Webgune honek cookie-ak erabiltzen ditu zure nabigazioa errazteko, publizitatea erakusteko eta analisi estatistikoak egiteko. Nabigatzen jarraitzen baduzu, hauen erabilera onartzen duzula ulertuko dugu. Informazio gehiago nahi baduzu, kontsultatu Cookie Politika

Agenda

agenda saileko azken albisteak

Antzerkia

  • Glu Glu: Pinotxo

    MUNGIA


    17:30


    Olalde aretoan


    (2019-01-18)

  • Txalo: Juntos

    BEASAIN


    20:00


    eta 22:15ean, Usurbe antzokian


    (2019-01-18)

  • Patata Tropikala: Kalean otso, etxean uso

    PLENTZIA


    17:30


    Goñi Portal kultur etxean


    (2019-01-18)

  • Jose Sacristan & Pentacion: Señora de rojo sobre fondo gris

    ERMUA


    22:15


    Ermua antzokian


    (2019-01-18)

  • Tartean: Ghero. Azken euskalduna

    BARAKALDO


    20:30


    Barakaldo antzokian


    (2019-01-18)

  • Txalo: Rita arrastoan sartzen

    TOLOSA


    20:30


    Leidor aretoan


    (2019-01-18)

  • Benetan Be: Inondik inora

    BERMEO


    18:00


    Nestor Basterretxea aretoan


    (2019-01-18)

  • Txuben Matthaussen

    BARAKALDO


    22:30


    Max Centerren, Pause & Ply aretoan


    (2019-01-18)

  • Karabansai: Ele! Lorca-Lauaxeta

    LEIOA


    20:30


    Kultur Leioan


    (2019-01-18)

  • Alex Clavero: #mimadreestrendingtopic

    BILBO


    21:30


    Bilborocken


    (2019-01-18)

  • Gorakada: Ulisesen bidaia

    ELORRIO


    20:30


    Arriola antzokian


    (2019-01-18)

Bertsolaritza

  • Bertso saioa

    DONOSTIA


    18:00


    Kijera Gaztetxea


    (2019-01-18)

  • Sagardotegi denboraldi irekiera. Bertso afaria

    ZERAIN


    20:30


    Oiharte Sagardotegia


    (2019-01-18)

  • Bertso afaria

    IRUñEA


    21:00


    Errotxapeako gaztetxea


    (2019-01-18)

  • Bertso afaria: Eneko Abasolo Abarkas, Gorka Lazkano eta Txaber Altube

    IURRETA


    21:00


    Bakixa auzoan


    (2019-01-18)

  • Txotx irekiera. Bertsolariak

    ZERAIN


    20:00


    Otatza Sagardotegia


    (2019-01-18)

  • Nafarroako Bertsolari Txapelketa (44. 2018)

    IRUñEA


    20:00


    Txantrea. Auzotegi


    (2019-01-18)

  • Nafarroako Bertsolari Txapelketa (44. 2019)

    IRUñEA


    20:00


    Txantrea. Auzotegi


    (2019-01-18)

  • VI. Hitzez eta Ahotsez. "Askatasuna bertsoraino" hitzaldia

    DURANGO


    19:00


    Durangoko Arte eta Historia Museoa


    (2019-01-18)

  • San Sebastian jaiak. Bertso afaria

    IURRETA


    21:00


    Bakixa


    (2019-01-18)

Bestelakoak

  • 'El baluarte de JEL. Errenteria el primer nacionalismo vasco (1904-1931)' Mikel Zabaletaren liburuaren aurkezpena.

    ERRENTERIA


    18:30


    Udal pleno aretoan


    (2019-01-18)

  • Familia Jolasean iniziatiba, familia barruan euskararen erabilera sustatzeko.

    ERRENTERIA


    17:30


    Beraungo Pablo Sorozabal plazan


    (2019-01-18)

  • Alex Clavero

    BILBO


    21:00


    BilboRock aretoan


    (2019-01-18tik 2019-01-19ra.)

  • Lur Korta Taldearen eskutik Ipuinaren Ordua, 2-4 urte

    DONOSTIA


    18:00


    Lugaritz kultur etxean


    (2019-01-18)

  • Marisa Tabernero ipuin kontalaria

    URNIETA


    17:30


    Lekaio kultur etxean


    (2019-01-18)

  • Gaztelekuaren apainketa, Sainduaren programazioaren barruan.

    HONDARRIBIA


    17:00


    Puntaleko eskola zaharrean


    (2019-01-18)

Dantza

  • Amilotx taldea

    MUNGIA


    14:00


    udaletxe aurrean


    (2019-01-18)

  • 'Gu, Agustina' ikuskizuna: pilota, emakumea, bertsoa eta dantza

    HERNANI


    20:00


    Ezkiaga pasealekuan


    (2019-01-18)

  • Proyecto Larrua: Baserri

    SOPELA


    20:00


    Kurtzio kultur etxean


    (2019-01-18)

  • Maria Pages: Una oda al tiempo

    BILBO


    19:30


    Arriaga antzokian


    (2019-01-18tik 2019-01-19ra.)

  • Errusiako Ballet Inperiala: Chopiniana, Bolero eta Ballet Gala

    SANTURTZI


    20:30


    Serantes kultur aretoan


    (2019-01-18)

Erakusketak

  • "Sahara 40 urteko exilioa" Andoni Lubakiren argazkiak

    URRETXU


    19:00


    Juan de Lizarazu erakusketa aretoan


    (2019-01-18)

Hitzaldiak

  • 'Alzheimerrarekin elkar-bizi' hitzaldia, AFAGI elkarteko Koldo aulestia, Jon Kortajarena eta Asun Sanzekin.

    ERRENTERIA


    18:00


    Agustinak auzoko San Agustin erretiratuen egoitzan


    (2019-01-18)

  • Beñat Egiluzek urpeko arkeologiaz hitzaldia emango du, Euskal Herriko berpizkundeko arkeologiaz zehazki.

    IRUN


    18:30


    Oiasso Museoan


    (2019-01-18)

  • Koldo Izagirre: Rosalia de Castro eta bere poesia

    EA


    19:30


    Eskolondon


    (2019-01-18)

  • "Hemingway ere beltza zen" hitzaldiarekin zinema eta literaturaz arituko da Gontzal Agote

    BAZTAN


    19:00


    Elizondoko Arizkuenea kultur etxean


    (2019-01-18)

  • Eva Huebra idazlearen 'El vuelo de las meigas' liburuaren aurkezpena.

    HONDARRIBIA


    19:00


    Zuloaga Etxea Udal Liburutegian


    (2019-01-18)

  • Pako Aristi: Euskarak independentzia behar du?

    ARRASATE


    18:30


    gaztetxean


    (2019-01-18)

  • Gonzalo Fanjul: Todos somos migrantes: por una movilidad humana al servicio de todos

    DONOSTIA


    19:00


    Koldo Mitxelena Kulturunean


    (2019-01-18)

  • Javier Duoandikoetxea: Irudietako matematika izkutua: argazkiak, filmak eta eskanerrak

    BEASAIN


    19:00


    Igartzako jauregian


    (2019-01-18)

  • Uxue Alberdi: Askatasuna bertsoraino

    DURANGO


    19:00


    Arte eta Historia Museoan


    (2019-01-18)

Ikus-entzunezkoak

  • Bechdel zikloaren barruan, Robert Aldrich zuzendariaren 'Qué fue de Baby Jane' luzea (AEB, 1962).

    IRUN


    18:45


    CBA udal liburutegian


    (2019-01-18)

  • Bideo-forum alemana: Nicolette Krebitz-en "Wild"

    DONOSTIA


    19:00


    Okendo kultur etxean


    (2019-01-18)

  • Kristalezko hezurrak bideo emanaldia, eta solasaldia Ander Txakartegi, Koikili Lertxundi eta Beñat Ormaetxearekin

    MARKINA-XEMEIN


    20:00


    Uhagonen


    (2019-01-18)

  • Mendiak Hurbilduz: Iker Madozen Indiako iparraldean eskalatzen, Urko Carmonaren Escalando el presente eta Gorka Karapetoren Hatzak estutzen

    DURANGO


    19:00


    Plateruenan


    (2019-01-18)

  • "Laida pilota" ikusgarria

    HENDAIA



    Hendaia


    (2019-01-18)

Jaiak

Ez da ekitaldirik aurkitu

Musika

  • Rafa Rueda

    BILBO


    21:30


    Kremlinen


    (2019-01-18)

  • Pers & Bers

    BILBO


    00:30


    Kremlinen


    (2019-01-18)

  • Marwan

    DONOSTIA


    20:30


    Dokan


    (2019-01-18)

  • The Great Southern eta Morgue

    IRUN


    21:00


    Tunk aretoan


    (2019-01-18)

  • Luhartz

    MUNGIA


    18:00


    Euskal Pizkundearen etorbidean


    (2019-01-18)

  • Willis Drummond + Kokein

    ONDARROA


    22:30


    Ondarroa


    (2019-01-18)

  • Hangober Metal Fest: Bullets of Misery, Weed eta Rodeo

    OñATI


    21:00


    Antixena gaztetxean


    (2019-01-18)

  • Sumisión City Blues + Tiparrakers

    BARAKALDO



    Barakaldo


    (2019-01-18)

  • Willis Drummond eta Kokein

    ONDARROA


    22:30


    Beikozinin


    (2019-01-18)

  • Santi DDC eta Ramuntxo

    BAIONA


    20:30


    Baiona


    (2019-01-18)

  • Jon Gurrutxaga & Urbil Artola

    LEGAZPI


    19:30


    Karibe Zaharran


    (2019-01-18)

  • Sidecars taldearen kontzertua. Sarrerak: 16,65 euro.

    IRUN


    20:30


    Amaia KZn


    (2019-01-18)

  • Nacho Vegas

    BILBO


    22:00


    Kafe Antzokian


    (2019-01-18)

  • Rufus T. Firefly

    DONOSTIA


    20:30


    Dabadaban


    (2019-01-18)

  • Cró! + Sofa

    BERMEO


    21:00


    Bermeo


    (2019-01-18)

  • Telmo Trenor eta Alfred Adler

    BILBO


    01:00


    Kafe Antzokian


    (2019-01-18)

  • Nomadak eta Kometa

    BERGARA


    22:00


    Seminarixoan


    (2019-01-18)

  • Mademoiselle Delirio

    BILBO


    20:30


    Cotton Cluben


    (2019-01-18)

  • Eñaut Elorrieta & Kaabestri String Ensemble

    EIBAR


    20:30


    Koliseo antzokian


    (2019-01-18)

  • Sidecars

    IRUN


    20:30


    Amaia zentroan


    (2019-01-18)

  • Kloud C

    DONOSTIA


    21:00


    Tabakaleran


    (2019-01-18)

  • The Mersey Beatles

    DONOSTIA


    21:00


    Kursaalean


    (2019-01-18)

  • Moncada Veinte eta JJ Sprondel

    BILBO


    21:00


    Azkenan


    (2019-01-18)

  • Perky Pat eta Belgravia

    BILBO


    20:30


    Shaken


    (2019-01-18)

  • Kovertizo

    BARAKALDO


    21:00


    Retrokafen


    (2019-01-18)

  • Sumision City Blues eta Tiparrakers

    BARAKALDO


    20:30


    Mendigon


    (2019-01-18)

  • Rrucculla

    DONOSTIA


    19:30


    Fnac-en


    (2019-01-18)

  • Kukuak Kantuz eta Ibarrako abesbatza

    ANOETA


    19:00


    Mikelasagasti auditorioan


    (2019-01-18)

  • Kilimak eta Erein

    ATAUN


    22:00


    Oargi elkartean


    (2019-01-18)

  • Urgatz eta Soma Cult

    URRETXU


    22:30


    gaztetxean


    (2019-01-18)

  • Erasoka, Crap eta Oldarkor

    DONOSTIA


    22:00


    Antiguako frontoian


    (2019-01-18)

  • Craic'n'Roll

    ESKORIATZA


    22:30


    Inkernun


    (2019-01-18)

  • Charlie Cosh & Mikel Gaztañaga

    BILBO


    20:30


    Metzen


    (2019-01-18)

  • Ander Bidart bikotea

    IURRETA


    23:00


    Bakixa auzoan


    (2019-01-18)

  • Backbone

    BARAKALDO


    20:00


    El Tubon


    (2019-01-18)

  • Iker & Ruth Discofagia: Acoustic Covers

    BASAURI


    22:15


    Ezetzen


    (2019-01-18)

  • Sofa + CRÓ!

    BERMEO



    Bermeo


    (2019-01-18)

  • Auritz

    GASTEIZ


    20:30


    Gasteiz


    (2019-01-18)

  • Suakai

    ATARRABIA


    20:00


    Kultur etxean


    (2019-01-18)

  • Soma Cult + Tenpera

    ZUMARRAGA-URRETXU


    22:30


    Zumarraga-Urretxu


    (2019-01-18)

  • Mice + Pelax

    ALEGIA


    22:30


    Alegia


    (2019-01-18)

  • Moncada Veinte + JJ Sprondell

    BILBO


    21:00


    Bilbo


    (2019-01-18)

  • Mushkum + Igor Arzuaga

    BILBO


    20:00


    Bilbo


    (2019-01-18)

  • Crap + Oldarkor + Erasoka

    DONOSTIA


    22:30


    Donostia


    (2019-01-18)

  • Brandy Row

    DONOSTIA


    20:00


    Donostia


    (2019-01-18)

  • Tokan2 La Polla

    GASTEIZ


    22:00


    Gasteiz


    (2019-01-18)

  • The Great Southern + Morgue

    IRUN


    21:00


    Irun


    (2019-01-18)

  • We Exist Even Death + Rodeo + Bullets of Misery

    OñATI



    Oñati


    (2019-01-18)

Egutegia

2019ko urtarrila
Al Ar Az Og Ol Lr Ig
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
             

Bilatzailea