Webgune honek cookie-ak erabiltzen ditu zure nabigazioa errazteko, publizitatea erakusteko eta analisi estatistikoak egiteko. Nabigatzen jarraitzen baduzu, hauen erabilera onartzen duzula ulertuko dugu. Informazio gehiago nahi baduzu, kontsultatu Cookie Politika

Berria.eus

Zerbitzuak Agenda

Publizitatea

Agenda

Antzerkia

  • Borobil Teatroa: Gu... ez gaude bakarrik

    DONOSTIA 18:00. Lugaritz kultur etxean (2019-04-27)
    Borobil Teatroa: Gu... ez gaude bakarrik
  • Xake: Mami Lebrun

    AULESTI 22:00. frontoian (2019-04-27)
    Xake: Mami Lebrun
  • Acercate Teatro: Dalias

    BILBO 20:00. eta igandean, 19:00etan, Haceria Arteak aretoan (2019-04-27)
    Acercate Teatro: Dalias
  • Bilbao 700: Lyceum Club

    ELORRIO 19:30. Arriola antzokian (2019-04-27)
    Bilbao 700: Lyceum Club
  • Rafael Alvarez 'El Brujo': Autobiografía de un yogui

    BARAKALDO 20:30. Barakaldo antzokian (2019-04-27)
    Rafael Alvarez 'El Brujo': Autobiografía de un yogui
  • Ene Kantak: Satorjator

    MUSKIZ 18:30. Meatzari aretoan (2019-04-27)
    Ene Kantak: Satorjator
  • Moon: La muerte de los otros

    GERNIKA-LUMO 20:30. Lizeo antzokian (2019-04-27)
    Moon: La muerte de los otros
  • Emakumeak Eszenan bakarrizketak: Sol Magunaren Sí, hombreee... eta Gemma Martinezen Terapia de grupo

    ERANDIO 20:00. Josu Murueta kultur etxean (2019-04-27)
    Emakumeak Eszenan bakarrizketak: Sol Magunaren Sí, hombreee... eta Gemma Martinezen Terapia de grupo
  • Eidabe: Garbijolas

    ZUMAIA 17:00. Eusebio Gurrutxaga plazan (2019-04-27)
    Eidabe: Garbijolas

Bertsolaritza

  • Plazatik Gaztetxera (17. 2019)

    DEBA Gaztetxea (2019-04-27)
    Plazatik Gaztetxera (17. 2019)
  • Galarrena dakar! Bertso afaria

    LEKEITIO Galarrena (2019-04-27)
    Galarrena dakar! Bertso afaria
  • Elkartasun Eguna. Bertso bazkaria

    OTSAGABIA (2019-04-27)
    Elkartasun Eguna. Bertso bazkaria
  • Osinalde Saria (48. 2019. Gabiria)

    GABIRIA 20:30. Osinalde Elkartea (2019-04-27)
    Osinalde Saria (48. 2019. Gabiria)
  • Bertso afaria

    IRUN 21:00. Ola sagardotegia (2019-04-27)
    Bertso afaria

Bestelakoak

  • Hodei magoa: Tutti-Magia

    MARKINA-XEMEIN 18:00. Uhagonen (2019-04-27)
    Hodei magoa: Tutti-Magia
  • Ana Elorza, Francesca Romana di Nicola eta Juan Kruz Igerabide: Herio eta beste ñabardura batzuk, kantua, harpa eta poesia hilartitz osagabe baterako

    DONOSTIA 19:30. San Telmo museoan (2019-04-27)
    Ana Elorza, Francesca Romana di Nicola eta Juan Kruz Igerabide: Herio eta beste ñabardura batzuk, kantua, harpa eta poesia hilartitz osagabe baterako
  • Landare Berezien 17. Azoka

    AIA Iturrarango lorategi botanikoan (2019-04-27tik 2019-04-28ra.)
    Landare Berezien 17. Azoka
  • Eneko Haritza ipuin kontalaria

    BERRIZ 12:15. kultur etxean (2019-04-27)
    Eneko Haritza ipuin kontalaria
  • Leire Zinkunegi kontalaria: Edurnezuriren ipuin berria

    EIBAR 18:00. Juan San Martin liburutegian (2019-04-27)
    Leire Zinkunegi kontalaria: Edurnezuriren ipuin berria
  • Txiki MAZ. Play'n'Kidsen tatuaje, makillaje eta pintura tailerrak, eta Txiki MAZ Rock Banda

    BASAURI 12:30. Basozelaiko Zortziko plazan (2019-04-27)
    Txiki MAZ. Play'n'Kidsen tatuaje, makillaje eta pintura tailerrak, eta Txiki MAZ Rock Banda
  • 29.950 Gaba, memoria eta sormen gaua: dantza, bideo-sorkuntza, musika, hitzaldiak, dastaketa, muralak, erakusketa... Lobak elkartearen eskutik.

    GERNIKA-LUMO 21:00. Astran (2019-04-27)
    29.950 Gaba, memoria eta sormen gaua: dantza, bideo-sorkuntza, musika, hitzaldiak, dastaketa, muralak, erakusketa... Lobak elkartearen eskutik.
  • Baionan Kantuz-ek 22 urte

    BAIONA Baiona (2019-04-27)
    Baionan Kantuz-ek 22 urte
  • Beertoki, Euskal Herriko Garagardo Azoka

    VILLABONA 11:00. 23:00etara, pilotalekuan (2019-04-27)
    Beertoki, Euskal Herriko Garagardo Azoka

Dantza

  • Aukeran: Biz Hitza

    BERRIZ 20:00. kultur etxean (2019-04-27)
    Aukeran: Biz Hitza
  • Dantzaren Nazioarteko Eguneko emanaldiak

    GETXO 12:00. eta 19:00etan, San Nikolas plazan (2019-04-27)
    Dantzaren Nazioarteko Eguneko emanaldiak
  • Ross: Guernica Dunkerque

    GERNIKA-LUMO 23:15. Astran (2019-04-27)
    Ross: Guernica Dunkerque
  • Musika Eskolako taldea

    ZUMAIA 13:00. Ondartxon (2019-04-27)
    Musika Eskolako taldea
  • Donosti Dance Festival, Urban eta Dance Garaikideko Espainiako Txapelketa

    DONOSTIA 10:00. 14:00etara eta 16:00etataik 20:00etara, Kursaalean (2019-04-27)
    Donosti Dance Festival, Urban eta Dance Garaikideko Espainiako Txapelketa
  • Freestyle Lehiaketa eta kontzertuak: La Lokomotora, Acto Messie, Danel eta Blunstarr

    HONDARRIBIA 20:00. Psilocybenean (2019-04-27)
    Freestyle Lehiaketa eta kontzertuak: La Lokomotora, Acto Messie, Danel eta Blunstarr
  • Kizz Sessions: %100 kizomba

    OIARTZUN 18:00. Pagoan (2019-04-27)
    Kizz Sessions: %100 kizomba
  • Ekialdeko Dantzen Nazioarteko Jaialdia: Helena Rull, Soledad Ruz, Analia, Gitza, Francia al-Sahara, Shashia Sousa, Ahlam balleta, Chatvaari Sundari, Sebastopol, Tribal Confusion, Ana Nushu & Cia, Grupo Shala eta Cia. Shamaliats

    ERRENTERIA 19:00. Niessen kulturgunean (2019-04-27)
    Ekialdeko Dantzen Nazioarteko Jaialdia: Helena Rull, Soledad Ruz, Analia, Gitza, Francia al-Sahara, Shashia Sousa, Ahlam balleta, Chatvaari Sundari, Sebastopol, Tribal Confusion, Ana Nushu & Cia, Grupo Shala eta Cia. Shamaliats

Erakusketak

Ez da ekitaldirik aurkitu

Hitzaldiak

  • David Calvo 'Celopan': Meet & Greet saioa

    DONOSTIA 18:00. Tabakalera (2019-04-27)
    David Calvo 'Celopan': Meet & Greet saioa
  • Euskaldunen migrazioa munduan

    BESKOITZE Beskoitze (2019-04-27)
    Euskaldunen migrazioa munduan
  • Jacques Louvigné "Arrantza Pirinio Atlantikoetan"

    ARROSA Arrosa (2019-04-27)
    Jacques Louvigné "Arrantza Pirinio Atlantikoetan"
  • Begirada berri bat sorginkeri auzietaz

    SARA Sara (2019-04-27)
    Begirada berri bat sorginkeri auzietaz

Ikastaroak

  • Zu ere kontalari #4

    KANBO Kanbo (2019-04-27)
    Zu ere kontalari #4

Ikus-entzunezkoak

  • Haurrentzako zinea: "El viaje de Arlo" (2015)

    DONOSTIA 17:00. Aiete kultur etxean (2019-04-27)
    Haurrentzako zinea: "El viaje de Arlo" (2015)

Irteerak

Ez da ekitaldirik aurkitu

Musika

  • Rafa Rueda, Joseba Irazoki, Keu, Jon Basaguren, Petti, ...

    ONDARROA 18:30. Beikozinin (2019-04-27)
    Rafa Rueda, Joseba Irazoki, Keu, Jon Basaguren, Petti, ...
  • Facta, Bisonte 1312, Azken Sustraiak eta Against You

    OñATI 22:00. Gaztelekuan (2019-04-27)
    Facta, Bisonte 1312, Azken Sustraiak eta Against You
  • Freestyle Master Series 2019

    ATARRABIA 16:00. Totem 1 aretoan (2019-04-27)
    Freestyle Master Series 2019
  • Frog Project

    BILBO 01:00. Kremlinen (2019-04-27)
    Frog Project
  • Moregun de Cual

    BILBO 22:00. Ambigun (2019-04-27)
    Moregun de Cual
  • Eva Serra

    BILBO 22:00. Via de Fugan (2019-04-27)
    Eva Serra
  • Lemy River eta Anai

    AZPEITIA 19:00. Sanagustin kulturgunean (2019-04-27)
    Lemy River eta Anai
  • Fake Teddy eta Albinos Congo

    BILBO 20:00. Muellen (2019-04-27)
    Fake Teddy eta Albinos Congo
  • Alain Electronische eta David Landeta DJ Set

    BILBO 23:59. Muellen (2019-04-27)
    Alain Electronische eta David Landeta DJ Set
  • Vita Imana eta Bleed

    BILBO 21:00. Stage Liven (2019-04-27)
    Vita Imana eta Bleed
  • Perlata

    OñATI 19:00. Pako tabernan (2019-04-27)
    Perlata
  • Smile

    BILBO 22:00. Kafe Antzokian (2019-04-27)
    Smile
  • Turbofuckers, Txorroskilo, Simulakro eta Undervalued

    DONOSTIA 22:00. Añorgako gaztetxean (2019-04-27)
    Turbofuckers, Txorroskilo, Simulakro eta Undervalued
  • MAZ: Haxotz, Agian eta Voltium

    BASAURI 18:00. Basozelaiko Zortziko plazan (2019-04-27)
    MAZ: Haxotz, Agian eta Voltium
  • Jesucristo Superstar Vol. 2

    BILBO 20:00. igandean, 19:00etan, eta astelehenean eta asteartean, 20:00etan, Campos Eliseos antzokian (2019-04-27)
    Jesucristo Superstar Vol. 2
  • Lytos eta Rafa Espino

    BILBO 20:30. Cotton Cluben (2019-04-27)
    Lytos eta Rafa Espino
  • Cafe Quijano

    BILBO 20:00. Euskalduna jauregian (2019-04-27)
    Cafe Quijano
  • Kaom Fest: Giardini di Miro, Jean Jean, Lukiek eta JaunDone

    DONOSTIA 19:00. Dabadaban (2019-04-27)
    Kaom Fest: Giardini di Miro, Jean Jean, Lukiek eta JaunDone
  • Rat-Zinger + Asomvel

    GASTEIZ 22:00. Gasteiz (2019-04-27)
    Rat-Zinger + Asomvel
  • Kubers + Yo, Gerard + Ellas

    GASTEIZ 20:30. Gasteiz (2019-04-27)
    Kubers + Yo, Gerard + Ellas
  • Latxatarra + Cuatro Madres

    IRUñEA 20:00. Iruñea (2019-04-27)
    Latxatarra + Cuatro Madres
  • The Quireboys eta Pinball Wizard

    IRUN 20:00. Tunk aretoan (2019-04-27)
    The Quireboys eta Pinball Wizard
  • MAZ: Toundra eta Mursego

    BASAURI 21:30. Social antzokian (2019-04-27)
    MAZ: Toundra eta Mursego
  • Maren

    GERNIKA-LUMO 22:30. Astran (2019-04-27)
    Maren
  • Xabi Bandini eta Ekiza

    DONOSTIA 20:00. Dokan (2019-04-27)
    Xabi Bandini eta Ekiza
  • "Haurra" zine-kontzertua

    BAIGORRI Baigorri (2019-04-27)
    "Haurra" zine-kontzertua
  • Garilak 26

    ABADIñO 23:00. Traña plazan (2019-04-27)
    Garilak 26
  • Maddi, Fly Shit eta Leihotikan

    ZUMAIA 22:30. txosnetan (2019-04-27)
    Maddi, Fly Shit eta Leihotikan
  • Drindots

    ZUMAIA 22:30. Kofradian (2019-04-27)
    Drindots
  • Expogrow: Emir Kusturika and The No Smoking Orchestra, Danakil & The Baco All Stars, Kulto Kultivo eta Don Cornelius

    IRUN 20:00. 03:30era, Ficoban (2019-04-27)
    Expogrow: Emir Kusturika and The No Smoking Orchestra, Danakil & The Baco All Stars, Kulto Kultivo eta Don Cornelius
  • Balarrasa, Txerrikumeak eta Jasan

    BILBO 20:00. Shaken (2019-04-27)
    Balarrasa, Txerrikumeak eta Jasan
  • Dinamita

    BARAKALDO 20:00. El Tubon (2019-04-27)
    Dinamita
  • Fe de Ratas eta Faltons

    BILBO 20:00. Satelite T-n (2019-04-27)
    Fe de Ratas eta Faltons
  • Artaza Combat eta John Dealer & The Coconuts

    BILBO 20:30. Deustuko Gazte Lokalean (2019-04-27)
    Artaza Combat eta John Dealer & The Coconuts
  • Tooth eta Tano

    BERMEO 22:00. Nuntxakun (2019-04-27)
    Tooth eta Tano
  • Bergara, Segorbe eta Mislatako musika eskoletako bandak eta orkestrak

    BERGARA 19:00. Santa Marina parrokian (2019-04-27)
    Bergara, Segorbe eta Mislatako musika eskoletako bandak eta orkestrak
  • Betharramen

    HONDARRIBIA 18:00. Hondarribia Hiria musika banda (2019-04-27)
    Betharramen
  • Blaze The Trail, No Regret eta Blood Brothers

    DONOSTIA 21:30. Mogambon (2019-04-27)
    Blaze The Trail, No Regret eta Blood Brothers
  • Rool DJ: Galo's festa

    SANTURTZI 19:30. Jose Mendizabal plazan (2019-04-27)
    Rool DJ: Galo's festa
  • Los Toreros Muertos

    SANTURTZI 23:00. Arrantza portuan (2019-04-27)
    Los Toreros Muertos
  • Beesmunt Soundsystem

    DONOSTIA 23:59. Dabadaban (2019-04-27)
    Beesmunt Soundsystem
  • Izer eta Alabier

    AZKOITIA 22:30. Floreagako jaietan (2019-04-27)
    Izer eta Alabier
  • Quarteto de guitarra Concordis

    HONDARRIBIA 20:00. kultur etxean (2019-04-27)
    Quarteto de guitarra Concordis