Webgune honek cookie-ak erabiltzen ditu zure nabigazioa errazteko, publizitatea erakusteko eta analisi estatistikoak egiteko. Nabigatzen jarraitzen baduzu, hauen erabilera onartzen duzula ulertuko dugu. Informazio gehiago nahi baduzu, kontsultatu Cookie Politika

Berria.eus

Zerbitzuak Agenda

Publizitatea

Agenda

Antzerkia

  • 7 Bubbles: Burbuja

    VILLABONA 17:00. Gurea antzokian (2019-04-28)
    7 Bubbles: Burbuja
  • Anita Maravillas: Jon Braun

    PASAIA 18:00. San Pedroko kultur etxean (2019-04-28)
    Anita Maravillas: Jon Braun
  • Bihotzaren taupadak txotxongilo emanaldia

    ASTIGARRAGA 17:00. kultur etxean (2019-04-28)
    Bihotzaren taupadak txotxongilo emanaldia
  • Compañia La Que Tu Me Haces: Exit: la de emergencia

    AZKOITIA 19:00. Matadeixen (2019-04-28)
    Compañia La Que Tu Me Haces: Exit: la de emergencia

Bertsolaritza

  • Bertso bazkaria

    GETARIA (G) 14:30. San Prudentzio (2019-04-28)
    Bertso bazkaria

Bestelakoak

  • San Marko eguneko erromeria

    ERRENTERIA San Markoko gotorlekuan (2019-04-28)
    San Marko eguneko erromeria

Dantza

  • Dantzaren Nazioarteko Eguneko Gala: Juan Vallejo & Susana Santore, Karin Fouz, Rina Kanehara, Aitor Arrieta, ArtDance, Dantzaz, Aukeran, Sharon Lavy konpainia, Valentziako Dantza Kontserbatorioa eta Alicia Alonso Katedra.

    DONOSTIA 19:30. Victoria Eugenia antzokian (2019-04-28)
    Dantzaren Nazioarteko Eguneko Gala: Juan Vallejo & Susana Santore, Karin Fouz, Rina Kanehara, Aitor Arrieta, ArtDance, Dantzaz, Aukeran, Sharon Lavy konpainia, Valentziako Dantza Kontserbatorioa eta Alicia Alonso Katedra.
  • Dantza taldeen kalejira, eta 12:00etan, alardea

    SANTURTZI 11:30. Gernika parketik Parke Nagusira (2019-04-28)
    Dantza taldeen kalejira, eta 12:00etan, alardea

Erakusketak

Ez da ekitaldirik aurkitu

Ikastaroak

Ez da ekitaldirik aurkitu

Irteerak

Ez da ekitaldirik aurkitu

Musika

  • Lenao

    OñATI Antixena gaztetxean (2019-04-28)
    Lenao
  • Asomvel

    BILBO 20:30. Itsas Museoan (2019-04-28)
    Asomvel
  • Saint Vitus eta Dopelord

    BILBO 20:00. Kafe Antzokian (2019-04-28)
    Saint Vitus eta Dopelord
  • Belen Natali, Natty Road, Mountain Sounds eta Rude Kanaka

    DONOSTIA 16:00. Dabadaban (2019-04-28)
    Belen Natali, Natty Road, Mountain Sounds eta Rude Kanaka
  • Rafa Rueda

    LARRABETZU 18:30. Hori Bai gaztetxean (2019-04-28)
    Rafa Rueda
  • Charles McPherson Quartet

    GETXO 19:00. Andres Isasi musika eskolan (2019-04-28)
    Charles McPherson Quartet
  • Jaizale txistulari elkartea

    ABADIñO 12:45. elizan (2019-04-28)
    Jaizale txistulari elkartea
  • Joselu Anaiak

    ZUMAIA 22:30. Kofradian (2019-04-28)
    Joselu Anaiak
  • DJ Bull

    ZUMAIA 22:30. txosnetan (2019-04-28)
    DJ Bull
  • The Floors eta Black Boys on Moped

    BILBO 19:00. Shaken (2019-04-28)
    The Floors eta Black Boys on Moped
  • Berlingo Filarmonikatik zuzenean, Daniele Gatti

    BILBO 19:00. Guggenheim museoan (2019-04-28)
    Berlingo Filarmonikatik zuzenean, Daniele Gatti
  • Christian Pacher

    ELGETA 19:00. Espoloia kafe antzokian (2019-04-28)
    Christian Pacher
  • Apalatxe

    ARRASATE 20:00. gaztetxean (2019-04-28)
    Apalatxe
  • Galea Taldea

    SANTURTZI 18:00. Parke Nagusiko kioskoan (2019-04-28)
    Galea Taldea
  • Oihan Vega DJ

    SANTURTZI 19:00. Juan Jose Mendizabal plazan (2019-04-28)
    Oihan Vega DJ
  • Union Musical Vizcaina

    SANTURTZI 19:30. Arrantza portuan (2019-04-28)
    Union Musical Vizcaina
  • Jose Luis Ruiz del Puerto: Sonidos de guitarra y mujer

    HONDARRIBIA 20:00. kultur etxean (2019-04-28)
    Jose Luis Ruiz del Puerto: Sonidos de guitarra y mujer
  • Ciccaresse & Ivana Oliva

    HONDARRIBIA 12:00. Oiasso museoan (2019-04-28)
    Ciccaresse & Ivana Oliva