Webgune honek cookie-ak erabiltzen ditu zure nabigazioa errazteko, publizitatea erakusteko eta analisi estatistikoak egiteko. Nabigatzen jarraitzen baduzu, hauen erabilera onartzen duzula ulertuko dugu. Informazio gehiago nahi baduzu, kontsultatu Cookie Politika

Agenda

agenda saileko azken albisteak

  • Hartzaro 2019

    UZTARITZE



    Uztaritze


    (2019-02-15)

Antzerkia

  • A Panadaria: Elisa e Marcela

    SOPELA


    20:00


    Kurtzio kultur etxean


    (2019-02-15)

  • Sutegi: Royal Clown

    ERMUA


    22:15


    Ermua antzokian


    (2019-02-15)

  • Kulunka: Solitudes

    LEIOA


    20:30


    Kultur Leioan


    (2019-02-15)

  • Txiki: 40 urte eta aldapan behera niek!

    DONOSTIA


    20:00


    Etxarriene auzo etxean


    (2019-02-15)

  • Luna Llena: La gran depresión

    BILBO


    19:00


    San Frantziskoko udaltegian


    (2019-02-15)

  • Gehitu & Kamikaz: Kaffka

    AZPEITIA


    19:30


    Soreasu antzokian


    (2019-02-15)

  • Clara Sanchiz: Una habitación propia

    ANDOAIN


    21:30


    Basteron


    (2019-02-15)

  • Txalo: Rita

    ORDIZIA


    21:15


    Herri Antzokian


    (2019-02-15)

  • Yllana & Primital Bros: The Primitals

    BILBO


    20:00


    Campos Eliseos antzokian


    (2019-02-15tik 2019-02-16ra.)

  • Txinparta: Zurrunbiloan

    DONOSTIA


    20:00


    El Nidon


    (2019-02-15)

  • Txalo: Juntos

    TOLOSA


    20:30


    Leidorren


    (2019-02-15)

  • Vaiven: Ultimo tren a Treblinka

    ELGOIBAR


    20:30


    Herriko Antzokian


    (2019-02-15)

  • Alex Gerediaga & Arriaga: Macbeth

    BILBO


    19:30


    eta igandean, 19:00etan, gazteleraz, Arriaga antzokian


    (2019-02-15tik 2019-02-16ra.)

  • Elisa Lledo: Si te he visto no me acuerdo

    DONOSTIA


    20:00


    Lau tabernan


    (2019-02-15)

  • Rafael Maza: Fabiolo connection

    DONOSTIA


    20:00


    Ardube tabernan


    (2019-02-15)

  • Kepa Gallego eta Marta Urzelai: Cervantes no rima con diamante, ¿o sí?

    KARRANTZA


    20:00


    Haraneko kultur etxean


    (2019-02-15)

  • "Mr. Kebab"

    OLATZAGUTIA


    22:30


    Kultur Etxean


    (2019-02-15)

  • "Beatriz Rico antes muerta que convicta"

    VIANA


    20:00


    Kultur etxean


    (2019-02-15)

  • "Loco desatino"

    IRURTZUN


    21:00


    Kultur etxean


    (2019-02-15)

  • "Cabaré a la gaditana"

    NOAIN ELORTZIBAR


    21:00


    Kultur etxean


    (2019-02-15)

  • Kulunka Teatroa-ren eskutik "Solitudes"

    LEIOA


    20:30


    Kultur Leioa-ko auditorium-ean


    (2019-02-15)

Bertsolaritza

  • Bertso afaria

    ORDIZIA


    21:00


    Tximista sagardotegia


    (2019-02-15)

  • Erniarraitz Bertso Astea (17. 2019)

    ERREZIL


    20:30


    Borondegi


    (2019-02-15)

  • Gipuzkoako Eskolarteko Bertsolari Txapelketa (39. 2019)

    IBARRA


    20:00


    Sendi Ekintza Elkartea


    (2019-02-15)

  • Bertso saioa Eli Pagola, Jon Otegi, Unai Gaztelumendi eta Jokin Bergararekin. Gai jartzailea: Kepa Isasi.

    ERRENTERIA


    23:00


    Arkaitza tabernan


    (2019-02-15)

  • ?ArkaHitzak?. Bertso saioa eta bertso idatzien kantaldia

    ERRENTERIA


    23:00


    Arkaitza taberna


    (2019-02-15)

Bestelakoak

  • Bertso afaria: Iker Zubeldia, Aitor Sarriegi eta Maddalen Lujanbio

    ORDIZIA


    19:00


    Tximista sagardotegian


    (2019-02-15)

  • Txan magoa: Infernutik natorren artista bat naiz ni

    LAZKAO


    17:00


    Areria antzokian


    (2019-02-15)

  • Marisa Tabernero ipuin kontalaria

    URNIETA


    17:00


    kultur etxean


    (2019-02-15)

  • Kidam magoa

    URNIETA


    18:00


    Saroben


    (2019-02-15)

  • Frantses solasaldia Monica Zafrak gidatua.

    IRUN


    16:30


    CBA udal liburutegian


    (2019-02-15)

  • Irakurketa Kluba elkartuko da Inazio Mujika Iraolaren 'Gerezi denbora' eleberriaren bueltan.

    PASAIA


    19:30


    San Pedroko liburutegian


    (2019-02-15)

  • Antxoko Asanblada Feministaren batzar irekia, M8ko plantoa prestatzeko.

    PASAIA


    18:00


    Antxon, Bekoz Beko emakume taldearen egoitzan


    (2019-02-15)

  • Bingo jokoa, Sainduako programaren barruan. 12-17 urte bitartekoentzat.

    HONDARRIBIA


    17:00


    Puntaleko eskola zaharrean


    (2019-02-15)

  • Martxoak 8a prestatzeko batzarra, Oiartzungo Feministen Asanbladak deituta. Ekitaldien zerrenda ixteko baliatuko dute bilera.

    OIARTZUN


    18:00


    Udaletxeko pleno aretoan.


    (2019-02-15)

  • Pello Añorga kontalariak bi eta hiru urteko haurrei kontatuko dizkie ipuinak, Manuel Lekuona bibliotekan. Ume bakoitzarekin heldu bat egon daiteke. Puntualtasuna eskatu dute, behin ateak itxita ezingo baita sartu.

    OIARTZUN


    17:00


    Manuel Lekuona bibliotekan.


    (2019-02-15)

  • Martxoaren 8ko greba prestatzeko Oreretako Mugimendu Feministaren batzar irekia.

    ERRENTERIA


    19:00


    Merkatuzarren


    (2019-02-15)

  • Donibane Ziburuko inauteriak

    DONIBANE LOHIZUNE



    Donibane Lohizune


    (2019-02-15)

  • Miguel de Unamuno Saiakera Lehiaketaren XX. edizioa

    BILBO



    Bilbo


    (2019-02-15)

Dantza

Ez da ekitaldirik aurkitu

Erakusketak

  • Marijose Cueliren "Ezinezko Munduak" argazki erakusketa

    URRETXU


    19:00


    Juan de Lizarazu aretoan


    (2019-02-15tik 2019-03-03ra.)

  • Oñatiko Natur Eskola-ren eskutik "Gaua gauekoentzat"

    OñATI


    18:00


    Kultur Etxean


    (2019-02-15tik 2019-02-27ra.)

Hitzaldiak

  • Asier Epelde-ren eskutik "Ahorro energético en nuestro hogar y uso posible de energías renovables"

    MUNGIA


    18:00


    Mugire Txokoan


    (2019-02-15)

  • Paloma Martinez, Joana Manzisidor eta Najia Lotfi: Emakume ekintzaileak

    ARRASATE


    18:00


    Kulturaten


    (2019-02-15)

  • Miguel Garcia: Hermes Trismegisto zenaren Jakintza

    DONOSTIA


    20:00


    Astoria 7 hotelean


    (2019-02-15)

  • Xavier Moret: Grecia, viaje de otoño

    TOLOSA


    19:30


    Topic-en


    (2019-02-15)

  • Coral Herrera: Maitasunaz gozatzen duten emakume eta gizonak

    USURBIL


    18:30


    Potxoenean


    (2019-02-15)

  • Urtzi Urrutikoetxea: Erabakitzeko eskubidea: XXI.mendeko estatu berriak

    AZKOITIA


    19:00


    Elkargunean


    (2019-02-15)

  • "Mujewres y hombres que disfrutan del amor" Coral Herrerarekin

    USURBIL


    19:00


    Udaletxean


    (2019-02-15)

Ikastaroak

Ez da ekitaldirik aurkitu

Ikus-entzunezkoak

  • "Green Book"

    MUNGIA


    20:00


    Olalde aretoan


    (2019-02-15)

  • Dar Dar Elantartida

    ZALLA


    20:00


    zine-antzokian


    (2019-02-15)

  • Ander Izagirreren: Pirenaika. Mendikateko kronikak, bizikletaz

    LEGAZPI


    19:30


    kultur etxean


    (2019-02-15)

  • "La Cueva" Alfredo Monteroren filma

    BILBO


    19:30


    Auzo Factoryn


    (2019-02-15)

  • Emakume sortzaileen gaineko zikloan dago CBA Zineklun egitasmoa. 'Seraphine' lana emango dute (Martin Provost, Frantzia, 2008).

    IRUN


    18:45


    CBA udal liburutegian


    (2019-02-15)

Jaiak

  • Kaldereroen konpartsako entsegua.

    PASAIA


    18:00


    San Pedroko udal aretoan


    (2019-02-15)

Lehiaketak

  • La Furia + Lilith Selektah

    ANOETA


    22:30


    Gaztetxean


    (2019-02-15)

Musika

  • Antilopez

    BILBO


    20:30


    Rock Star aretoan


    (2019-02-15)

  • Gatibu

    DONOSTIA


    22:00


    eta igandean, 19:00etan, Intxaurrondo kultur etxean


    (2019-02-15tik 2019-02-16ra.)

  • Hezurbeltzak

    ZUMAIA


    22:00


    Aita Marin


    (2019-02-15)

  • Axel Casas

    DONOSTIA


    23:30


    Covent Gardenen


    (2019-02-15tik 2019-02-16ra.)

  • Taku Sugimoto, Felicie Bazelaire eta Leo Dupleix, eta Andrea Berbois eta Garazi Navas

    BILBO


    19:00


    Azkuna zentroan


    (2019-02-15)

  • DJ Makala

    BILBO


    01:00


    Kremlinen


    (2019-02-15)

  • Los Tiki Phantoms eta Monte del Oso

    DONOSTIA


    21:00


    Dabadaban


    (2019-02-15)

  • Buffalo eta Nus

    DONOSTIA


    19:30


    Covent Gardenen


    (2019-02-15)

  • Mr. Klin

    BILBO


    22:00


    Ambigun


    (2019-02-15)

  • Fine Cut Trio

    BILBO


    21:00


    Haceria ZAWP aretoan


    (2019-02-15)

  • Volver

    BILBO


    19:00


    Fnac-en


    (2019-02-15)

  • Lluvia de Hierro y Rock & Roll Party. Moonshakers, Unclose, Cecilia Payne, Villapellejos, Señores, Rosebud eta Campamento Rumano: Bilbo XXI vs. XX

    BILBO


    22:00


    Kafe Antzokian


    (2019-02-15)

  • The Black Note

    BILBO


    21:00


    Itsas Museoan


    (2019-02-15)

  • Fernando Costa

    BILBO


    20:30


    Santana 27n


    (2019-02-15)

  • M.C.D. eta Inkubo

    BILBO


    22:00


    Satelite T-n


    (2019-02-15)

  • Escuela de Odio eta La Kontra

    BILBO


    20:30


    Stage Liven


    (2019-02-15)

  • Delto eta Gato Ventura

    BILBO


    21:30


    Azkenan


    (2019-02-15)

  • Larry Potter Trio

    BILBO


    19:30


    Bertendona institutuan


    (2019-02-15)

  • Leie Meie

    BILBO


    20:30


    Biran


    (2019-02-15)

  • Izaki Gardenak eta Pelax

    ONDARROA


    22:00


    Beikozinin


    (2019-02-15)

  • Koiu

    BARAKALDO


    20:00


    El Tubon


    (2019-02-15)

  • Mugaldekoak Band

    ESKORIATZA


    22:00


    Inkernun


    (2019-02-15)

  • Hyedra + Anai

    ANDOAIN


    22:30


    Andoain


    (2019-02-15)

  • Hiri Galduak

    ORDIZIA


    22:30


    Ordizia


    (2019-02-15)

  • Frikun + Dingwash

    BAIONA


    21:30


    Baiona


    (2019-02-15)

  • La Furia eta Lilith Selektah

    ANOETA


    23:00


    gaztetxean


    (2019-02-15)

  • Igelaren Banda

    EIBAR


    20:30


    Koliseo antzokian


    (2019-02-15)

  • Berri Txarrak

    GERNIKA-LUMO


    20:00


    Astran


    (2019-02-15)

  • El Jose

    BILBO


    20:30


    Cotton Cluben


    (2019-02-15)

  • Auritz

    DONOSTIA


    20:00


    Dokan


    (2019-02-15)

  • Isildu Zaitez

    DONOSTIA


    21:00


    Tabakaleran


    (2019-02-15)

  • Mursego: Gloria Fuertesi ikasitako poemak

    MARKINA-XEMEIN


    20:00


    Uhagonen


    (2019-02-15)

  • Art After Dark: Trikk, Musumeci eta Josu Aranburu

    BILBO


    22:00


    Guggenheim museoan


    (2019-02-15)

  • Lluvia, Hierro y R&R Aftershow Party: Fernando Gegundez, Jerry Corral eta Mr. Klin DJ

    BILBO


    23:59


    Shaken


    (2019-02-15)

  • Ternero Blanco eta La Txirla Records

    ZORNOTZA


    23:00


    Zelaieta zentroan


    (2019-02-15)

  • Vulk

    ELGOIBAR


    23:00


    kultur etxean


    (2019-02-15)

  • Arizonako Billy eta Ene Kat

    BILBO


    01:00


    Kafe Antzokian


    (2019-02-15)

  • Angel Unzu Cuarteto Electrico

    DONOSTIA


    20:00


    Lugaritz kultur etxean


    (2019-02-15)

  • Eskean Kristo eta Saia Goiat

    OñATI


    22:00


    Antixena gaztetxean


    (2019-02-15)

  • Umami eta Atodamadre

    DONOSTIA


    23:59


    Dabadaban


    (2019-02-15)

  • Guzural eta Tonto

    DONOSTIA


    22:00


    Mogambon


    (2019-02-15)

  • Zarautz abesbatza

    ZARAUTZ


    20:30


    Berdura plazan


    (2019-02-15)

  • Kovertizo

    BARAKALDO


    20:00


    Donde Irun


    (2019-02-15)

  • La Furia + Lilith Selektah

    ANOETA


    23:00


    Anoeta


    (2019-02-15)

  • Iker & Ruth Discofagia

    BALMASEDA


    21:00


    Maiken Breweryn


    (2019-02-15)

  • Sufre + Oki Moki + Arrotzak

    AIZARNAZABAL


    22:30


    Aizarnazabal


    (2019-02-15)

  • Willis Drummond + Kulto Kultibo

    IRUñEA



    Iruñea


    (2019-02-15)

  • Dingwash eta Frikun

    BAIONA


    21:00


    Le Magneton


    (2019-02-15)

  • Arkada Social + Akort

    ATARRABIA


    19:30


    Totem aretoan


    (2019-02-15)

  • Koiu!

    BARAKALDO


    20:30


    Barakaldo


    (2019-02-15)

  • Delto + Gato Ventura

    BILBO


    21:30


    Bilbo


    (2019-02-15)

  • Izar & Star IX: Lluvia, Hierro y Rock n Roll

    BILBO


    22:00


    Bilbo


    (2019-02-15)

  • Los Tiki Phantoms + Monte del Oso

    DONOSTIA


    21:00


    Donostia


    (2019-02-15)

  • Gasteiz in Metal Fest

    GASTEIZ


    21:00


    Gasteiz


    (2019-02-15)

  • Bad Sound feat. Mandinka Warrior & Juantxo Arakama + Suaia eta Ama Rebel

    GASTEIZ


    21:00


    Gasteiz


    (2019-02-15)

  • Izaki Gardenak + Pelax

    ONDARROA


    22:30


    Ondarroa


    (2019-02-15)

  • Huntza + Dj Tap

    LEITZA


    22:00


    Gaztetxean


    (2019-02-15)

  • Rolan & Loop Abestiak

    ATARRABIA



    El Barril Taberna


    (2019-02-15)

  • Ternero Blanko + La Txirla Records

    ZORNOTZA


    23:00


    Zornotza


    (2019-02-15)

  • Kurkuma

    ZUBIETA


    23:00


    Zubieta


    (2019-02-15)

  • Ro + Trigger

    ZUMARRAGA-URRETXU


    22:30


    Zumarraga-Urretxu


    (2019-02-15)

  • Hartzaro 2019

    UZTARITZE



    Uztaritze


    (2019-02-15)

  • Piano ikasleen audizioa.

    IRUN


    19:30


    Irungo Udal Kontserbatorioan


    (2019-02-15)

  • Diana Lagarto + Rukula

    BERMEO


    22:00


    Bermeo


    (2019-02-15)

  • Eskean Kristo + Saia Goait

    OñATI


    22:00


    Oñati


    (2019-02-15)

  • Dingwash + Frikun

    BAIONA



    Baiona


    (2019-02-15)

  • Ikasle helduen kontzertua, 'A tempo II' programaren barruan.

    HONDARRIBIA


    19:00


    Kultur Etxeko areto nagusian


    (2019-02-15)

Egutegia

2019ko otsaila
Al Ar Az Og Ol Lr Ig
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      
             

Bilatzailea