Webgune honek cookie-ak erabiltzen ditu zure nabigazioa errazteko, publizitatea erakusteko eta analisi estatistikoak egiteko. Nabigatzen jarraitzen baduzu, hauen erabilera onartzen duzula ulertuko dugu. Informazio gehiago nahi baduzu, kontsultatu Cookie Politika

Berria.eus

Zerbitzuak Agenda

Publizitatea

Agenda

Antzerkia

  • Teatro de la Abadía: Tiempo de silencio

    DONOSTIA 20:00. Victoria Eugenia antzokian (2019-04-20)
    Teatro de la Abadía: Tiempo de silencio
  • Elise Ouvrier-Buffet: ¡Gafe!

    DURANGO 20:00. San Agustin kulturgunean (2019-04-20)
    Elise Ouvrier-Buffet: ¡Gafe!
  • Topaklown: Clown Combat inprobisazio saioa

    DURANGO 22:00. San Agustin kulturgunean (2019-04-20)
    Topaklown: Clown Combat inprobisazio saioa
  • Atx Teatroa: 7ak bat

    DONOSTIA 20:00. eta igandean, 19:00etan, Antzoki Zaharrean (2019-04-20)
    Atx Teatroa: 7ak bat

Bertsolaritza

  • Eneko Arrate: Girotu Plaza, haurrentzako emanaldia

    BILBO 12:30. Azkuna zentroan (2019-04-20)
    Eneko Arrate: Girotu Plaza, haurrentzako emanaldia
  • Bertsolariak

    ARRAIA-MAEZTU 18:00. Maeztu. Frontoia (2019-04-20)
    Bertsolariak
  • "Girotu Plaza!" haurrentzako emanaldia

    BILBO 12:30. Azkuna Zentroa (2019-04-20)
    "Girotu Plaza!" haurrentzako emanaldia
  • "Girotu Plaza!" haurrentzako ikuskizuna

    BILBO 18:00. Azkuna Zentroa (2019-04-20)
    "Girotu Plaza!" haurrentzako ikuskizuna

Bestelakoak

  • Liburu eta Disko Azoka solidarioa

    GETARIA 10:30. 14:30era, Berdura plazan (2019-04-20)
    Liburu eta Disko Azoka solidarioa

Dantza

  • Bizkaiko Dantzarien Biltzarra

    BILBO 12:00. eta 18:00etan, Guggenheim museoko zabalgunean (2019-04-20)
    Bizkaiko Dantzarien Biltzarra
  • Dantza eta erromeria tailerra, Aiko taldearekin

    BILBO 17:00. Plaza Barrian (2019-04-20)
    Dantza eta erromeria tailerra, Aiko taldearekin
  • Bilaka: Negua

    BILBO 21:00. Arriaga plazan (2019-04-20)
    Bilaka: Negua

Erakusketak

Ez da ekitaldirik aurkitu

Hitzaldiak

  • Hizkuntza gutxituen hizkuntza politikari buruzko ikuspegiak Frantzian eta beste tokietan: Frantses iraultza garaia eta frantses hizkuntzalariak (XIX. mende bukaera XX. mende hasiera

    BAIONA Baiona (2019-04-20)
    Hizkuntza gutxituen hizkuntza politikari buruzko ikuspegiak Frantzian eta beste tokietan: Frantses iraultza garaia eta frantses hizkuntzalariak (XIX. mende bukaera XX. mende hasiera

Ikus-entzunezkoak

  • Esperantza dantza taldea

    BASTIDA Bastida (2019-04-20)
    Esperantza dantza taldea

Irteerak

Ez da ekitaldirik aurkitu

Jaiak

Ez da ekitaldirik aurkitu

Musika

  • Lucia Arzallus eta Ignacio Arakistain: Markina-Xemeingo musika haizeak

    MARKINA-XEMEIN 19:00. Arretxinagako ermitan (2019-04-20)
    Lucia Arzallus eta Ignacio Arakistain: Markina-Xemeingo musika haizeak
  • Jolie

    BILBO 02:00. Kremlinen (2019-04-20)
    Jolie
  • AL2 El Aldeano X Dante

    BILBO 21:00. Bilbo (2019-04-20)
    AL2 El Aldeano X Dante
  • Fan & Go

    ZARAUTZ 22:00. Munoan, Garagardo Azokan (2019-04-20)
    Fan & Go
  • AL2 El Aldeano eta Dante

    BILBO 21:00. Santana 27n (2019-04-20)
    AL2 El Aldeano eta Dante
  • James Room & Weird Antiqua eta Mississippi Queen & The Wet Dogs

    BILBO 22:00. Kafe Antzokian (2019-04-20)
    James Room & Weird Antiqua eta Mississippi Queen & The Wet Dogs
  • Chie Mukai, Seijiro Murayama & Joxean Rivas, Miguel A. Garcia eta Larvba & Garazi Gorostiaga & Tube Tentacles

    BILBO 20:00. Le Larraskito klubean (2019-04-20)
    Chie Mukai, Seijiro Murayama & Joxean Rivas, Miguel A. Garcia eta Larvba & Garazi Gorostiaga & Tube Tentacles
  • Gorka Iraundegi Trio

    BILBO 12:30. La Riberan (2019-04-20)
    Gorka Iraundegi Trio
  • DJ Mimoloco

    BILBO 13:00. eta 19:00etan, Martzanako kaian (2019-04-20)
    DJ Mimoloco
  • Aiko Taldea

    BILBO 18:30. Plaza Barrian (2019-04-20)
    Aiko Taldea
  • Mice

    BILBO 21:00. Bilborocken (2019-04-20)
    Mice
  • Oreka TX eta San Salvador

    BILBO 22:00. Azkuna zentroan (2019-04-20)
    Oreka TX eta San Salvador
  • Euskadiko Ikasleen Orkestra eta The Derbyshire City & County Youth Orchestra

    BILBO 19:00. Arriaga antzokian (2019-04-20)
    Euskadiko Ikasleen Orkestra eta The Derbyshire City & County Youth Orchestra
  • 2princesesbarbudes: Enaren kontuak

    HONDARRIBIA 18:00. Itsas Etxea auditoriumean (2019-04-20)
    2princesesbarbudes: Enaren kontuak
  • Cat Gonzalez eta Makala

    DONOSTIA 23:59. Dabadaban (2019-04-20)
    Cat Gonzalez eta Makala
  • Ella la Rabia eta Catorce

    BILBO 20:00. Satelite T-n (2019-04-20)
    Ella la Rabia eta Catorce
  • Sota Terra, Ballard, Issuna eta Motorastola

    LEIOA 20:30. Udondo gaztetxean (2019-04-20)
    Sota Terra, Ballard, Issuna eta Motorastola
  • Stupiditos

    IBARRANGELU 21:00. Biscainen (2019-04-20)
    Stupiditos
  • James Room & Weird Antiqua + Mississippi Queen & The Wet Dogs

    BILBO 22:00. Bilbo (2019-04-20)
    James Room & Weird Antiqua + Mississippi Queen & The Wet Dogs