Webgune honek cookie-ak erabiltzen ditu zure nabigazioa errazteko, publizitatea erakusteko eta analisi estatistikoak egiteko. Nabigatzen jarraitzen baduzu, hauen erabilera onartzen duzula ulertuko dugu. Informazio gehiago nahi baduzu, kontsultatu Cookie Politika

Berria.eus

Zerbitzuak Agenda

Publizitatea

Agenda

  • Xalbador Eguna

    UREPELE Urepele (2018-10-20)
    Xalbador Eguna

Antzerkia

  • La Trocola Circ: Emportats

    DONOSTIA 20:00. Gazesezenan (2018-10-20)
    La Trocola Circ: Emportats
  • Behib's Teatro: Egunen batean

    DONOSTIA 17:30. Ernest Lluch kultur etxean (2018-10-20)
    Behib's Teatro: Egunen batean
  • La Enana Naranja: Kontu kantari 2

    ERMUA 17:00. Ermua antzokian (2018-10-20)
    La Enana Naranja: Kontu kantari 2
  • Anton Garaiko kontsarioaren historia herri antzerkia

    PLENTZIA 20:00. Eleiz plazan (2018-10-20)
    Anton Garaiko kontsarioaren historia herri antzerkia
  • El Lagarto Baila: 2x4

    DONOSTIA 17:00. Aiete kultur etxean (2018-10-20)
    El Lagarto Baila: 2x4
  • Pau Pau: La Calderona

    DONOSTIA 20:00. eta igandean, 19:30ean, Lugaritz kultur etxean (2018-10-20)
    Pau Pau: La Calderona
  • Etcetera: La caja de los juguetes

    DONOSTIA 18:00. Kursaalean (2018-10-20)
    Etcetera: La caja de los juguetes
  • Marie de Jongh: Izar

    MUNGIA 18:30. Olalde aretoan (2018-10-20)
    Marie de Jongh: Izar
  • Kantu Kolore: Far West

    IGORRE 18:00. Lasarte aretoan (2018-10-20)
    Kantu Kolore: Far West
  • Txalo: Etxeko saltsak

    LEGAZPI 20:30. Latxartegi aretoan (2018-10-20)
    Txalo: Etxeko saltsak
  • Anita Maravillas: Jon Braun

    GALDAKAO 18:00. Torrezabal kultur etxean (2018-10-20)
    Anita Maravillas: Jon Braun
  • Markeliñe: Kartoibiraka

    IRUN 17:00. Amaia kultur zentroan (2018-10-20)
    Markeliñe: Kartoibiraka
  • Teatro del Temple: VES (Me miras, luego existo)

    BILBO 22:00. Pabilioi 6 aretoan (2018-10-20)
    Teatro del Temple: VES (Me miras, luego existo)
  • Eromen: Hysteria

    PASAIA 22:00. San Pedroko kultur etxean (2018-10-20)
    Eromen: Hysteria
  • Apata Teatro: Malvados de oro

    BARAKALDO 20:30. Barakaldo antzokian (2018-10-20)
    Apata Teatro: Malvados de oro
  • Itxartu: Hay motín compañeras

    BERANGO 19:00. antzokian (2018-10-20)
    Itxartu: Hay motín compañeras
  • Barco Pirata: Lehman Trilogy

    BILBO 19:30. eta igandean, 19:00etan, Arriaga antzokian (2018-10-20)
    Barco Pirata: Lehman Trilogy
  • Ausartak: Las chicas del balneario

    ESKORIATZA 21:00. Zaldibar antzokian (2018-10-20)
    Ausartak: Las chicas del balneario
  • Hiru Txilipurditan: Antzerki goxua

    ATAUN 17:00. 18:00etara, ordu laurdenero, Barandiaran museoan (2018-10-20)
    Hiru Txilipurditan: Antzerki goxua
  • Zirika Zirkus: Konpost eroak

    BARAKALDO 18:00. Gurutzetako kultur etxean (2018-10-20)
    Zirika Zirkus: Konpost eroak
  • Janeten tita, Ertza antzezlana

    DONOSTIA 20:00. Victoria Eugenia antzokia (2018-10-20)
    Janeten tita, Ertza antzezlana

Bertsolaritza

  • Pello Errota Bertso Sariketa (1. 2018)

    ASTEASU 21:00. Iturri-ondo jatetxea (2018-10-20)
    Pello Errota Bertso Sariketa (1. 2018)
  • Arabako Bertsolari Txapelketa (14. 2019)

    MAEZTU 17:30. Maeztuko Udalbatza (2018-10-20)
    Arabako Bertsolari Txapelketa (14. 2019)
  • Bertso bazkaria

    ARAMAIO Kasatso (2018-10-20)
    Bertso bazkaria
  • Arabako Bertsolari Txapelketarako kanporaketak. 1. kanporaketa

    MAEZTU 17:30. Maeztuko Udalbatza (2018-10-20)
    Arabako Bertsolari Txapelketarako kanporaketak. 1. kanporaketa
  • Etxebizitzaren Astea. Kontzetua: Etxebitzita duin eta eskuragarria. Bertsolariak eta raperoak

    HERNANI 20:30. Tilosak (2018-10-20)
    Etxebizitzaren Astea. Kontzetua: Etxebitzita duin eta eskuragarria. Bertsolariak eta raperoak
  • "Ez da kasualitatea" bertso-saio musikatua

    AREATZA 12:00. (2018-10-20)
    "Ez da kasualitatea" bertso-saio musikatua
  • Landa Lurra Azoka. Bertsolariak

    ERRENTERIA 11:30. Zumardia (2018-10-20)
    Landa Lurra Azoka. Bertsolariak

Bestelakoak

  • Haurrentzako ikuskizuna: La enana naranja taldearen eskutik "Kontu kantari 2"

    ERMUA 17:00. Ermua Antzokian (2018-10-20)
    Haurrentzako ikuskizuna: La enana naranja taldearen eskutik "Kontu kantari 2"
  • Galiziako Kultur Zentruaren 50. urteurrenaren ekitaldia

    ERMUA 12:00. Ermua Antzokian (2018-10-20)
    Galiziako Kultur Zentruaren 50. urteurrenaren ekitaldia
  • Jardunaldia: "Alde zaharren birsorkuntza"

    IRUñEA 09:00. Civican (2018-10-20)
    Jardunaldia: "Alde zaharren birsorkuntza"
  • Harria Hitz: Usurbil eta Euskal kultura garaikidea Ibilbide gidatua

    USURBIL 10:00. Frontoian (2018-10-20)
    Harria Hitz: Usurbil eta Euskal kultura garaikidea Ibilbide gidatua
  • Liburu Baby Kluba: Ipuinak eta musika, 0-3 urte

    DONOSTIA 10:30. Ernest Lluch kultur etxean (2018-10-20)
    Liburu Baby Kluba: Ipuinak eta musika, 0-3 urte
  • Ondarearen Europako Jardunaldiak: "XIX. mendeko emakumea Angelaren begietatik"

    URRETXU 11:30. Iparragirre plazan (2018-10-20)
    Ondarearen Europako Jardunaldiak: "XIX. mendeko emakumea Angelaren begietatik"
  • Eskola Publikoaren Debagoieneko jaja: flashmoba, tailerrak, herri bazkaria eta animazioak

    ESKORIATZA 10:30. 20:30era, Luis Ezeiza eskolan eta herrigunean (2018-10-20)
    Eskola Publikoaren Debagoieneko jaja: flashmoba, tailerrak, herri bazkaria eta animazioak
  • Ipuin Kontalarien Maratoia: Amaia Fernandez & Elena Setien, Mireia Delgado & Nagore Txintxurreta, Maider Galarza & Luisma Remesar eta Beatriz Egizabal & Intza Alkain

    DONOSTIA 11:00. 19:30era, Haur Liburutegi Nagusian (2018-10-20)
    Ipuin Kontalarien Maratoia: Amaia Fernandez & Elena Setien, Mireia Delgado & Nagore Txintxurreta, Maider Galarza & Luisma Remesar eta Beatriz Egizabal & Intza Alkain
  • Murgiltzea arkitektura garaikidean

    DONIBANE LOHIZUNE Donibane Lohizune (2018-10-20)
    Murgiltzea arkitektura garaikidean
  • Xalbador Eguna

    UREPELE Urepele (2018-10-20)
    Xalbador Eguna
  • Ingelesezko ipuin kontaketa.

    IRUN 11:00. CBA udal liburutegian (2018-10-20)
    Ingelesezko ipuin kontaketa.
  • Baionan Kantuz: Pierre Ospital gogoan

    BAIONA Baiona (2018-10-20)
    Baionan Kantuz: Pierre Ospital gogoan
  • Euskaraldiaren aurkezpena.

    PASAIA 13:00. Antxoko Gure Zumardian (2018-10-20)
    Euskaraldiaren aurkezpena.
  • Ijito Kulotura Astearen barruan, Montxo Jimenezen VIII. Memoriala Esku Pilota Torneoaren finala eta sari banaketa.

    ERRENTERIA 19:00. Beraungo frontoian (2018-10-20)
    Ijito Kulotura Astearen barruan, Montxo Jimenezen VIII. Memoriala Esku Pilota Torneoaren finala eta sari banaketa.
  • Ondarearen Europar Jardunaldiak: "Ondarea, emakumeem emaria" da. "Bizental Mogel ezagutzen"

    MARKINA-XEMEIN 10:30. Udaletxeko pleno aretoan (2018-10-20)
    Ondarearen Europar Jardunaldiak: "Ondarea, emakumeem emaria" da. "Bizental Mogel ezagutzen"
  • Bisita komentatua. Emakumeen emaria herri musikan

    OIARTZUN 11:00. Soinuenean (2018-10-20)
    Bisita komentatua. Emakumeen emaria herri musikan

Dantza

  • Club Ceoil Ballyphehane (Irlanda) + Jalgi Dantza Taldea (Zarautz)

    BERA 19:00. Kultur Etxean (2018-10-20)
    Club Ceoil Ballyphehane (Irlanda) + Jalgi Dantza Taldea (Zarautz)
  • Juan Antonio Urbeltz eta Argia: Martin Zalakain

    ANDOAIN 20:00. Basteron (2018-10-20)
    Juan Antonio Urbeltz eta Argia: Martin Zalakain
  • Unplush: Flipper

    BILBO 19:00. Fundicion aretoan (2018-10-20)
    Unplush: Flipper
  • Sandra Gomez & Javi Vela: Todo por los aires

    BILBO 20:30. Campos Eliseos antzokian (2018-10-20)
    Sandra Gomez & Javi Vela: Todo por los aires
  • Ertza: Janeten titia

    DONOSTIA 20:00. Viktoria Eugenia antzokian (2018-10-20)
    Ertza: Janeten titia
  • Eguzki aldea: Dantzari Txiki

    BALMASEDA 12:00. udal pilotalekuan (2018-10-20)
    Eguzki aldea: Dantzari Txiki
  • Euskal Herriko Helduen Binakako Dantza Suelto Txapelketa

    SEGURA 18:00. Baratze frontoian (2018-10-20)
    Euskal Herriko Helduen Binakako Dantza Suelto Txapelketa
  • Tio Teronen Semeak: Festamendua

    SEGURA 15:30. plazan (2018-10-20)
    Tio Teronen Semeak: Festamendua
  • Ttipika: danza-plaza

    SEGURA 12:30. plazan (2018-10-20)
    Ttipika: danza-plaza
  • Martin Zalakain

    ANDOAIN 20:00. Bastero Kulturgunean (2018-10-20)
    Martin Zalakain

Erakusketak

  • XXV. ASTEBURU MIKOLOGIKOA

    LEGAZPI Azokako arkupeetan (2018-10-20tik 2018-10-21ra.)
    XXV. ASTEBURU MIKOLOGIKOA

Hitzaldiak

  • Burgos 1970. Herri bat auzitan mahai-ingurua, Burgoseko prozesuko auzipetuekin

    ATAUN 19:00. Aiako Erroipen (2018-10-20)
    Burgos 1970. Herri bat auzitan mahai-ingurua, Burgoseko prozesuko auzipetuekin
  • Europar Batasuna, ataka anitzen aurrean

    BILBO 09:30. Bolunta, Zabalbide Kalea 1 (2018-10-20)
    Europar Batasuna, ataka anitzen aurrean
  • Reinhold Messner: Ezinezkoaren xarma

    BILBO 12:00. Azkuna zentroan (2018-10-20)
    Reinhold Messner: Ezinezkoaren xarma
  • Izturitzeko topaketak

    DONAPALEU Donapaleu (2018-10-20)
    Izturitzeko topaketak

Ikus-entzunezkoak

Ez da ekitaldirik aurkitu

Irteerak

  • Familia ta Lagun egitasmoaren irteera bizikletaz. Bide heziketa arauak ere ikasiko dituzte. Kaskoa eraman behar da.

    IRUN 10:30. Palmera Montero gunetik (2018-10-20)
    Familia ta Lagun egitasmoaren irteera bizikletaz. Bide heziketa arauak ere ikasiko dituzte. Kaskoa eraman behar da.
  • Saguzarrak behatzera joango dira, haien ohituren berri izan ondoren. Beren soinuak ere entzuteko aukera egongo da. Izena emateko: 943 49 50 49 edo 688 89 50 68 edo 'arditurri@gipuzkoamendizmendi.net'.

    OIARTZUN 19:00. Arditurriko parketxean. (2018-10-20)
    Saguzarrak behatzera joango dira, haien ohituren berri izan ondoren. Beren soinuak ere entzuteko aukera egongo da. Izena emateko: 943 49 50 49 edo 688 89 50 68 edo 'arditurri@gipuzkoamendizmendi.net'.

Musika

  • Metal Norte: Zenobia, Overloud, Debler, Dragonfly eta Opera Magna

    IRUN 18:30. Tunk aretoan (2018-10-20)
    Metal Norte: Zenobia, Overloud, Debler, Dragonfly eta Opera Magna
  • A Contra Blues

    ERMUA 20:00. Lobianon (2018-10-20)
    A Contra Blues
  • Howdy

    IBARRA 19:30. Azkue auzoan (2018-10-20)
    Howdy
  • Bidehuts gaua: Audience, Mursego, Nire, Sacco, Anari eta MMatarrak

    GERNIKA-LUMO 21:00. Astran (2018-10-20)
    Bidehuts gaua: Audience, Mursego, Nire, Sacco, Anari eta MMatarrak
  • Bellako, Meltdown, We Exist Even Dead eta Corrosive

    DONOSTIA 19:30. Dabadaban (2018-10-20)
    Bellako, Meltdown, We Exist Even Dead eta Corrosive
  • Trakamatraka

    ORDIZIA 12:30. plazan (2018-10-20)
    Trakamatraka
  • Broken Brother Brass Band

    ORDIZIA 19:00. plazan (2018-10-20)
    Broken Brother Brass Band
  • Nazareno DJ eta Koban

    ORDIZIA 20:30. frontoian (2018-10-20)
    Nazareno DJ eta Koban
  • La Furia, Revolta Permanent eta The Gin Ties

    ORDIZIA 23:00. frontoian (2018-10-20)
    La Furia, Revolta Permanent eta The Gin Ties
  • DJ Lea eta DJ Blessibe

    DURANGO 20:00. Andramarin (2018-10-20)
    DJ Lea eta DJ Blessibe
  • Aneguria, Ezetaerre eta Kulto Kultibo

    DURANGO 22:00. txosnetan (2018-10-20)
    Aneguria, Ezetaerre eta Kulto Kultibo
  • Willson & Willsonetis

    DURANGO 22:30. Andramarin (2018-10-20)
    Willson & Willsonetis
  • Orquesta Vulcano

    DURANGO 23:00. Ezkurdin (2018-10-20)
    Orquesta Vulcano
  • El Altar del Holocausto

    DONOSTIA 23:00. Mogambon (2018-10-20)
    El Altar del Holocausto
  • Anestesia + No Regret

    GASTEIZ 21:00. Gasteiz (2018-10-20)
    Anestesia + No Regret
  • Erdizka Lauetan

    ZORNOTZA 19:00. Zelaieta parkean (2018-10-20)
    Erdizka Lauetan
  • A Rebel to Hope eta Lowe

    BILBO 19:00. Otxarkoagako Enbeita plazan (2018-10-20)
    A Rebel to Hope eta Lowe
  • Grande Days eta Madeleine

    URNIETA 19:00. Saroben (2018-10-20)
    Grande Days eta Madeleine
  • Maika Makovski & Brossa Quartet eta The Mani-Las

    BILBO 22:00. Kafe Antzokian (2018-10-20)
    Maika Makovski & Brossa Quartet eta The Mani-Las
  • Euskadiko Orkestra Sinfonikoa: Uauatxua

    DONOSTIA 11:00. eta 12:30ean, EOSen egoitzan (2018-10-20)
    Euskadiko Orkestra Sinfonikoa: Uauatxua
  • Mama Ladilla

    BILBO 21:30. Azkenan (2018-10-20)
    Mama Ladilla
  • SFDK

    BILBO 21:30. Santana 27n (2018-10-20)
    SFDK
  • What a Band eta Txapako DJak

    BERGARA 22:30. Kartzela Zaharrean (2018-10-20)
    What a Band eta Txapako DJak
  • Erruki Jauna, Uger, Marmol, Los Cosmeticos, Motorsex eta La Basu

    SESTAO 21:00. Txirbilenean (2018-10-20)
    Erruki Jauna, Uger, Marmol, Los Cosmeticos, Motorsex eta La Basu
  • Vermeio Folk Metal Fest: Celtibeerian, Incursed eta Aiumeen Basoa

    BERMEO 21:00. Kafe Antzokian (2018-10-20)
    Vermeio Folk Metal Fest: Celtibeerian, Incursed eta Aiumeen Basoa
  • Necros Christos, Numen eta Extincion

    AZPEITIA 22:30. Sanagustin kulturgunean (2018-10-20)
    Necros Christos, Numen eta Extincion
  • Old Glasses, En Tol Sarmiento eta Bidean

    BALMASEDA 21:00. San Severino plazan (2018-10-20)
    Old Glasses, En Tol Sarmiento eta Bidean
  • La Otra

    BILBO 20:30. Cotton Cluben (2018-10-20)
    La Otra
  • Trikuarri, Ze Esatek eta DJ Oihan Vega

    ZUMARRAGA 17:30. Barrio Izaspi plazan (2018-10-20)
    Trikuarri, Ze Esatek eta DJ Oihan Vega
  • Petti

    TOLOSA 22:30. Bonberenean (2018-10-20)
    Petti
  • Dani Martin

    BARAKALDO 21:00. BECeko Bizkaia Arenan (2018-10-20)
    Dani Martin
  • Gizmo Varillas

    DONOSTIA 20:00. Covent Gardenen (2018-10-20)
    Gizmo Varillas
  • The Tibbs

    DONOSTIA 20:00. Tabakaleran (2018-10-20)
    The Tibbs
  • Artxipielagoa, Ainhoa Garmendia, Andoni Egaña, Pello Ramirez, Garikoitz Mendizabal eta German Ormazabalekin

    BASAURI 20:30. Social antzokian (2018-10-20)
    Artxipielagoa, Ainhoa Garmendia, Andoni Egaña, Pello Ramirez, Garikoitz Mendizabal eta German Ormazabalekin
  • 'La vida es un musical', Marcillako gazteen musika bandaren eskutik. 5 euro.

    HONDARRIBIA 20:00. Itsas Etxea Auditoriumean (2018-10-20)
    'La vida es un musical', Marcillako gazteen musika bandaren eskutik. 5 euro.
  • La Bohème opera, Ainhoa Arteta, Teodor Ilincai, Artur Rucinski eta Jessica Nucciorekin

    BILBO 19:30. eta asteartean, Euskalduna jauregian (2018-10-20)
    La Bohème opera, Ainhoa Arteta, Teodor Ilincai, Artur Rucinski eta Jessica Nucciorekin
  • Loreto Aramendi, Pedro Miguel Aginaga eta Arv-Vocem

    BERGARA 19:00. Santa Marina parrokian (2018-10-20)
    Loreto Aramendi, Pedro Miguel Aginaga eta Arv-Vocem
  • SofoKaos, Nafarroa 1512 eta Yakovlev 42

    ANDOAIN 22:30. gaztetxean (2018-10-20)
    SofoKaos, Nafarroa 1512 eta Yakovlev 42
  • Henry Saiz, Javier Ho eta Anartz

    DONOSTIA 23:59. Dabadaban (2018-10-20)
    Henry Saiz, Javier Ho eta Anartz
  • Raul Sainz de Rozas Standars Trio

    BILBO 12:30. La Riberan (2018-10-20)
    Raul Sainz de Rozas Standars Trio
  • La Banda Trapera del Rio

    DONOSTIA 20:30. Dokan (2018-10-20)
    La Banda Trapera del Rio
  • Zea Mays

    ESKORIATZA 19:00. Luis Ezeiza herri eskolan (2018-10-20)
    Zea Mays
  • Budasam, Phase II Phase eta Sixty Nine Souls

    BILBO 20:00. Mytho aretoan (2018-10-20)
    Budasam, Phase II Phase eta Sixty Nine Souls
  • Ahora, Aitor Goitia eta Optigan1

    BILBO 21:00. Shaken (2018-10-20)
    Ahora, Aitor Goitia eta Optigan1
  • Bilbo Hiria Pop-Rock Lehiaketa. Urban finala: Ttun Ttun Brigade, Shintoma eta Beatlove

    BILBO 20:00. Bilborocken (2018-10-20)
    Bilbo Hiria Pop-Rock Lehiaketa. Urban finala: Ttun Ttun Brigade, Shintoma eta Beatlove
  • Giulia Biagetti

    AZKOITIA 20:00. parrokian (2018-10-20)
    Giulia Biagetti
  • Runaway Lovers

    BILBO 21:30. Itsas Museoan (2018-10-20)
    Runaway Lovers
  • Nil Moliner

    BILBO 21:00. Santana 27n (2018-10-20)
    Nil Moliner
  • Balmog, Embloodyment eta Sonambula

    PORTUGALETE 21:00. Grooven (2018-10-20)
    Balmog, Embloodyment eta Sonambula
  • 5 Notas

    BARAKALDO 20:15. New Bosen (2018-10-20)
    5 Notas
  • Txo Fest: Detroit, Ostabe, La Pelvis de Elvis, Kilometro 11, R & R Covers eta Puntx Run

    GUEñES 19:00. Zaramilloko frontoian (2018-10-20)
    Txo Fest: Detroit, Ostabe, La Pelvis de Elvis, Kilometro 11, R & R Covers eta Puntx Run
  • Tooth, Anteros eta Arrotzak

    GETARIA 22:30. gaztetxean (2018-10-20)
    Tooth, Anteros eta Arrotzak
  • Ene Kat

    BILBO 22:00. Ambigun (2018-10-20)
    Ene Kat
  • Bita DJ

    BILBO 23:59. Kremlinen (2018-10-20)
    Bita DJ
  • Aneguria + Ezetaerre + Kulto Kultibo

    DURANGO 22:00. Durango (2018-10-20)
    Aneguria + Ezetaerre + Kulto Kultibo
  • SofoKaos + Nafarroa 1512 + Yakovlev 42

    ANDOAIN 22:30. Andoain (2018-10-20)
    SofoKaos + Nafarroa 1512 + Yakovlev 42
  • What a Band + Txapako DJ-ak

    BERGARA 22:30. Bergara (2018-10-20)
    What a Band + Txapako DJ-ak
  • Tooth + Anteros + Arrotzak

    GETARIA 22:30. Getaria (2018-10-20)
    Tooth + Anteros + Arrotzak
  • The Gin Ties + DJ Mazareno + Koban + La Furia + Revolta Permanent

    ORDIZIA 20:30. Ordizia (2018-10-20)
    The Gin Ties + DJ Mazareno + Koban + La Furia + Revolta Permanent
  • Broken Brothers Brass Band

    ORDIZIA 19:00. Ordizia (2018-10-20)
    Broken Brothers Brass Band
  • Olatz Zugasti

    ANTSOAIN 20:00. Antzokian (2018-10-20)
    Olatz Zugasti
  • bIDEhUTS GAUA: Anari + Audience + Mursego + Nire + Sacco + mmátarrak vs inoreneroni

    GERNIKA-LUMO 21:00. Gernika-Lumo (2018-10-20)
    bIDEhUTS GAUA: Anari + Audience + Mursego + Nire + Sacco + mmátarrak vs inoreneroni
  • Los Coronas + The Inducions + The Northagirres + Kometa + Olimpia + Hostoak + Lanbroa + Stonefaces The Owl Protect + Natural Project + TriTones + Reuben RG + Tenpera + Voltaia + Sara Zozaya + The WC Grooves + Siete C + Indidxabak

    IRUN 12:00. Irun (2018-10-20)
    Los Coronas + The Inducions + The Northagirres + Kometa + Olimpia + Hostoak + Lanbroa + Stonefaces The Owl Protect + Natural Project + TriTones + Reuben RG + Tenpera + Voltaia + Sara Zozaya + The WC Grooves + Siete C + Indidxabak
  • Erruki Jauna + Uger + Marmol + Los Cosméticos + Motorsex + La Basu

    SESTAO 21:00. Sestao (2018-10-20)
    Erruki Jauna + Uger + Marmol + Los Cosméticos + Motorsex + La Basu
  • Joxean Orbegozoren kontzertua, 'Lorca de amor' diskoa aurkezteko.

    IRUN 19:30. Kabigorrin (2018-10-20)
    Joxean Orbegozoren kontzertua, 'Lorca de amor' diskoa aurkezteko.
  • Bellako + Meltdown + We Exist Even Dead + Corrosive

    DONOSTIA 19:30. Donostia (2018-10-20)
    Bellako + Meltdown + We Exist Even Dead + Corrosive
  • The Bellrays + Nevadah

    GASTEIZ 22:00. Gasteiz (2018-10-20)
    The Bellrays + Nevadah
  • The Limiñanas + Birkit

    GASTEIZ 21:00. Gasteiz (2018-10-20)
    The Limiñanas + Birkit
  • Zenobia + Opera Magna + Dragonfly + Overloud + Debler

    IRUN Irun (2018-10-20)
    Zenobia + Opera Magna + Dragonfly + Overloud + Debler
  • Toni Metralla Y Los Antibalas

    SOPELA 22:00. Sopela (2018-10-20)
    Toni Metralla Y Los Antibalas
  • IRUN ZUZENEAN FESTIBALA

    IRUN Urdanibia plazan (2018-10-20)
    IRUN ZUZENEAN FESTIBALA
  • LGTBI Festa: Yogurinha Borova

    IRUñEA 19:30. Zentral aretoan (2018-10-20)
    LGTBI Festa: Yogurinha Borova