Webgune honek cookie-ak erabiltzen ditu zure nabigazioa errazteko, publizitatea erakusteko eta analisi estatistikoak egiteko. Nabigatzen jarraitzen baduzu, hauen erabilera onartzen duzula ulertuko dugu. Informazio gehiago nahi baduzu, kontsultatu Cookie Politika

Berria.eus

Zerbitzuak Agenda

Publizitatea

Agenda

Antzerkia

  • A Teatral: La prudencia

    BILBO 19:00. Buiako udaltegian (2018-10-24)
    A Teatral: La prudencia

Bestelakoak

  • Ipuinaren Ordua, 3-5 urte

    DONOSTIA 18:00. Okendo kultur etxean (2018-10-24)
    Ipuinaren Ordua, 3-5 urte
  • Ipuinaren Ordua

    DONOSTIA 17:00. Larratxo Liburutegian (2018-10-24)
    Ipuinaren Ordua
  • XII Euskarazko irakurketa-topaketa Arantxa Urretabizkaiarekin

    USURBIL 19:00. Sutegi udal liburutegian (2018-10-24)
    XII Euskarazko irakurketa-topaketa Arantxa Urretabizkaiarekin
  • Ipuin kontaketa: Kamishibai

    DONOSTIA 18:00. Aiete kultur etxean (2018-10-24)
    Ipuin kontaketa: Kamishibai
  • Pello Añorga kontalaria: Basoan galdu

    LEZO 18:15. liburutegian (2018-10-24)
    Pello Añorga kontalaria: Basoan galdu
  • Yoshi Hioki kontalaria: Cuentos de Japón

    OñATI 19:00. udal liburutegian (2018-10-24)
    Yoshi Hioki kontalaria: Cuentos de Japón
  • Unai Villenaren "Hauts haietatik" liburuari buruz solas egingo dute

    DEBA 19:00. Liburutegian (2018-10-24)
    Unai Villenaren "Hauts haietatik" liburuari buruz solas egingo dute
  • Liburu bat, mundu bat (6-12 urte)

    DONOSTIA 18:00. Tomasene kultur etxean (2018-10-24)
    Liburu bat, mundu bat (6-12 urte)
  • Poesia errezitaldia: Regina Salcedo-ren eskutik "Mujer varada"

    IRUñEA 18:00. Nafarroako liburutegian (2018-10-24)
    Poesia errezitaldia: Regina Salcedo-ren eskutik "Mujer varada"
  • "La mujer religiosa en Bizkaia durante los siglos XVI-XVIII"" Nere Jone Intxaustegi Jauregiren liburu aurkezpena

    BILBO 19:00. Foru liburutegiko hitzaldi aretoan (2018-10-24)
    "La mujer religiosa en Bizkaia durante los siglos XVI-XVIII"" Nere Jone Intxaustegi Jauregiren liburu aurkezpena

Dantza

  • Arkadi Zaides: Archive

    BILBO 20:00. Campos Eliseos antzokian (2018-10-24)
    Arkadi Zaides: Archive

Erakusketak

  • Pascal Dione-ren "Arenas"

    GASTEIZ Eternit Tattoo Studioan (2018-10-24tik 2018-10-31ra.)
    Pascal Dione-ren "Arenas"
  • Ismael Llano Muñoz-en "Calaverart"

    GASTEIZ Iguana aretoan (2018-10-24tik 2018-11-15ra.)
    Ismael Llano Muñoz-en "Calaverart"
  • "Pintura destrozada"

    GASTEIZ Candela kafen (2018-10-24tik 2018-10-31ra.)
    "Pintura destrozada"
  • Alejandra Fenicottera-ren "Animal Glamour"

    GASTEIZ Falken Beer Club-ean (2018-10-24tik 2018-10-31ra.)
    Alejandra Fenicottera-ren "Animal Glamour"

Hitzaldiak

  • Dialogos Feministas: "Resistencias y alternativas femeninas en los territorios de la MMM"

    BILBO 19:00. Hika Ateneo (2018-10-24)
    Dialogos Feministas: "Resistencias y alternativas femeninas en los territorios de la MMM"
  • 'Lurraldea eta herria', Eneko Bidegainen eskutik. Blagan Euskara Elkarteak antolatuta.

    HONDARRIBIA 19:00. Kultur etxean (Denda kalea, Alde Zaharra) (2018-10-24)
    'Lurraldea eta herria', Eneko Bidegainen eskutik. Blagan Euskara Elkarteak antolatuta.
  • Andoni Salamero: Dones y talentos

    URRETXU 16:00. Aizpurunea kultur etxean (2018-10-24)
    Andoni Salamero: Dones y talentos
  • Nike Amonarriz: Euskaraldia

    AZKOITIA 19:00. Elkargunean (2018-10-24)
    Nike Amonarriz: Euskaraldia
  • Humboldt Euskal Herrian: nazioa eta hizkuntza, liburuaren aurkezpena

    DONOSTIA 19:00. San Telmo Museoa (2018-10-24)
    Humboldt Euskal Herrian: nazioa eta hizkuntza, liburuaren aurkezpena
  • Teresa Aranguren kazetariaren eskutik "La marcha del retorno: A 70 años de la Nakba"

    IRUñEA 19:30. Zabaldin (Nabarreria 25-27) (2018-10-24)
    Teresa Aranguren kazetariaren eskutik "La marcha del retorno: A 70 años de la Nakba"
  • Ilargi oro

    ZUGARRAMURDI Zugarramurdi (2018-10-24)
    Ilargi oro
  • Koldo Zuazo "Euskalkiak : jatorria eta egungo egoera"

    BAIONA Baiona (2018-10-24)
    Koldo Zuazo "Euskalkiak : jatorria eta egungo egoera"

Ikus-entzunezkoak

  • "ARAZO PERTSONALAK"

    BERRIZ 19:00. Berrizko Kultur Etxean (2018-10-24)
    "ARAZO PERTSONALAK"
  • David Lean-en "Breve encuentro"

    IRUñEA 20:00. Nafaroako filmotekan (Antonio Prez Goyena) (2018-10-24)
    David Lean-en "Breve encuentro"

Musika

  • BIME: Halo Maud, Flavien Berger eta Kazy Lambist

    BILBO 21:30. Kafe Antzokian (2018-10-24)
    BIME: Halo Maud, Flavien Berger eta Kazy Lambist
  • Mary bell + Bit Part

    BERA 19:30. Bera (2018-10-24)
    Mary bell + Bit Part
  • Mushkum

    BASAURI 20:30. Social antzokian (2018-10-24)
    Mushkum
  • Sonakay

    BILBO 19:00. Fnac-en (2018-10-24)
    Sonakay
  • BIME: Serrulla, El Petit de Cal Eril eta El Imperio del Perro

    BILBO 20:30. Stage Liven (2018-10-24)
    BIME: Serrulla, El Petit de Cal Eril eta El Imperio del Perro
  • BIME: Ajeeb, Gurr eta Tarsius

    BILBO 21:00. Backroom aretoan (2018-10-24)
    BIME: Ajeeb, Gurr eta Tarsius
  • BIME: Agent Bla, Como Asesinar a Felipes eta Descartes a Kant

    BILBO 20:00. La Riberan (2018-10-24)
    BIME: Agent Bla, Como Asesinar a Felipes eta Descartes a Kant
  • BIME: Tmrw, Kria, Hunt eta Poppy Ajudha

    BILBO 21:00. El Muellen (2018-10-24)
    BIME: Tmrw, Kria, Hunt eta Poppy Ajudha
  • Atsulai

    EZPELETA Ezpeleta (2018-10-24)
    Atsulai