Webgune honek cookie-ak erabiltzen ditu zure nabigazioa errazteko, publizitatea erakusteko eta analisi estatistikoak egiteko. Nabigatzen jarraitzen baduzu, hauen erabilera onartzen duzula ulertuko dugu. Informazio gehiago nahi baduzu, kontsultatu Cookie Politika

Berria.eus

Zerbitzuak Agenda

Publizitatea

Agenda

Antzerkia

  • Azkona & Toloza: Tierras del Sud - Bilduma

    AULESTI 21:00. plazan (2019-04-25)
    Azkona & Toloza: Tierras del Sud - Bilduma
  • Bea Larrañaga: A tomar viento fresco

    DURANGO 20:00. Plateruena kafe antzokian (2019-04-25)
    Bea Larrañaga: A tomar viento fresco
  • Nancho Novo: El cavernícola

    DONOSTIA 20:00. eta igandean, 19:00etan, Antzoki Zaharrean (2019-04-25tik 2019-04-27ra.)
    Nancho Novo: El cavernícola
  • Las Fellini

    BILBO 22:30. Badulaken (2019-04-25)
    Las Fellini

Bertsolaritza

  • Gipuzkoako Txapelketarako girotze saioa

    IBARRA 19:00. Galtzaundi taberna (2019-04-25)
    Gipuzkoako Txapelketarako girotze saioa

Bestelakoak

  • Harkaitz Cano "Fakirraren ahotsa" liburuari buruz hizketan arituko da

    GETARIA 18:30. Irakurle taldean (2019-04-25)
    Harkaitz Cano "Fakirraren ahotsa" liburuari buruz hizketan arituko da
  • Zurrunka Teatro-ren eskutik itzal titere laborategia

    DONOSTIA 10:30. Egia kultur etxean (2019-04-25)
    Zurrunka Teatro-ren eskutik itzal titere laborategia
  • Pedro Ruiz (Alabazan): Puertas de papel

    GETXO 18:00. Erromoko liburutegian (2019-04-25)
    Pedro Ruiz (Alabazan): Puertas de papel

Dantza

  • Collectif Eflirkoa: egonaldi amaierako erakustaldia.

    DONOSTIA 19:00. Tabakaleran. 17:00etan entsegu irekia egingo dute. (2019-04-25)
    Collectif Eflirkoa: egonaldi amaierako erakustaldia.

Erakusketak

  • Bizitako Bonbardaketa. Inaugurazioa datorren ostegunean, 18:30ean.

    GERNIKA-LUMO 18:30. Bakearen Museoan (2019-04-25tik 2019-04-28ra.)
    Bizitako Bonbardaketa. Inaugurazioa datorren ostegunean, 18:30ean.
  • Dark Matter, Alicia Martinen margolanak

    DONOSTIA 11:30. Tabakaleran (2019-04-25tik 2019-06-23ra.)
    Dark Matter, Alicia Martinen margolanak

Hitzaldiak

  • Mari Jose Mielgo: Letras en su punto

    BILBO 19:00. Bizkaiko Foru Liburutegian (2019-04-25)
    Mari Jose Mielgo: Letras en su punto
  • Paul Preston, Angel Viñas eta Xabier Irujo: Egia eta gezur historiografikoa

    GERNIKA-LUMO 19:30. Elai-Alai aretoan (2019-04-25)
    Paul Preston, Angel Viñas eta Xabier Irujo: Egia eta gezur historiografikoa
  • Emigrazioa Euskal Herrian Frantziako Iraultza garaian

    DONIBANE LOHIZUNE Donibane Lohizune (2019-04-25)
    Emigrazioa Euskal Herrian Frantziako Iraultza garaian

Ikastaroak

  • Kantu ikastaldia Bastidan

    BASTIDA Bastida (2019-04-25)
    Kantu ikastaldia Bastidan

Ikus-entzunezkoak

  • Haurrentzako zinea: "El libro de la selva" (1967)

    DONOSTIA 11:00. Aiete kultur etxean (2019-04-25)
    Haurrentzako zinea: "El libro de la selva" (1967)
  • Haurrentzako zinea: "Como entrenar a tu dragón" (2010)

    DONOSTIA 11:00. Okendo kultur etxean (2019-04-25)
    Haurrentzako zinea: "Como entrenar a tu dragón" (2010)

Irteerak

Ez da ekitaldirik aurkitu

Musika

  • The Black Dahlia Murder

    ATARRABIA 20:00. Totem 2 aretoan (2019-04-25)
    The Black Dahlia Murder
  • YAK + Jim Jones & The Righteouse Mind + Titanic Bombe Gas

    BIARRITZ 20:30. Biarritz (2019-04-25)
    YAK + Jim Jones & The Righteouse Mind + Titanic Bombe Gas
  • Julia Moya eta Francisco Manuel Soriano

    DONOSTIA 20:00. Viktoria Eugenia klubean (2019-04-25)
    Julia Moya eta Francisco Manuel Soriano
  • Rukula eta Madeleine

    BILBO 21:30. Kafe Antzokian (2019-04-25)
    Rukula eta Madeleine
  • The Professionals

    BILBO 21:30. Azkena aretoan (2019-04-25)
    The Professionals
  • Battle Beast eta Arion

    BILBO 21:30. Santana 27 aretoan (2019-04-25)
    Battle Beast eta Arion
  • Guillermo Caliero: Solo Fluhel

    BILBO 20:00. Conde Duque hotelean (2019-04-25)
    Guillermo Caliero: Solo Fluhel
  • Txetxu Altube

    BILBO 20:30. Cotton Cluben (2019-04-25)
    Txetxu Altube
  • BBK Soinu Berriak lehiaketa: Sua, The Owl Project eta Los Chivatos de Ana Frank

    BILBO 20:00. BBK aretoan (2019-04-25)
    BBK Soinu Berriak lehiaketa: Sua, The Owl Project eta Los Chivatos de Ana Frank
  • Bilboko Orkestra Sinfonikoa: Gustav Mahlerren 5. sinfonia, Eliahu Inbalek zuzenduta

    BILBO 19:30. Euskalduna jauregian (2019-04-25tik 2019-04-26ra.)
    Bilboko Orkestra Sinfonikoa: Gustav Mahlerren 5. sinfonia, Eliahu Inbalek zuzenduta
  • 47 Soul

    DONOSTIA 21:00. Dabadaban (2019-04-25)
    47 Soul
  • Two in Company

    GETXO 20:00. Silver's Tavernen (2019-04-25)
    Two in Company
  • La Hora del Te

    BILBO 20:00. Shaken (2019-04-25)
    La Hora del Te
  • Divas jaialdia, emakume kantarien alde

    BILBO 20:00. Satelite T-n (2019-04-25)
    Divas jaialdia, emakume kantarien alde
  • Rukula + Madeleine

    BILBO 21:30. Bilbo (2019-04-25)
    Rukula + Madeleine
  • Battle Beast + Arion

    BILBO 21:30. Bilbo (2019-04-25)
    Battle Beast + Arion
  • Woslom + Turbo Warrior of Steel

    GASTEIZ 21:00. Gasteiz (2019-04-25)
    Woslom + Turbo Warrior of Steel
  • Arin korua

    ZIBURU Ziburu (2019-04-25)
    Arin korua