Webgune honek cookie-ak erabiltzen ditu zure nabigazioa errazteko, publizitatea erakusteko eta analisi estatistikoak egiteko. Nabigatzen jarraitzen baduzu, hauen erabilera onartzen duzula ulertuko dugu. Informazio gehiago nahi baduzu, kontsultatu Cookie Politika

Berria.eus

Zerbitzuak Agenda

Publizitatea

Agenda

Antzerkia

  • Ramon Agirre eta Inazio Tolosa: Putinen guardasola

    BILBO 19:00. Santutxuko udaltegian (2018-12-13)
    Ramon Agirre eta Inazio Tolosa: Putinen guardasola
  • Behibi's Teatro: Murren bidaia

    ARRASATE 18:00. Kulturaten (2018-12-13)
    Behibi's Teatro: Murren bidaia
  • Glu Glu: Pinotxo

    ZUMAIA 12:00. eta 16:30ean, Aita Mari antzokian (2018-12-13)
    Glu Glu: Pinotxo

Bertsolaritza

  • Kabigorriko Bertso Gauak: Maider Arregi, Nerea Elustondo, Jon Martin, Iñigo Ugarte eta Andoni Zelaia

    IRUN 19:30. Kabigorri Ateneoan (2018-12-13)
    Kabigorriko Bertso Gauak: Maider Arregi, Nerea Elustondo, Jon Martin, Iñigo Ugarte eta Andoni Zelaia
  • Kabigorriko Bertso Gauak (6. 2018-2019. Irun)

    IRUN 19:30. Kabigorri Ateneoa (2018-12-13)
    Kabigorriko Bertso Gauak (6. 2018-2019. Irun)

Bestelakoak

  • XXIV. Euskal Liburu eta Diska Azoka, 11:00etatik 13:00etara eta 17:00etatik 20:00etara.

    HONDARRIBIA Arrantzale Auzoan (2018-12-13tik 2018-12-16ra.)
    XXIV. Euskal Liburu eta Diska Azoka, 11:00etatik 13:00etara eta 17:00etatik 20:00etara.
  • Liburu Baby Kluba, ipuin kontaketa (adina 0-5)

    DONOSTIA 18:00. Loiolako Liburutegian (2018-12-13)
    Liburu Baby Kluba, ipuin kontaketa (adina 0-5)
  • Kepa Altonaga "Duvoisin kapitainaren malura" liburuari buruz berba egitera hurbilduko da

    GETXO 19:30. Algortako Aldai patronatuan (2018-12-13)
    Kepa Altonaga "Duvoisin kapitainaren malura" liburuari buruz berba egitera hurbilduko da
  • Yoseba Peñarekin "Hariak" nobela komentatuko dute

    IRUñEA 20:00. Zaldiko Maldikon (2018-12-13)
    Yoseba Peñarekin "Hariak" nobela komentatuko dute

Erakusketak

Ez da ekitaldirik aurkitu

Hitzaldiak

  • Azur Villate-ren eskutik "Sostenibilidad en la época del cambio climático abrupto"

    BILBO 19:00. Ekoetxean (Pelota 5) (2018-12-13)
    Azur Villate-ren eskutik "Sostenibilidad en la época del cambio climático abrupto"
  • Mari Luz Esteban eta Uxue Alberdi: euskalgintza eta feminismoaren arteko sinergiak

    BASAURI 18:00. Marienea emakumeen etxean (2018-12-13)
    Mari Luz Esteban eta Uxue Alberdi: euskalgintza eta feminismoaren arteko sinergiak
  • Mariela Castro Espin: Kuba: sexu eta genero dibertsitatea

    BILBO 19:00. Miguel de Unamuno institutuan (2018-12-13)
    Mariela Castro Espin: Kuba: sexu eta genero dibertsitatea
  • Andreas Wutz: El animal coexistente

    DONOSTIA 19:00. San Telmo museoan (2018-12-13)
    Andreas Wutz: El animal coexistente
  • Javier de Isusi: Baleak ikusi ditut

    ARRASATE 18:15. Kulturaten (2018-12-13)
    Javier de Isusi: Baleak ikusi ditut
  • Alberto Santana: Historia de los labradores y caseríos de Bergara

    BERGARA 19:00. Irizar jauregian (2018-12-13)
    Alberto Santana: Historia de los labradores y caseríos de Bergara
  • Jesus Altuna: El león de Arrikrutz

    DONOSTIA 18:00. San Telmo museoan (2018-12-13)
    Jesus Altuna: El león de Arrikrutz
  • Maider Jerico Zelaia: Cómo vivo mi cuerpo

    DONOSTIA 17:30. Intxaurrondo kultur etxean (2018-12-13)
    Maider Jerico Zelaia: Cómo vivo mi cuerpo
  • Sostenibilidad en la época del cambio climatico abrupto

    BILBO 19:00. Ekoetxea, Pelota 5 Bajo (2018-12-13)
    Sostenibilidad en la época del cambio climatico abrupto

Ikus-entzunezkoak

  • Zine-Kluba: "Colette"

    ERMUA 20:30. Ermua Antzokian (2018-12-13)
    Zine-Kluba: "Colette"
  • "Hezkuntza salgai" dokumentala aurkeztuko du Steila sindikatuak

    IRUñEA 20:30. Golem Baiona Zineman (2018-12-13)
    "Hezkuntza salgai" dokumentala aurkeztuko du Steila sindikatuak

Musika

  • Cobra eta Funeral Sun

    BILBO 21:30. Kafe Antzokian (2018-12-13)
    Cobra eta Funeral Sun
  • Kari Ikonen Trio

    BILBO 20:00. Conde Duque hotelean (2018-12-13)
    Kari Ikonen Trio
  • Alboka: Lurra, ur, haize

    HERNANI 20:00. Biteri kultur etxean (2018-12-13)
    Alboka: Lurra, ur, haize
  • Bilboko Orkestra Sinfonikoa, Baiba Skride biolin jotzailearekin

    BILBO 19:30. Euskalduna jauregian (2018-12-13tik 2018-12-14ra.)
    Bilboko Orkestra Sinfonikoa, Baiba Skride biolin jotzailearekin
  • Antonio Orozco

    BILBO 20:30. Campos Eliseos antzokian (2018-12-13tik 2018-12-14ra.)
    Antonio Orozco
  • Revocation, Archspire, Soreption eta Rivers of Nihil

    BILBO 21:00. Stage Liven (2018-12-13)
    Revocation, Archspire, Soreption eta Rivers of Nihil
  • Jean Paolo y la Siempreviva, Cristian Vergara, The Dolphiners eta Madera Ilegal

    BILBO 18:00. Shaken (2018-12-13)
    Jean Paolo y la Siempreviva, Cristian Vergara, The Dolphiners eta Madera Ilegal
  • Mice

    BILBO 21:30. Kremlinen (2018-12-13)
    Mice
  • Eskean Kristo

    ARRASATE 22:00. gaztetxean (2018-12-13)
    Eskean Kristo
  • Donostiaeskola Big Band eta Gonbidatuak

    DONOSTIA 19:30. Antzoki Zaharrean (2018-12-13)
    Donostiaeskola Big Band eta Gonbidatuak
  • Donostiako Orfeoia: Lagun eta bazkideentzako kontzertua

    DONOSTIA 20:00. Kursaalean (2018-12-13)
    Donostiako Orfeoia: Lagun eta bazkideentzako kontzertua
  • Musika Eskolako Abesbatza eta Irungo Kontserbatorioko Akordeoi Orkestra

    IRUN 19:30. Amaia zentroan (2018-12-13)
    Musika Eskolako Abesbatza eta Irungo Kontserbatorioko Akordeoi Orkestra
  • Loiolako parrokian, Illunbe eta Ibaiertz abesbatzak.

    DONOSTIA 20:00. Loiolako parrokian, (2018-12-13)
    Loiolako parrokian, Illunbe eta Ibaiertz abesbatzak.
  • Eskean Kristö

    ARRASATE 22:00. Arrasate (2018-12-13)
    Eskean Kristö
  • Cobra + Funeral Sun

    BILBO 21:30. Bilbo (2018-12-13)
    Cobra + Funeral Sun
  • Kiki Morente

    DONOSTIA 20:30. Donostia (2018-12-13)
    Kiki Morente