipuin kontaketa,0-3 urte
  • "Gure oroitzapenak" filma

    DONAPALEU Donapaleu (2018-10-11)
    "Gure oroitzapenak" filma

Dantza

  • Karlik: María Zambrano, la palabra danzante

    EIBAR 20:30. Koliseo antzokian (2018-10-11)
    Karlik: María Zambrano, la palabra danzante
  • Alurr taldea: Hiruxak

    TOLOSA 22:30. Berazubiko jaietan (2018-10-11)
    Alurr taldea: Hiruxak
  • Alurr dantza taldea

    TOLOSA 22:30. Berazubi auzoan (2018-10-11)
    Alurr dantza taldea

Erakusketak

  • Susa Morleo-ren "Marrazkia: tinta eta digitalean"

    ZUMARRAGA 18:00. Zelai Arizti erakusketa aretoan (2018-10-11tik 2018-10-21ra.)
    Susa Morleo-ren "Marrazkia: tinta eta digitalean"

Hitzaldiak

  • "Ataungo herriaren memeoria historikoa lantzeko ibilbidea" Jesus Aizpururarekin

    ATAUN 19:00. Udaletxeko pleno aretoan (2018-10-11)
    "Ataungo herriaren memeoria historikoa lantzeko ibilbidea" Jesus Aizpururarekin
  • Itsasotik Herrira

    GETARIA 12:30. Berdura Plazan (2018-10-11)
    Itsasotik Herrira

Ikus-entzunezkoak

  • Zine-kluba: "El capitán"

    ERMUA 20:30. Ermua Antzokian (2018-10-11)
    Zine-kluba: "El capitán"

Musika

  • Maria Arnal i Marcel Bages

    DONOSTIA 20:00. Viktoria Eugenia antzokian (2018-10-11)
    Maria Arnal i Marcel Bages
  • Cigueña

    ARRASATE 22:00. gaztetxean (2018-10-11)
    Cigueña
  • Carles Benavent, Tino Di Geraldo & Jorge Pardo Trio

    BILBO 20:00. BBK aretoan (2018-10-11)
    Carles Benavent, Tino Di Geraldo & Jorge Pardo Trio
  • Morgan

    BILBO 21:30. Kafe Antzokian (2018-10-11)
    Morgan
  • Confluence

    BILBO 20:30. Cotton Cluben (2018-10-11)
    Confluence
  • El Rey del Glam eta Ezetz

    BASAURI 22:30. Arizgoiti plazan (2018-10-11)
    El Rey del Glam eta Ezetz
  • Caligula's Horse

    MUNGIA 19:00. Olalde aretoan (2018-10-11)
    Caligula's Horse
  • Javiera Mena

    DONOSTIA 21:00. Dabadaban (2018-10-11)
    Javiera Mena
  • Delvon Lamarr Organ Trio

    DONOSTIA 20:00. Tabakaleran (2018-10-11)
    Delvon Lamarr Organ Trio
  • Petti

    BERMEO 22:00. Beleza Malandran (2018-10-11)
    Petti
  • Bilboko Orkestra Sinfonikoa: Beethovenen Pastorala

    BILBO 19:30. Euskalduna jauregian (2018-10-11tik 2018-10-12ra.)
    Bilboko Orkestra Sinfonikoa: Beethovenen Pastorala
  • Shake That Swing eta Especialista Mike

    BILBO 20:30. Shaken (2018-10-11)
    Shake That Swing eta Especialista Mike
  • Udal Musika Banda

    TOLOSA 20:00. Berazubiko jaietan (2018-10-11)
    Udal Musika Banda
  • Joxe Mendizabal

    TOLOSA 23:59. Berazubiko jaietan (2018-10-11)
    Joxe Mendizabal
  • Kurkuma

    ELGORRIAGA 23:00. Elgorriaga (2018-10-11)
    Kurkuma
  • Lukiek + TOC

    ELORRIO 22:30. Elorrio (2018-10-11)
    Lukiek + TOC
  • Txinpartak

    ANGELU Angelu (2018-10-11)
    Txinpartak
  • Ikarass + Worth It + Vinagre De Moderna

    DURANGO 22:30. Durango (2018-10-11)
    Ikarass + Worth It + Vinagre De Moderna
  • The Bobby`s + Streetwise + Bake Faltsua

    DONOSTIA 22:00. Donostia (2018-10-11)
    The Bobby`s + Streetwise + Bake Faltsua
  • Bombino

    GASTEIZ 22:00. Gasteiz (2018-10-11)
    Bombino
  • Astarte + Desorden

    GASTEIZ 21:00. Gasteiz (2018-10-11)
    Astarte + Desorden
  • Busker Juice + Los Retumbes

    LARRABAZTERRA 21:00. Larrabazterra (2018-10-11)
    Busker Juice + Los Retumbes