Webgune honek cookie-ak erabiltzen ditu zure nabigazioa errazteko, publizitatea erakusteko eta analisi estatistikoak egiteko. Nabigatzen jarraitzen baduzu, hauen erabilera onartzen duzula ulertuko dugu. Informazio gehiago nahi baduzu, kontsultatu Cookie Politika

Berria.eus

Zerbitzuak Agenda

Publizitatea

Agenda

Antzerkia

  • Benetan Be: Inondik inora

    HERNANI 12:00. Biteri kultur etxean (2019-01-26)
    Benetan Be: Inondik inora
  • Glu Glu: Pinotxo

    AZKOITIA 18:00. Baztartxo antzokian (2019-01-26)
    Glu Glu: Pinotxo
  • CDN & Josep Maria Flotats: Voltaire / Rousseau. La disputa

    DONOSTIA 20:00. Victoria Eugenia antzokiann (2019-01-26)
    CDN & Josep Maria Flotats: Voltaire / Rousseau. La disputa
  • PTC: Espía a una mujer que se mata

    BASAURI 20:30. Social antzokian (2019-01-26)
    PTC: Espía a una mujer que se mata
  • Ene Kantak: Satorjator

    ERMUA 17:00. Ermua antzokian (2019-01-26)
    Ene Kantak: Satorjator
  • Pirritx, Porrotx eta Marimotots: Musua

    ANDOAIN 16:00. Basteron (2019-01-26)
    Pirritx, Porrotx eta Marimotots: Musua
  • Enrique San Francisco: La penúltima

    AZPEITIA 22:30. Soreasu antzokian (2019-01-26)
    Enrique San Francisco: La penúltima
  • Aitor Borobia eta Leire Orbe: Historia de un coche

    BARAKALDO 21:00. eta igandean, 19:00etan, Arimaktoren (2019-01-26)
    Aitor Borobia eta Leire Orbe: Historia de un coche
  • Periplo: Por cierto, se llama François

    BILBO 20:00. eta igandean, 19:00etan, Haceria aretoan (2019-01-26)
    Periplo: Por cierto, se llama François
  • Haurrentzako antzerkia: Producciones Maestras-en eskutik "Martinaren parke fantastikoa"

    DONOSTIA 18:00. Larratxo kultur etxean (2019-01-26)
    Haurrentzako antzerkia: Producciones Maestras-en eskutik "Martinaren parke fantastikoa"
  • Antzerkia: Ghero Sarrera:10€ (bazkideak 8€)

    BERRIZ 20:00. Berrizko Kultur Etxean (2019-01-26)
    Antzerkia: Ghero Sarrera:10€ (bazkideak 8€)

Bertsolaritza

  • Bertso Eguna (50. 2019. Barañain)

    BARAñAIN Alaitz ikastetxetik abiatuta (2019-01-26)
    Bertso Eguna (50. 2019. Barañain)
  • Bertso afaria

    GOLDARATZ 21:30. Ostatua (2019-01-26)
    Bertso afaria

Bestelakoak

  • Enrique San Francisco

    AZPEITIA 22:00. Soreasun (2019-01-26)
    Enrique San Francisco
  • 12. urteurreneko bazkaria, eta bazkaloste musikatua: Berinbau

    BILBO 14:30. 7Katu gaztetxean (2019-01-26)
    12. urteurreneko bazkaria, eta bazkaloste musikatua: Berinbau
  • "Gorputza asmatzen, biluziak, anatomiak, pasioak" bisita gidatua

    DONOSTIA 11:00. San Telmo museoan (2019-01-26)
    "Gorputza asmatzen, biluziak, anatomiak, pasioak" bisita gidatua
  • Ipuin txokoa: Ines Bengoa "ipuin zaparrada"

    BERRIZ 12:15. Berrizko Kultur Etxean (2019-01-26)
    Ipuin txokoa: Ines Bengoa "ipuin zaparrada"

Erakusketak

Ez da ekitaldirik aurkitu

Ikastaroak

  • Familientzako artista tailerra "Gure haitzuloetako lehoiak", 6-12 urte

    DONOSTIA 17:00. San Telmo Museoan (2019-01-26)
    Familientzako artista tailerra "Gure haitzuloetako lehoiak", 6-12 urte

Ikus-entzunezkoak

Ez da ekitaldirik aurkitu

Musika

  • Ufestuek eta Governors

    BAIONA 22:00. Zizpa gaztetxean (2019-01-26)
    Ufestuek eta Governors
  • Delorean

    DONOSTIA Intxaurrondo kultur elkartean (2019-01-26)
    Delorean
  • Willis Drummond

    GASTEIZ Gasteiz (2019-01-26)
    Willis Drummond
  • Estankona

    ZALLA 20:00. Oreka kafe antzokian (2019-01-26)
    Estankona
  • Orreaga 778, Asedio, Cuero eta Beba & Aztakol DJ

    AZPEITIA 22:00. gaztetxean (2019-01-26)
    Orreaga 778, Asedio, Cuero eta Beba & Aztakol DJ
  • Addenda, Raglefant, Equilibrio, Uther eta Urgull

    ZARAUTZ 19:00. Putzuzulo gaztetxean (2019-01-26)
    Addenda, Raglefant, Equilibrio, Uther eta Urgull
  • Nizuri Tazuneri, Skabidean, Ziztada & Rlantz eta Feat Raperu

    BILBO 21:30. 7Katu gaztetxean (2019-01-26)
    Nizuri Tazuneri, Skabidean, Ziztada & Rlantz eta Feat Raperu
  • Cheetah Chrome & Señor No

    DONOSTIA 20:00. Covent Gardenen (2019-01-26)
    Cheetah Chrome & Señor No
  • El Desvan del Macho, Massa Confusa, Sofa eta Principia Discordia DJ Set

    DONOSTIA 22:00. Mogambon (2019-01-26)
    El Desvan del Macho, Massa Confusa, Sofa eta Principia Discordia DJ Set
  • Kantaka abesbatza

    DEBA 19:00. Itziarko elizan (2019-01-26)
    Kantaka abesbatza
  • Flogging Molly

    BILBO 19:30. Santana 27n (2019-01-26)
    Flogging Molly
  • Estitxu Pinatxo eta Mikel Santxez: Dama Beltzak

    MARKINA-XEMEIN 20:00. Uhagonen (2019-01-26)
    Estitxu Pinatxo eta Mikel Santxez: Dama Beltzak
  • Khous + Dentera

    GASTEIZ 20:00. Gasteiz (2019-01-26)
    Khous + Dentera
  • Los Platero, Bribriblibli eta Triscando la Hierba: Hay poco Rock & Roll

    BILBO 22:00. Kafe Antzokian (2019-01-26)
    Los Platero, Bribriblibli eta Triscando la Hierba: Hay poco Rock & Roll
  • DJ Gaua

    DONOSTIA 23:00. Antiguako frontoian (2019-01-26)
    DJ Gaua
  • Hortzaka, Fan & Go, DJ Ara eta Xiarroman

    ZARAUTZ 23:00. Urteta auzoan (2019-01-26)
    Hortzaka, Fan & Go, DJ Ara eta Xiarroman
  • Ezten Giro

    ZESTOA 23:00. Iraetako jaietan (2019-01-26)
    Ezten Giro
  • Metalmania: Metallica Show

    DONOSTIA 20:00. Dokan (2019-01-26)
    Metalmania: Metallica Show
  • Cardiac eta Horzdun

    TOLOSA 22:30. Bonberenean (2019-01-26)
    Cardiac eta Horzdun
  • Ibaeta abesbatza

    ERRENTERIA 20:00. Maria Madalena basilikan (2019-01-26)
    Ibaeta abesbatza
  • Krazark

    BARAKALDO 20:00. El Tubon (2019-01-26)
    Krazark
  • Orreaga 778 + Asedio + Cuero

    AZPEITIA 20:30. Gaztetxea (2019-01-26tik 2019-01-27ra.)
    Orreaga 778 + Asedio + Cuero
  • Motxila 21 + Ciclonautas + Hard Acoustic + Musutrock

    IRUñEA 20:00. Zentral aretoan (2019-01-26)
    Motxila 21 + Ciclonautas + Hard Acoustic + Musutrock
  • El Desvän del Macho + Massa Confusa + Sofa + Principia Discordia DJ Set

    DONOSTIA Donostia (2019-01-26)
    El Desvän del Macho + Massa Confusa + Sofa + Principia Discordia DJ Set
  • Addenda + Raglefant + Equilibrio + Uther + Urgull

    ZARAUTZ 19:00. Zarautz (2019-01-26)
    Addenda + Raglefant + Equilibrio + Uther + Urgull